מכבי חיפה- הפועל באר שבע, ראשון, 20:45, סמי עופר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

Re: מכבי חיפה- הפועל באר שבע, ראשון, 20:45, סמי עופר

שליחה על ידי Itay »

shacharb כתב:
04 אוקטובר 2021, 00:06
אז כשלא הולך לו זה אשמתו וצריך לפטר, ואם כן הצליח אז זה מזל ותחת של מאמן שצריך לפטר...
זה לא מה שאמרתי, כעיקרון בעיניי לשמור על פיגור 1-0 בתקווה שיקרה משהו זה פחדני, בכל מצב צריך ליזום ולנסות לשים את הכדור ברשת, לא לחכות שאולי יקרה משהו מהשמיים. היום יצא לנו טוב כשחיכינו מאחורי הכדור וחיפה הזמינה אותנו כמו מלכים לרחבה שלה אבל זה ממש לא דפוס שהייתי חוזר עליו כשלא הולך לקבוצה שאני מאמן אותה.

סמל אישי של משתמש
shacharb
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי shacharb »

Itay כתב:
04 אוקטובר 2021, 00:15
זה לא מה שאמרתי, כעיקרון בעיניי לשמור על פיגור 1-0 בתקווה שיקרה משהו זה פחדני, בכל מצב צריך ליזום ולנסות לשים את הכדור ברשת, לא לחכות שאולי יקרה משהו מהשמיים. היום יצא לנו טוב כשחיכינו מאחורי הכדור וחיפה הזמינה אותנו כמו מלכים לרחבה שלה אבל זה ממש לא דפוס שהייתי חוזר עליו כשלא הולך לקבוצה שאני מאמן אותה.
אם אתה רוצה לנצח אז זה בדיוק מה שאתה צריך לעשות.
אתה חוזר עם 3 נקודות.
מה שבכר עשה זו טפשות ויוהרה, ולא פעם ראשונה!!!
רוני לוי עשה מה שיכול כדי להביא ניצחון, אבל יש לנו אוהדים שלא מעריכים את זה.
אם היינו משחקים נגד קבוצה אחרת ולא חיפה, אני לא חושב שהיית רואה את אותה שיות משחק אחרי האדום.
אתה יכול להגיד ששיחקנו פחדני, אבל השגנו 3 נקודות, ניצחנו שבוע אחרי שבוע את שתי היריבות העיקריות שלנו
והכי חשוב, השחקנים השאירו הכל על המגרש.
מותר לפרגן גם לפעמים.
אם אתה מוצא את עצמך בבור, אז תפסיק לחפור

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

shacharb כתב:
04 אוקטובר 2021, 00:24
אם אתה רוצה לנצח אז זה בדיוק מה שאתה צריך לעשות.
אתה חוזר עם 3 נקודות.
מה שבכר עשה זו טפשות ויוהרה, ולא פעם ראשונה!!!
רוני לוי עשה מה שיכול כדי להביא ניצחון, אבל יש לנו אוהדים שלא מעריכים את זה.
אם היינו משחקים נגד קבוצה אחרת ולא חיפה, אני לא חושב שהיית רואה את אותה שיות משחק אחרי האדום.
אתה יכול להגיד ששיחקנו פחדני, אבל השגנו 3 נקודות, ניצחנו שבוע אחרי שבוע את שתי היריבות העיקריות שלנו
והכי חשוב, השחקנים השאירו הכל על המגרש.
מותר לפרגן גם לפעמים.
כמו שאמרו פה, לנתח את המשחק הזה זה בלתי אפשרי, מתחילת המשחק השופט הפך אותו ב-180 מעלות.
כל הכבוד ללוי על 6 מ-6 נגד הטוענות לכתר, כשמגיע מגיע.
רק על ניצחון בסמי עופר מגיע לו, כל האדומים והפנדלים זה בונוס.

