הצוות המקצועי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אדום זקן

Re: הצוות המקצועי

שליחה על ידי אדום זקן »

סימיוני כתב:
19 ספטמבר 2021, 15:02
לא רציני לקיים דיון על פיטורי מאמן אחרי 3 מחזורים. עצם הדיון מחליש קבוצה שרק עכשיו נבנתה. השחקנים וכל באי המועדון לא מנותקים מהדיונים האלו פה וברשתות החברתיות.
תנו לבן אדם לעבוד. יש עכשיו 3 משחקים שאחריהם נדע טוב יותר מי אנחנו.
אחרי הרביעיות באירופה, הייתי מאוד אופטמי ולא רק אני. צריך שקט לפני המלחמות מול חיפה ותל אביב.
אחרי שנבין את הזהות שלנו, אפשר בהחלט לקיים דיון רציני על המאמן ומה שהוא מביא איתו.
1+

סמל אישי של משתמש
REDZED
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי REDZED »

סימיוני כתב:
לא רציני לקיים דיון על פיטורי מאמן אחרי 3 מחזורים. עצם הדיון מחליש קבוצה שרק עכשיו נבנתה. השחקנים וכל באי המועדון לא מנותקים מהדיונים האלו פה וברשתות החברתיות.
אחרי הרביעיות באירופה, הייתי מאוד אופטמי ולא רק אני. צריך שקט לפני המלחמות מול חיפה ותל אביב.
אחרי שנבין את הזהות שלנו, אפשר בהחלט לקיים דיון רציני על המאמן ומה שהוא מביא איתו.
זה הרבה יותר מ3 משחקים. זו הנפילה באירופה, זו היכולת הבינונית מאוד שהייתה איתו גם אחרי שהחליף את אבוקסיס וזה גם הדיכאון שהוא החריש בסמי עופר עוד לפנינו. הוא פשוט לא מאמן כדורגל חכם מספיק

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

סימיוני כתב:
אנשים פה מייחלים שיילך אבל מבינים שזה לא יקרה
לתת עוד זמן ניתן בין אם נרצה או לא
נקווה שבאי המועדון קוראים פה באמת ויתחילו קצת ללחוץ , קצת לבוא בגישה של נצחון ולא רק תיקו, אחרי זה נתקדם

ואגב למה רק אחרי סדרת המשחקים הקרובה נדע יותר? מה יכול להשתנות מול המועמדות לתואר?
דווקא מול הקטנות מבינים לאן הרוח נושבת בד"כ כי במשחקים גדולים יש אנרגיות וזה נראה אחרת

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

תפסיקו להתפזר ותהיו ממוקדים.
על עניינים מקצועיים והצבות כאלה ואחרות אין לי ויכוח עם אף אחד.
בסוף יש תוצאות,צורת משחק ומה שאתה רואה זה מה שיש ולכל אחד כאן יש את האני מאמין שלו איך הקבוצה צריכה להראות וזה בסדר.
הויכוח שלי הוא לטענה שצריך להחליף כאן ועכשיו ולזה אני חושב שיהיו השלכות גרועות וחמורות הרבה יותר.
כי
א. זה לא מבדל אותנו משום מועדון אחר בארץ שעובד עפי קפריזות ולא עפי דרך,זמן וסבלנות.
ב. הטענות שהוא כאן כבר עוד מעט שנה לא מחזיקות מים ברגע שהחלפת סגל שלם וכמו בכל מקום עבודה רגיל גם מנהל הכי גדול בעולם ברגע שמחליפים לו את כל העובדים לוקח זמן עד שמבינים אחד את השני.
ג. שהתחילה אירופה אנשים כאן פחדו בכלל לא לעבור את הסיבוב הראשון בתואנה שהסגל לא מושלם,חסר וכו ושהודחנו בפלייאוף אז פתאום זה כישלון.
אי אפשר עם הדו קוטביות הזאת.
דבר אחרון וחשוב,שלא ישתמע מדברי מי שמדבר על סבלנות ואורך רוח שהוא שבע רצון ממה שהוא רואה,זה אפילו רחוק מזה.
יחד עם זאת ההבנה שבכדורגל כמו בכל דבר אין קסמים היא תקפה כאן שבעתיים.
העליהום הזה אחרי כל משחק לא יעזור לקבוצה להצליח,זאת לא תחושה זאת הבטחה מצפייה של שנים ועשרות שנים של כדורגל.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

CrazyRed7 כתב:
19 ספטמבר 2021, 11:45
מדהים מה שקורה עם המאמן הזה. כמות גניבת דעת שלא הייתה מעולם.
אפילו על בכר אחרי 3 אליפויות לא הגנו כך בחירוף נפש, ובכר היה במאזן מטורף לעומתו+הישגים היסטוריים למועדון הכושל שקיבל כשהגיע.

