קורונה וליגת העל 20/21

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

Re: קורונה וליגת העל 20/21

שליחה על ידי Itay »

שי דנין כתב:
08 אוקטובר 2020, 18:25
תלוי איך אתה יודע לנהל את זה היה בשנה של האליפות עומק של הובאן, ראדי, אוגו, מליקסון, בוזגלו, אוחנה. וחוץ מזה שזה כנראה יהיה עד לינואר ובינואר הם ימכרו את גלזר/פרץ
מה הקשר בין אוחנה לבוזגלו לראדי? כל אחד בעמדה אחרת בקישור. נאתכו יושב על עמדה שבמכבי יש כבר לפחות 5 שחקנים

סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי MikiRed »

אני חושש יותר מהזרים של מכבי. לחלוץ יש רקורד מצויין לרמות האלו. גם הבלם נראה טוב לליגה שלנו.
נתכו טוב, אבל די בירידה, לא ישנה את הקבוצה, בגלל ההרכב הקיים (בהנחה שלא יימכרו).
היה משמעותי יותר בחיפה או אצלנו.

סמל אישי של משתמש
שי דנין
Title: השתגעתי בגללה

שליחה על ידי שי דנין »

Itay כתב:
08 אוקטובר 2020, 18:29
מה הקשר בין אוחנה לבוזגלו לראדי? כל אחד בעמדה אחרת בקישור. נאתכו יושב על עמדה שבמכבי יש כבר לפחות 5 שחקנים
נחלק את זה לשניים
א) אוחנה, מליקסון, בוזגלו
ב)אוגו, הובאן, ראדי.
בקישור יש מקום לשלוש (בדרך כלל שניים הגנתיים ואחד התקפי) אז יש עומס של שש קשרים על שלוש עמדות
ולגבי נאתכו זה לדעתי יהיה עד לינואר שאז בחלון העברות כנראה ימכרו את גלזר /פרץ ואז זה לא יהיה עמוס וגם בלי זה יש להם גם אירופה (עם סיכוי להעפיל לשלב הבאה) וגם מאבק אליפות ויש להם ארבע שלוש (לא כולל קארצב וברסקי שהם לא אמורים להפריע כי הם לא יהיו חלק ברוטציה) אז זה יהיה הגדולה של דוניס איך הוא מנהל את העומק

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

שי דנין כתב:
08 אוקטובר 2020, 18:39
נחלק את זה לשניים
א) אוחנה, מליקסון, בוזגלו
ב)אוגו, הובאן, ראדי.
בקישור יש מקום לשלוש (בדרך כלל שניים הגנתיים ואחד התקפי) אז יש עומס של שש קשרים על שלוש עמדות
ולגבי נאתכו זה לדעתי יהיה עד לינואר שאז בחלון העברות כנראה ימכרו את גלזר /פרץ ואז זה לא יהיה עמוס וגם בלי זה יש להם גם אירופה (עם סיכוי להעפיל לשלב הבאה) וגם מאבק אליפות ויש להם ארבע שלוש (לא כולל קארצב וברסקי שהם לא אמורים להפריע כי הם לא יהיו חלק ברוטציה) אז זה יהיה הגדולה של דוניס איך הוא מנהל את העומק
גם לאחר החילוק אין עומס. אוגו משחק כ-6
ראדי והובאן 50 50, בוזגלו ומליקסון לצורך העניין אגפים ועוד חלוץ. כל שנה וכל חלון אנחנו שומעים על הבלופים שמריצים הכתבי חצר של מכבי שכל שחקן בדרך לקבוצה מפלצתית באירופה במיליוני יורו עד עכשיו אף אחד לא נמכר שם ואני לא מאמין גם שמישהו יקנה את פרץ או את גלזר(לפחות במחירים שמכבי חולמת שתקבל עליו) בכל מקרה נאתכו לא שחקן שישנה את התמונה בליגה מבחינת מכבי אני יותר מסכים עם mikired
שצודק בכך שהזרים של מכבי נראים מרשימים לליגה

סמל אישי של משתמש
שי דנין

שליחה על ידי שי דנין »

Itay כתב:
08 אוקטובר 2020, 19:01
גם לאחר החילוק אין עומס. אוגו משחק כ-6
ראדי והובאן 50 50, בוזגלו ומליקסון לצורך העניין אגפים ועוד חלוץ. כל שנה וכל חלון אנחנו שומעים על הבלופים שמריצים הכתבי חצר של מכבי שכל שחקן בדרך לקבוצה מפלצתית באירופה במיליוני יורו עד עכשיו אף אחד לא נמכר שם ואני לא מאמין גם שמישהו יקנה את פרץ או את גלזר(לפחות במחירים שמכבי חולמת שתקבל עליו) בכל מקרה נאתכו לא שחקן שישנה את התמונה בליגה מבחינת מכבי אני יותר מסכים עם mikired
שצודק בכך שהזרים של מכבי נראים מרשימים לליגה
רוב הקבוצות שישחקו באירופה לא לקחו אליפות אי אפשר לשחק גם וגם צריך סגל רחב עם הם רוצים אליפות וברור שזה לא משנה באיכות ההרכב אבל זה יעזור עם העומק בעיקר בסיום העונה ותראה שאוגו לא שיחק (שזה היה ממש קצת) נראינו זוועה וגלזר זה לא אוגו ואני מניח שהוא יעדר הרבה יותר מההרכב מאשר אוגו . וגולסה שחקן שנפצע הרבה ופרץ לא כ"כ בכושר (ראינו בעיקר נבחרת) ובארץ מקובל לשחק עם העמדות של 6 ו50 50 אז אני יכול לראות את נאתכו/גלזר משחק בעמדת 50 50.
ברור שאם אני הייתי ביברס הייתי בוחר קבוצה אחרת אבל אין קבוצה שתשלם את זה כך שהוא ילך למכבי.
לגבי המכירות שלהם אני מניח שהשחקנים עצמם רוצים לעזוב כך שהם ילחצו על ההנהלה להוריד את המחיר שלהם הם לא יגידו לא לשחקן שרוצה להתקדם.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

