הצוות המקצועי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
delta7

Re: הצוות המקצועי

שליחה על ידי delta7 »

CrazyRed7 כתב:
26 אוגוסט 2021, 23:21
כן!זאת בדיוק הבעיה.
עונה שעברה הוא סבל מפציעות ולא שיחק יותר מדי. אולי רוני לוי חשב שיעשה ממנו שחקן העונה.

100% רוני לוי ביקש להשאיר אותו.
וואלה אחי, אני לא איש מקצוע, רק אוהד פשוט שרואה כדורגל כבר 50 שנה פלוס מינוס, נשגב מבינתי איך את מה שאני (ואתה וגם אחרים כאן) רואים, אנשי המקצוע לא רואים.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

לא הייתי קורא להם אנשי מקצוע. כולם מתחזים ונוכלים.
בגלל זה הגיע הזמן לצאת מהבועה הישראלית ולהביא מאמן זר נורמלי.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

תסלחו לי, הדבר המקצועי היחיד ממה שהלך במשחק היום זאת הרמאות
1. הנה דוגמא אחת של נדבך קטנצ׳יק במשחק- ראינו במשחק הראשון שיש להם שני בלמים חנזירים עצומים עם משחק ראש מעולה אבל שהם איטיים. מה הוא עשה במשחק השני? כמובן שבאו דרך האגפים בעצלתיים והגביהו כדורים סתמיים לשחקנים עומדים ברחבה במקום לשחוט אותם עם כדורים לשטח על המהירות של אנסה (ככה גם הגיע הגול אגב, כדור לאנסה מעל הראש של הבלמים)
2. ידענו שילחצו אותנו כמו חולים בהתחלה ובכל זאת לא התכונן והעפנו כדורים בפאניקה לשום מקום במקום להניע לאט ולהוריד להם את הקצב (הגול הראשון שלהם בדיוק מהאיבודים האלה).
3. פיגור 2-1. אנחנו מצפים שהשחקנים ילחצו במטרה להשיג שיוויון נכון? כישרוני חושב אחרת. נתן להם בשיא המומנטום להניע כדור בשקט בלי לנסות ללחוץ אפילו בכאילו, מרוב שהוא לא הפריע לא נגענו בכדור עד שהוא פגש שוב את הרשת של הרוש
4. כמובן החילופים המאוחרים והשבלוניים שסבתא שלי יכלה להיות יותר יצירתית איתם

ויש לי עוד מלא מלא אבל עייפה האצבע על המקלדת

תתרצו עד מחר עם ״שלטנו״, ״עשרה שחקנים״ (כאילו ב130 דקות לפני שיחקנו טוטאל פוטבול) ו״אנחנו יותר טובים״ (זה באמת נכון אבל זה גם מראה מצוין מה הבעיה). בפועל הרגל על הדוושה הייתה שלהם, הם החליטו מתי הקצב גבוה ומתי לא, הם החליטו מתי הכדור אצלנו ומתי אנחנו מתבלבלים ברגליים מהלחץ

היום תקענו לעצמנו מקל בגלגלים שיישאר לפחות 5 שנים קדימה בגלל הדירוג האירופי ומול קבוצה אפורה ולא מוכשרת שעשתה דבר אחד יותר מאיתנו וזה ללמוד את היריב שלה. אם ככה זה נראה כשרוני לוי ״מכיר אותם״ אבוי לנו איך זה ייראה כשהוא לא יכיר

סמל אישי של משתמש
gooner
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי gooner »

