יוסי אבוקסיס

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
bs war

Re: יוסי אבוקסיס

שליחה על ידי bs war »

gooner כתב:
22 נובמבר 2020, 14:40
אני לא טוען שתחת אבוקסיס הראנו בינתיים התקדמות כלשהי, ובהחלט יכול להיות להיות שבכר יותר טוב בלצאת ממשברים כאלה.
לשם השוואה בפתיחת עונת 18-19, היינו עם אפס נצחנות אחרי 5 מחזורים, ושני שערי זכות.
קבוצה אחרי אליפות, אחרי שכבר הודחנו מאירופה והפסדנו את אלוף האלופים להפועל חיפה,
על הספסל ישבו חנן ממן וחן עזרא ולא חתואל ושבירו.
ואני כמעט בטוח שזאת הייתה הפעם היחידה שבכר נקלע לרצף של 5 משחקים ללא ניצחון. יצא ממנו עם רביעייה מול פ"ת ביכולת שאנחנו רק יכולים לחלום עליה היום (אבל אז אכן היה סגל יותר טוב).
אבוקסיס כבר פעם שנייה ברצף כזה, אחרי שבפלייאוף האחרון הרצף עמד על 9.
בעונה שעברה בכר עזב עם 56 אחוזי הצלחה, אבוקסיס מאז עם 42. וכאמור איכות הסגלים די דומה.
כמו שפוראבר אמר, היכולת הכי מזעזעת שהצגנו תחת בכר, שאז הייתה בגדר חריגה, אצל אבוקסיס היא שגרה.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

M.I.O.E כתב:
22 נובמבר 2020, 13:53
קורא כל נושא העליהום על יוסי במשחקי הליגה,אין מה לעשות עם מספרים קשה להתווכח.
אני לא ארחיב בנושא שלו כבר כתבתם הכל מהכל.
אבל כן רוצה לגעת בעוזרים שלו
הרי הם לא בובות זה בטוח. יוסי לא טיפש ולא מתעלם מ2 הגדולים ביותר של המועדון.הקול שלהם בטוח נשמע באסיפות ובהכנות למשחקים ובכל האימונים.
הם מהחלק המרכזי בשנות הזהב,שניהם עם עבר אירופאי כולל תארים.
איך הם נותנים יד לסגנון המזעזע שלנו במשחקי הליגה?
איפה ההשפעה והאחריות שלהם?
ברדה ומליקסון הם חלק בלתי נפרד מהצוות המקצועי וצריכים להישאר שם עוד שנים רבות אך עם זאת אין מה לעשות, הם עדיין לא מנוסים בתפקיד העוזר מאמן ולכן הקיבעון הוא דבר שאנחנו רואים ונראה עוד הרבה מיוסי כי אין לו ממש עם מי להתייעץ מבחינה טקטית ,לא מעט פעמים הוא נראה אובד עצות במהלך המשחקים עוד בשלביו המוקדמים. עוד בעונה שעברה כשאבוקסיס חתם קיוויתי שהוא יבקש את אורי גוטמן כעוזר, השניים עבדו ועשו ביחד עבודה יפה בבני יהודה.

סמל אישי של משתמש
gooner
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי gooner »

bs war כתב:
22 נובמבר 2020, 14:59
ואני כמעט בטוח שזאת הייתה הפעם היחידה שבכר נקלע לרצף של 5 משחקים ללא ניצחון. יצא ממנו עם רביעייה מול פ"ת ביכולת שאנחנו רק יכולים לחלום עליה היום (אבל אז אכן היה סגל יותר טוב).
אבוקסיס כבר פעם שנייה ברצף כזה, אחרי שבפלייאוף האחרון הרצף עמד על 9.
בעונה שעברה בכר עזב עם 56 אחוזי הצלחה, אבוקסיס מאז עם 42. וכאמור איכות הסגלים די דומה.
כמו שפוראבר אמר, היכולת הכי מזעזעת שהצגנו תחת בכר, שאז הייתה בגדר חריגה, אצל אבוקסיס היא שגרה.
שוב, אני לא מצדיק את היכולת, אבל אני זוכר לא מעט משחקים גרועים מאוד ברמה הזו גם אצל בכר. בחלק השגנו נקודות בזכות הברקות בודדוות שלא מגיעות עכשיו.
לזכותו אפשר להגיד שהוא היה מצליח לייצר איזשהו ריסטרט אחרי כמה משחקים עד הנפילה הבאה.
אם עושים השוואות של אחוזי הצלחה, לאבוקסיס היו אחוזים לא רעים בכלל עד הקורונה במרץ, גם בכדורגל לא טוב.
הקהל של ב"ש מאוד משמעותי, ללא קהל בליגה, זה מצליח לו הרבה פחות טוב, אבל אני לא בטוח שזה לא מה שהציל גם את בכר.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

