בחירות 2019S

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

Re: בחירות 2019S

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

Itay כתב:
25 מרץ 2021, 16:54
סופית הימין מסיים עם 59, אילו בנט לא היה חותם עם סער על הסכם עודפים הגוש היה עם 60, אוי בנט בנט.
או בחירות 5 או מניעה מנתניהו להקים קואליציה בעזרת חוק דיקטטורי שחייב את קולות רעמ בכנסת.
60 מנדטים זה לא ממשלה.
זה לא רוב.
מילא 61.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

דר אדום בנשמה כתב:
26 מרץ 2021, 02:31
60 מנדטים זה לא ממשלה.
זה לא רוב.
מילא 61.
נכון שזה לא ממשלה אבל זה מבטיח שאין חוק פרסונלי ללא תלות ברעמ ויותר קל להשיג עריק אחד מאשר שניים.

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

gooner כתב:
25 מרץ 2021, 22:43
אני פחות מזדהה עם מדינת הלכה, אבל זכותך.
מה זאת אומרת לעזאזל האזרחים?
האזרחים עצמם, משני הצדדים, ידעו מראש שסיבוב נוסף הוא תרחיש יותר מסביר, והעדיפו ביודעין מדינה תקועה על פני מדינת הלכה או מדינה ללא ביבי, תלוי באיזה צד הם.
לא יודע באיזה צד אתה, אבל אתה תמיד יכול לבחור הפוך מדעתך, אם מה שהכי חשוב לך, הוא מניעת בחירות נוספות.
אבל מה הבחירה שלי שווה אם מקימים מפלגות שנועדו למנוע הקמת ממשלה
ולעזאזל האזרחים כי אף אחד לא לוקח אחריות מאף צד כדי לסיים את זה , כי בוחרים באגו

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

dh2311 כתב:
26 מרץ 2021, 02:02
ולמה שנתניהו יקיים את מה שהוא יבטיח? חתם הסכם רוטציה עם גנץ ואז עשה הכל כדי לפרק את הממשלה.
אפשר להבין את גנץ הטירון נופל למלכודת הזו,
אפשר לראות את בנט שמכור להשפלות מנתניהו,
אבל קשה להאמין שגדעון סער המנוסה, יאכל כזה לוקש. דבר כזה ייסמן אותו גם בימין כלא ראוי על סעיף טמטום.

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

בנט הוכיח לי סופית שהוא אדיוט עם שגעון גדלות.
אני מקווה שנתניהו יתן לגוש רקלאביבי את הזכות להקים ממשלה ראשונים, אחרי שהמגדל בבל שלהם לא יצליח המנדט יחזור לביבי, הוא ישלוף שפן או שניים ויקים ממשלת ימין.(לי אישית אין בעיה שעבאס יתמוך מבחוץ)
הטיפול בבג"צ צריך להיות בראש המטרות כרגע ולא איכפת לי איך.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

שיש כתב:
26 מרץ 2021, 08:07
אבל מה הבחירה שלי שווה אם מקימים מפלגות שנועדו למנוע הקמת ממשלה
ולעזאזל האזרחים כי אף אחד לא לוקח אחריות מאף צד כדי לסיים את זה , כי בוחרים באגו
לא יודע מה זה מפלגות שנועדו למנוע הקמת ממשלה.
אם הכוונה לגדעון סער, הוא בחן את האפשרות של ימין ממלכתי. ללא הקיפוח כמוטיב מרכזי, ללא קונספירציות, וללא זריקת עגבניות בשוק על היריבים.
מסתבר, שאין כמעט ימנים כאלה, אבל היה שווה נסיון.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

simply-red כתב:
26 מרץ 2021, 08:15
אני מקווה שנתניהו יתן לגוש רקלאביבי את הזכות להקים ממשלה ראשונים, אחרי שהמגדל בבל שלהם לא יצליח המנדט יחזור לביבי, הוא ישלוף שפן או שניים ויקים ממשלת ימין.(לי אישית אין בעיה שעבאס יתמוך מבחוץ)
בן גביר ועבאס זה פחות מגדל בבל, מגדעון סער ועבאס?
אין לך אישית בעייה שעבאס יתמוך מבחוץ בביבי, אבל אני מנחש שאתה פחות זורם עם תמיכה של עבאס מבחוץ במישהו אחר.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

gooner כתב:
26 מרץ 2021, 08:36
בן גביר ועבאס זה פחות מגדל בבל, מגדעון סער ועבאס?
אין לך אישית בעייה שעבאס יתמוך מבחוץ בביבי, אבל אני מנחש שאתה פחות זורם עם תמיכה של עבאס מבחוץ במישהו אחר.
תגיד... אתה יודע שזה פורום כדורגל נכון? בנושאים האחרים אין לך כל כך דעות,רק שיש בחירות אתה ברמה של 6 הודעות בדקה?
אתה בוט?