סמל אישי של משתמש
rkuka

שליחה על ידי rkuka »

shacharb כתב:
04 אוקטובר 2021, 00:06
אז כשלא הולך לו זה אשמתו וצריך לפטר, ואם כן הצליח אז זה מזל ותחת של מאמן שצריך לפטר...
לא, שמשחקים טוב ולא הולך זה לא אשמתו (עוד לא קרה איתו) ומצד שני כשמנצחים אבל עושים שטיות זה אשמתו. לא צריך לתת לתוצאה לסנוור אותנו היה פה מלא מלא מלא מזל, ועם כל השמחה (ואני חושב שרק בשער של בן שהר באליפות הראשונה קפצתי כמו היום) היו פה כמה החלטות שאי אפשר להתעלם מהם.
ההכנה המנטלית למשחק הייתה בזוייה - 10 דקות ראשונות לא העברנו מסירה אחת. התחושה הייתה שחיפה מוכנה מאוד אלינו ואנחנו ממש אבל ממש לא מוכנים אליהם. הפנדל והאדום נתנו תירוץ לשבור את הכלים. החליוף של קלטניס (!!!!) היא לא פחות מהזיה לא יצליחו לשכנע אותי שזה היה חילוף טוב. לא חיברנו פס אחד במחצית הראשונה, בתכלס רק במזל יצאנו בלי עוד גול ואדום לאחמיד (שהיה!!).רוצה להכניס עוד הגנה , סבבה לך על יוספי, פטרוצי בטח לא קלטינס שבקושי שיחק השנה.גם עם זה שהוא הוציא את אספריה, השחקן היחיד שיכול להחזיק כדור ולעשות משהו בתהקפה אני לא לגמרי מתחבר - אבל זה עוד אפשר איכשהו להבין.
להתחיל עם רוקביצה זה החלטה מוזרה מאוד בטח שאתה יודע שהוא כשיר לגג 45 דקות , חיפה שיחקה בחמישי היה ברור שהם יהיו שחוטים בחצי השני ויהיו יותר שטיחים להרמות שלנו - זה היה אחלה זמן בשבילו.
הנגיחה של אבו עביד הייתה האיום הראשון למסגרת (כמובן ממצב נייח שהגיע במקרה) - גם כאן , סליחה אם אני לא רואה את התחכום בתוכנית האב הגדולה. אם רוני לוי בנה על בלם שיכנס ויביקיע ממצב ניייח - סחטיין עליו אבל הוא לא במקצוע הנכון הוא צריך להיות מהמר מקצועי כי זה יכולות של מנבא עתידות לא פחות.
מי שעשה את המשחק הזה זה אלחמיד,ויטור, ברירו ,לופס, דדיה,גלזר שנתנו את הנשמה במשחק ובזכותם נשארנו איכשהו רלוונטים, למרות ההחלטות של המאמן - ולא בזכותם.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

rkuka כתב:
04 אוקטובר 2021, 00:42
לא, שמשחקים טוב ולא הולך זה לא אשמתו (עוד לא קרה איתו) ומצד שני כשמנצחים אבל עושים שטיות זה אשמתו. לא צריך לתת לתוצאה לסנוור אותנו היה פה מלא מלא מלא מזל, ועם כל השמחה (ואני חושב שרק בשער של בן שהר באליפות הראשונה קפצתי כמו היום) היו פה כמה החלטות שאי אפשר להתעלם מהם.
ההכנה המנטלית למשחק הייתה בזוייה - 10 דקות ראשונות לא העברנו מסירה אחת. התחושה הייתה שחיפה מוכנה מאוד אלינו ואנחנו ממש אבל ממש לא מוכנים אליהם. הפנדל והאדום נתנו תירוץ לשבור את הכלים. החליוף של קלטניס (!!!!) היא לא פחות מהזיה לא יצליחו לשכנע אותי שזה היה חילוף טוב. לא חיברנו פס אחד במחצית הראשונה, בתכלס רק במזל יצאנו בלי עוד גול ואדום לאחמיד (שהיה!!).רוצה להכניס עוד הגנה , סבבה לך על יוספי, פטרוצי בטח לא קלטינס שבקושי שיחק השנה.גם עם זה שהוא הוציא את אספריה, השחקן היחיד שיכול להחזיק כדור ולעשות משהו בתהקפה אני לא לגמרי מתחבר - אבל זה עוד אפשר איכשהו להבין.
להתחיל עם רוקביצה זה החלטה מוזרה מאוד בטח שאתה יודע שהוא כשיר לגג 45 דקות , חיפה שיחקה בחמישי היה ברור שהם יהיו שחוטים בחצי השני ויהיו יותר שטיחים להרמות שלנו - זה היה אחלה זמן בשבילו.
הנגיחה של אבו עביד הייתה האיום הראשון למסגרת (כמובן ממצב נייח שהגיע במקרה) - גם כאן , סליחה אם אני לא רואה את התחכום בתוכנית האב הגדולה. אם רוני לוי בנה על בלם שיכנס ויביקיע ממצב ניייח - סחטיין עליו אבל הוא לא במקצוע הנכון הוא צריך להיות מהמר מקצועי כי זה יכולות של מנבא עתידות לא פחות.
מי שעשה את המשחק הזה זה אלחמיד,ויטור, ברירו ,לופס, דדיה,גלזר שנתנו את הנשמה במשחק ובזכותם נשארנו איכשהו רלוונטים, למרות ההחלטות של המאמן - ולא בזכותם.
סבבה קיבלנו נעביר הלאה,אין ספק שהמאמן ממול ששיחק מול 10 שחקנים גמורים מנטלית מדקה 10 הוא בהחלט כוכב עליון.
על האף ההרצאה המעלפת התוצאה בסיום 2:1 ואת זה נזכור עוד המון זמן.

