אלונה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

Re: אלונה

שליחה על ידי Itay »

הראל כתב:
31 ינואר 2021, 13:30
השאלה איזה אלונה "חוזרת" עכשיו.
זו שהייתה בשנתיים האחרונות או זו שרצתה להיות בטופ של הטופ.
כל עקיצה של אבוקסיס עושה לנו רק טוב, ככל שיותר יתראיין ככה נקבל אלונה יותר טובה. מספיק שנקבל אותה כאחת שנותנת גב כלכלי וחזרה למשחק מבחינת מלחמה על שחקנים מובילים (לא צריך במיליוני יורו) נגיד תודה רבה. היא ניקתה את כל הסחלה מהקבוצה,זרקה את ציר הרשע מהסגל ואיזנה את התקציב כפי שרצתה, הקרקע מוכנה לחזרתה.
נערך לאחרונה על ידי Itay ב 31 ינואר 2021, 13:35, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

יאללה באלגןןן
הנה אייבר חוזר.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

לגבי אלונה, אני מאמין בגישה שלה, ניהול קפריזי מוביל לאבדון, אבל יש לנו המון לשפר במועדון כדי שנהיה מועדון חזק בניהול פיננסי.
הסגל העקום שבנינו על תור הזהב, רודף אותנו עד היום. אני מקווה שהסגל שאנחנו בונים היום נהנה ממנו לשנים הבאות.

1. מאמן - שינצל את הסגל עד תום, שיבצע רוטציות, שישלב צעירים, למען השם שישחק כדורגל, ושיביא נקודות(ממוצע נק' הכי נמוך בעונה רגילה 1.58 מאז עונת ההישארות של אלישע מול נתניה)
מדמון, אסקיאס, אליגון. אני רוצה לראות ילדים בני 18 עם עתיד לפניהם ממלאים לי את הסגל הרחב, לא שחקני רוחב עייפים שתקרת הזכוכית שלהם היא הפועל בש.
2. מחלקות הנוער, עד גיל 15 העברות זה חינם. אנחנו מפספסים המון שחקנים ככה מתוך המחלקה. צריך להעלות את הרמה של הניהול שם, ושרון אביטן הוא הראשון שהייתי מעיף בנושא.
3. מדיניות רכש - זרים מפוצצים, לגיונרים וישראלים מסיימי חוזה, והשקעות ארוכות טווח לעמדות הבלם והשוער שם השוק הישראלי בהיצע נמוך. על זה אני אגיד גם, לחפש יהודים - חפרתי על זה כבר אבל כמו טננבאום,ג'וש כהן, ובריירו יש עוד המון, צריך לעשות סקואטינג ולמצוא אותם. ג'וסואה,ויטור,מדמון, סלליך - הם כולם צריכים להיסגר אצלנו עם חוזים.
4. אני רוצה לראות את אסי בניהול, ואם אסי רוצה לסיים, אז אני רוצה לראות את ברדה שם. ברדה לא צריך לאמן אותנו. גם לא מליקסון. הם צריכים להיות איתנו עשור קדימה כמקבלי ההחלטות והיועצים יחד עם אסי לבעלים אלונה.
5. מצחיק, רשמתי שאלונה צריכה להצהיר שהיא כאן והיא עשתה את זה. יאללה אלונה סימנת וי על 1.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

izguy83 כתב:
31 ינואר 2021, 13:15
זה סיסמאות, על איזה תחליפים אתה מדבר? איפה יש מישהו שיקח את הקבוצה וינהל אותה בצורה שפויה.
אנחנו אוכלים איתה חרא בשנתיים האחרונות, אבל זה לא אומר שעם מישהו אחר נאכל פחות.
כשיהיה מישהו קונקרטי, נדבר על אם זה עדיף או לא.
אפשר להגיד הרבה דברים על הקבוצה בשנים האחרונות.
ניהול שפוי ממש לא אחד מהם.