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

אדום זקן כתב:
26 מרץ 2021, 10:17
תגיד... אתה יודע שזה פורום כדורגל נכון? בנושאים האחרים אין לך כל כך דעות,רק שיש בחירות אתה ברמה של 6 הודעות בדקה?
אתה בוט?
Go tiger 🐅

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

CrazyRed7 כתב:
25 מרץ 2021, 17:17
נתניהו בן 72 אוטוטו. הוא לא ישאר לנצח.
אם הם ילכו על מהלכים כאלה, אולי זה יגרום לימין להפסיק להסס כל הזמן ולהתחיל לתת בראש, עד הסוף.

מהפכה במערכת המשפט, ריבונות על יו״ש, כלכלה ושוק חופשי, חיזוק צה״ל אל מול הטרור הערבי והאיראני, חיזוק הפריפריה ומלחמה בפשיעה הבדואית וכו׳. כל אלה על הפרק ביום שאחרי נתניהו.
הנושאים הללו כנראה לא מעניינים יותר מדי אנשים.
עובדה שלא עושים בנוגע אליהם יותר מדי, והקולות ממשיכים לזרום לאותם אנשים שלברבר יודעים, לעשות קצת פחות.

כל המשחק פה הוא על זה שביבי חייב להיות ראש הממשלה בגלל כתב האישום.
אז שלפיד יתפטר, סער יתפטר, או בנט יהפוך באופן רשמי לחסר חוליות - ממשלה עדיין לא תהיה.
יש אדם אחד שבגללו כל הפלונטר.

לקחת את זה לימין-שמאל זה נחמד, אבל אין בזה באופן מהותי כלום.
ביבי גם הוכיח לאורך השנים שהוא היה מעדיף לשבת עם מפלגות מרכז-שמאל ולא עם סמוטריץ' למשל וליצור 'ממשלה ימנית' (חרדים וכלכלה ימנית למשל, מצחיק) כמו שבוחריו אוהבים להגיד.
הפעם פשוט אין לו ברירה וכדי להגיע ל61 הוא יצרף גם את המשותפת. הגורל שלו תלוי בזה והוא נאחז בכל כוחו בקרנות המזבח.

בנימין נתניהו היה ראש ממשלה לכל הפחות טוב, שייזכר בהיסטוריה של מדינת ישראל.
זה לא משנה את העובדה שהוא צריך לגלות אחריות אישית ולהתפטר. אם הוא רואה משהו חוץ מעצמו.
הוא חשב שהוא יוכל לסובב את הכל כפי שהוא רוצה גם הפעם, כשפיזר את הממשלה בטיימינג שהיה לו נוח (חודש לפני כאמור הוא החזיק את בנט בביצים עם 'מצב ביטחוני רגיש') אבל בא ליברמן, תקע לו סכין שעד היום אנחנו נסחבים מבחירות לבחירות כי פעם אחר פעם העם לא נותן לו 61.

לא התעמקתי יותר מדי, אבל אם ההסכם מול גנץ בתוקף גם בממשלה חליפית, יש עוד בחירות ללכת אליהם. אך אם גם שם הוא לא יקבל 61, זו תהיה הפעם האחרונה.
כי בנובמבר גנץ ראש ממשלה והסיפור של ביבי נגמר.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

yossi כתב:
26 מרץ 2021, 10:29
הנושאים הללו כנראה לא מעניינים יותר מדי אנשים.
עובדה שלא עושים בנוגע אליהם יותר מדי, והקולות ממשיכים לזרום לאותם אנשים שלברבר יודעים, לעשות קצת פחות.

כל המשחק פה הוא על זה שביבי חייב להיות ראש הממשלה בגלל כתב האישום.
אז שלפיד יתפטר, סער יתפטר, או בנט יהפוך באופן רשמי לחסר חוליות - ממשלה עדיין לא תהיה.
יש אדם אחד שבגללו כל הפלונטר.

לקחת את זה לימין-שמאל זה נחמד, אבל אין בזה באופן מהותי כלום.
ביבי גם הוכיח לאורך השנים שהוא היה מעדיף לשבת עם מפלגות מרכז-שמאל ולא עם סמוטריץ' למשל וליצור 'ממשלה ימנית' (חרדים וכלכלה ימנית למשל, מצחיק) כמו שבוחריו אוהבים להגיד.
הפעם פשוט אין לו ברירה וכדי להגיע ל61 הוא יצרף גם את המשותפת. הגורל שלו תלוי בזה והוא נאחז בכל כוחו בקרנות המזבח.

בנימין נתניהו היה ראש ממשלה לכל הפחות טוב, שייזכר בהיסטוריה של מדינת ישראל.
זה לא משנה את העובדה שהוא צריך לגלות אחריות אישית ולהתפטר. אם הוא רואה משהו חוץ מעצמו.
הוא חשב שהוא יוכל לסובב את הכל כפי שהוא רוצה גם הפעם, כשפיזר את הממשלה בטיימינג שהיה לו נוח (חודש לפני כאמור הוא החזיק את בנט בביצים עם 'מצב ביטחוני רגיש') אבל בא ליברמן, תקע לו סכין שעד היום אנחנו נסחבים מבחירות לבחירות כי פעם אחר פעם העם לא נותן לו 61.