ForeverRed כתב:
22 נובמבר 2020, 14:50
גניבת דעת מהרמות הגבוהות עושים פה.
בתקופה ההיא יכולת כמו במשחק המזעזע ההוא נגד הפועל תל אביב נחשבה לשיא השפל והביאה לפיטורים של מאמן עם 3 צלחות. כל טעות נבחנה בזכוכית מגדלת, כל תיקו התקבל במורת רוח ונחשב לאסון.
היום הכל עובר באהלן אהלן. את היכולת מהמשחק ההוא אנחנו מקבלים מדי שבוע. מקבוצה סבירה עם מעידות הפכנו לקבוצה שמועדת על בסיס קבוע ומדי פעם מציגה יכולת סבירה. כל זה בהרכב שעבר סוג של שדרוג.
היום הציפיות שונות , אין ממש דרישות ולכן מה שאנחנו רואים מחליק בגרון.
חבל שאין מישהו שאכפת לו ודורש תוצאות

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

הבעיה שלנו שאבוקסיס הצליח באירופה, בלי זה הוא היה מפוטר.
והוא גם הקבוצה נראיתה לא רע מול דינמו ברסט, מול מאתרוול, לא ברור לי למה בליגה אנחנו נראים כמו קבוצת תחתית
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

דר אדום בנשמה כתב:
22 נובמבר 2020, 15:57
הבעיה שלנו שאבוקסיס הצליח באירופה, בלי זה הוא היה מפוטר.
והוא גם הקבוצה נראיתה לא רע מול דינמו ברסט, מול מאתרוול, לא ברור לי למה בליגה אנחנו נראים כמו קבוצת תחתית
כל השוואה בין אירופה לליגה היא מיותרת לחלוטין. מדובר בסגנוני משחק שונים לגמרי. ומה בדיוק הלחץ לפטר את אבוקסיס? קלופ מחכה להצעה ולא ידעתי? היום אין מאמן בשוק טוב ממנו, בלי ההצלחה שלו באירופה שאתה מאוכזב ממנה לא בטוח שהיה לך כסף להחזיק סגל נורמלי בעתיד.
נערך לאחרונה על ידי Itay ב 22 נובמבר 2020, 17:05, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

אטפלד של נתניה 4 רמות מעליו ועולה שליש ממנו

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

RedBend כתב:
22 נובמבר 2020, 17:04
רק 4? אני אומר 28 רמות.
תמשיכו ליפול בפח של להתלהב מהר מדי משחקנים/מאמנים של קבוצות קטנות.

כמו שאבוקסיס הוכיח בצורה הכי ברורה ומובהקת שיש, מדובר בסיפור שונה לחלוטין ומעטים מאוד האנשים שמסוגלים לעשות את ההתאמות הנדרשות.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

RedBend כתב:
22 נובמבר 2020, 17:04
על סמך מה? על סמך זה שנתניה ניצחה את כפ"ס והפועל חיפה?

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

הפועלעולה כתב:
22 נובמבר 2020, 17:19
רק 4? אני אומר 28 רמות.
תמשיכו ליפול בפח של להתלהב מהר מדי משחקנים/מאמנים של קבוצות קטנות.

כמו שאבוקסיס הוכיח בצורה הכי ברורה ומובהקת שיש, מדובר בסיפור שונה לחלוטין ומעטים מאוד האנשים שמסוגלים לעשות את ההתאמות הנדרשות.
אפשר לחשוב איזה עילוי צריך להיות כדי להתעלות על יוסי. התוצאות שלו בליגה העונה והעונה שעברה הן רק הפלומבה, כישלון חרוץ גם בניכוי ההנחות שמגיעות לו.
אענה לך באותה מטבע, תמשיך ליפול בפח של היחצ מבית היוצר של קלינגר ושות' ולחפש את השם המיוחצן הבא.