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

מצד אחד היא באטרף אבל לא בקטע טוב , ברטע של לסתום פיות ואגו
תשתי מים ותחליטי איך את מחזירה אותנו למסלול, הצעד הראשול זו ההודעה שהיא חזרה ואני מברך על זה .
עכשיו שתתחיל לעבוד ותשאיר את הענייל עם הקרח בצד

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

ForeverRed כתב:
31 ינואר 2021, 13:42
אפשר להגיד הרבה דברים על הקבוצה בשנים האחרונות.
ניהול שפוי ממש לא אחד מהם.
רשמתי "אכלנו ממנה הרבה חרא בשנתיים האחרונות"
בשבע השנים שלפני כן, עשתה בית ספר לכל הליגה לשב אחרי שלב עד הטופ.
אז טעתה לא מעט בשנתיים האחרונות, גם בביצועים וגם במדיניות. ביג דיל בהתחשב במה שעברנו לפניה. עדין, עוברת בי חלחלה כשאני חושב על האפשרויות שיהיה פה בעלים אחר שהוא לא גולדהאר או שחר (כמה כאלה היו בהיסטוריה של הליגה)?

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

הרגיז אותה על 500...

עד כדי כך שלא טרחה לעשות מהחזרה שלה ספין "חזרתי בתור המושיעה הגדולה"

אני ***** אם היא לא שמה מענק בחוזה של המאמן הבא על נצחון מול אבוקסיס.

מבחינתי אם זה אכן המצב, מוחק את השנתיים האחרונות ומתחיל מחדש.
ברוך שובך, ככה אנחנו אוהבים אותך, עם סכין בין השיניים ולב רחב.

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

izguy83 כתב:
31 ינואר 2021, 13:15
אנחנו אוכלים איתה חרא בשנתיים האחרונות, אבל זה לא אומר שעם מישהו אחר נאכל פחות.
כשיהיה מישהו קונקרטי, נדבר על אם זה עדיף או לא.
את זה אפשר להגיד גם על אבוקסיס.

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

ההתפטרות המגעילה וחסרת הכבוד של אבוקסיס הציתה את כולנו, לא רק את אלונה.
נקווה להתנהלות שתזכיר את הימים היפים ופחות את שנות השובע והיוהרה.
חבל שלא פוגשים בגביע את אבוקסיס בשבת ,אחרת דור מיכה, ניר ביטון ואלחמיד היו נוחתים כאן מחרתיים!
:יריות:

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

הודעה רשמית שאלונה ״חוזרת״

לשחקני הפועל באר שבע, לעובדי המועדון ולאוהדים היקרים,
אני מבקשת להודיע שאני חוזרת להוביל את המועדון.
כמו שכולכם יודעים לפני כשנה החלטתי לקחת צעד אחורה ולהתנתק מהניהול הפעיל היומיומי, בציפייה שיגיע בעלים חדש שימשיך את העשייה המפוארת שעשינו פה במשך שנים. בהעדרי, אסי והנהלת המועדון עשו עבודה מעולה, אבל בסופו של דבר מועדון כדורגל כמו הפועל באר שבע חייב בעל בית.
יוסי התפטר אתמול מהמועדון. הצטערתי על ההתפטרות ועוד יותר על הדרך, אבל אני מעדיפה לזכור לו את ההישגים היפים ומאחלת לו הצלחה בהמשך.
בכדורגל אין זמן לשקוע בעבר, במיוחד לא בתקופה המאתגרת שבה אנו חיים. משבר הקורונה עדיין בעיצומו ויחייב שינויים רבים בענף בכלל ובמועדון שלנו בפרט. לשמחתי הקדמנו הרבה מועדונים בהיערכות נכונה למצב הכלכלי המורכב ולכן אנו נהנים מיציבות יחסית.
אנחנו במקום החמישי בליגה, 2 נקודות מהמקום השלישי ו-6 מהמקום השני.
אנחנו מרחק נגיעה ממקום באירופה שזו המטרה העיקרית שלנו העונה.
ביום שני יש לנו משחק נגד מכבי ת"א, ביקשתי מאליניב להיות על הקווים במשחק הזה ואני מצפה מהשחקנים שלנו שתתנו לו את כל מה שיש לכם ועוד קצת.
הצוות המקצועי בראשות אליניב עובד כבר תקופה על ביצוע חיזוקים נקודתיים היכן שצריך, יש להם את הגב שלי ועד שהחלון ייסגר הסגל יהיה רחב ואיכותי עוד יותר.
בימים הקרובים נמנה מאמן חדש למועדון ואני בטוחה שביחד נשיג את המטרות שלנו.
בזכותכם, בזכות המסורת של המועדון הזה, מסורת וDNA של ווינרים שלא נרתעים משום אתגר, עברנו כבר אתגרים גדולים מאלה ותמיד הצלחנו כמועדון מאוחד, דבק בערכיו ומכבד את כל אנשיו.
בימים הקרובים בכוונתי לזמן את כל שחקני ועובדי המועדון לשיחה אישית, חלק היום וחלק בהמשך השבוע.
מבקשת מכולם להתנתק מרעשי הרקע ולהתרכז בכדורגל.
תודה רבה.