אולי זה נמהר לפטר אחרי 3 מחזורים, אז אם לא אחרי 3 אז זה יקרה אחרי 7 מחזורים ואם יגנוב איזה תיקו מול אחת המכביות זה יקרה במחזור 10.
בסוף הוא יפוטר. רוני לוי לא מתאים להפועל באר שבע, לא לאוהדים ולא לבעלים וחבל על הזמן של כולנו.
מסכים סליחה שאני שוב מכניס את אבוקסיס אבל רצו להעיף אותו למרות שהיה לו את אירופה על הראש.
אבל אבוקסיס כן רצה לנצח, אצל רוני לוי ניצחון זה דבר משני, פשוט הזוי, אין דברים כאלו.
דיי למאמנים ישראלים הגיע הזמן למאמן זר, מיצינו את המאמן הישראלי הכי טוב הגיע הזמן למשהו מחוץ לקופסא בטח שלא רוני לוי המשעמם הזה
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

אדום זקן כתב:
19 ספטמבר 2021, 16:03
בסוף יש תוצאות,צורת משחק ומה שאתה רואה זה מה שיש ולכל אחד כאן יש את האני מאמין שלו איך הקבוצה צריכה להראות וזה בסדר.
הויכוח שלי הוא לטענה שצריך להחליף כאן ועכשיו ולזה אני חושב שיהיו השלכות גרועות וחמורות הרבה יותר.
כי
א. זה לא מבדל אותנו משום מועדון אחר בארץ שעובד עפי קפריזות ולא עפי דרך,זמן וסבלנות.
ב. הטענות שהוא כאן כבר עוד מעט שנה לא מחזיקות מים ברגע שהחלפת סגל שלם וכמו בכל מקום עבודה רגיל גם מנהל הכי גדול בעולם ברגע שמחליפים לו את כל העובדים לוקח זמן עד שמבינים אחד את השני.
ג. שהתחילה אירופה אנשים כאן פחדו בכלל לא לעבור את הסיבוב הראשון בתואנה שהסגל לא מושלם,חסר וכו ושהודחנו בפלייאוף אז פתאום זה כישלון.
דבר אחרון וחשוב,שלא ישתמע מדברי מי שמדבר על סבלנות ואורך רוח שהוא שבע רצון ממה שהוא רואה,זה אפילו רחוק מזה.
העליהום הזה אחרי כל משחק לא יעזור לקבוצה להצליח,זאת לא תחושה זאת הבטחה מצפייה של שנים ועשרות שנים של כדורגל.
לדעתי הרכבת כבר יצאה מהתחנה

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

אדום זקן כתב:
כי
בגדול אתה צודק מאוד.
שום החלפה מיידית לא תועיל במצבינו.
אני חושב שהתסכול של כולם פה נובע מזה שהכתובת הייתה על הקיר. רוני לוי לא הטביע חותם בשום קבוצה מאז אותן אליפויות במכבי חיפה, ובא נגיד ששחקנים שעלו לבוגרים אז כבר הספיקו לפרוש מכדורגל.
אנחנו נראים רע ולא יוצרים כמעט מצבים כבר כמה משחקים למרות שיש את הכלים בשביל זה.
יש תחושה שנבנתה קבוצה סבבה לגמרי אבל הקברניט לא מתאים להוביל את הקבוצה להישגים.

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

ReDo כתב:
19 ספטמבר 2021, 10:45
אותה קבוצה של ברק, ניצחה בצורה די מרשימה במחזור הראשון את קש בחוץ,
ואצטדיון שלם עמד ומחא כפיים אחרי הפסד בטדי למכבי, דקה וחצי אחרי שהם פירקו אותנו בגמר, כי כולם ראו שיש קבוצה שמסתכלת ליריב בלבן של העיניים ובאה לשחק כדורגל ולנצח. עם ברק ראו את השינוי על הקוים מהדקה הראשונה שהקבוצה עלתה על הדשא.
עם רוני לוי זה בעיקר מרגיש כאילו אם מישהו רנדומלי מהפורום שקצת מבין כדורגל יעמיד את הקבוצה על המגרש זה יראה יותר טוב.
מהרגע הראשון? אתה מתכוון שעפנו מול קבוצה נחותה (תון) והפסדים במחזורי הפתיחה לעכו ולהתבזות עם סגל מפוצץ ונסיון להשפיע את הבכירים (שהם החליטו להתעלם מהמאמן זה השתפר).
לא מקטין מברק מאומה אבל להגיד שזה דפק מהרגע הראשון? לא מחובר לעובדות.

