תומר יוספי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
simply-red

Re: תומר יוספי

שליחה על ידי simply-red »

CrazyRed7 כתב:
23 אוגוסט 2021, 22:08
הם פשוט מצפים לקבל שחקן מוכן בגיל 20.
אם נעבור על כל אלה שהם מאוננים עליהם שגדלו בעיקר במכבי חיפה ומכבי תל אביב נגלה שהדרך הייתה קשה לא פחות.
דור פרץ לדוגמא שראו מגיל נוער שחקן עם פוטנציאל אדיר - אוהדי מכבי לא יכלו לראות אותו עד הרגע שפרץ בגדול(וגם זה אחרי השאלה להפועל חיפה).

יש עוד עשרות דוגמאות. אפשר לקחת גם את מאור מליקסון שעד שלא מצא בית חם והזדמנות אמיתית אכל חרא.
יש לנו אחלה חומר גלם ואנחנו לא עושים כלום ושום דבר עם החומר גלם הזה.
יפה רשמת
ה ש א ל ה
יוספי היה צריך לצאת להשאלה כבר לפני שנתיים והיום יכול להיות שהיינו מקבלים שחקן יותר בשל ושלם.
שחקן צעיר קשה לו להתפתח , להתקדם ולצבור נסיון וביטחון בקבוצה בלבל שלנו בכמה דקות פה ושם.
אף אחד לא טוען שאין ליוספי יכולת או פוטינצאל, בטח שחסר בנוף של הכדורגל שלנו שחקנים עם רגל שמאל חזקה, זה מצרך מבוקש, הבעיה אצלו היא בראש, לא יודע מי מפמפם לו שהוא כוכב אבל כדאי לו מאוד להתחיל לשחק "צנוע", פשוט, לעבוד על הבנת המשחק ואולי בסוף זה ישתלם.
כרגע הכיוון איתו לא טוב רק בגלל הסיבה שנראה שהוא לא לומד מהטעויות של עצמו במהלך המשחק והוא חוזר עליהן שוב ושוב במשחקים הבאים.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

אסקפט חשוב לא פחות, הוא הזמן המבוזבז עד ששחקן נוער מגיע פרקטית ללהיות בסגל שלנו.
שבירו היה פוטנציאל טוב ב2015-16 כששותף לראשונה בגיל 18 ובישל למליקסון.
גם יוספי, כשעלה בגיל 19 ונתן גול ניצחון קריטי לאירופה - מדהים.

מאז, תכנית ההשתלבות שלהם והדקות וההזדמנויות שקיבלו, על כמה שמרגישים מאוד מספיקים לנו כאוהדים - שחקן צעיר צריך יותר מזה כדי ללמוד ולהתפתח.
דדיה עלה לבוגרים בגיל 22, אסקיאס היה טוב בניצחון 2-0 על מכבי בעונה הראשונה של אבוקסיס והועלם. לא אופתע אם ישתלב בחזרה בגיל 23 ויקח דקות לשחקן הבא בתור.

מדמון בגיל 17, כלקח מאוד ברור, הוקפץ לבוגרים וישר שולב. גם דניאל צדיק הילד הזה יהיה בדרך לשם. רום אליגון שולב שנה שעברה בגיל 18. הם כרגע הפוטנציאלים שלנו. הם צריכים לראות את הדקות הללו כדי שבכלל מועדונים בארץ יכירו אותם, ואז - להשאיל ולקבל בחזרה לסגל.

דדיה, יוספי, ושבירו חייבים דקות קבוע, וכן אולי הורדת פאניקה ועכשיו קבוצת ליגת העל תעשה להם קפיצת מדרגה כי כל ההתקדמות של כל אחד מהם נעצרה, כמו מי שציין את דור פרץ ואז ההשאלה להפועל חיפה העיפה אותו קדימה. קבוצות ממש ישמחו לקבל אותם.

לי אישית קשה עם דדיה יותר מאשר יוספי, כי הטעויות של דדיה יעלו בנקודות מאחר והם בהגנה. לשניהם ניכר בדריבל מיותר, חשיבה איטית וקבלת החלטות רעה. ניסיון.

