מחזור 2 :: הפועל באר שבע - הפועל חדרה, ראשון, 20:15, טרנר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
rkuka
Title: קרייזי-רד

Re: מחזור 2 :: הפועל באר שבע - הפועל חדרה, ראשון, 20:15, טרנר

שליחה על ידי rkuka »

MikiRed כתב:
13 ספטמבר 2021, 21:40
הטענה היחידה שלי על לוי זה שהוא לא רואה שבהרכב הנוכחי חייבים לשחק 442 ולא 443... (או עם שלושה בלמים).

לא מצטרף לברכות לגבי החילופים...
זה יצר הרבה באלגן והרבה מזל שחדרה הפסיקה לשחק.
זה היה הימור שהצליח (בערך), אבל כידוע בהימורים הקזינו תמיד מרוויח... או במילים אחרות, המהמר בדרך כלל מפסיד.
אני אנסה לחדד את זה טיפה , כרגע אנחנו קבוצה שמאוד קל לשחק נגדה. אנחנו טובים במעברים (וזה מה שהביא את רוב השערים שלנו באירופה), אבל מתקשים מאוד לפתח משחק מסודר.
בארבעת המשחקים האחרונים שלנו שיחקנו מול קבוצות שהתסגרו מולינו, שלטנו בכדור ברוב המשחק והבקענו 3 שערים ממצב נייח, ושנים ממשחק חי. זה הספק מאוד בעייתי 2 שערים ב-4 משחקים.
אפשר לשים את השערים שחטפנו בצד - זה משחק רע של ההגנה, יש ימים כאלה. אבל ההתקפה היא בעיה שאי אפשר להתעלם ממנה - אני לא מצליח להבין מה התוכנית.
ממה שזה נראה יש איזה פאנטזיה לשחק על הגבהות , רק שאין מגנים שיודעים להגביה ואין חלוצים שיודעים לנגוח אז מה בדיוק אנחנו עושים כאן?

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

אכן, לא פשוט להבקיע שערים.
יותר קל לקלוע סלים.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

rkuka כתב:
14 ספטמבר 2021, 00:50
אני אנסה לחדד את זה טיפה , כרגע אנחנו קבוצה שמאוד קל לשחק נגדה. אנחנו טובים במעברים (וזה מה שהביא את רוב השערים שלנו באירופה), אבל מתקשים מאוד לפתח משחק מסודר.
בארבעת המשחקים האחרונים שלנו שיחקנו מול קבוצות שהתסגרו מולינו, שלטנו בכדור ברוב המשחק והבקענו 3 שערים ממצב נייח, ושנים ממשחק חי. זה הספק מאוד בעייתי 2 שערים ב-4 משחקים.
אפשר לשים את השערים שחטפנו בצד - זה משחק רע של ההגנה, יש ימים כאלה. אבל ההתקפה היא בעיה שאי אפשר להתעלם ממנה - אני לא מצליח להבין מה התוכנית.
ממה שזה נראה יש איזה פאנטזיה לשחק על הגבהות , רק שאין מגנים שיודעים להגביה ואין חלוצים שיודעים לנגוח אז מה בדיוק אנחנו עושים כאן?
למה לשים בצד שערים ממצבים נייחים, הם לא חלק מהמשחק?
עדיין הקבוצה משנה את עצמה תוך כדי תנועה ככה שאין כבר מה להסתכל על מה שהיה באירופה, מאז אירופה קיבלנו את דנילו,אלחמיד ולופס ובשבועות הקרובים גם את רוקאביצה ויחזקאל ואולי גם איזו הפתעה מאלונה ביום הגדול שלה, אלו שינויים משמעותיים. נצטרך לחכות עוד קצת כדי לראות איך העסק מתגבש, גם עם כל הביקורת על איך שנראינו בראשון זה עדיין לא המוצר המוגמר, כמו בכל עונה לקראת מחזור 10 נהיה הרבה יותר חכמים.

סמל אישי של משתמש
rkuka

שליחה על ידי rkuka »

Itay כתב:
14 ספטמבר 2021, 01:19
למה לשים בצד שערים ממצבים נייחים, הם לא חלק מהמשחק?
עדיין הקבוצה משנה את עצמה תוך כדי תנועה ככה שאין כבר מה להסתכל על מה שהיה באירופה, מאז אירופה קיבלנו את דנילו,אלחמיד ולופס ובשבועות הקרובים גם את רוקאביצה ויחזקאל ואולי גם איזו הפתעה מאלונה ביום הגדול שלה, אלו שינויים משמעותיים. נצטרך לחכות עוד קצת כדי לראות איך העסק מתגבש, גם עם כל הביקורת על איך שנראינו בראשון זה עדיין לא המוצר המוגמר, כמו בכל עונה לקראת מחזור 10 נהיה הרבה יותר חכמים.
מצבים נייחים זה אחלה, אבל זה אולי יעבוד מול חדרה ובית״ר לא מול הגנות רציניות.
אתה טוען שיבואו עוד שחקנים שאולי יתאימו לשיטה שנראה שהולכים לשחק בה? או שבעקבות ההגעה של שחקנים אחרים ישנו את השיטה?

