נבחרת ישראל נושא מתעדכן

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

Re: נבחרת ישראל נושא מתעדכן

שליחה על ידי שיש »

לפני שהגיעו האוסטרים הנבחרת לא עניינה את התלתל של הביצה של רוב האנשים, עכשיו היא מעניינת יותר ומציגה כדורגל אומנם שבלוני ואפור אבל לעומת מה שהיה זה כדורגל. עך הרצוג זה נראה נחמד יותר מאשר עם ווילי אבל הכיוון הזה חייב להמשיך

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

AG77 כתב:
19 נובמבר 2020, 09:28
באיזה מבחן תוצאה הוא נכשל?
לא לעלות ליורו? לא לסיים לפני צ'כיה? לא לשחק כדורגל אטרקטיבי כמו הקבוצות של המועמדים הישראלים?

הנבחרת איתו שיחקה הרבה יותר טוב מאשר עם כל המאמנים הקודמים, ולפי הכדורגל שהקבוצות של המועמדים להחליף אותו משחקות גם יותר מהנבחרת של המאמן הבא.
הוא היה צריך לנצח את סקוטלנד בגלאזגו ולפחות להגיע למשחק נגד סרביה,רוטנשטיינר יושב על שכר שמן והביא אותנו בדיוק לאן שבלבול,לוי ורב"ש יכלו להביא אותנו בחצי מהשכר.
לגבי היכולת מסכים איתך עם האוסטרים היא הייתה הכי טובה בשנים האחרונות אך עדיין מה זה נתן לנו? לא ניצחנו נבחרות שאפשר היה לנצח כמו סקוטלנד,צ'כיה,סלובקיה,מקדוניה...
ההזדמנות שהייתה לנו הפעם לא תחזור,לא שאני מאשים בחוסר הצלחה את האוסטרים אבל לדעתי יש להם חלק רב בכישלון עקב הקיבעון והשבלוניות שהייתה להם בתחומים שונים. למרות זאת הייתי משאיר את רוטנשטיינר נטו כי לא מעט שחקנים ביניהם סולומון טוענים שהוא חייב להישאר,כנראה שהם יודעים למה.

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

רציתי מאוד שבכר יקבל הזדמנות בנבחרת. ביחד עם כל הצוות שלו.
אבל אם לא... אני הייתי הולך על מאמן זר, שיביאו צוות משלו. את כולם. עוזרים, מאמן כושר, מאמני שוערים, אפילו צוות רפואי. ממש הכל.

פעם אחת להשקיע הרבה כסף כמו שצריך.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

שמעון א כתב:
19 נובמבר 2020, 10:42
רציתי מאוד שבכר יקבל הזדמנות בנבחרת. ביחד עם כל הצוות שלו.
אבל אם לא... אני הייתי הולך על מאמן זר, שיביאו צוות משלו. את כולם. עוזרים, מאמן כושר, מאמני שוערים, אפילו צוות רפואי. ממש הכל.

פעם אחת להשקיע הרבה כסף כמו שצריך.
ומה זה ייתן? תביא גם את אנצ'לוטי ומוריניו זה לא ישנה כלום כי עדיין החומר יהיה מרציאנו,אלחמיד,וייסמן,גולסה,פרץ... השינוי צריך להיות מהשורש עוד מהילדים בני 7-8. באירופה יוצאים שחקנים כמו סולומון כל דקה וחצי ואצלנו זה לוקח עשרות שנים,פה קבור הכלב. כשהטיפול יתחיל עוד מהמחלקות הצעירות ומטיפוח ילדים ומאמנים צעירים אולי נגיע למשהו כרגע לא יעזור שום שינוי בעמדת המאמן לכן אני בעד שרוטנשטיינר יישאר לפחות איתו הנבחרת משחקת כדורגל. לדעתי היום לקחת את הנבחרת זה סיכון מטורף (לא מבין את אבוקסיס למה הוא להוט) עד הטורניר הבא הרבה מאוד שחקנים כבר יפרשו כשחלקם כבר פרשו (נאתכו,כיאל,חמד,ייני,זהבי,רפאלוב,ביטון?,טיבי...) והבאים בתור לא נראים מזהירים.