מי שטען שלא צריך להיות אצלנו ישראלי בן 24 שמרוויח מתחת ל200 אלף, לא מסכים בכלל. צריך להיות סגל עם הירככיה ברורה שתתבטא גם בשכר, ושוק הישראלים שגם ככה מעפן, אין סיבה שנחזור לקפריזיות שהביאה לסגל מנופח ורעוע.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
gilcohen

שליחה על ידי gilcohen »

shovalb9 כתב:
24 אוגוסט 2021, 08:04
אסקפט חשוב לא פחות, הוא הזמן המבוזבז עד ששחקן נוער מגיע פרקטית ללהיות בסגל שלנו.

מאז, תכנית ההשתלבות שלהם והדקות וההזדמנויות שקיבלו, על כמה שמרגישים מאוד מספיקים לנו כאוהדים - שחקן צעיר צריך יותר מזה כדי ללמוד ולהתפתח.
דדיה עלה לבוגרים בגיל 22,
לי אישית קשה עם דדיה יותר מאשר יוספי, כי הטעויות של דדיה יעלו בנקודות מאחר והם בהגנה. לשניהם ניכר בדריבל מיותר, חשיבה איטית וקבלת החלטות רעה. ניסיון.
רק חידוד קטן - דדיה כרגע בן 24, והוא לא עלה לבוגרים בגיל 22.

בעונת 16/17 דדיה שולב בפלייאוף ב2 משחקים (90 דקות ו 45 דקות) - פחות או יותר בגיל 20.
לאחר מכן יצא ל2 עונות השאלה בבני לוד מהליגה הלאומית - כשחקן הרכב מן המניין (17/18 , 18/19).

אז כשהוא הגיע אלינו בחזרה בגיל 22 - הוא לא "עלה לבוגרים" או "הגיע מהנוער".
הוא חזר עם קצת יותר נסיון מאשר שחקן נוער וממנו אני מצפה להרבה יותר.

לצערי הוא פשוט לא שם. 2-3 ריצות טובות להתקפה לא יהפכו אותו למגן טוב כשהוא לא יודע לעשות הגנה...חושב לאט ובעיקר משחק אחורה..

הלוואי ואין לי מושג בכדורגל והוא יפתיע אותי - כרגע זה נראה לא טוב ונדמה לי שהוא רק הולך אחורה.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

דווקא דדיה עשה מסלול יחסית טוב.
נוער-שנתיים לאומית-שנת רוטציה אצלנו-קבלת הזדמנות כשחקן הרכב.
לצערנו הוא הלך אחורה דווקא כשקיבל הזדמנות כשחקן הרכב.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

כולם מדברים על הבעיה של דדיה בהגנה.
התקפית הוא מגביל אותנו אפילו יותר.

הוא לחיץ, לא יודע למסור לעומק, ובגדול מחרב לנו כמעט כל הזדמנות לצאת קדימה בהנעת כדור מהצדדים.
אי אפשר לשחק איתו כדורגל מודרני.

ההתקפה שלו מתבטאת בפריצה אחת או שתיים לשטח מדי משחק. זהו.

סמל אישי של משתמש
simply-red

אני בניגוד לרוב פה מחזיק מדדיה,
נכון יש לו עוד מה לשפר במשחק שלו אבל נראה לי שיש עם מי לעבוד ויש לו את היכולת להיות אחד המגינים הישראלים הטובים בליגה שנים קדימה.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

simply-red כתב:
24 אוגוסט 2021, 10:04
אני בניגוד לרוב פה מחזיק מדדיה,
נכון יש לו עוד מה לשפר במשחק שלו אבל נראה לי שיש עם מי לעבוד ויש לו את היכולת להיות אחד המגינים הישראלים הטובים בליגה שנים קדימה.
אתה מודע לעובדה שהוא כבר בן 24 כן? זה גיל של שיא קריירה ולא סביר שהוא ישתפר ביכולת לרמה שאנחנו צריכים עד אז (והוא צריך להשתפר באופן קיצוני). בתור מגן מחליף אני חי איתו בשלום, בהרכב לא