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

CrazyRed7 כתב:
31 ינואר 2021, 15:10
הודעה רשמית שאלונה ״חוזרת״

לשחקני הפועל באר שבע, לעובדי המועדון ולאוהדים היקרים,
אני מבקשת להודיע שאני חוזרת להוביל את המועדון.
כמו שכולכם יודעים לפני כשנה החלטתי לקחת צעד אחורה ולהתנתק מהניהול הפעיל היומיומי, בציפייה שיגיע בעלים חדש שימשיך את העשייה המפוארת שעשינו פה במשך שנים. בהעדרי, אסי והנהלת המועדון עשו עבודה מעולה, אבל בסופו של דבר מועדון כדורגל כמו הפועל באר שבע חייב בעל בית.
יוסי התפטר אתמול מהמועדון. הצטערתי על ההתפטרות ועוד יותר על הדרך, אבל אני מעדיפה לזכור לו את ההישגים היפים ומאחלת לו הצלחה בהמשך.
בכדורגל אין זמן לשקוע בעבר, במיוחד לא בתקופה המאתגרת שבה אנו חיים. משבר הקורונה עדיין בעיצומו ויחייב שינויים רבים בענף בכלל ובמועדון שלנו בפרט. לשמחתי הקדמנו הרבה מועדונים בהיערכות נכונה למצב הכלכלי המורכב ולכן אנו נהנים מיציבות יחסית.
אנחנו במקום החמישי בליגה, 2 נקודות מהמקום השלישי ו-6 מהמקום השני.
אנחנו מרחק נגיעה ממקום באירופה שזו המטרה העיקרית שלנו העונה.
ביום שני יש לנו משחק נגד מכבי ת"א, ביקשתי מאליניב להיות על הקווים במשחק הזה ואני מצפה מהשחקנים שלנו שתתנו לו את כל מה שיש לכם ועוד קצת.
הצוות המקצועי בראשות אליניב עובד כבר תקופה על ביצוע חיזוקים נקודתיים היכן שצריך, יש להם את הגב שלי ועד שהחלון ייסגר הסגל יהיה רחב ואיכותי עוד יותר.
בימים הקרובים נמנה מאמן חדש למועדון ואני בטוחה שביחד נשיג את המטרות שלנו.
בזכותכם, בזכות המסורת של המועדון הזה, מסורת וDNA של ווינרים שלא נרתעים משום אתגר, עברנו כבר אתגרים גדולים מאלה ותמיד הצלחנו כמועדון מאוחד, דבק בערכיו ומכבד את כל אנשיו.
בימים הקרובים בכוונתי לזמן את כל שחקני ועובדי המועדון לשיחה אישית, חלק היום וחלק בהמשך השבוע.
מבקשת מכולם להתנתק מרעשי הרקע ולהתרכז בכדורגל.
תודה רבה.
וולקאם

