מרסלו מלי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
red guy

Re: מרסלו מלי

שליחה על ידי red guy »

izguy83 כתב:
03 נובמבר 2020, 15:55
מה הקשר? ז'וס ירד לנהל את המשחק מלמטה רק אחרי בערך חצי שעה אחרי שראה שאף אחד לא מצליח להעביר את הכדור לחצי של סכנין, כנראה בהוראה של אבוקסיס.
ג'וס היה מאחורה מתחילת המשחק.
הוא ומלי דרכו אחד על השני בניסיון להוביל כדור וזה יצר מצב מבלבל שאף אחד לא פותח לשני את המשחק.
בראיירו בכלל נראה אבוד ולא מבין את מקומו ותפקידו בשלישית קישור שבאה לקחת את הכדור מהבלמים.
אף אחד משלושתם לא אשם בזה, אשם בזה המאמן שלא ניווט אותם ולא נתן להם הוראה לרווח ומהי שיטת המשחק.

הבדל בין שלושתם זה שמלי הוא הזר השישי, הוא השחקן בעמדה שהכי פחות לחוצה שלנו מה שיוצר פחות דקות משחק ולכן כל החיצים תמיד יופנו אליו.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

red guy כתב:
03 נובמבר 2020, 16:02
ג'וס היה מאחורה מתחילת המשחק.
הוא ומלי דרכו אחד על השני בניסיון להוביל כדור וזה יצר מצב מבלבל שאף אחד לא פותח לשני את המשחק.
בראיירו בכלל נראה אבוד ולא מבין את מקומו ותפקידו בשלישית קישור שבאה לקחת את הכדור מהבלמים.
אף אחד משלושתם לא אשם בזה, אשם בזה המאמן שלא ניווט אותם ולא נתן להם הוראה לרווח ומהי שיטת המשחק.

הבדל בין שלושתם זה שמלי הוא הזר השישי, הוא השחקן בעמדה שהכי פחות לחוצה שלנו מה שיוצר פחות דקות משחק ולכן כל החיצים תמיד יופנו אליו.
לא נכון.
בריירו היה האחורי ביותר, מלי לפניו וז'וס מעליהם.
אחרי 30 דקות בערך, מלי וז'וס התחלפו.

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

izguy83 כתב:
03 נובמבר 2020, 16:10
לא נכון.
בריירו היה האחורי ביותר, מלי לפניו וז'וס מעליהם.
אחרי 30 דקות בערך, מלי וז'וס התחלפו.
אתה אומר לי איפה הם מוקמו במפת המשחק.
בפועל ג'וס ומלי כל פעם הלכו לקחת כדור מהבלמים, בריירו ניסה לתת להם אופציה של 50/50 ובשורה התחתונה כולם היו אבודים.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אל תמציאו בשביל מלי תירוצים, הוא היה מהחלשים במגרש.
אפשר לדבר על זמן התאקלמות ואולי גם זמן להגיע לכושר גופני טוב, אבל מקצועית בכל המשחקים שלו הוא היה חלש מאוד, גם את הדברים הכי בסיסים הוא עשה ברמה נמוכה, ולזה כבר אין קשר לתפקיד במגרש.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

Sir Alex Ferguson כתב:
03 נובמבר 2020, 16:44
אפשר לדבר על זמן התאקלמות ואולי גם זמן להגיע לכושר גופני טוב, אבל מקצועית בכל המשחקים שלו הוא היה חלש מאוד, גם את הדברים הכי בסיסים הוא עשה ברמה נמוכה, ולזה כבר אין קשר לתפקיד במגרש.
+100000

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

Sir Alex Ferguson כתב:
03 נובמבר 2020, 16:44
עובדתית הוא לא, הוא פשוט לא היה ממוקם טוב ודרך על בריירו יותר מאשר מסר ליריבה או הדריבל שלו לא עבד או שרק איבד ולא חילץ כדורים. יש לאבוקסיס גם חלק באיך שהשחקנים עמדו, למשל ספורי שהיה אמור להיות כנף ובפועל דרך על ג'וס אז זה על אבוקסיס לא פחות מהשחקן.