סמל אישי של משתמש
rkuka

שליחה על ידי rkuka »

אדום זקן כתב:
04 אוקטובר 2021, 00:49
סבבה קיבלנו נעביר הלאה,אין ספק שהמאמן ממול ששיחק מול 10 שחקנים גמורים מנטלית מדקה 10 הוא בהחלט כוכב עליון.
האמת שאני לא באמת רואה את הקשר בין התגובה למה שנכתב - אם יש לך דעה אחרת או מנוגדת שאתה יכול להעביר בצורה עניינית, אני אשמח להבין אותה(באמת לא בציוניות!). מבאס לי את התחת לראות את הקבוצה באור הזה, ובטח שאני לא נהנה להוציא קיטור על המאמן אחרי ניצחון מטורף אבל אני לא מצליח להתעלם ממה שאני רואה.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

rkuka כתב:
04 אוקטובר 2021, 01:08
האמת שאני לא באמת רואה את הקשר בין התגובה למה שנכתב - אם יש לך דעה אחרת או מנוגדת שאתה יכול להעביר בצורה עניינית, אני אשמח להבין אותה(באמת לא בציוניות!). מבאס לי את התחת לראות את הקבוצה באור הזה, ובטח שאני לא נהנה להוציא קיטור על המאמן אחרי ניצחון מטורף אבל אני לא מצליח להתעלם ממה שאני רואה.
אח יקר,לכתוב הודעה כזאת שבא אתה מסביר מה היית רוצה לראות ומה היה צריך לעשות היא לא רלוונטית ואפילו קצת קוטרית שאתה מנצח במשחק שבו מדקה 10 אתה עם 10 שחקנים בפיגור ובאיצטדיון הכי מסריח בארץ.
שמור את הביקורות למשחקים אחרים,כדורגל לא היה כאן אבל הרבה לב,אופי,נשמה ושחקנים שאם תאהב את זה או לא משחקים בשביל המאמן ורואים את זה על כל צעד שהם עושים.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אדום זקן כתב:
04 אוקטובר 2021, 00:49
הוא צודק בכל מילה.
אל לנו להסתנוור מתוצאות, שללא דרך ויכולת יפסיקו להגיע.

נשמח היום ונקווה לשיפור בהמשך.

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

shacharb כתב:
03 אוקטובר 2021, 23:16
תקרא את ההודעות הקודמות שלך הערב.
אני חושב שאתה צריך לבקש סליחה מכמה שחקנים.
אין צורך. יודע בדיוק מה כתבתי.
לא מצטער על מילה אחת ממה שאמרתי.
חלק מהשחקנים התנהגו בטיפשות בניצוחו של המאמן.

צריך להגיד תודה למכבי חיפה שהייתה מספיק טיפשה כדי לתת לנו את המשחק

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

אדום זקן כתב:
04 אוקטובר 2021, 01:19
אח יקר,לכתוב הודעה כזאת שבא אתה מסביר מה היית רוצה לראות ומה היה צריך לעשות היא לא רלוונטית ואפילו קצת קוטרית שאתה מנצח במשחק שבו מדקה 10 אתה עם 10 שחקנים בפיגור ובאיצטדיון הכי מסריח בארץ.
שמור את הביקורות למשחקים אחרים,כדורגל לא היה כאן אבל הרבה לב,אופי,נשמה ושחקנים שאם תאהב את זה או לא משחקים בשביל המאמן ורואים את זה על כל צעד שהם עושים.
אחרי שנרגענו.
זה בדיוק מה שיש בקבוצה הזו של לוי, לב ונשמה אבל הכדורגל עדיין לא מספיק,
גם מול מכבי בטרנר זה היה ניצחון בעיקר של לב ונשמה ופחות של כדורגל. כבר רשמתי בעבר יש לנו דקות שאנחנו גם משחקים בהן טוב והמטרה שנביא ממחזור למחזור יותר יותר מהדקות האלה בכל משחק.
מול המכביות לב ונשמה כרגע מסתבר שמספיק, נגד חדרה, הפועל ירושלים ונוף הגליל זה לא יספיק ונהיה חייבים להרים את הרמה, מצד שני דרך ניצחונות כמו בשבוע האחרון אתה בונה ביטחון ואמונה ואני מקווה שהשיפור ביכולת יגיע דרך זה.

