רוני לוי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

Re: רוני לוי חתם לעונה וחצי

שליחה על ידי שיש »

מעניין באמת מה זה בכיר? כאילו אליפויות ברזומה לא נחשב
מקום שני? שלישי? מספר נצחונות בקריירה או מספר עליות/ ירידות

רוני לוי מאמן מנוסה ואולי אלונה העדיפה אותו על בלבול בגלל שהוא יודע מה זה לקחת אליפות

אשכרה רשמו פה מימר? באיזה הקשר? איך מימר קשוכ למקצוע הזה בכלל

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

אדום זקן כתב:
22 מאי 2021, 20:32
בדר"כ זה אחד שיש אחריו תארים,אימון קבוצות צמרת בארץ ובחו"ל,בערך אבל.. אל תפוס אותי במילה.
ואלחמיד אגב סתם חתיכת חוצפן שהועמד במקום והתנצל וכן זה חלק "מלהחזיק" שחקנים.
וזה שהוא לא לקח אליפות יותר מעשור? אז מה? גם גוטמן לקח גביע עם ב"ש והתואר הבא שלו היה רק ב2010 עם הפועל תא.
זה לא מנע ממנו לקבל את ההגדרה של מאמן בכיר.
שכחת בין לבין איזה אליפות היסטורית עם הפועל חיפה ושני קמפיינים אירופאים מהמשובחים שהיו פה עם הפועל ת"א.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

yedidel כתב:
22 מאי 2021, 18:00
כבר נתתי לך שם אחד, בלבול.
וחוץ מזה, כמעט לכל שם שתזרוק יש רזומה יותר טוב מרוני לוי בעשור האחרון
למי יש רזומה בכלל בעשור האחרון? חוץ ממכבי ת"א ובכר לא היה פה כלום

ולמה רן בן שמעון כן ובלבול כל ורוני לוי לא? מה ההבדל?

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

izguy83 כתב:
22 מאי 2021, 20:44
שכחת בין לבין איזה אליפות היסטורית עם הפועל חיפה ושני קמפיינים אירופאים מהמשובחים שהיו פה עם הפועל ת"א.
לקח אליפות עם הפועל חיפה ב 99
הדאבל עם הפועל ת"א היה 11 שנים אח"כ

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

שמעון א כתב:
22 מאי 2021, 20:46
מה זה משנה? אפשר להתווכח עם זה שהוא נחשב מאמן בכיר למרות כל הזלזול בו?
איפה הוא ואיפה רוני לוי?

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

נו בדיוק כמו שגוטמן נחשב מאמן בכיר כרגע. היית מחתים אותו היום?
מה זה מעניין מה רוני לוי עשה לפני 15 שנה? גם מוריניו לפני עשור היה מספר אחד באירופה והיום הוא רק עושה בושות.

אגב גיא לוזון אימן גם בביתר גם בהפועל תא וגם במכבי חיפה, הוא מאמן בכיר?

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

שמעון א כתב:
22 מאי 2021, 20:46
גוטמן לא אימן מאה קבוצות בין לבין ונכשל כמעט בכולן. כמעט בכל קבוצה שאימן ראו טביעת אצבע של מאמן.

זה שסופרים לרוני לוי הישג אחרון לפני 15 שנה(בקבוצה שהייתה מעל הליגה והייתה לוקחת אליפות גם אם אני הייתי מאמן אותה) זה אומר הכל.
גם קלינגר לקח אליפות עם מכבי תל אביב. אולי נביא את המאמן הבכיר הזה.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

הויכוח בגדול הוא מה ההגדרה של בכיר,זהו לא מעבר.
וההגדרה של בכיר בעיניי הוא אחד שלקח תארים,התמודד בצמרת,אימן בחו"ל.
וכן אני מסכים שבעשור האחרון אין באמת ישראלי כזה למעט בכר.
אגב רק שתבינו את התפיסה גם אם בלבול היה מאמן היום ומגיע לאותם תוצאות הייתי אומר את אותם דברים.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

אדום זקן כתב:
22 מאי 2021, 20:32
ואלחמיד אגב סתם חתיכת חוצפן שהועמד במקום והתנצל
סתם ובלי קשר לדיון - חוצפן שיותר משהעמידו אותו במקום הוא העמיד את המועדון במקום.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אני כשרוני לוי חתם נתתי כאן ציטוטים והתייחסות למקומות שהוא כן הצליח בהם בשנים האחרונות (קפריסין, חצי שנה בנתניה, חצי שנה ראשונה בבית״ר בשנה שעברה), ועדין גם אם הולכים עד חיפה, באליפות השלישית הרצופה הקהל כבר שר ״אליפות בלי מאמן״, רק כדי להראות שגם ההצלחה שעליה הוא בנה קרירה צריכה להילקח בפרופורציות הנכונות לאור פערי הכוחות בין חיפה ליתר הליגה באותם שנים.