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

rkuka כתב:
14 ספטמבר 2021, 02:05
מצבים נייחים זה אחלה, אבל זה אולי יעבוד מול חדרה ובית״ר לא מול הגנות רציניות.
אתה טוען שיבואו עוד שחקנים שאולי יתאימו לשיטה שנראה שהולכים לשחק בה? או שבעקבות ההגעה של שחקנים אחרים ישנו את השיטה?
מצבים נייחים יהיו נגד נוף הגליל וגם נגד מכבי חיפה.
לדעתי תוספת של 3-4 שחקנים זה משהו שיכול לעזור מאוד למאמן בהתאמות טקטיות שהוא רואה לנכון (אחרת לא היה מביא אותם), לא פחות חשוב, 3-4 השחקנים האלו הם אולי האסים שלך לעונה הזאת ועל חלקם תקום ותיפול העונה, (לופס,דנילו,רוקאביצה ויחזקאל)

סמל אישי של משתמש
shacharb

שליחה על ידי shacharb »

MikiRed כתב:
13 ספטמבר 2021, 21:40
הטענה היחידה שלי על לוי זה שהוא לא רואה שבהרכב הנוכחי חייבים לשחק 442 ולא 443... (או עם שלושה בלמים).

לא מצטרף לברכות לגבי החילופים...
זה יצר הרבה באלגן והרבה מזל שחדרה הפסיקה לשחק.
זה היה הימור שהצליח (בערך), אבל כידוע בהימורים הקזינו תמיד מרוויח... או במילים אחרות, המהמר בדרך כלל מפסיד.
התכוונת 433.
443 זה הפסד טכני 😉
לדעתי 352 יותר יתאים לנו.
אם אתה מוצא את עצמך בבור, אז תפסיק לחפור

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

rkuka כתב:
14 ספטמבר 2021, 00:50
לא מסכים, לפחות לא בהתבסס על המשחק נגד חדרה.
אנסה הגיע לשני מצבים מעולים במהלכי כדורגל יפים ואפשר להוסיף לזה גם את שכטר.

לי היה חסר דומיננטיות במרכז מבחינה הגנתית. נכון, בריירו מחלץ מעולה אבל הוא לא מהווה חוצץ משמעותי בעמידה שבין הקישור להגנה (ראו ערך נטע לביא ודן גלזר) ולכן כל התקפה של חדרה נפרצה בקלות יתר על ידי שתיים-שלוש מסירות ; שלא נדבר על הגול השני של חדרה.
פטרוצ'י מבחינתי הוא נותר כחידה.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

גלזר בתקופות הטובות ולביא מהווים חוצץ כי יש משחק הגנה מתואם ואיכותי מסביבם.
מול חדרה זה לא היה בחצי שעה הראשונה.

צריך להגיד שקורצקי עשה עבודת הכנה מעולה והציב את אוסמן בדיוק במקומות שמיכה לא נמצא בהם כי הוא מחפף בירידה להגנה.
זה אחד מהדברים שצריך לעבוד עליהם, ולא רק מיכה גם שחקני האגף עשו הגנה בעצלתיים ושכטר שלא עשה את הלחץ שאנחנו רגילים לקבל מיחזקאל.
בליגה הזאת קודם כל צריך לא לספוג. למצבים שלך אתה תגיע.

סמל אישי של משתמש
shacharb

שליחה על ידי shacharb »

talb55 כתב:
14 ספטמבר 2021, 11:18
לא מסכים, לפחות לא בהתבסס על המשחק נגד חדרה.
אנסה הגיע לשני מצבים מעולים במהלכי כדורגל יפים ואפשר להוסיף לזה גם את שכטר.

לי היה חסר דומיננטיות במרכז מבחינה הגנתית. נכון, בריירו מחלץ מעולה אבל הוא לא מהווה חוצץ משמעותי בעמידה שבין הקישור להגנה (ראו ערך נטע לביא ודן גלזר) ולכן כל התקפה של חדרה נפרצה בקלות יתר על ידי שתיים-שלוש מסירות ; שלא נדבר על הגול השני של חדרה.
פטרוצ'י מבחינתי הוא נותר כחידה.
אם החלק הקידמי היה עושה הגנה באמת אז לא היו כל כך הרבה חורים בין הקישור לחלק הקידמי ואז לא היתה טיילת במרכז.
לא צריך להפיל הכל על הקישור.
עם זאת, הייתי שמח לראות פה את אניסט או גורילה אתלטית עם אוסף רגליים בחגורה.
אם אתה מוצא את עצמך בבור, אז תפסיק לחפור

שלח תגובה