לא חושב שההפסד קשור לטקטיקה לא נכונה או לחילופים שגויים.
יותר קשור למצב המנטלי. זה בלט בדקות הראשונות עד ספיגת השער, וגם בשער השלישי שספגנו.
הצוות המקצועי קשור כמובן להכנה המנטלית, אבל צריך להודות שהיו לנו כבר משחקי חוץ שבהם עשינו במכנסיים, גם לפני רוני לוי, וגם בתקופות שהעסיקו פסיכולוג ספורט.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

dor69 כתב:
27 אוגוסט 2021, 00:25
תסלחו לי, הדבר המקצועי היחיד ממה שהלך במשחק היום זאת הרמאות
1. הנה דוגמא אחת של נדבך קטנצ׳יק במשחק- ראינו במשחק הראשון שיש להם שני בלמים חנזירים עצומים עם משחק ראש מעולה אבל שהם איטיים. מה הוא עשה במשחק השני? כמובן שבאו דרך האגפים בעצלתיים והגביהו כדורים סתמיים לשחקנים עומדים ברחבה במקום לשחוט אותם עם כדורים לשטח על המהירות של אנסה (ככה גם הגיע הגול אגב, כדור לאנסה מעל הראש של הבלמים)
2. ידענו שילחצו אותנו כמו חולים בהתחלה ובכל זאת לא התכונן והעפנו כדורים בפאניקה לשום מקום במקום להניע לאט ולהוריד להם את הקצב (הגול הראשון שלהם בדיוק מהאיבודים האלה).
3. פיגור 2-1. אנחנו מצפים שהשחקנים ילחצו במטרה להשיג שיוויון נכון? כישרוני חושב אחרת. נתן להם בשיא המומנטום להניע כדור בשקט בלי לנסות ללחוץ אפילו בכאילו, מרוב שהוא לא הפריע לא נגענו בכדור עד שהוא פגש שוב את הרשת של הרוש
4. כמובן החילופים המאוחרים והשבלוניים שסבתא שלי יכלה להיות יותר יצירתית איתם

ויש לי עוד מלא מלא אבל עייפה האצבע על המקלדת

תתרצו עד מחר עם ״שלטנו״, ״עשרה שחקנים״ (כאילו ב130 דקות לפני שיחקנו טוטאל פוטבול) ו״אנחנו יותר טובים״ (זה באמת נכון אבל זה גם מראה מצוין מה הבעיה). בפועל הרגל על הדוושה הייתה שלהם, הם החליטו מתי הקצב גבוה ומתי לא, הם החליטו מתי הכדור אצלנו ומתי אנחנו מתבלבלים ברגליים מהלחץ

היום תקענו לעצמנו מקל בגלגלים שיישאר לפחות 5 שנים קדימה בגלל הדירוג האירופי ומול קבוצה אפורה ולא מוכשרת שעשתה דבר אחד יותר מאיתנו וזה ללמוד את היריב שלה. אם ככה זה נראה כשרוני לוי ״מכיר אותם״ אבוי לנו איך זה ייראה כשהוא לא יכיר
+כמה שאתה רוצה

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

נראה לי שאני הראשון שלא רצה שרוני לוי ימשיך העונה ואני לא מחזיק ממנו בכלל.
אבל מה שקורה פה זה פשוט גיבוב של שטויות.
בניגוד לציפיות הנמוכות שלי ממנו, הוא העמיד קבוצה בצורה לא רעה בכלל על המגרש עם שינוי של 6-8 שחקני הרכב משנה שעברה.
אתמול זה היה משחק 50/50 קלאסי, עלינו לא טוב (כמו נגד הפולנים בחוץ), אבל חזרנו למשחק יפה, הגענו למצבים שלנו עד שטיפש אחד חירב את המשחק. גם בשחקן פחות, היו לא מעט דקות טובות עד שספגנו את השני. מי עושה חילוף במצב כזה? כל מי שהיה על המגרש החלק ההתקפי היה טוב אתמול ועובדה שאף חילוף לא שיפר אותנו.