הבעיה של רוני לוי שזה מרגיש שבגלל הלובי האדיר שיש לו בתקשורת הוא לא רואה צורך להתפתח ולהשתנות. לא מספיק היום רק להעמיד טוב קבוצה על המגרש, לעשות אימונים נוקשים ולבוא בגישה של רס״ר. הכדורגל התפתח, הדרישות התפתחו, וזה גם מה שהכשיל אותו בשנים האחרונות, בטח ככל שעובר הזמן ואז הדברים שהוא מוגבל בהם או לא מנסה להתפתח בהם בולטים.

גם כל הזמן איתו זה מרגיש שיש איזה תקרת זכוכית אצלנו שאנחנו לא יכולים לנפץ, כשלעומת זאת התחתית היא אותה תחתית כמו עם מאמנים אחרים וזה מייצר הרבה משחקים של דקות טובות ודקות רעות, הרבה חוסר יציבות, ולכן גם הרבה משחקים שמסתיימים ללא הכרעה וזה נראה שתוצאת תיקו היא התשובה הנכונה במשהו כמו 70% מהמשחקים שלו, לא משנה אם זה מכבי, חיפה, קריית שמונה או אשדוד כיריבה.

כרגע זה מרגיש שלהפועל באר שבע הנוכחית, שמחפשת לעשות דברים יפים גם עם תקציב פחות גבוה משל חיפה ומכבי אבל עם בסיס איכותי שלמעט קבוצות בליגה יש (ויטור, אלחמיד, זוסואה, בריירו, יחזקאל), הוא לא מתאים. כי הקבוצה הנוכחית אמורה להבנות על הברקות וחידושים כדי לצמצם פערים, ואם אי אפשר לצמצם פערים, אז לפחות לייצר כדורגל חיובי ושמח, ולא כמו מול אשדוד (כמו בכל המשחקים תחת רוני לוי) אנחנו מתחילים לשחק חיובי והתקפי רק בשלב מאוחר של המשחק כשאין לנו מה להפסיד ואנחנו חייבים תשערים.

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

ההגדרה של בכיר היא הגדרה נרחבת.
יש כאלה שבכיר בשבילם זה פלייאוף עליון, יש כאלה שזה מאבק על מקום 3+ התקדמות בגביע ויש כאלה שזה רק אליפות.
למשל במכבי ת"א שאצלה זה רק אליפות +להתקדם באירופה בהגדרה של בכיר אין מאמן ישראלי ובגלל זה לא מביאים כזה עוד מעט עשור ( מה שנתן להם 5 אליפויות ב8 שנים, כמובן שהסגל הרחב טרם להרבה מזה, אבל עדיין בכיר אצלם זה אשכרה פטר בוס, יוקניוביץ וכו').

לגבי רוני לוי-לקח 3 אליפויות עם קבוצה מפחידה שהייתה לו אבל לא הצליח להתקדם משם.
בלבול- לא ראיתי ממנו משהו יוצא דופן מעולם. נכון היה מקום שני עם חיפה, אבל גם ראובן עטר היה איזה פעמיים מקום שני עם נתניה איפה הוא היום?
רבש- אליפות עם קש אבל עדיין מה שאותי מדליק בו זה שהכדורגל שלו שמח והתקפי ותמיד נראה שהתקרת זכוכית שלו גבוה יותר משל שאר הישראלים שהם לא בכר.
האם הוא יבוא אלינו ונתמודד על אליפות? לא יודע אבל לפחות איתו אני מרגיש שנשחק כדורגל, מה שאני לא מרגיש שיקרה עם ישראלי אחר.

לסיכום, אם רוצים להתקדם ולהביא מאמן בכיר שננסה איתו לעשות משהו שונה מהבינוניות הישראלית צריך מאמן זר.
האם זר שווה בכיר? לא, אבל רק אם נעשה משהו שונה יש סיכוי לעשות שינוי.
אחרת נמשיך לראות כדורגל מאכזב עם 0-0 מפואר מול הטוענת לכתר, עם שריקות בוז קבועות כל מחצית.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

red guy כתב:
23 מאי 2021, 06:47
ההגדרה של בכיר היא הגדרה נרחבת.
יש כאלה שבכיר בשבילם זה פלייאוף עליון, יש כאלה שזה מאבק על מקום 3+ התקדמות בגביע ויש כאלה שזה רק אליפות.
למשל במכבי ת"א שאצלה זה רק אליפות +להתקדם באירופה בהגדרה של בכיר אין מאמן ישראלי ובגלל זה לא מביאים כזה עוד מעט עשור ( מה שנתן להם 5 אליפויות ב8 שנים, כמובן שהסגל הרחב טרם להרבה מזה, אבל עדיין בכיר אצלם זה אשכרה פטר בוס, יוקניוביץ וכו').