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

Itay כתב:
19 נובמבר 2020, 10:58
ומה זה ייתן? תביא גם את אנצ'לוטי ומוריניו זה לא ישנה כלום כי עדיין החומר יהיה מרציאנו,אלחמיד,וייסמן,גולסה,פרץ... השינוי צריך להיות מהשורש עוד מהילדים בני 7-8.
לא קשור.
אם רוצים לשפר את הכדורגל בארץ, שישקיעו בלי קשר עוד כסף במאמנים ותכנית עבודה מגילאים קטנים עד הבוגרים. זה לא קשור למאמן נבחרת.
מאמן נבחרת לא צריך לשנות את הכדורגל במדינה. הוא צריך לשפר רק את הנבחרת. זהו.

לדעתי מאמן זר, כשמסביבו צוות זר שהוא בוחר, יכולים להגיע עם הנבחרת לתוצאות טובות יותר.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

AG77 כתב:
19 נובמבר 2020, 09:28
באיזה מבחן תוצאה הוא נכשל?
לא לעלות ליורו? לא לסיים לפני צ'כיה? לא לשחק כדורגל אטרקטיבי כמו הקבוצות של המועמדים הישראלים?

הנבחרת איתו שיחקה הרבה יותר טוב מאשר עם כל המאמנים הקודמים, ולפי הכדורגל שהקבוצות של המועמדים להחליף אותו משחקות גם יותר מהנבחרת של המאמן הבא.
+1
בהשוואה לקמפיינים של שלושת המאמנים הקודמים לו הנבחרת הזאת נהדרת. הגיע הזמן שיפנימו שאנחנו לא מעצמת כדורגל ולא שווים טורניר גדול, ייתכן שזה יגיע בכל זאת אם ייתנו לווילי להמשיך כי דרך אנחנו כן רואים

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

שמעון א כתב:
19 נובמבר 2020, 11:10
לא קשור.
אם רוצים לשפר את הכדורגל בארץ, שישקיעו בלי קשר עוד כסף במאמנים ותכנית עבודה מגילאים קטנים עד הבוגרים. זה לא קשור למאמן נבחרת.
מאמן נבחרת לא צריך לשנות את הכדורגל במדינה. הוא צריך לשפר רק את הנבחרת. זהו.

לדעתי מאמן זר, כשמסביבו צוות זר שהוא בוחר, יכולים להגיע עם הנבחרת לתוצאות טובות יותר.
מסכים שצריך מאמן וצוות זר נטול אינטרסים אבל לדעתי לא בעת הזו כשהסגל שלך נראה כמו שהוא. היום גם קלופ לא ינצח עם טיבי ווייסמן ,כשיהיה פה סגל מעט יותר טוב ומוכשר אז בהחלט ניתן יהיה להשקיע בזרים לצוות האימון,בינתיים רוצים להעיף את רוטנשטיינר בגלל הכסף אז אני קצת פסימי לגבי הרצון להשקיע כספים.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

dor69 כתב:
19 נובמבר 2020, 11:23
+1
בהשוואה לקמפיינים של שלושת המאמנים הקודמים לו הנבחרת הזאת נהדרת. הגיע הזמן שיפנימו שאנחנו לא מעצמת כדורגל ולא שווים טורניר גדול, ייתכן שזה יגיע בכל זאת אם ייתנו לווילי להמשיך כי דרך אנחנו כן רואים
רבים עושים השוואות ביניהם גם אני בין הנבחרות תחת המאמנים האחרונים אך עם זאת ,לדעתי זה לא הכי נכון/אפשרי להשוות בין הנבחרת תחתיהם ,כל מאמן עם סגל אחר,תקופה אחרת,טורניר אחר ויריבות אחרות. אפשר לעשות את ההשוואה ביניהם ברמת החשיבה טקטית ומקסום היכולות מהקיים בסגל- בפרמטרים האלו רוטנשטיינר הצליח יותר מהאחרים אבל עדיין יש לכך השפעה מהתקופה בה כל אחד היה.

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

Itay כתב:
19 נובמבר 2020, 12:57
מסכים שצריך מאמן וצוות זר נטול אינטרסים אבל לדעתי לא בעת הזו כשהסגל שלך נראה כמו שהוא. היום גם קלופ לא ינצח עם טיבי ווייסמן ,כשיהיה פה סגל מעט יותר טוב ומוכשר אז בהחלט ניתן יהיה להשקיע בזרים לצוות האימון,בינתיים רוצים להעיף את רוטנשטיינר בגלל הכסף אז אני קצת פסימי לגבי הרצון להשקיע כספים.
הסגל ימשיך להראות כמו שהוא. זה מה שיש לנו.
לא רוצה לזכות ביורו או במונדיאל.
רק רוצה לחזור להתרגש ממשחקים של נבחרת ישראל.
בקמפיין הזה של האוסטרים, הרגיש לי הכי דומה למה שהרגשתי מנבחרת ישראל בשנות ה 90.(בחלק מהמשחקים, כמובן שיש מקום לשיפור).