במקום להסתכל על התוצאות אני מעדיף להסתכל על הדרך. תחקור קצת על ההולנדי של נתניה ותחזור אליי.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אתם צריכים להשתחרר גם מהתפיסה הזאת של הברקות, גם יכולת אישית מתבטאת כשיש מינימום של תבנית התקפית שחוזרת על עצמה ועכשיו אין כלום פשוט... התקופה הרעה של ז׳וס זה לא מצב רוח, זה תוצר של העובדה שלא מגיעים אליו כדורים באיזורים שהוא מסוכן בהם כי קבוצות למדו להתכונן אליו ואצלנו אין ניסיון נורמלי לשחרר אותו או לפנות שחקן אחר אז הוא מגיע אחורה והאחרים נתקעים למעלה בלי שום רמז למהלך התקפי מתוכנן.
באירופה זה מאוד אחר ומסודר. פחות מכירים אותנו, היריבות יותר חזקות ופחות מתמקדות בלסגור בגלל זה ויותר בלתקוף, יש לנו שטחים לרוץ אליהם ויודעים מי אמור לקבל את הכדור ואיפה בכל רגע נתון. זה סגנון שיוסי כן מכיר ויודע איך ללמד

לבוא ולהגיד ששחקנים לא לוקחים את הצ׳אנס כשאתה לא נותן להם בכלל את הכלים המתאימים להתמודד עם סוג כזה של משחקים מצביע על בעיה ברורה בלהבין את המתרחש.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

gooner כתב:
22 נובמבר 2020, 15:20
שוב, אני לא מצדיק את היכולת, אבל אני זוכר לא מעט משחקים גרועים מאוד ברמה הזו גם אצל בכר. בחלק השגנו נקודות בזכות הברקות בודדוות שלא מגיעות עכשיו.
לזכותו אפשר להגיד שהוא היה מצליח לייצר איזשהו ריסטרט אחרי כמה משחקים עד הנפילה הבאה.
אם עושים השוואות של אחוזי הצלחה, לאבוקסיס היו אחוזים לא רעים בכלל עד הקורונה במרץ, גם בכדורגל לא טוב.
הקהל של ב"ש מאוד משמעותי, ללא קהל בליגה, זה מצליח לו הרבה פחות טוב, אבל אני לא בטוח שזה לא מה שהציל גם את בכר.
בוא....
יש ליוסי מזל שאין קהל בשלושת משחקי הליגה האחרונים.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

izguy83 כתב:
22 נובמבר 2020, 17:49
בוא....
יש ליוסי מזל שאין קהל בשלושת משחקי הליגה האחרונים.
בכללי אני לא בטוח שהיעדר הקהל בשנה האחרונה משחק לרעתנו

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

נתניה של אטפלד רוצה לשחק כדורגל, זה שהחומר בעייתי ולכן עושים את זה לא וואו זה משהו אחר.
גם לדראפיץ' וברדה יש לא מעט חסרונות, אבל בקבוצה שלא תזכה באליפות ולא תרד ליגה, אני מעדיף אותם מהסילבסים למיניהם שמרגיש שלצפות בקבוצה שלהם זה עונש.

אין מה לפטר את אבוקסיס מחר בבוקר. הוא ימשיך כאן עד סוף העונה או שילך לנבחרת, לא כזה חשוב.
צריך לראות מה הפועל באר שבע רוצה מעצמה ולבחור מאמן בהתאם.
נוהגים להשוות כאן בין מאמנים תוך התעלמות מוחלטת מהעובדה שמאמנים שונים מתאימים לסיטואציות שונות.

שונא שגורמים לי להגן על בלבול, אבל בחיפה הוא עשה לכל הפחות עבודה טובה.
לא, הוא לא מאמן שיביא אליפות כנראה, בטח לא מול מכבי של איביץ', אבל הוא העמיד שם אחלה בסיס.
בסיס שבכר רוכב עליו עד היום ולא ממש מצליח לקחת קדימה.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

אז עד מתי צריך לסבול כדורגל כזה כדי להשחיז סכינים? שואל בשביל חבר

שלח תגובה