ואין מה לבחון שחקן על המשחקים ששיחק, אין לזה שום אמת מידה.
וצריך לדבר על זמן התאקלמות ולהכניס את זה לשיח אחרת אין באמת מקום לזרים טובים להשתלב אלא אם הם בינגו במשחק הראשון, זה לפספס הרבה הזדמנויות וזרים שיבואו פשוט.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
gooner
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי gooner »

הוא נראה לי בעיקר חסר בטחון, ללא קשר ליכולות שלו שעוד לא ברורות.
לגבי ההתאמה שלו, אני לא בטוח אם לא עשו שוב טעות בעמדה הזו.
בהנחה שיהושוע ובריירו הם הצלחה בקישור, חסר לי שחקן יותר מהיר שפורץ קדימה עם הכדור ובלעדיו,
משהו כמו יוספי הזר, לא בטוח שמלי הוא כזה.

סמל אישי של משתמש
Redbull
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Redbull »

gooner כתב:
03 נובמבר 2020, 18:10
הוא נראה לי בעיקר חסר בטחון, ללא קשר ליכולות שלו שעוד לא ברורות.
לגבי ההתאמה שלו, אני לא בטוח אם לא עשו שוב טעות בעמדה הזו.
בהנחה שיהושוע ובריירו הם הצלחה בקישור, חסר לי שחקן יותר מהיר שפורץ קדימה עם הכדור ובלעדיו,
משהו כמו יוספי הזר, לא בטוח שמלי הוא כזה.
בול
חסר ביטחון ולחוץ
עוד לפני שהוא ובאריירו הגיעו רשמתי שלא ברור לי בשביל מה מביאים אותו ולא את באריירו לבד
עדיין חושב שצריך לתת לו זמן

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

מזאת אומרת בשביל מה?
אם אתה פוגע גם בקשר השני, במקרה הזה מלי, יש לך קישור נהדר משהו שלא היה לנו מאז עזיבת הובאן וראדי בעצם.

אל תשכחו שמלי כבר עשה גיחה לאירופה ודי כשל בעיקר מנטלית.
עדיין חושב שהיו צריכים להשאיר את סימאו בעמדה הזו.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

shovalb9 כתב:
03 נובמבר 2020, 17:40
עובדתית הוא לא, הוא פשוט לא היה ממוקם טוב ודרך על בריירו יותר מאשר מסר ליריבה או הדריבל שלו לא עבד או שרק איבד ולא חילץ כדורים. יש לאבוקסיס גם חלק באיך שהשחקנים עמדו, למשל ספורי שהיה אמור להיות כנף ובפועל דרך על ג'וס אז זה על אבוקסיס לא פחות מהשחקן.

ואין מה לבחון שחקן על המשחקים ששיחק, אין לזה שום אמת מידה.
וצריך לדבר על זמן התאקלמות ולהכניס את זה לשיח אחרת אין באמת מקום לזרים טובים להשתלב אלא אם הם בינגו במשחק הראשון, זה לפספס הרבה הזדמנויות וזרים שיבואו פשוט.
עצם העובדה שעם הכניסה של מדמון הרגשנו שיפור בכל הקשור לדחיפת הכדור קדימה מלמד לא מעט על היכולת של מלי.
אם ילד ישראלי דוחף את המשחק יותר ומשפיע יותר מקשר זר עם ניסיון אז זה מעיד לא מעט על היכולת המאכזבת של הקשר הזר.

סמל אישי של משתמש
oren2792

שליחה על ידי oren2792 »

איך אתם אוהבים לצבוע בורוד רק כי מדובר בשחקן בית. אני מניח שהדחיפה קדימה לא קרתה בגלל שרמזי ("לא אעשה תנועה גם אם החיים שלי תלויים בזה") ספורי ודודי ("בחיים לא אמסור קדימה") טוויטו יצאו והוחלפו באגודלו ואקולטסה. רק בגלל מדמון. מסכים שמדמון מראה פה ושם ניצוצות, אבל במאני טיים (כרגע) לוקח את מלי על מדמון 9 מ 10 פעמים (יותר טכני, יותר מנוסה למרות שצריך לצאת קצת מההלם).

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

oren2792 כתב:
04 נובמבר 2020, 11:22
איך אתם אוהבים לצבוע בורוד רק כי מדובר בשחקן בית. אני מניח שהדחיפה קדימה לא קרתה בגלל שרמזי ("לא אעשה תנועה גם אם החיים שלי תלויים בזה") ספורי ודודי ("בחיים לא אמסור קדימה") טוויטו יצאו והוחלפו באגודלו ואקולטסה. רק בגלל מדמון. מסכים שמדמון מראה פה ושם ניצוצות, אבל במאני טיים (כרגע) לוקח את מלי על מדמון 9 מ 10 פעמים (יותר טכני, יותר מנוסה למרות שצריך לצאת קצת מההלם).
איפה לדעתך הפערים גדולים יותר היום, בין מלי למדמון או בין סולייך לקיצוני זר (נגיד אופאדו כזה).