סמל אישי של משתמש
rkuka

שליחה על ידי rkuka »

אדום זקן כתב:
כי
עוד דרך להציג את הקפריזיות הוא תחרותיות. הקבוצה הזאת רצה כבר חודשיים , שים את ארדה בצד כי הם לדעתי רמה אחרת ,חוץ ממשחק אחד בבית מול הפולנים שהתחיל עם שתי טעויות פסיכיות שלהם היינו אבודים לגמרי בכל שאר המשחקים שלנו. אבודים. וזה לא שחקנים שלא מתואמים כי הם חדשים אלה חוסר הבנה של השיטה/חוסר באחת.
אז עכשיו יש שתי אופציות לוותר על העונה ולפטר את המאמן במחזור 15 כשאתה ב 20 הפרש מהמקום הראשון, או לעשות את זה במחזור 4 שעוד יש סיכוי למשהו. תראה את מכבי שנה שעברה הבינו מהר מאוד שזה לא זה ועדיין העיפו את דוניס רק במחזור 11. זה התחיל להם ריצה פסיכית של משחקים בלי הפסד,אם היו חותכים אותו כמה מחזורים לפני יש מצב שהכל היה נראה אחרת.
העליהום על הקבוצה הוא בעיקר מתסכול, הקבוצה לא משחקת כדורגל כבר שנתיים אני כאוהד מתבאס לראות את הקבוצה, אשכרה מכריח את עצמי. הכתובת הייתה על הקיר עם המאמן הזה, הכל צרח זה לא מתאים ואנשים שסיפרו להם אליפות מתבאסים לראות את הקבוצה שלהם מתבטלת מול סכנין וחדרה.
שינצחו, שיפסידו הכל טוב - רק שיתחרו, שישחקו כדורגל שאפשר להנות ממנו דיי עם הזבל והגנבות דעת האלה.

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

sumsum כתב:
19 ספטמבר 2021, 17:48
מהרגע הראשון? אתה מתכוון שעפנו מול קבוצה נחותה (תון) והפסדים במחזורי הפתיחה לעכו ולהתבזות עם סגל מפוצץ ונסיון להשפיע את הבכירים (שהם החליטו להתעלם מהמאמן זה השתפר).
לא מקטין מברק מאומה אבל להגיד שזה דפק מהרגע הראשון? לא מחובר לעובדות.
עכו היה מחזור חמישי אם נדייק בעובדות.
במחזור הראשון ניצחנו בק"ש ובמחזור השני הפסדנו למכבי כשאצטדיון שלם עומד ומוחא כפיים כי באנו לשחק כדורגל למרות ההפסד. לא אמרתי שהכל דפק אבל מהרגע הראשון על הדשא ראינו קבוצה שמנסה לשחק כדורגל ולנצח. ובעיקר הרגשנו את השינוי על הקווים.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

ReDo כתב:
19 ספטמבר 2021, 18:39
במחזור הראשון ניצחנו בק"ש ובמחזור השני הפסדנו למכבי כשאצטדיון שלם עומד ומוחא כפיים כי באנו לשחק כדורגל למרות ההפסד. לא אמרתי שהכל דפק אבל מהרגע הראשון על הדשא ראינו קבוצה שמנסה לשחק כדורגל ולנצח. ובעיקר הרגשנו את השינוי על הקווים.
לא רק בדשא, הראיונות לפני שידרו שאנחנו פייבוריטים בכל מגרש
הגישה הייתה לשחק כדי לנצח וזה ממש חסר עד עכשיו

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

ReDo כתב:
19 ספטמבר 2021, 18:39
אומר זאת כך, את ההצבות ואת תבניות ההתקפה שהקבוצה ניסתה לבצע עוד במשחק הראשון (!!) במחנה האימונים בעונה ההיא, לא ראיתי מרוני לוי בכל תקופתו במועדון.
זה בא לידיי ביטוי גם במשחקים הבאים, למרות התוצאות.

לתשומת ליבם של כל המטיפים על זמני חיבור וכיוצא בזה.
אנחנו כבר חודשיים לתוך העונה.

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

ForeverRed כתב:
19 ספטמבר 2021, 19:00
אומר זאת כך, את ההצבות ואת תבניות ההתקפה שהקבוצה ניסתה לבצע עוד במשחק הראשון (!!) במחנה האימונים בעונה ההיא, לא ראיתי מרוני לוי בכל תקופתו במועדון.
זה בא לידיי ביטוי גם במשחקים הבאים, למרות התוצאות.

לתשומת ליבם של כל המטיפים על זמני חיבור וכיוצא בזה.
אנחנו כבר חודשיים לתוך העונה.
+++

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

דר אדום בנשמה כתב:
19 ספטמבר 2021, 16:04
מסכים סליחה שאני שוב מכניס את אבוקסיס אבל רצו להעיף אותו למרות שהיה לו את אירופה על הראש.
אבל אבוקסיס כן רצה לנצח, אצל רוני לוי ניצחון זה דבר משני, פשוט הזוי, אין דברים כאלו.
דיי למאמנים ישראלים הגיע הזמן למאמן זר, מיצינו את המאמן הישראלי הכי טוב הגיע הזמן למשהו מחוץ לקופסא בטח שלא רוני לוי המשעמם הזה
עושה חיל חבר שלך אבוקסיס בבני יהודה.
מה שנקרא שוטף את המגרש עם כדורגל טוטאלי.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אדום זקן כתב:
19 ספטמבר 2021, 19:37
עושה חיל חבר שלך אבוקסיס בבני יהודה.
מה שנקרא שוטף את המגרש עם כדורגל טוטאלי.
ועדיין הביא יותר מרוני לוי.
והכדורגל של רוני לוי, איזה כדורגל.

שלח תגובה