בחירות 2019S

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

Re: בחירות 2019S

שליחה על ידי Itay »

הפועלעולה כתב:
26 מרץ 2021, 12:12
הנקודה היא שעם כל מנהיג אחר אפשר להקים ממשלה.
אולי לא עם לפיד וליברמן שהתאהב בלהיות אנטי על הכל, אבל עם גדעון סער בטח שכן.

4 מערכות בחירות ועדיין בטוחים שבפעם הבאה משהו ישתנה. אז זהו שלא.
אז בגלל שאנשי ה-6 מנדטים מוכנים לשבת עם מישהו אחר אך לא עם נתניהו הוא צריך להתפטר? זה כאילו שויטור יגיד אני מוכן לשחק רק כשברדה על הקווים שרוני לוי יתפטר. כל אלו שניסו לנצח את נתניהו שייכים להיסטוריה וגם סער קרוב לשם. לא ייתכן שפוסלים מיליון אזרחים שבחרו בליכוד, אהה ושיספרו לי עוד על דמוקרטיה.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אה סליחה
תגידו לי במי לבחור כראש מפלגה שלי, תעדכנו אותי אם זה מתאים לכם או שגם אותו תחרימו יא דמוקרטים.

ההורים שלי סיפרו לי שגם לבגין עשו אותו דבר. מפתיע אה?

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

yossi כתב:
26 מרץ 2021, 10:29
הנושאים הללו כנראה לא מעניינים יותר מדי אנשים.
עובדה שלא עושים בנוגע אליהם יותר מדי, והקולות ממשיכים לזרום לאותם אנשים שלברבר יודעים, לעשות קצת פחות.

כל המשחק פה הוא על זה שביבי חייב להיות ראש הממשלה בגלל כתב האישום.
אז שלפיד יתפטר, סער יתפטר, או בנט יהפוך באופן רשמי לחסר חוליות - ממשלה עדיין לא תהיה.
יש אדם אחד שבגללו כל הפלונטר.

לקחת את זה לימין-שמאל זה נחמד, אבל אין בזה באופן מהותי כלום.
ביבי גם הוכיח לאורך השנים שהוא היה מעדיף לשבת עם מפלגות מרכז-שמאל ולא עם סמוטריץ' למשל וליצור 'ממשלה ימנית' (חרדים וכלכלה ימנית למשל, מצחיק) כמו שבוחריו אוהבים להגיד.
הפעם פשוט אין לו ברירה וכדי להגיע ל61 הוא יצרף גם את המשותפת. הגורל שלו תלוי בזה והוא נאחז בכל כוחו בקרנות המזבח.

בנימין נתניהו היה ראש ממשלה לכל הפחות טוב, שייזכר בהיסטוריה של מדינת ישראל.
זה לא משנה את העובדה שהוא צריך לגלות אחריות אישית ולהתפטר. אם הוא רואה משהו חוץ מעצמו.
הוא חשב שהוא יוכל לסובב את הכל כפי שהוא רוצה גם הפעם, כשפיזר את הממשלה בטיימינג שהיה לו נוח (חודש לפני כאמור הוא החזיק את בנט בביצים עם 'מצב ביטחוני רגיש') אבל בא ליברמן, תקע לו סכין שעד היום אנחנו נסחבים מבחירות לבחירות כי פעם אחר פעם העם לא נותן לו 61.

לא התעמקתי יותר מדי, אבל אם ההסכם מול גנץ בתוקף גם בממשלה חליפית, יש עוד בחירות ללכת אליהם. אך אם גם שם הוא לא יקבל 61, זו תהיה הפעם האחרונה.
כי בנובמבר גנץ ראש ממשלה והסיפור של ביבי נגמר.
שאבין
למה דווקא נתניהו צריך לגלות אחריות אישית?
איפה האחריות של גדעון סער?הרי ברור לכולם שאם לא הוא והמפלגה הלא רלוונטית שהקים, הייתה הכרעה בבחירות האלה.
איפה האחריות של יאיר לפיד שעם החוסר אידיאולוגיה שלו טשטש לגמרי את ההבדלים בין השמאל וימין?
איפה האחריות של אביגדור ליברמן שבגלל עניינים אישיים החליט יעני לשנוא חרדים אחרי שהיה השותף שלהם לכל קומבינה אפשרית אי פעם?