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

משה,ביחס לשחקן ששיחק עם ריקלמה וקרלוס טבס-לקח אליפות בארגנטינה, עם עבר בהרכב של בוקה ג׳וניורס, ספורטינג ליסבון גייסה אותו וראסינג קלוב קנו אותו..נראה לי מביך שאתה לוקח כיוון כזה. האם הוא בשיא כושרו? כנראה שלא, אחרת לא היה מגיע אלינו. האם הוא טוב משמעותית על הנייר מכל מה שיש לנו למעט ג׳וזואה בסגל? חד משמעי.

מקומם לראות אנשים שופטים שחקן שלא שיחק שמונה חודשים על סמך 90 דקות במצטבר. מזכיר לי את התקופות בשער 2/6 ׳אני אראה אותו חמש דקות אני אגיד לך אם שחקן או לא׳, די לפשטנות המביכה הזו שמעידה עלינו יותר משמעידה עליו.

תנו לו זמן להתאקלם, להכנס לכושר משחק הוא ה8 היחיד שלנו בסגל שיש לו אפסייד ליכולת שלו. גם את פראליה שחטו פה חודשיים אחרי שהגיע וטענו שחתול בשק. מרסלו מלי חייב להיות הפרוייקט של יוסי ואליניב, חייב להכניס אותו לכושר משחק-זמזומים פשטניים כאלה לא מקדמים אותנו למעט רק אנטי כלפי שחקן שצריך להתאקלם ולהתחבר-חשבתי שלמדנו מטעויות העבר בכל הנוגע לשחקנים חדשים מיבשת/כדורגל אחר.

סמל אישי של משתמש
oren2792

שליחה על ידי oren2792 »

Sir Alex Ferguson כתב:
04 נובמבר 2020, 11:43
איפה לדעתך הפערים גדולים יותר היום, בין מלי למדמון או בין סולייך לקיצוני זר (נגיד אופאדו כזה).
איפה לדעתך הפערים גדולים יותר היום, בין מלי למדמון או בין סלליך לנייג'ל? זה לא משחק סכום 0.

בכל מקרה, כרגע לדעתי מלי יכול לתרום יותר אם נצליח להכניס אותו לכושר, כי מדמון אני יודע מה אני מקבל, עם מלי זה עדיין בגדר חידה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

sumsum כתב:
04 נובמבר 2020, 11:59
משה,ביחס לשחקן ששיחק עם ריקלמה וקרלוס טבס-לקח אליפות בארגנטינה, עם עבר בהרכב של בוקה ג׳וניורס, ספורטינג ליסבון גייסה אותו וראסינג קלוב קנו אותו..נראה לי מביך שאתה לוקח כיוון כזה. האם הוא בשיא כושרו? כנראה שלא, אחרת לא היה מגיע אלינו. האם הוא טוב משמעותית על הנייר מכל מה שיש לנו למעט ג׳וזואה בסגל? חד משמעי.

מקומם לראות אנשים שופטים שחקן שלא שיחק שמונה חודשים על סמך 90 דקות במצטבר. מזכיר לי את התקופות בשער 2/6 ׳אני אראה אותו חמש דקות אני אגיד לך אם שחקן או לא׳, די לפשטנות המביכה הזו שמעידה עלינו יותר משמעידה עליו.

תנו לו זמן להתאקלם, להכנס לכושר משחק הוא ה8 היחיד שלנו בסגל שיש לו אפסייד ליכולת שלו. גם את פראליה שחטו פה חודשיים אחרי שהגיע וטענו שחתול בשק. מרסלו מלי חייב להיות הפרוייקט של יוסי ואליניב, חייב להכניס אותו לכושר משחק-זמזומים פשטניים כאלה לא מקדמים אותנו למעט רק אנטי כלפי שחקן שצריך להתאקלם ולהתחבר-חשבתי שלמדנו מטעויות העבר בכל הנוגע לשחקנים חדשים מיבשת/כדורגל אחר.
לא שאני חולק על הקו הכללי, אבל לעולם לא אבין מה שייך העבר של שחקן כדורגל ליכולת הנוכחית. "שיחק בבוקה". אוקיי, גם קואנקה שיחק פעם בברצלונה.
בשנים האחרונות הקריירה של מלי בירידה תלולה. אתה מוזמן לבדוק מה האוהדים של אותה בוקה חושבים עליו.
העבר הרחוק לא מעניין. רק ההווה והעתיד רלוונטיים.

שלח תגובה