לא התעמקתי יותר מדי, אבל אם ההסכם מול גנץ בתוקף גם בממשלה חליפית, יש עוד בחירות ללכת אליהם. אך אם גם שם הוא לא יקבל 61, זו תהיה הפעם האחרונה.
כי בנובמבר גנץ ראש ממשלה והסיפור של ביבי נגמר.
הייתי יכול לשבת ולהסביר לך שעות למה דבר כזה לא יכול לקרות אבל אין לנו זמן.
בגדול, גם אם נתניהו ירצה ללכת לא ייתנו לו...
למה? בשביל להבין את זה אתה צריך להבין את הDNA של הליכוד וזה קשור להמון שדים מהעבר,זה לא יקרה הוא לא יילך ואני הייתי אומר מה שאמרת רק הפוך,החרמות הללו שעושים על אדם ובאים מהמחנה שלו לא יובילו את המחרימים לשום מקום אלה לסופם הפוליטי בצד הימני בעיקר שהוא גם השולט כאן שנים רבות.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

אדום זקן כתב:
26 מרץ 2021, 10:45
הייתי יכול לשבת ולהסביר לך שעות למה דבר כזה לא יכול לקרות אבל אין לנו זמן.
בגדול, גם אם נתניהו ירצה ללכת לא ייתנו לו...
למה? בשביל להבין את זה אתה צריך להבין את הDNA של הליכוד וזה קשור להמון שדים מהעבר,זה לא יקרה הוא לא יילך ואני הייתי אומר מה שאמרת רק הפוך,החרמות הללו שעושים על אדם ובאים מהמחנה שלו לא יובילו את המחרימים לשום מקום אלה לסופם הפוליטי בצד הימני בעיקר שהוא גם השולט כאן שנים רבות.
בסופו של דבר לכל אחד יש תחליף. גם לנתניהו.
אולי הליכוד יפול לקדנציה מסוימת, אבל בסוף יהיה יורש. כנראה שזה לא יהיה בנט, שהוכיח במשך שנים שהוא אולי אחלה אדם, אבל חסר עמוד שדרה לחלוטין.
הרבה פעמים חוזרים פה על 'ימין' ועל 'שמאל'. אני לא ממש רואה איפה יש במדינה שלנו ימין ושמאל מדיניים קלאסיים.
נתניהו לא סיפח ולא יספח סנטימטר מיו"ש. לא נלחם בבדואים בנגב, בחמאס או בחיזבאללה שמייצר טילים מדויקים. הוא אדם אנטי מלחמתי לחלוטין, ומי שמדמיין איזה מגה מערכה באיראן או משהו בסגנון שינחת למציאות. וטוב שכך.
הכל סיסמאות, בסוף כל אדם שפוי רוצה כלכלה יציבה וחיים נוחים ובטוחים. סיפורים על סיפוחים, מלחמות ופינויים אולי סקסיים לקמפיין, אבל כבר פחות מעניינים את העם כאן.

כרגע כל העניין נסוב סביב שני מחנות ללא אידואלוגיה שהם יכולים לממש. זה רק 'כן ביבי' או 'לא ביבי'. חוץ מזה כלום.
גם אמרתי שביבי בעצמו לא היה מעוניין לשבת במצב רגיל בממשלה שמוחזקת על ידי החרדים, בן גביר וסמוטריץ'. זה לא הוא.
תן לו איזה גנץ, ברק או לבני. הוא היה מסתדר איתם יותר טוב.

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

simply-red כתב:
26 מרץ 2021, 08:15
אתה יכול לפרט מה זה טיפול בבגצ?

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

מצחיק שקוראים לנתניהו להתפטר, ב3 מתוך 4 מערכות הבחירות הוא היה המפלגה הגדולה ביותר כאשר בכל פעם עבר את רף מיליון המצביעים. לקרוא לו ללכת כי הוא תוקע את המדינה מבחירות לבחירות אבל לפיד וכל שאר הסערים והליברמנים למיניהם יש איזושהי ממשלה להקים?, למה שהם לא יתפטרו? גם הם מנסים פעם אחר פעם. תרבות החרמות והשנאה שנוצרה פה היא זו שתוקעת אותנו.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

הנקודה היא שעם כל מנהיג אחר אפשר להקים ממשלה.
אולי לא עם לפיד וליברמן שהתאהב בלהיות אנטי על הכל, אבל עם גדעון סער בטח שכן.

4 מערכות בחירות ועדיין בטוחים שבפעם הבאה משהו ישתנה. אז זהו שלא.

שלח תגובה