אריאל הרוש

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yakar

Re: אריאל הרוש

שליחה על ידי yakar »

simply-red כתב:
28 יוני 2021, 22:26
שוב פעם, ברמה המקצועית אין הבדל כזה גדול בין הרוש לשאר המועמדים, חוץ מהעניין הכספי.

מקווה שעם טיבי ושכטר בחדר הלבשה, הרוש יוריד פרופיל ויתעסק רק בכדורגל.
בטח שיש, שוער זו עמדה מאוד משמעותית וחייב שם שחקן יציב. משפיע על כל משחק ההגנה

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

אדום זקן כתב:
29 יוני 2021, 11:07
חחחח אז מה אתה רוצה שאני יעשה? יתאבד?
אלה החיים ומי שלא מבין את זה חי בללה לנד.
יש רק מועדון אחד בארץ ששם ההדלפות זה משהו שכמעט ולא קיים והוא מועדון הכדורגל מכבי ת"א,למה?
בעלים שלא חי כאן ושדרה ניהולית וצוות מקצועי זרים.
יצחקי אמנם ישראלי אבל אילפו אותו היטב.
כאן בביצה הישראלית זה המצב ואני מציע לכם להפנים את זה.
יש הדלפות ויש הדלפות...
אצלנו כל הכביסה המלוכלכת מכובסת בתקשורת, וכל ריב יש באימון הופך לסקנדל.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

אדום זקן כתב:
29 יוני 2021, 10:21
אתם חייבים להשתחרר מתוית המזרחי הנעלב כל פעם שמדברים על הדלפות ותקשורת(בלי קשר להרוש).
אין אחד שלא מדליף כולל חברי הנהלה בכירים ואפילו אלונה.
כל אחד עושה את זה על מנת לשרת את האינטרסים שלו מתוך הבנה שהיום המדיה והתקשורת הם כלי חשוב מאוד להעברת מסרים.
לפשכצקי מדליפים לא רק שחקנים וזה מידיעה.
יש הבדל בין למסור לכתב מידע מסויים שעשוי לשרת את המועדון לבין להיות צינור ראשי עבורו לכל פיפס שקורה, גם אם יש כאלו בקבוצה שידועים כמקושרים עם אנשי תקשורת זה עדיין לא אומר שצריך לקבל את התופעה הבזויה הזאת ובמיוחד את השחקנים שהם ראשי הנחש. אם בחיפה ובמכבי יש דממה גם פה יכולה להיות.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

Itay כתב:
29 יוני 2021, 11:23
יש הבדל בין למסור לכתב מידע מסויים שעשוי לשרת את המועדון לבין להיות צינור ראשי עבורו לכל פיפס שקורה, גם אם יש כאלו בקבוצה שידועים כמקושרים עם אנשי תקשורת זה עדיין לא אומר שצריך לקבל את התופעה הבזויה הזאת ובמיוחד את השחקנים שהם ראשי הנחש. אם בחיפה ובמכבי יש דממה גם פה יכולה להיות.
איזה דממה יש בחיפה? רק העונה שיש הצלחה כל השנים קן הצרעות הגדול ביותר בכדורגל הישראלי.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

אדום זקן כתב:
29 יוני 2021, 12:00
איזה דממה יש בחיפה? רק העונה שיש הצלחה כל השנים קן הצרעות הגדול ביותר בכדורגל הישראלי.
לא חושב שהיה שם רעל בכמות שלנו לאורך השנים

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Itay כתב:
29 יוני 2021, 13:27
לא חושב שהיה שם רעל בכמות שלנו לאורך השנים
אז אל תגיד אם אתה לא יודע. ההדלפות שם היו בקנה מידה עצום

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

dor69 כתב:
29 יוני 2021, 13:28
אז אל תגיד אם אתה לא יודע. ההדלפות שם היו בקנה מידה עצום
אני מדבר על השנים האחרונות לא יותר מדי רחוק. בכל מקרה זה בכלל מיותר להסתכל על אחרים, תופעת ההדלפות היא גרועה ביותר ואסור להשלים איתה.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

לי בהרוש לא מפריע שהוא הדליף (הפריע) כפי שהפריע לי שלא יצא בן אדם שיתמודד על המקום שלו וניסה לכפות על המועדון שיהיה שוער ראשון גם אם הוא גרוע, טובת השחקן לפני טובת המועדון. הפריע לי גם שהוא יצא נגד הקהל ברגע שזה הסלים. הוא התנצל על כך, וחובת ההוכחה היא עליו. אני אעודד אותו כפי שאעודד כל שחקן בסגל שישחק, כי אני אוהד את המועדון וטובת המועדון באה לי לפני שנאה להרוש.