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

שמעון א כתב:
19 נובמבר 2020, 13:30
הסגל ימשיך להראות כמו שהוא. זה מה שיש לנו.
לא רוצה לזכות ביורו או במונדיאל.
רק רוצה לחזור להתרגש ממשחקים של נבחרת ישראל.
בקמפיין הזה של האוסטרים, הרגיש לי הכי דומה למה שהרגשתי מנבחרת ישראל בשנות ה 90.(בחלק מהמשחקים, כמובן שיש מקום לשיפור).
בגלל זה אני אומר הקמפיין הבא אבוד מראש וכל מאמן חדש שיגיע סופו כבר ידוע. אך עוד 7-8 שנים כאשר מעכשיו יתחילו בטיפול מהשורש, יכול להיות שנדבר אחרת והסטנדרט של להנות מכדורגל כבר לא יהיה רלוונטי,אלא נכוון ליותר גבוה. גם סקוטלנד וצ'כיה לא נבחרות גדולות ועדיין הגיעו ליורו,עם עוד טורניר בהזמנה כזה,לדעתי נוכל להעפיל. אך לצערי משום מה ממשיכים להחליף מאמנים על ימין ועל שמאל מי ישמע זה הפיתרון. נראה כי אין באמת מי שמאמין בנבחרת הזאת ולכן נשאר הרבה מאוד שנים במקום,אני גם בספק שיבוא מישהו שכן מאמין ורוצה לשנות.

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

החשיבה בהבאת צוות זר, הייתה נכונה מאד, מבלי לתת ציונים לצוות הזר.
ההגדרה לרוטנשטיינר הייתה מנהל טכני של כל הנבחרות....
מה שקרה בפועל שהוא היה "וטיפל" רק בנבחרת הבוגרת, גם מתוך שאיפה לעמוד על הקווים...

בפועל, כל הנבחרות הצעירות הלכו אחורה. לא רואים טביעת אצבע שלו באף נבחרת צעירה... ולהיפך.

את הנבחרת הבוגרת אפשר היה בדרך כלל לראות בלי לקבל כאב עיניים, אבל כקבוצה אני לא מזהה התקדמות.
כל התוצאות הטובות היו בזכות שחקן אחד, שהאפיל על כל היתר.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

לפי וואלה ספורט רוטנשטיינר צפוי להמשיך בנבחרת.
חדשות טובות מבחינתנו.

סמל אישי של משתמש
AG77

שליחה על ידי AG77 »

לפי ספורט1 סיני יהיה המנהל הטכני...
להלן רשימת ההישגים של סיני כאיש צוות מקצועי

ללא ספק מינוי ראוי. תוך כמה חודשים הוא ידאג למנות חבר עם רשימת הישגים דומה

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

Itay כתב:
19 נובמבר 2020, 19:36
לפי וואלה ספורט רוטנשטיינר צפוי להמשיך בנבחרת.
חדשות טובות מבחינתנו.
פתאום קלטתי שהחשדות שלי שספורט 5 עשו קמפיין אגרסיביי נגד ווילי ובעצם ניסו להחדיר לתודעה שהוא הולך ומאמן ישראלי יחליף אותו התבררו כנכונות.
הערוץ הזה מביך הלוואי וייסגר כבר.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

red guy כתב:
19 נובמבר 2020, 22:48
פתאום קלטתי שהחשדות שלי שספורט 5 עשו קמפיין אגרסיביי נגד ווילי ובעצם ניסו להחדיר לתודעה שהוא הולך ומאמן ישראלי יחליף אותו התבררו כנכונות.
הערוץ הזה מביך הלוואי וייסגר כבר.
בטלוויזיה כבר הפסקתי לצפות בהם,לא רחוק היום שזה ייפסק גם בטלפון. לפי one [אחרי
שהבינו שאהוב ליבם ברקו לא יקבל גם את תפקיד המביא כדורים] יש קונצנזוס בועדת איתור
להשארת ווילי, לדעתי שינו כיוון כדי שיהיה איזה זר לקטר עליו בקמפיין הבא ושוב להעלות
את הליצן התורן כמועמד אפשרי ולגיטימי ,והסיבה העיקרית- להעלים את יוסי
מהרדאר כשהוא בשיא הקריירה שלו כמאמן.

שלח תגובה