סמל אישי של משתמש
gilcohen

שליחה על ידי gilcohen »

izguy83 כתב:
27 אוגוסט 2021, 08:00
נראה לי שאני הראשון שלא רצה שרוני לוי ימשיך העונה ואני לא מחזיק ממנו בכלל.
אבל מה שקורה פה זה פשוט גיבוב של שטויות.
בניגוד לציפיות הנמוכות שלי ממנו, הוא העמיד קבוצה בצורה לא רעה בכלל על המגרש עם שינוי של 6-8 שחקני הרכב משנה שעברה.
אתמול זה היה משחק 50/50 קלאסי, עלינו לא טוב (כמו נגד הפולנים בחוץ), אבל חזרנו למשחק יפה, הגענו למצבים שלנו עד שטיפש אחד חירב את המשחק. גם בשחקן פחות, היו לא מעט דקות טובות עד שספגנו את השני. מי עושה חילוף במצב כזה? כל מי שהיה על המגרש החלק ההתקפי היה טוב אתמול ועובדה שאף חילוף לא שיפר אותנו.
מסכים,
אנשים נגד רוני לוי עוד לפני שהגיע לפה - ורק מחכים למעידות.
אני גם לא מתומכיו אבל צריך לומר ביושר - הוא העמיד כאן קבוצה טובה עם פוטנציאל טוב+++.
לפרקים אנחנו משחקים כדורגל טוב (מה שאי אפשר להגיד על תקופת אבוקסיס) , אפשר להיות קצת אופטימים לליגה - או לכל הפחות להוריד את החרבות ולחזור לתמוך בקבוצה!
נערך לאחרונה על ידי gilcohen ב 27 אוגוסט 2021, 10:47, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

זה רק יחמיר בהפסד הראשון בליגה, אנשים מחכים לו עוד מהמחנה אימונים ופשוט לא היה להם על מה לשחוט בנתיים.

אני גם לא מת עליו והייתי מעדיף מאמן אחר אבל אין מה לעשות זה מה יש
והקבוצה נראית בחלקים מסויימים טוב יחסית לעונה שעברה

אני חושב שיכלו להביא שחקנים טובים מוקדם יותר אם לא היו מתנים חיזוק בעלייה לבתים

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

ולגבי רשימת הטיעונים פה נגד רוני לוי:
1. יש הרבה פחות כדורים לשטח לאנסה, אחרי שאתה נכנס לפיגור מהיר.
2. לדעת שיילחצו אותך, לא אומר שאם תוכל להקדיש לזה יומיים לפני המשחק, פתאום תהיה בלתי לחיץ. זה אימונים של שנים וגם אז קבוצות נלחצות.
3. ב 10 שחקנים האפשרויות ללחוץ מוגבלות מאוד. יש להם שחקן פנוי נוסף לשבור את הלחץ, וממילא השחקנים שלך מתעייפים יותר וצריך לשמור על האנרגיה שלהם.
4. החלפת מגן או הוצאה של מיכה ושכטר הם לא בדיוק שבלוניים. אולי לא טובים מספיק,שכל אחד יחליט בעצמו, אבל היה צריך להכניס חלוץ במקום שוער?

M.I.O.E
Title: זה יתכן זה אפשרי!!

שליחה על ידי M.I.O.E »

gilcohen כתב:
27 אוגוסט 2021, 08:18
מסכים,
אנשים נגד רוני לוי עוד לפני שהגיע לפה - ורק מחכים למעידות.
אני גם לא מתומכיו אבל צריך לומר ביושר - הוא העמיד כאן קבוצה טוב עם פוטנציאל טוב+++.
לפרקים אנחנו משחקים כדורגל טוב (מה שאי אפשר להגיד על תקופת אבוקסיס) , אפשר להיות קצת אופטימים לליגה - או לכל הפחות להוריד את החרבות ולחזור לתמוך בקבוצה!
!!!

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

gooner כתב:
27 אוגוסט 2021, 08:26
ולגבי רשימת הטיעונים פה נגד רוני לוי:
1. יש הרבה פחות כדורים לשטח לאנסה, אחרי שאתה נכנס לפיגור מהיר.
2. לדעת שיילחצו אותך, לא אומר שאם תוכל להקדיש לזה יומיים לפני המשחק, פתאום תהיה בלתי לחיץ. זה אימונים של שנים וגם אז קבוצות נלחצות.
3. ב 10 שחקנים האפשרויות ללחוץ מוגבלות מאוד. יש להם שחקן פנוי נוסף לשבור את הלחץ, וממילא השחקנים שלך מתעייפים יותר וצריך לשמור על האנרגיה שלהם.
4. החלפת מגן או הוצאה של מיכה ושכטר הם לא בדיוק שבלוניים. אולי לא טובים מספיק,שכל אחד יחליט בעצמו, אבל היה צריך להכניס חלוץ במקום שוער?
בולשיט, אתה לא משחק נגד ריאל מדריד. הכנה נכונה מסדרת אותך עם כל הבעיות פה
לא הייתה פה שום הכנה ומי שטוען אחרת סתם מתאמץ לתת קונטרה או שהוא לא מבין כדורגל