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

yossi כתב:
26 מרץ 2021, 11:10
בסופו של דבר לכל אחד יש תחליף. גם לנתניהו.
אולי הליכוד יפול לקדנציה מסוימת, אבל בסוף יהיה יורש. כנראה שזה לא יהיה בנט, שהוכיח במשך שנים שהוא אולי אחלה אדם, אבל חסר עמוד שדרה לחלוטין.
הרבה פעמים חוזרים פה על 'ימין' ועל 'שמאל'. אני לא ממש רואה איפה יש במדינה שלנו ימין ושמאל מדיניים קלאסיים.
נתניהו לא סיפח ולא יספח סנטימטר מיו"ש. לא נלחם בבדואים בנגב, בחמאס או בחיזבאללה שמייצר טילים מדויקים. הוא אדם אנטי מלחמתי לחלוטין, ומי שמדמיין איזה מגה מערכה באיראן או משהו בסגנון שינחת למציאות. וטוב שכך.
הכל סיסמאות, בסוף כל אדם שפוי רוצה כלכלה יציבה וחיים נוחים ובטוחים. סיפורים על סיפוחים, מלחמות ופינויים אולי סקסיים לקמפיין, אבל כבר פחות מעניינים את העם כאן.

כרגע כל העניין נסוב סביב שני מחנות ללא אידואלוגיה שהם יכולים לממש. זה רק 'כן ביבי' או 'לא ביבי'. חוץ מזה כלום.
גם אמרתי שביבי בעצמו לא היה מעוניין לשבת במצב רגיל בממשלה שמוחזקת על ידי החרדים, בן גביר וסמוטריץ'. זה לא הוא.
תן לו איזה גנץ, ברק או לבני. הוא היה מסתדר איתם יותר טוב.
ברור שלכל אחד יש תחליף,העניין הוא שבסוף מתפקדי הליכוד המפלגה הדמוקטית היחידה בשלטון הם אילו שיחליטו מתי די.
כל ניסיון להחליט בשבילם יעשה בדיוק את הפעוחה ההפוכה.
הרי על כל דבר שהצד השני אומר אני יכול לתת קונטרה,שאומרים שנתניהו הפסיד אני אומר שהוא ניצח כי זב לא נתפס איך אדם עם 3 כתבי אישום ניהול משבר מגיפה בדרך וקמפיין תקשורתי מתוזמן לא מצליחים להוריד אותו מהשלטון וזה למה? בדיוק מהסיבות שמניתי שברגע שמנסים להחליט לנו מי יעמוד בראש המפלגה שלנו מקבלים את התוצאה ההפוכה.
אני בניגוד אליך חושב שבנט הוא המועמד האולטמטיבי להחליף את נתניהו,אני גם לא יודע מה זה "חסר עמוד שדרה" זו מנטרה שהתקשורת מנסה לפמפם כדי להעביר אותו לצד השני.
גם בנט מבין ויודע שהדרך לשלטון מגיע דרך הליכוד אם הוא יעשה מעשה ויילך עם הצד השני הוא ייודע מצויין שזה יחזיק שנה,שנתיים גג ואז תם הפרק הפוליטי שלו והוא לתפסיתו מעוניין לשלוט כאן שנים רבות.
בקיצור,המצב מסובך אנשים צריכים לרדת מהעצים שטיפסו עליהם ולגמור את הסיפור הזה.

סמל אישי של משתמש
Noam98
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Noam98 »