לגבי רוני לוי-לקח 3 אליפויות עם קבוצה מפחידה שהייתה לו אבל לא הצליח להתקדם משם.
בלבול- לא ראיתי ממנו משהו יוצא דופן מעולם. נכון היה מקום שני עם חיפה, אבל גם ראובן עטר היה איזה פעמיים מקום שני עם נתניה איפה הוא היום?
רבש- אליפות עם קש אבל עדיין מה שאותי מדליק בו זה שהכדורגל שלו שמח והתקפי ותמיד נראה שהתקרת זכוכית שלו גבוה יותר משל שאר הישראלים שהם לא בכר.
האם הוא יבוא אלינו ונתמודד על אליפות? לא יודע אבל לפחות איתו אני מרגיש שנשחק כדורגל, מה שאני לא מרגיש שיקרה עם ישראלי אחר.

לסיכום, אם רוצים להתקדם ולהביא מאמן בכיר שננסה איתו לעשות משהו שונה מהבינוניות הישראלית צריך מאמן זר.
האם זר שווה בכיר? לא, אבל רק אם נעשה משהו שונה יש סיכוי לעשות שינוי.
אחרת נמשיך לראות כדורגל מאכזב עם 0-0 מפואר מול הטוענת לכתר, עם שריקות בוז קבועות כל מחצית.
ההבדל בין מרקו בלבול לראובן עטר זה שראובן עטר הצליח לפניי 15 שנה גם כן בתקופה שהצליח בה רוני לוי.
לעומת זאת מרקו בלבול הצליח להפוך את מכבי חיפה מקבוצה לוזרית שהמקום הכי גבוה שלה היה מקום 3 מהאליפות האחרונה עם אלישע עד שהוא הגיע, וגם מקום 3 בלי מאבק אליפות לקבוצה שנותנת פייט למכבי תל אביב של איביץ' ורק בגלל המשחקים בין הקבוצות הוא נכשל.
ברק בכר רק שידרג את זה וכנראה ייקח אליפות אבל גם הוא לא מצליח לנצח את מכבי תל אביב.
אתה צריך מאמן שיודע להתפתח.
מהישראלים היחידים שהתאימו זה מרקו בלבול ורן בן שמעון.
אבל צריך יותר מהם צריך לצאת מקו מחשבה של מאמן ישראלי ולהביא מאמן זר
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

דר אדום בנשמה כתב:
23 מאי 2021, 08:50
ההבדל בין מרקו בלבול לראובן עטר זה שראובן עטר הצליח לפניי 15 שנה גם כן בתקופה שהצליח בה רוני לוי.
לעומת זאת מרקו בלבול הצליח להפוך את מכבי חיפה מקבוצה לוזרית שהמקום הכי גבוה שלה היה מקום 3 מהאליפות האחרונה עם אלישע עד שהוא הגיע, וגם מקום 3 בלי מאבק אליפות לקבוצה שנותנת פייט למכבי תל אביב של איביץ' ורק בגלל המשחקים בין הקבוצות הוא נכשל.
ברק בכר רק שידרג את זה וכנראה ייקח אליפות אבל גם הוא לא מצליח לנצח את מכבי תל אביב.
אתה צריך מאמן שיודע להתפתח.
מהישראלים היחידים שהתאימו זה מרקו בלבול ורן בן שמעון.
אבל צריך יותר מהם צריך לצאת מקו מחשבה של מאמן ישראלי ולהביא מאמן זר
אז בוא נביא את בני בן זקן לקח את בייתר הלוזרית והביא אותה למקום 3 וגמר גביע, 2 מחזורים לסיום עוד חלם על דאבל הכי גבוה שלה.
או שבוא נחזיר את אלישע לוי הוא לקח את ב"ש שהייתה לוזרית בזמנו למקום שני.

אפשר להחזיר גם את אבוקסיס כי הוא כן ניצח את מכבי ת"א עם בני יהודה.

בקיצור חאלס לדבר שטויות, בלבול מאמן חלש בדיוק כמו רוני לוי ושאר הבינונים.
עונה אחת לא קונה אותי ובטח לא אומרת משהו על מאמן.
מה איכפת לי שקידם את חיפה ממקום 3 למקום 2 (ועוד בלי להתחשב בזה שבש וביתר נחלשו מה שיותר קל לקדם קבוצה). והנה בכר קידם אותם במקום שהוא קצת יותר משמעותי אז מה איכפת לי מי ניצח את מי????

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אני אגיד כאן משהו לא נעים.
אם לא מנצחים את ק"ש על הבאזר אני מפטר אותו עוד הלילה.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

ForeverRed כתב:
24 מאי 2021, 00:50
אני אגיד כאן משהו לא נעים.
אם לא מנצחים את ק"ש על הבאזר אני מפטר אותו עוד הלילה.
גם אם היינו מנצחים 4-2 אני מפטר אותו עוד הלילה...

שלח תגובה