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

dor69 כתב:
27 אוגוסט 2021, 08:40
בולשיט, אתה לא משחק נגד ריאל מדריד. הכנה נכונה מסדרת אותך עם כל הבעיות פה
לא הייתה פה שום הכנה ומי שטוען אחרת סתם מתאמץ לתת קונטרה או שהוא לא מבין כדורגל
זה שטויות מה שאתה כותב.
גם כי אתה מייצר פה נראטיב שאם תתכונן נכון, אז בטוח תסתדר עם הלחץ של היריבה (אם זה כזה פשוט, למה אף מאמן לא עושה את זה בכל משחק?) וגם כי בטרנר (בטלוויזיה קשה מאוד לזהות), הייתה שיטת משחק מסודרת עם תבניות התקפה ובעיקר הגנה מסודרות מאוד.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

izguy83 כתב:
27 אוגוסט 2021, 08:53
זה שטויות מה שאתה כותב.
גם כי אתה מייצר פה נראטיב שאם תתכונן נכון, אז בטוח תסתדר עם הלחץ של היריבה (אם זה כזה פשוט, למה אף מאמן לא עושה את זה בכל משחק?) וגם כי בטרנר (בטלוויזיה קשה מאוד לזהות), הייתה שיטת משחק מסודרת עם תבניות התקפה ובעיקר הגנה מסודרות מאוד.
יש לך שחקנים, במיוחד אלה שבאו ממכבי, שאי אפשר ללחוץ את רובם בקלות.
בטרנר הם נתנו לך להניע את עצמך לדעת והמצב היחיד המסוכן היה שלהם, לא היו לנו שום פתרונות בשליש ההתקפי. אני לא מצפה שזה יהיה מושלם אבל אמור להיות לכל שחקן מושג כלשהו איך מגיבים לסיטואציות ומה עושים אם קורה ככה וככה.
המזל הגדול של רוני זה האדום, זה יבלבל את כולם לחשוב שזה רק אלטון אשם

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

dor69 כתב:
27 אוגוסט 2021, 09:13
יש לך שחקנים, במיוחד אלה שבאו ממכבי, שאי אפשר ללחוץ את רובם בקלות.
בטרנר הם נתנו לך להניע את עצמך לדעת והמצב היחיד המסוכן היה שלהם, לא היו לנו שום פתרונות בשליש ההתקפי. אני לא מצפה שזה יהיה מושלם אבל אמור להיות לכל שחקן מושג כלשהו איך מגיבים לסיטואציות ומה עושים אם קורה ככה וככה.
המזל הגדול של רוני זה האדום, זה יבלבל את כולם לחשוב שזה רק אלטון אשם
זה לא רק האדום כמובן.
האדום פשוט די גמר לנו את הסיכויים.
עד אז יחסי הכוחות במגרש היו די שווים, בדיוק כמו שמצופה כי הקבוצות באמת באותה הרמה.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

האכזבה רבה אבל צריך לדעת להתקדם הלאה.
טעויות של שחקנים זה לא משהו שמאמן יכול לעשות איתם יותר מדי.
המבחן האמיתי מתחיל עכשיו,לאסוף את הקבוצה ולהתרכז בליגה זה יהיה המבחן שלו.
קבוצות טובות מאיתנו הודחו מאירופה באופן מפתיע ושייטו בליגה.
צריך להעביר דף ומעכשיו רוני לוי מתחיל באמת את תפקידו.

שלח תגובה