אדום זקן כתב:
26 מרץ 2021, 13:07
ברור שלכל אחד יש תחליף,העניין הוא שבסוף מתפקדי הליכוד המפלגה הדמוקטית היחידה בשלטון הם אילו שיחליטו מתי די.
כל ניסיון להחליט בשבילם יעשה בדיוק את הפעוחה ההפוכה.
הרי על כל דבר שהצד השני אומר אני יכול לתת קונטרה,שאומרים שנתניהו הפסיד אני אומר שהוא ניצח כי זב לא נתפס איך אדם עם 3 כתבי אישום ניהול משבר מגיפה בדרך וקמפיין תקשורתי מתוזמן לא מצליחים להוריד אותו מהשלטון וזה למה? בדיוק מהסיבות שמניתי שברגע שמנסים להחליט לנו מי יעמוד בראש המפלגה שלנו מקבלים את התוצאה ההפוכה.
אני בניגוד אליך חושב שבנט הוא המועמד האולטמטיבי להחליף את נתניהו,אני גם לא יודע מה זה "חסר עמוד שדרה" זו מנטרה שהתקשורת מנסה לפמפם כדי להעביר אותו לצד השני.
גם בנט מבין ויודע שהדרך לשלטון מגיע דרך הליכוד אם הוא יעשה מעשה ויילך עם הצד השני הוא ייודע מצויין שזה יחזיק שנה,שנתיים גג ואז תם הפרק הפוליטי שלו והוא לתפסיתו מעוניין לשלוט כאן שנים רבות.
בקיצור,המצב מסובך אנשים צריכים לרדת מהעצים שטיפסו עליהם ולגמור את הסיפור הזה.
מה דמוקרטי במפלגת שריונים

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

חחחח מפלגת שריונים..אלוהים שיעזור כמה חוסר מושג

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

CrazyRed7 כתב:
26 מרץ 2021, 13:44
חחחח מפלגת שריונים..אלוהים שיעזור כמה חוסר מושג
https://www.israelhayom.co.il/article/835351

קח, ישראל היום
עיתון שבעצמו אגב מבטא את חוסר הדמוקרטיות של המפלגה

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

Noam98 כתב:
26 מרץ 2021, 13:39
מה דמוקרטי במפלגת שריונים
למה לדבר על דברים שאין לך בהם מושג?
ראש המפלגה מבקש אישור לשריין והמרכז מחליט כמה ואיפה זה חלק מהפרבילגיה שלו כראש מפלגה,אם המרכז לא רוצה לתת לו זה גם יכול לקרות.
באיזה עוד מפלגה אתה מכיר את זה?

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

אדום זקן כתב:
26 מרץ 2021, 14:07
למה לדבר על דברים שאין לך בהם מושג?
ראש המפלגה מבקש אישור לשריין והמרכז מחליט כמה ואיפה זה חלק מהפרבילגיה שלו כראש מפלגה,אם המרכז לא רוצה לתת לו זה גם יכול לקרות.
באיזה עוד מפלגה אתה מכיר את זה?
חבר, אתה טענת שהליכוד היא מפלגה דמוקרטית.
מפלגה דמוקרטית עבורי היא מפלגה שיש בה פריימריז שהפלא ופלא בוטלו בה. כמובן שיש עוד מפלגות כאלה, יש עתיד למשל. גם להם אני לא קורא מפלגה דמוקרטית.
עוד רכיב חשוב בדמוקרטיה הוא פלורליזם, אם היה כזה בליכוד, סער לא היה צריך להקים מפלגה חדשה.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

הפריימריז בוטלו גם בגלל שבוצעו פריימריז שנה וחצי לפני(ומה לעשות כסף לא גדל כל העצים ואי אפשר לעשות כל מערכת בחירות או כל חצי שנה במקרה הזה) וגם בגלל שהקורונה לא איפשרה. אבל לא בוצעו פריימריז!
וזה לא נתניהו החליט. המפלגה החליטה. בלי אישור של חברי המפלגה הוא לא יכול לעשות כלום.

פלורליזם?מי מונע ממך להתמודד בליכוד ולהגיע למקום גבוה?אם יש לך תומכים אז על הכיפאק.
סער החליט להתמודד, הפסיד וברח. אחלה דוגמא נתת.

בקיצור תמשיך לזיין תשכל על דברים שאין לך מושג בהם. עוד מאותם אנשי הכת שחושבים שהם נולדו כשהשמש זורחת להם מהתחת.

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

CrazyRed7 כתב:
26 מרץ 2021, 14:27
הפריימריז בוטלו גם בגלל שבוצעו פריימריז שנה וחצי לפני(ומה לעשות כסף לא גדל כל העצים ואי אפשר לעשות כל מערכת בחירות או כל חצי שנה במקרה הזה) וגם בגלל שהקורונה לא איפשרה. אבל לא בוצעו פריימריז!
וזה לא נתניהו החליט. המפלגה החליטה. בלי אישור של חברי המפלגה הוא לא יכול לעשות כלום.

