היקום נגד ז'וסוואה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

Re: היקום נגד ז'וסוואה

שליחה על ידי שיש »

שמעון א כתב:
03 מרץ 2021, 22:41
גם כשהוא קילל את ברדה הוא היה על דופק 300?
גם בכאפה לעמית ביטון הדופק היה על 300?
אז מה שמעון ? לחתוך אותו?
אתה לא מפסיק להזכיר דברים מלפני 200 שנה . שחרר ממנו

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

שמעון א כתב:
03 מרץ 2021, 22:41
גם כשהוא קילל את ברדה הוא היה על דופק 300?
גם בכאפה לעמית ביטון הדופק היה על 300?
גם באימון הדופק על 300 סתם שתדע
תמונה

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

שיש כתב:
03 מרץ 2021, 22:43
אז מה שמעון ? לחתוך אותו?
אתה לא מפסיק להזכיר דברים מלפני 200 שנה . שחרר ממנו
לא לחתוך. הוא שחקן נדיר, ואני מאמין באמונה שלמה שאפשר להנות ממנו, והוא יכול לקחת אותנו למקומות שכולנו מתגעגעים אליהם.

אבל הוא צריך להבין שהוא לא בסדר. הפעם המועדון לא צריך להגיש ערעור, גם אם יקבל הרחקה מ 10 משחקים ומאסר בפועל של 5 שנים.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

דרך אגב, לא מבין את המועדון.
כולם יודעים שמדובר בפצצה מהלכת, לא פתיל קצר אלא מינימלי, מקבל אדום על דבר שגם השחקן הכי אדיש בעולם היה יוצא מהכלים ואף אחד לא מעלה בדעתו ללוות אותו לחדר ההלבשה (ואם צריך גם לקשור אותו שם).
נשבע לכם שכשהורחק ורוני לוי חיבק וליווה אותו החוצה אמרתי שמישהו חייב לרדת איתו לחדר ההלבשה ולהרגיע אותו, זה היה כ"כ צפוי שזה מה שיקרה.

סמל אישי של משתמש
גנדאלף האדום

שליחה על ידי גנדאלף האדום »

מניח שיוסיפו לו איום ברצח. צפו למאסר על תנאי

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

משה פרימו: "האדום שקיבל ז'וסוואה חד משמעית השופטים סימנו אותו. דוד פוקסמן יצא חכמולוג גדול, אני רוצה לראות שהיה מוציא אדום כזה לשחקן של מכבי ת"א או מכבי חיפה. אין סיכוי. נכון שלז'וסוואה יש היסטוריה של תקריות, אבל במקרה הזה חד משמעית פוקסמן רצה לצאת "גדול ולא פראייר". ליכלכת אדון פוקסמן."

אור אבולעפיה: "יש הרגשה שהשופטים מנסים להתחכם כל הזמן יתר על המידה. לתת אדום לשחקן על דבר כזה?"

שגיא כהן: זו בושה לשופטים! זה שופט שהעדיף את האגו שלו מטובת המשחק. זה פשוט שערורייתי. על כל משחק שז'וסוואה יורחק מגיע לפוקסמן השהיה. זה פשוט אדום של אגו. אני מקווה שוועדת המשמעת תבטל את ההרחקה הזו.

בוני גינצבורג: "האדום של ז'וסוואה הוא שערוריה! מקומם ולא הגיוני!"

אייל ברקוביץ': "זה אדום שצריך לערער עליו זה טמטום!"

אם כל אלה תומכים בז'וס זה אומר הכל.

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

Itay כתב:
04 מרץ 2021, 02:04
משה פרימו: "האדום שקיבל ז'וסוואה חד משמעית השופטים סימנו אותו. דוד פוקסמן יצא חכמולוג גדול, אני רוצה לראות שהיה מוציא אדום כזה לשחקן של מכבי ת"א או מכבי חיפה. אין סיכוי. נכון שלז'וסוואה יש היסטוריה של תקריות, אבל במקרה הזה חד משמעית פוקסמן רצה לצאת "גדול ולא פראייר". ליכלכת אדון פוקסמן."

אור אבולעפיה: "יש הרגשה שהשופטים מנסים להתחכם כל הזמן יתר על המידה. לתת אדום לשחקן על דבר כזה?"

שגיא כהן: זו בושה לשופטים! זה שופט שהעדיף את האגו שלו מטובת המשחק. זה פשוט שערורייתי. על כל משחק שז'וסוואה יורחק מגיע לפוקסמן השהיה. זה פשוט אדום של אגו. אני מקווה שוועדת המשמעת תבטל את ההרחקה הזו.

בוני גינצבורג: "האדום של ז'וסוואה הוא שערוריה! מקומם ולא הגיוני!"

אייל ברקוביץ': "זה אדום שצריך לערער עליו זה טמטום!"

אם כל אלה תומכים בז'וס זה אומר הכל.
עיניינו את הביצה לפני שבועיים ומעניינים אותה גם עכשיו. הם אלה שהכשירו את הקרקע על מנת שילד כפות כמו פוקסמן ירגיש מספיק גבר להוציא כזה אדום. שיזדיינו

סמל אישי של משתמש
גנדאלף האדום

אז אחרי לילה שישנתי ונרגעתי אני יכול להגיד בקור רוח כ#$ אמא של השופט הזה.
כדאי שנוציא וידאו של שעתיים של מקרים דומים מהמשחק וממשחקים אחרים בהם לא קרה כלום ונציג את כולו בתקשורת ובבית הדין. נראה מה יפסקו אז.

סמל אישי של משתמש
אוהד הצלחות
Title: אלופת המדינה 16,17,18!

