אלונה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
gooner
Title: קרייזי-רד

Re: אלונה

שליחה על ידי gooner »

izguy83 כתב:
02 פברואר 2021, 00:18
הכל יחסי אחי.
ביחס לישראל זה בסדר גמור וגם הביא תוצאות. עד עכשיו בגדול, הביאה את המאמנים הנכונים (גם אלישע, גם בכר וגם אבוקסיס הגיעו בזמן הנכון). זו החלטה סופר חשובה. איזה נסיון היה לשחר, שירצקי וטביב לפני שלקחו פה אליפויות?
פה הבעלים רוצים להשפיע ולהיות מעורבים, זה לא איזה משהו שרק אלונה עושה. ושלא ישתמע שאני נגד, הלוואי ויהיה פה צוות ניהולי ומקצועי כמו באיזה מועדון ממוצע בבלגיה עם ספורט דיירקטור, אנליסטים, סקאוטים, צוות פיזיולוגי ושאר המעטפת.
אם כל הדיון, הוא על האם אלונה מנהלת יותר טובה מהניסנובים, שרצקי ויואב כץ, אז כנראה שהיא מנצחת.
אני לא מכיר את הביוגרפיה שלה, ואולי היא כן מבינה בניהול, אבל גם אם לא, נראה לי שבעלה לא התעשר מניהול פיצוציה.
היה יכול מזמן לומר לה שפרוייקט כזה מתחילים בכמה מליונים לחברת ייעוץ אסטרטגי מהטופ העולמי כמו מקינזי, שמסוגלת לבנות תוכנית מקצועית
של המבנה הניהולי הרצוי, תהליך קבלת ההחטות, רעיונות למינוף עסקי, ולסמן את היתרונות שלך כקבוצה מב"ש.
ניהול אמור לקדם את הקבוצה שלך, לא דאוג שתהיה במצב יותר טוב הפועל כפר סבא.

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

gooner כתב:
02 פברואר 2021, 00:47
אם כל הדיון, הוא על האם אלונה מנהלת יותר טובה מהניסנובים, שרצקי ויואב כץ, אז כנראה שהיא מנצחת.
אני לא מכיר את הביוגרפיה שלה, ואולי היא כן מבינה בניהול, אבל גם אם לא, נראה לי שבעלה לא התעשר מניהול פיצוציה.
היה יכול מזמן לומר לה שפרוייקט כזה מתחילים בכמה מליונים לחברת ייעוץ אסטרטגי מהטופ העולמי כמו מקינזי, שמסוגלת לבנות תוכנית מקצועית
של המבנה הניהולי הרצוי, תהליך קבלת ההחטות, רעיונות למינוף עסקי, ולסמן את היתרונות שלך כקבוצה מב"ש.
אתה צודק בתיאוריה כמובן, ברשותך אחדד את הפרקטיקה, בשפה פשוטה.
לתת לאנשי מקצוע לנהל מאבד מכל הכיף. תראה איזה כיף היה כשההימורים תקתקו, אין רגע יותר משובב נפש מלהגיד את צמד המילים "אמרתי לך" ולדעת שפגעת ברכש

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

gooner כתב:
02 פברואר 2021, 00:47
שלא יהיו אי הבנות, אני מסכים איתך לחלוטין על מה צריך להיות. בהנחה וזה לא קרה 14 שנים, קשה לי להאמין שזה יקרה עכשיו.
מה שכן אמרתי, זה שגם בניהול הישיר שלה, הגענו מהביוב לראש הפודיום.
היא היתה לפרק זמן לא קטן יותר טובה גם משחר וגולדהאר, לא רק מאברמוב והניסנובים ומה שקרה אחר כך לדעתי, זה שהשתן עלה לה קצת לראש והיא ובכר חשבו שכל חרא שהם יקחו יהפוך לזהב.
אל תשכח גם שמועדון כדורגל (בישראל), לא נמדד בשורת רווח ולכן מה שרשמת על העסקים של בעלה פחות רלוונטי במקרה הזה.

סמל אישי של משתמש
Tal_Hbs

שליחה על ידי Tal_Hbs »

קופמן אמר שלאלונה מייצגת את הרע בכדורגל הישראלי, מדבר אדם שהיה מכור לכל דבר אפשרי שמעביא ביקורת על כל העולם

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

Tal_Hbs כתב:
02 פברואר 2021, 10:20
קופמן אמר שלאלונה מייצגת את הרע בכדורגל הישראלי, מדבר אדם שהיה מכור לכל דבר אפשרי שמעביא ביקורת על כל העולם
כי להסניף זה דבר שמייצג את הטוב בכדורגל הישראלי.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

הלוואי שהייתה נלחמת על שמם הטוב של האוהדים והשחקנים שלה כמו שהיא נלחמת על השם שלה.

סמל אישי של משתמש
Tal_Hbs

שליחה על ידי Tal_Hbs »

bs war כתב:
02 פברואר 2021, 11:25
הלוואי שהייתה נלחמת על שמם הטוב של האוהדים והשחקנים שלה כמו שהיא נלחמת על השם שלה.
דווקא גם פה היא שותקת יחסית, אני הייתי חושף הכל במקומה, מעלה שאלות קשוצ חמה אבוקסיס נטש את המועדון ואת החוזה שלו כי היה לו נוח?
טפי קירח חרא הלוואי יתרסק בן זונה גנב דעת