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

red guy כתב:
31 ינואר 2021, 12:39
אלונה מתנהלת מאומציות ורגשות.
אולי זה הזמן לשים הכל מאחורה, להיות מאחוריה ויחזור לה הרעב.
אבוקסיס בסך הכל היה זה שהדליק את הפנס עליה עכשיו היא לא יכולה להסתתר או שהיא חוזרת בגדול (הכוונה לרכב לתארים) או שרוצה רק לא להפסיד ואולי להחזיר קצת מההשקעה.
אנחנו חייבים לתמוך בה עד שנבין לאיזה כיוון היא.
אין מגרשים אז קשה אולי להראות אהבה אבל כשאלונה אהובה היא יודעת.
יאללה רק לא לטעות במאמן בינוני ועתיד אפור
משה כבר רשם שאלונה חיפשה משבר כדיי לחזור והנה מה שהוא כתב מתרחש לנגד עינינו
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
maor20094
Title: הדרום מתעורר לחיים

שליחה על ידי maor20094 »

ברוך שובך, תני בראש
תמונה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

כל הכבוד לאלונה שחוזרת להציל את המועדון בתקופה כל כך קשה, הפתעה גדולה, אף אחד לא יכול היה לראות את זה מגיע ;)

Sir Alex Ferguson כתב:
17 ינואר 2021, 23:36
ממש לא.
הסכומים לא מטורפים, בעקבות הקורונה הם אפילו שפויים מבעבר (אצילי חזר לחיפה בחוזה של 250 אלף יורו ברוטו, במכבי הוא התקרב לחצי מיליון! אותו הדבר מיכה עם 600 אלף במכבי ועכשיו רצה מאיתנו שליש פלוס מינוס, אם סכנין החתימו את כיאל אז גם הוא לא מרוויח סכומי עתק וגם חאתם בטח כשסלטיק תקועים איתו במצב הנוכחי היה מגיע במשכורת שפויה עם השתתפות של סלטיק).
הכל שאלה של רצון. גם מיגל וזוסואה לא מבקשים עכשיו את הסכומים לפני הקורונה.
אם אלונה הייתה מחליטה להשקיע, שום שם ששי זרק לפני כמה עמודים לא היה משימה בלתי אפשרית מבחינתנו. כשהיא רצתה בזמנו היא ידעה טוב מאוד גם לתת לשהר חוזה של 600 אלף יורו לחמש שנים.
אבל אלונה כרגע מעדיפה לא להשקיע ועדין לקחת את ההחלטות מאחורי הקלעים.

ההצלחה שלנו עם הזכייה בגביע והעלייה לשלב בתים באירופה ריסקה אותה. קשה לה מאוד שהמועדון מצליח בזמן שהיא רשמית לא הבעלים. היא רצתה לחזור כמושיעה הגדולה כשהקבוצה עמוק בבוץ, עכשיו עם ההצלחות היא בבעיה ואייל ארד עשה ימים כלילות במטרה לחשוב איזה ספין לעשות כדי להחזיר אותה כמושיעה שלנו.

ההחלטה נפלה על עזיבת בן זאב כדי לייצר מצג שהקבוצה צריכה אותה. הבא בתור לעזוב הוא אסי כדי לייצר את זה כספינה בלב ים ללא קפטן ואז הקפטנית חוזרת לנווט את האונייה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

מעולם לא הלכה.
אבל טוב שהיא בפרונט. המועדון רק ירוויח מהסיטואציה הזאת.

עכשיו שתתחיל לעבוד כי יש מה לעשות.
ולא. לממן לג'קי ולוזון עוד וילות בקיסריה לא נחשב לעבודה מבחינתי.

שלח תגובה