פלורליזם?מי מונע ממך להתמודד בליכוד ולהגיע למקום גבוה?אם יש לך תומכים אז על הכיפאק.
סער החליט להתמודד, הפסיד וברח. אחלה דוגמא נתת.

בקיצור תמשיך לזיין תשכל על דברים שאין לך מושג בהם. עוד מאותם אנשי הכת שחושבים שהם נולדו כשהשמש זורחת להם מהתחת.
הרי ברור לך שכסף זה לא הבעיה בליכוד, כשזה מגיע לקמפיין ופרסום אין בעיה של כסף.

ולא ברור לי למה אתם מרגישים צורך לדבר במונחים של "מזיין בשכל על דברים שאין לך מושג בהם". אני לא חבר בכת, סהכ חושב שונה מכם. ממה שידוע לי, בינתיים זה עוד מותר.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

Noam98 כתב:
26 מרץ 2021, 14:40
הרי ברור לך שכסף זה לא הבעיה בליכוד, כשזה מגיע לקמפיין ופרסום אין בעיה של כסף.

ולא ברור לי למה אתם מרגישים צורך לדבר במונחים של "מזיין בשכל על דברים שאין לך מושג בהם". אני לא חבר בכת, סהכ חושב שונה מכם. ממה שידוע לי, בינתיים זה עוד מותר.
לא צריך כל דבר להפוך להתבכיינות וזה לא קשור ל"חושב שונה ממכם" אתה פשוט מדבר שטויות מחוסר ידיעה וקרייזי רד הסביר לך מצויין למה לא היו פריימריז.
לא על כל דבר צריך להרים את שלט ה"חושב שונה" אין כאן שום קשר,יש כאן עניין של לדעת את מוסדות המפלגה וחוקיה ואתה לא יודע וזורק סיסמאות.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

נדמה לי שאין לנו אותן דעות פוליטיות,
אבל אני מסכים עם יוסי באופן כמעט מוחלט לגבי הפרשנות לסיטואציה. השיא זה כמובן, אנשים שמספרים שחשוב להם כלכלת ימנית, ואז שמים פתק לאחת ממפלגות הבלוק עם החרדים.

ברור שאם לנתניהו היה קמצוץ מהפטריוטיות שהוא מייחצן, הוא היה כבר פורש מזמן. אפשר עוד להבין את המעריצים שלו שמוכנים לתקוע את המדינה בשבילו כבר שנתיים, אבל מהפוזיציה שלו צריך להיות חסר מצפון באופן קיצוני, כדי לקחת מדינה כבת ערובה לצרכים האישיים שלך. אני מאמין שגם מעריציו פה בפורום, אם היו אישית במקומו, כבר היו פורשים מזמן.

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

אדום זקן כתב:
26 מרץ 2021, 14:59
לא צריך כל דבר להפוך להתבכיינות וזה לא קשור ל"חושב שונה ממכם" אתה פשוט מדבר שטויות מחוסר ידיעה וקרייזי רד הסביר לך מצויין למה לא היו פריימריז.
לא על כל דבר צריך להרים את שלט ה"חושב שונה" אין כאן שום קשר,יש כאן עניין של לדעת את מוסדות המפלגה וחוקיה ואתה לא יודע וזורק סיסמאות.
זה לגמרי קשור לחושב שונה. מכיר את מוסדות המפלגה, לא חושב שזה מבטא דמוקרטיות, ההשקפה שלך על דמוקרטיה היא שונה.
אני חושב שהנסיבות האלה לא מצדיקות ביטול פריימריז, אתה חושב שהן כן.
כשמושגי הבסיס שלנו הם שונים הויכוחים האלה לא יובילו לשום מקום.

עבורי הדברים שאתם מאחלים שבן גביר יעשה(בגצ, הפשיעה בנגב, סיפוח, מערכת המשפט וכו) הם אסון, עבורכם זה ששון.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

ללא ספק אסון גדול לטפל בפשיעה הבדואית, בכאוס המשפטי(אין על עבריינים שמקבלים עבודות שירות) והחלת ריבונות על שטחי אבות אבותינו אשר שייכים לנו ע״פ זכות. אסון!!!

שלח תגובה