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

izguy83 כתב:
02 פברואר 2021, 09:52
שלא יהיו אי הבנות, אני מסכים איתך לחלוטין על מה צריך להיות. בהנחה וזה לא קרה 14 שנים, קשה לי להאמין שזה יקרה עכשיו.
מה שכן אמרתי, זה שגם בניהול הישיר שלה, הגענו מהביוב לראש הפודיום.
היא היתה לפרק זמן לא קטן יותר טובה גם משחר וגולדהאר, לא רק מאברמוב והניסנובים ומה שקרה אחר כך לדעתי, זה שהשתן עלה לה קצת לראש והיא ובכר חשבו שכל חרא שהם יקחו יהפוך לזהב.
אל תשכח גם שמועדון כדורגל (בישראל), לא נמדד בשורת רווח ולכן מה שרשמת על העסקים של בעלה פחות רלוונטי במקרה הזה.
נראה לי שאנחנו מסכימים על רוב הדברים, והמצב המעשי ברור לי, פשוט חבל לי על ההחמצה, כי היא לא הבעלים האופייני, ויש לה באמת הזדמנות להגיע לרמת ביצוע אחרת לגמרי מהמקובל פה.
לגבי הגישה העסקית, אני דווקא חושב שאין סיבה להתייחס אחרת לעסק ללא מטרות רווח, מול כל עסק אחר.
גם עסק כזה ללא מטרות רווח יכול להמדד בפרמטרים של הגדלת הכנסות, הגדלת קהל, גודל האפקט החיובי שהוא מייצר בקהילה, ולאורך זמן גם בהישגים בכדורגל עצמו.
אדרבא, עסק שהוא לא רק כסף, אלא חשוב לאנשים רבים, עדיף שיתנהל בצורה הכי מקצועית שאפשר.

סמל אישי של משתמש
גנדאלף האדום

שליחה על ידי גנדאלף האדום »

עסק צריך להיות מנוהל עם מבט קדימה לצמיחה תוך הבנה שיש ירידות ועליות בדרך. הבעיה שבכדורגל חיים את העכשיו והלחץ להצלחה מיידית. אם אלונה הייתה יודעת לעבור את השנים הפחות טובות ולשמור על המערכת אחרי האליפויות מתוך הבנה שזה תהליך למידה, היינו במקום אחר. אני מקווה שהיא באה עכשיו יותר חכמה, ולא תשתולל כדי לנסות לשחזר מייד את העונות הגדולות כי זה יגמר בהתרסקות עוד יותר גדולה ממה שהייתה. גם אנחנו מצידנו צריכים להבין ולתת זמן.

סמל אישי של משתמש
maor20094
Title: הדרום מתעורר לחיים

שליחה על ידי maor20094 »

צייצה בטוויטר על שקיא כהן: ״גזענות 2021, בשם אוהדי הפועל באר שבע תושבי באר שבע והדרום כולו אני אומרת לך תתבייש!!!״
תמונה

סמל אישי של משתמש
yosisa

שליחה על ידי yosisa »

בואו נראה אם הזבל עופות יושעה.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

מורידים את הכפפות
טפי על הביצה

סמל אישי של משתמש
galaaa

שליחה על ידי galaaa »

‏שגיא כהן מגיב:
״לא התכוונתי לבאר שבע. פשוט. חד וחלק. לא התכוונתי לבאר שבע. ובוודאי ובוודאי שלא התכוונתי לדרום. ב"מקומית" התכוונתי לנו, לכולנו, לי. לכל מי שקופץ לו הפיוז. לכל מי שמוכן, מטפורית ושלא מטפורית, לירוק ברגע בפרצוף של שכנו.לכל מי שמגיב באלימות ‏בכביש, ברחוב, ברשתות, בכל מקום. לכל מי שלא מוכן לעצור רגע, לקחת אויר, להירגע ולהרגיע. הייתי צריך להיות מדויק. לא להותיר אפילו שמץ של מקום לפרשנות שעלולה לפגוע. חבל. אבל שלא יהיו אי הבנות: לא התכוונתי לבאר שבע. ובטח ובטח שלא התכוונתי לדרום. ארור מבדיל בין דם לדם״

אני לא קונה את זה.
כשהוא אמר "התרבות המקומית" הוא כיוון לבאר שבעים.
יצא לו גרבוז ועכשיו הוא מתחבא מאחורי המילים

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

סערה בכוס מים.
אבל טוב שזה קרה.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

galaaa כתב:
03 פברואר 2021, 10:45
‏שגיא כהן מגיב:
״לא התכוונתי לבאר שבע. פשוט. חד וחלק. לא התכוונתי לבאר שבע. ובוודאי ובוודאי שלא התכוונתי לדרום. ב"מקומית" התכוונתי לנו, לכולנו, לי. לכל מי שקופץ לו הפיוז. לכל מי שמוכן, מטפורית ושלא מטפורית, לירוק ברגע בפרצוף של שכנו.לכל מי שמגיב באלימות ‏בכביש, ברחוב, ברשתות, בכל מקום. לכל מי שלא מוכן לעצור רגע, לקחת אויר, להירגע ולהרגיע. הייתי צריך להיות מדויק. לא להותיר אפילו שמץ של מקום לפרשנות שעלולה לפגוע. חבל. אבל שלא יהיו אי הבנות: לא התכוונתי לבאר שבע. ובטח ובטח שלא התכוונתי לדרום. ארור מבדיל בין דם לדם״

אני לא קונה את זה.
כשהוא אמר "התרבות המקומית" הוא כיוון לבאר שבעים.
יצא לו גרבוז ועכשיו הוא מתחבא מאחורי המילים
בוא.. הוא לא התכוון לב"ש זה ברור.
אבל מה איכפת לנו לעשות באלגן? בשיעורי תקשורת זה קוראים לזה כמו כפפה ליד,בא בול בזמן המתאים.

שלח תגובה