שליחה על ידי אוהד הצלחות »

שמעון א כתב:
03 מרץ 2021, 22:49
לא לחתוך. הוא שחקן נדיר, ואני מאמין באמונה שלמה שאפשר להנות ממנו, והוא יכול לקחת אותנו למקומות שכולנו מתגעגעים אליהם.

אבל הוא צריך להבין שהוא לא בסדר. הפעם המועדון לא צריך להגיש ערעור, גם אם יקבל הרחקה מ 10 משחקים ומאסר בפועל של 5 שנים.
שמעון, תראה שוב את התקציר. השופט מזהיר את ז'וס לא למהר עם הבעיטה, ואז הולך לו לאט לאט לכיוון הרחבה. הוא יודע טוב מאד שבינתיים יש מאחוריו פצצה מתקתקת שהוא גם ווינר בנשמה. ובכל זאת, ואולי דווקא, הולך לו לאט לאט. מה עם קצת שיקול דעת של השופט? הרי כל קרית שמונה כבר התמקמו ברחבה, אין שום פגיעה ספורטיבית בזה שהמהלך התחיל מוקדם מדי לטעמו. רק פגיעה בכבוד של השופט. ועל זה יכול להיות שנאבד פלייאוף עליון.
וזה שז'וס פורק עצבים בחדר הלבשה, על מה יש לבוא בטענות? ווינר שגזלו לו את הצ'אנס, איך אמור להגיב?
הפועל באר שבע אלופת 2016, 2017, 2018

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

אוהד הצלחות כתב:
04 מרץ 2021, 08:07
שמעון, תראה שוב את התקציר. השופט מזהיר את ז'וס לא למהר עם הבעיטה, ואז הולך לו לאט לאט לכיוון הרחבה. הוא יודע טוב מאד שבינתיים יש מאחוריו פצצה מתקתקת שהוא גם ווינר בנשמה. ובכל זאת, ואולי דווקא, הולך לו לאט לאט. מה עם קצת שיקול דעת של השופט? הרי כל קרית שמונה כבר התמקמו ברחבה, אין שום פגיעה ספורטיבית בזה שהמהלך התחיל מוקדם מדי לטעמו. רק פגיעה בכבוד של השופט. ועל זה יכול להיות שנאבד פלייאוף עליון.
וזה שז'וס פורק עצבים בחדר הלבשה, על מה יש לבוא בטענות? ווינר שגזלו לו את הצ'אנס, איך אמור להגיב?
ראיתי אחי.
שופט חרא, כמו כל השופטים בארץ. צודק.

למרות זאת, אני עדיין חושב שז'וסוואה היה צריך להתנהג כמו ילד טוב ולא לזרוק ז** על השופט ועל הקבוצה.
עכשיו אנחנו צריכים להסתדר עוד 4-5 משחקים בלי השחקן הכי טוב שלנו.
שיהיה לנו בהצלחה עם זה.

סמל אישי של משתמש
גנדאלף האדום

שמעון א כתב:
04 מרץ 2021, 08:18
ראיתי אחי.
שופט חרא, כמו כל השופטים בארץ. צודק.

למרות זאת, אני עדיין חושב שז'וסוואה היה צריך להתנהג כמו ילד טוב ולא לזרוק ז** על השופט ועל הקבוצה.
עכשיו אנחנו צריכים להסתדר עוד 4-5 משחקים בלי השחקן הכי טוב שלנו.
שיהיה לנו בהצלחה עם זה.
ועדיין, תחזיר את הכדור בחזרה ותתרה בו שוב. בטח כשזו דקה אחרונה וזה צהוב שני. כמה פעמים ראינו שוערים זורקים ז'! על שופט בדקות הסיום כשיש להם צהוב? קיבלו משהו? לא. בדכ השופט אפילו לא מוסיף דקה על זה

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

אין לי כח להתווכח יותר אחי.
השופט לא מעניין אותי.

אתם חושבים שזוסוואה התנהג בסדר? סבבה. אז הכל טוב.

סמל אישי של משתמש
maxkid22

שליחה על ידי maxkid22 »

שמעון א כתב:
04 מרץ 2021, 08:38
השופט לא מעניין אותי.

אני חושב שהוא התנהג כמו שווינר שרוצה לנצח משחק אמור להתנהג כשהשופט המטומטם הזה תוקע את המשחק 2 דקות לסוף

סמל אישי של משתמש
גנדאלף האדום

שמעון א כתב:
04 מרץ 2021, 08:38
השופט לא מעניין אותי.

לא, הוא לא התנהג בסדר, אבל זה לא הויכוח.
מפה ועד להוציא צהוב המרחק גדול עד בלתי הגיוני. רק שופט ילדותי ומונע מאגו יעשה את זה כי "פגעו" בסמכותו. מספיק היה להחזיר את הכדור אחורה ולהראות מי קובע. לא צריך גם לתקוע אצבע לתוך העין רק כי אתה יכול.

סמל אישי של משתמש
AG77

שליחה על ידי AG77 »

מה הסיכוי שנראה את הקבוצה מוציאה לקט של רגעים נבחרים שבהם אותו שופט אפס לא הוציא צהוב לשוער על ביזבוזי זמן במחצית הראשונה, צהוב שני על ביזבוזי זמן, צהוב שני על עבירות באמצע המגרש שהם צהוב (בהיר), צהוב על הפרעה בביצוע בעיטה חופשית באמצע המגרש (כשלא צריך להמתין לשריקה) וכו'?

לא הגיע הזמן שיעלו כבר את הנושאים האלו לסדר היום? עד מתי כל שחקני האנטי כדורגל שמעכבים את המשחק יצאו בזול ושחקנים שרוצים לשחק ייענשו כי השופט לא ממהר לשום מקום בדקה ה-90?

שלח תגובה