שי דנין כתב:
08 אוקטובר 2020, 19:20
רוב הקבוצות שישחקו באירופה לא לקחו אליפות אי אפשר לשחק גם וגם צריך סגל רחב עם הם רוצים אליפות וברור שזה לא משנה באיכות ההרכב אבל זה יעזור עם העומק בעיקר בסיום העונה ותראה שאוגו לא שיחק (שזה היה ממש קצת) נראינו זוועה וגלזר זה לא אוגו ואני מניח שהוא יעדר הרבה יותר מההרכב מאשר אוגו . וגולסה שחקן שנפצע הרבה ופרץ לא כ"כ בכושר (ראינו בעיקר נבחרת) ובארץ מקובל לשחק עם העמדות של 6 ו50 50 אז אני יכול לראות את נאתכו/גלזר משחק בעמדת 50 50.
ברור שאם אני הייתי ביברס הייתי בוחר קבוצה אחרת אבל אין קבוצה שתשלם את זה כך שהוא ילך למכבי.
לגבי המכירות שלהם אני מניח שהשחקנים עצמם רוצים לעזוב כך שהם ילחצו על ההנהלה להוריד את המחיר שלהם הם לא יגידו לא לשחקן שרוצה להתקדם.
קשה להשוות בין מכבי של היום ותקופת הקורונה
לבינינו בשנת האליפות הראשונה. כעיקרון ברור שחשוב
סגל עמוק אבל צריך גם שפיות כלכלית(נאתכו לא יגיע בשביל פחות מ-600 אלף יורו) וצריך היררכיה ברורה כדי למנוע מרמור
וחדר הלבשה בריא

סמל אישי של משתמש
שי דנין

שליחה על ידי שי דנין »

Itay כתב:
08 אוקטובר 2020, 19:34
קשה להשוות בין מכבי של היום ותקופת הקורונה
לבינינו בשנת האליפות הראשונה. כעיקרון ברור שחשוב
סגל עמוק אבל צריך גם שפיות כלכלית(נאתכו לא יגיע בשביל פחות מ-600 אלף יורו) וצריך היררכיה ברורה כדי למנוע מרמור
וחדר הלבשה בריא
זה המבחן של דוניס
כלכלית לא השקיעו השנה הרבה (יחסית) ולמיץ' לא מזיז לבזבז כסף מסכים איתך בשאר הדברים וכנראה הם לא חוששים מהם

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

שי דנין כתב:
08 אוקטובר 2020, 19:39
זה המבחן של דוניס
כלכלית לא השקיעו השנה הרבה (יחסית) ולמיץ' לא מזיז לבזבז כסף מסכים איתך בשאר הדברים וכנראה הם לא חוששים מהם
לא הוציאו הרבה בגלל פייר פליי

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

בית"ר פעם נוספת עוברת על ההנחיות ונקנסה
ב100,000 ש"ח. קבוצה בלתי נסבלת ובמיוחד העומד בראשה.
לא אתפלא אם זאת הדרך שלו לברוח משם

סמל אישי של משתמש
שי דנין

שליחה על ידי שי דנין »

בנוסף לזה בית״ר ירושלים עלולה להיזרק ממפעלים אירופים וזה מצוין כך יהיה מקום לקבוצה אחרת שתעבור שלבים ולא תודח מול דייגים זה יעזור מאוד לדירוג של הליגה

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

שי דנין כתב:
09 אוקטובר 2020, 13:22
בנוסף לזה בית״ר ירושלים עלולה להיזרק ממפעלים אירופים וזה מצוין כך יהיה מקום לקבוצה אחרת שתעבור שלבים ולא תודח מול דייגים זה יעזור מאוד לדירוג של הליגה
מי אמר שביתר נזרקת ממפעלים אירופיים?

סמל אישי של משתמש
שי דנין

שליחה על ידי שי דנין »

Itay כתב:
09 אוקטובר 2020, 13:27
מי אמר שביתר נזרקת ממפעלים אירופיים?
יש כתבה בone וזה בגלל שהיא נרשמה לכמה מפעלים (ליגת 6 על 6) בלי רשות של פיפ”א וזה אסור

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

שי דנין כתב:
09 אוקטובר 2020, 13:39
יש כתבה בone וזה בגלל שהיא נרשמה לכמה מפעלים (ליגת 6 על 6) בלי רשות של פיפ”א וזה אסור
מה זה משנה הם תמיד עפים בסיבוב הראשון :)

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

שי דנין כתב:
09 אוקטובר 2020, 13:39
אם הם באמת יקבלו על זה עונש מאופא זה יהיה פשוט גדול
:מתגלגל מצחוק:

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

גם הפועל תא יוצאת לחל''ת לא הייתי פוסל אפשרות לקחת שחקן או שניים מהם.
ולכל מי שאומר זה ניצול של המצב אז ממש לא הקבוצה הזאת מתנהלת זוועה עם הניסנובים ועם חובות לכל העולם עוד לפני הקורונה.

שלח תגובה