סמל אישי של משתמש
simply-red

dor69 כתב:
24 אוגוסט 2021, 10:12
אתה מודע לעובדה שהוא כבר בן 24 כן? זה גיל של שיא קריירה ולא סביר שהוא ישתפר ביכולת לרמה שאנחנו צריכים עד אז (והוא צריך להשתפר באופן קיצוני). בתור מגן מחליף אני חי איתו בשלום, בהרכב לא
24 בישראל זה כמו 20 באירופה לצערי,
והיום בין אבועביד לבינו, אני לוקח אותו ב90 אחוז מהמשחקים להרכב ראשון.

סמל אישי של משתמש
ynwa_80

שליחה על ידי ynwa_80 »

אני הייתי מאוד שמח , אם מישהו היה עונה לי מה העמדה של תומר יוספי ? באיזה תפקיד הוא מיועד לשחק שנה / שנתיים מהיום ? קשר אחורי , קשר באגף , 50 -50 . מהו בדיוק?

סמל אישי של משתמש
Marin

שליחה על ידי Marin »

אני החזקתי מדדיה אבל הוא מאכזב ממש. הטיפול שלו בכדור לוקה מאוד בחסר וזה משפיע לנו על ההנעת כדור. בנוסף עוברים אותו בקלות וגם בחלק ההתקפי הוא לא יציב. צריכה להיות דאגה גדולה מאוד לעמדה הזאת במיוחד שחאתם עושה בעיות וקלטינס משוחרר.

גם יוספי מאכזב ולא לוקח את ההזדמנויות שהוא מקבל. חייב להתבגר במשחק שלו ולהוריד מניירות,יש לו כדורגל ולא מעט. בינתיים הוא לא תורם בשום עמדה ובגלל זה הוא נע הרבה בין עמדות . בגביע הטוטו הוא התחיל 10 עבר להיות 8 ואז לאגף.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

הבעיה שלי עם יוספי נתונה אך ורק לגישה שלו למשחק.
על הטעויות והאיבודים וקבלת ההחלטות אפשר לסלוח.

משחקן סופר אגרסיבי שיורק דם על המגרש הוא הפך למיני כוכב שמהלך על הדשא ומפזר אבק סופרסטארים.

זה בלתי נסבל.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

יודעים למה יחזקאל לא משחק היום?
לפי השמועות אתמול באימון המסכם יחזקאל רב במהלך האימון המסכם עם יוספי. אז יוספי התנקם בו עם כניסה של הפקקים לקרסול ופצע אותו. רוני לוי התלבט עד הרגע האחרון האם להכניס את יוספי לסגל או לא בעקבות התקרית…
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

Sir Alex Ferguson כתב:
26 אוגוסט 2021, 19:55
יודעים למה יחזקאל לא משחק היום?
לפי השמועות אתמול באימון המסכם יחזקאל רב במהלך האימון המסכם עם יוספי. אז יוספי התנקם בו עם כניסה של הפקקים לקרסול ופצע אותו. רוני לוי התלבט עד הרגע האחרון האם להכניס את יוספי לסגל או לא בעקבות התקרית…
דווח על הפציעה של יחזקאל עוד מלפני האימון המסכם.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

אם זה היה קורה יוספי היה מקבל בעיטה בחזרה לארץ.
ויחזקאל היה בספק למשחק הרבה לפני האימון מסכם.

בקיצור נשמע כמו עוד אחת מהמצאות ווצאפ שלכם. לא שזה ימנע מכם להמשיך להפיץ שקרים שפוגעים בקבוצה...

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

Itay כתב:
26 אוגוסט 2021, 19:57
דווח על הפציעה של יחזקאל עוד מלפני האימון המסכם.
תבדוק תמקורות שלך. יוספי נכנס בו באימון ובהתחלה חשבו שזאת פציעה קשה ואפילו שלחו את יחזקאל לצילום. הצילום חזר תקין אבל בגלל הפגיעה יחזקאל נעדר מהמשחק היום.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

שלח תגובה