לגבי לוי במשחק אתמול, הרכב לא הכי התאים לדעתי, ניהול גרוע של החילופים, הוא הכניס שחקני הגנה בשביל שלא נושפל, בכל זאת יש הבדל בין 1-2 אפס ל4 אפס. אתמול משום מקום ועם המון המון מזל הצלחנו לנצח, חיפה הזבלים האלה יותר הפסידו את המשחק מאשר אנחנו ניצחנו, קיבלו על מגש של כסף את ב"ש בפיגור ופחות שחקן כבר על ההתחלה ולא ניצלו את זה.
ועוד מילה על חיפה, אחרי אתמול הם הקבוצה הכי שנואה עליי, כאלה פוצים יהירים מלוכלכים, הם והקהל שלהם, גועל נפש.

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

היום החתונה של דור מיכה, מעניין אם הוא הושיב את ויטור באותו שולחן עם אצילי.
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
oshri26

שליחה על ידי oshri26 »

אסי, דגים כתב:
04 אוקטובר 2021, 06:57
היום החתונה של דור מיכה, מעניין אם הוא הושיב את ויטור באותו שולחן עם אצילי.
לא ניראה לי שהוא יגיע לחתונה.
איזה אישה נורמלית תסכים לבעלה להיות בקשר עם חבר שותף לבגידה בה.

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

oshri26 כתב:
04 אוקטובר 2021, 07:19
לא ניראה לי שהוא יגיע לחתונה.
איזה אישה נורמלית תסכים לבעלה להיות בקשר עם חבר שותף לבגידה בה.
יש מצב. רק שלא יושיב את אבי ריקן ליד ויטור
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
rkuka

שליחה על ידי rkuka »

simply-red כתב:
04 אוקטובר 2021, 06:00

לגבי לוי במשחק אתמול, הרכב לא הכי התאים לדעתי, ניהול גרוע של החילופים, הוא הכניס שחקני הגנה בשביל שלא נושפל, בכל זאת יש הבדל בין 1-2 אפס ל4 אפס. אתמול משום מקום ועם המון המון מזל הצלחנו לנצח, חיפה הזבלים האלה יותר הפסידו את המשחק מאשר אנחנו ניצחנו, קיבלו על מגש של כסף את ב"ש בפיגור ופחות שחקן כבר על ההתחלה ולא ניצלו את זה.
מבלי להכנס יותר מידי לדיון רוני לוי, ולא להשמע כפייתי מידי זה בול מה שמפריע לי! - אין הבדל מהותי בין 2:1 ל 4:0 על שניהם מקבלים 0 נקודות. ההבדל היחידי הוא באיך שהמאמן ייתפס ואולי בהבטחת המשרה שלו. הבעיה היא שבצד ההפוך של המשוואה הזאת יש הבדל מהותי כי ניצחון שווה 2 נקודות יותר מתיקו. אז הגישה השמרנית שאומרת אני לא רוצה להפסיד תביא משחקים כמו נגד סכניון ובאחד למאה אלף גם תנצח את חיפה ב-10 שחקנים. הסתברותית, אני מאמין שנרוויח יותר נקודות מהגישה ״מתירנית״ גם אם יש סיכוי שנקבל 4 בסמי עם 10 שחקנים מאשר הנקודות שנפסיד בתיקו מעפן כדי לא לפסיד בטח שיש לך את הסגל והכלים לשחק ככה.

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

אסי, דגים כתב:
04 אוקטובר 2021, 07:23
יש מצב. רק שלא יושיב את אבי ריקן ליד ויטור
ואני חשבתי שבחתונה שלי היה קשה לסדר את השולחנות....

שלח תגובה