אגב, ההדלפות עדיין קיימות, והכתבי ספורט עדיין מוזנים מבפנים, ואנחנו מוזנים גם באתר הזה ע"י הדלפות של מקורבים. אני חושב שזה ימשיך לקרות ולקרות, וצריך להתמקד בליצור תלכיד וחדר הלבשה חזק, כך שגם אנשים לא ירצו להדליף, וגם שאם יהיה מדליף - שיהיה תלכיד מספיק חזק כדי להתמודד עם זה ושזה לא יפרק וימריד אותנו מבפנים.
מאז שברדה פרש, חדר ההלבשה שלנו אט אט מתפרק. צריך להחזיר את זה, טיבי, שכטר ומיכה זה אחלה רכש ליצור את זה.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

תגובה בוגרת מצד ארגון האוהדים -

תמונה

תמונה

תמונה

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

כשהוא מתעסק בכדורגל, הוא שוער מצוין.
רק שיישאר מרוכז.

הציל אותנו לפחות פעמיים שלוש
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
hb7
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי hb7 »

עצירה אדירה מהנגיחה

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

hb7 כתב:
14 אוגוסט 2021, 08:47
עצירה אדירה מהנגיחה
ועוד פגעה בדרך במישהו ושינתה כיוון

סמל אישי של משתמש
אוהד כורסא

שליחה על ידי אוהד כורסא »

נתן משחק טוב והציל לנו תתחת כשצריך, בנוסף כשחושב על ''הבישול'' שלו לשער הראשון ושיחרור הכדור במהירות לא יכול להמנע מהשוואה ללויטה שסביר להניח היה מחבק את הכדור עד לרגע זה.

עכשיו צריך רק להתפלל שלא יעלה לו ההרוש לראש, כי עד עכשיו הוא עושה את העבודה שלו בצורה טובה.

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

אוהד כורסא כתב:
14 אוגוסט 2021, 10:18
נתן משחק טוב והציל לנו תתחת כשצריך, בנוסף כשחושב על ''הבישול'' שלו לשער הראשון ושיחרור הכדור במהירות לא יכול להמנע מהשוואה ללויטה שסביר להניח היה מחבק את הכדור עד לרגע זה.

עכשיו צריך רק להתפלל שלא יעלה לו ההרוש לראש, כי עד עכשיו הוא עושה את העבודה שלו בצורה טובה.
אם עולה לו ההרוש לראש זה כבר באמת מוגזם. הבן אדם נזרק מהנבחרת והוגלה לספסל קבוצה נידחת בסלובקיה. הקריירה שלו הייתה בדרך לסיום סטייל הסוף של רקוויאם לחלום ובאר שבע נתנו לו צ׳אנס אחרון, ועוד אחרי שהוא ליכלך עלינו בכל כלי מדיה אפשרית.

מאמין ומקווה שהוא התיישר והתאפס על עצמו
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

אוהד כורסא כתב:
14 אוגוסט 2021, 10:18

אחלה בישול ואחלה שוער, כפי שידענו שהוא מרוכז הוא שוער טוב מאוד, מה שלא ידענו (ועדיין לא יודעים) זה אם יעלה לו ההרוש לראש.
אבל בקשר לבישול זה כדורים שהוא מוציא כל משחק כבר כמה שנים. על כל אחד שנגמר בבישול יש 1000 שסתם הולכים ליריבה. גם בגול שלנו אם הבלם של הפולנים יותר אחראי זה כדור שהתבזבז. מול כל הקבוצות המסתגרות בליגה זה חסר סיכוי. מקווה שישפר את משחק הרגל שלו למהלכים קצת יותר מתוכננים. לסיכום אחלה שוער רק שישאר מרוכז!

שלח תגובה