חאתם עבד אלחמיד

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

Re: חאתם עבד אלחמיד

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אני לא מבין מה שייך אחוזי הצלחה לשחקן בודד אחד. במיוחד שהשחקן הזה הוא כוכב על שלך, ניצח לך לבד לא מעט משחקים כשסביבו משחקים שחקנים בינוניים ומטה לרוב.
43% איתו?השאלה כמה בלעדיו.

זה קצת מזכיר את הטענה שזוסואה תוקע את המשחק שלנו אי שם בתחילת העונה שעברה :)

*מסכים עם משה שזוסואה לא נופל מהתרומה והדומיננטיות שהייתה לטוני בליגה, רק בסגנון אחר.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

לדעתי קצת לא הוגנת ההשוואה הזאת, ז׳וס כן השחקן הכי טוב בליגה וכן סוחב אותנו על הגב אבל הפיזיות של טוני פשוט שמה אותו שלוש רמות מעל בליגת הגמדים הזאת. אני די בטוח שנטו העובדה שאפשר לזרוק על הטנק הזה כדור ולתת לו להחזיק אותו עד שכולם מצטרפים הייתה פותרת לנו לא מעט בעיות שלז׳וס אין את הכלים לפתור לנו לבדו

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

red ultras כתב:
19 דצמבר 2020, 15:00
טוב אחי.. עזוב אין בינינו ויכוח. זוסוואה השחקן הטוב בעולם, טוני שחקן נחמד שללא סוללת כוכבים ליידו לא שווה יותר מדיי. הבנתי, קיבלתי 👌

רק לסיום פרט קטן: מאז ההצטרפות של זוסוואה במחזור השישי של העונה שעברה הקבוצה עומדת על 43 אחוזי הצלחה. תמשיך לחשוב מה שבא לך.
אל תשכח מי שיחק ליד טוני ומי היה המאמן.

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

אריאל2 כתב:
19 דצמבר 2020, 17:21
אל תשכח מי שיחק ליד טוני ומי היה המאמן.
לא שוכח לרגע. כל אחד שהיה חלק מהשושלת הזו יש לו מקום של כבד בדפי ההיסטוריה של המועדון. ועדיין, טוני היה הרבה הרבה מעל כולם. עזבו, תשארו בדעתכם כנראה התאהבתם בבינוניות.
חאתם מיותר, זוסוואה לא נופל מטוני.. הכל טוב
כל אחד שישאר בדעתו 🤔

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

טוני במקום זוסוואה נניח.....חושבים באמת שזה יראה אחרת? בעיניי טוני בקבוצה של היום שווה לטוני ברעננה.

וטוני שחקן על. הכי גדול שהיה לנו

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

לא ממש הבנתי איך ז'וס נהיה פתאום הבעיה של הקבוצה, אבל כל ההשוואות הללו לא רלוונטיות יותר מדי.
נראה ששוכחים פה מדי פעם שכדורגל זה משחק של קבוצה, והיכולת של שחקן בודד להשפיע לאורך זמן היא מאוד מוגבלת.

אותו דבר גם עם משחק ההגנה. כן צדק בלם גרוע, כן טאהא רץ בלי שכל, אבל מי שחושב ששינוי פרסנולי כזה או אחר יעשה שינוי מרחיק לכת טועה.
הכל מתחיל בעמידה ותזוזה קבוצתית עליה אמון המאמן.

מכבי היא אחלה דוגמא.
שנתיים איביץ' עם שני קווי הגנה שונים כמעט לגמרי העמיד הגנה ברזל, בא דוניס ובסיבוב מגרד את כמות הספיגות של איביץ' בעונה שלמה.

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

red ultras כתב:
19 דצמבר 2020, 17:28
לא שוכח לרגע. כל אחד שהיה חלק מהשושלת הזו יש לו מקום של כבד בדפי ההיסטוריה של המועדון. ועדיין, טוני היה הרבה הרבה מעל כולם. עזבו, תשארו בדעתכם כנראה התאהבתם בבינוניות.
חאתם מיותר, זוסוואה לא נופל מטוני.. הכל טוב
כל אחד שישאר בדעתו 🤔
אני מסכים שטוני הרבה מעל כולם. אני רק אומר שבחינה של אחוזי ההצלחה עם זוסוואה מול אחוזי ההצלחה עם טוני לא ממש הוגנת כי לצד טוני היה שחקנים טובים יותר ומאמן טוב יותר.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ForeverRed כתב:
19 דצמבר 2020, 15:17
עזוב את כל המסביב.
מחר בבוקר ניתנת לך אפשרות הבחירה, טוני בשיאו או זוס של ימינו, את מי אתה לוקח? בעיניי אין שאלה בכלל.
אני הייתי בוחר במיגל (של לפני הפציעה) לפני שניהם.
מדובר בסוג אחר של שחקן, זוסואה הוא יותר חלילוביץ, טוני הוא יותר אלטון.
לקבוצה ההיא הייתי בוחר את טוני, לקבוצה הנוכחית אולי את זוסואה, חושב שיש לנו כל כך הרבה חסרונות שזוסואה בקבוצה הנוכחית ממלא כל כך הרבה תפקידים משהו שטוני לא יודע אם היה עושה.
בכל מקרה המשפט הזה שים את טוני בקבוצה היום וכל הבעיות יפתרו הוא מצחיק, והוא בעיקר הגיע מכותב שכל המטרה שלו במשפט הזה היה לזלזל בתרומה של זוסואה כדי להגיד שגם אם הוא לא ימשיך הנזק לא יהיה גדול.

נ.ב
אני אכתוב משהו אחר, עם זוסואה באליפויות אנחנו עושים שלב בתים בליגת האלופות.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
red ultras

Sir Alex Ferguson כתב:
19 דצמבר 2020, 20:04
אני הייתי בוחר במיגל (של לפני הפציעה) לפני שניהם.
מדובר בסוג אחר של שחקן, זוסואה הוא יותר חלילוביץ, טוני הוא יותר אלטון.
לקבוצה ההיא הייתי בוחר את טוני, לקבוצה הנוכחית אולי את זוסואה, חושב שיש לנו כל כך הרבה חסרונות שזוסואה בקבוצה הנוכחית ממלא כל כך הרבה תפקידים משהו שטוני לא יודע אם היה עושה.
בכל מקרה המשפט הזה שים את טוני בקבוצה היום וכל הבעיות יפתרו הוא מצחיק, והוא בעיקר הגיע מכותב שכל המטרה שלו במשפט הזה היה לזלזל בתרומה של זוסואה כדי להגיד שגם אם הוא לא ימשיך הנזק לא יהיה גדול.

נ.ב
אני אכתוב משהו אחר, עם זוסואה באליפויות אנחנו עושים שלב בתים בליגת האלופות.
שמע כמה שטויות אתה מדבר, אתה מנסה לרמוז כאילו יש לי איזה אג׳נדה נגדו. זוס שחקן אדיר רשמתי את זה בערך 10 פעמים בנושא הזה, הוא בכלל השתרבב לדיון כי אמרו פה שבמקום להביא את אלחמיד כדאי שישקיעו את הכסף בלחדש לו חוזה. כל מה שרשמתי עליו היה כדי להראות שהוא לבד לא מספיק כדי שנגיע למקומות שאנחנו חולמים עליהם. כן יש לו חסרונות גם בקטע האישיותי כך שלא אפול מהכסא אם יחליטו שמוותרים עליו.

ההשוואה של זוסוואה לטוני עושה לו עוול כי הוא באמת שחקן נהדר וסופר איכותי אבל טוני זה רמה אחרת כמוהו לא היה פה מעולם ולצערי כנראה שגם לא יהיה.

לגבי מיגל של לפני הפציעות, באמת היה משמעותי לנו כמו טוני אבל לא הצלחנו להנות ממנו מספיק, (בגלל הפציעות) ולראיה הוא משלים פה עונה חמישית ויש לו פחות מ70 הופעות במדים שלנו, תמיד ברגעי האמת הוא היה פצוע ונשארנו עם התחושה של ״אם רק מיגל היה כשיר.״ בכל אופן תחילת עונה הבאה הוא יהיה כבר 32, איבד הרבה מהמהירות שעזרה לו לחסל מהלכים בתחילת דרכם מה שהיום כבר פחות קורה. וגם כאן לא אתפלא אם יחליטו להפרד בסוף העונה בצורה מכובדת.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

בן 31 לבלם זה תחילת הקריירה.
יש ענייני מס. שם זה יקום ויפול.

סמל אישי של משתמש
red ultras

CrazyRed7 כתב:
19 דצמבר 2020, 20:56
בן 31 לבלם זה תחילת הקריירה.
יש ענייני מס. שם זה יקום ויפול.
תחילת עונה הבאה 32! אל תגנוב דעת
וזה לא תחילת הקריירה, בוא

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אני גונב דעת?
הוא בן 32 עוד 7 חודשים.

ומה קשור לא תחילת קריירה?בלם כזה שמבוסס על חוכמת משחק ולא על מהירות או אתלטיות יכול בכיף לשחק ברמה המביכה של הליגה הישראלית עוד 3 שנים ולהמשיך להיות אחד הטובים בליגה.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

מסכים.
ק"ש לקחו אליפות עם חסארמה שהיה בן 37.
אברהם פאס היה אחד הבלמים הטובים בליגה כשהוא בן 36-37

לדעתי, התכונה הכי חשובה לבלם זה שכל.

סמל אישי של משתמש
red ultras

CrazyRed7 כתב:
19 דצמבר 2020, 21:18
אני גונב דעת?
הוא בן 32 עוד 7 חודשים.

ומה קשור לא תחילת קריירה?בלם כזה שמבוסס על חוכמת משחק ולא על מהירות או אתלטיות יכול בכיף לשחק ברמה המביכה של הליגה הישראלית עוד 3 שנים ולהמשיך להיות אחד הטובים בליגה.
אנחנו מדברים על עונה הבאה כן? היא תתחיל באוגוסט כך שהוא יהיה בן 32 אז מה רלוונטי שאתה אומר לי זה עוד 7 חודשים?
מיגל שחקן מדהים נשמה איכותי קפטן והכל אני רוצה שהוא יסיים פה קריירה ויקבל תפקיד אחרי הפרישה! אבל בשכלול של מצב כלכלי עם היסטוריית פציעות גיל וחוזה יש סיכוי טוב שלא יאריכו לו

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

מיגל גם היום הוא הבלם הטוב בליגה. זוסואה הוא השחקן הטוב בליגה. לפני שזורקים כסף על כל מיני בראון, נחמיאס, ועוד שמות שעלו קודם מחדש להם את החוזה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

שלח תגובה