הפועל באר שבע- הפועל ירושלים, שבת, 20:30, טרנר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אדום זקן

Re: הפועל באר שבע- הפועל ירושלים, שבת, 20:30, טרנר

שליחה על ידי אדום זקן »

מי שמצדיק קריאות בוז לקבוצה שלו שלא יעיז לדבר או לבקר קהלים אחרים כבעייתיים.
לשרוק בוז לקבוצה שלך זה שיא השפל והתחתית ושאתה מקום ראשון ומנצח זה גם שיא הטימטום והעליבות.
הדבר הזה חייב להיפסק והארגון חייב לקחת את זה על עצמו שבכל פעם שיש שריקות בוז הוא יתחיל בשירה אדירה שתסתום את הפה לכל המטומטמים שעושים את זה והמטומטמים שמצדיקים את זה.
אבל זה מה שקורה שמתעסקים כל היום בלהיות ממורמרים ולמרמר את כל העולם גם כאן גם ברשתות והדבר הזה מחלל למטה.
אם חלילה וחס הפועל בש תיקלע לתקופה פחות טובה אל תתפלאו אם יחכו לרוני לוי בחוץ ויבעטו לו באוטו.
זאת האווירה שנוצרה ואנחנו מדברים על קבוצה שבמקום הראשון,בושה!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

מי הצדיק כאן קריאות בוז?
לא קראתי אפילו תגובה אחת כאן שהצדיקה.
הסברתי מאיפה זה מגיע. רוצים שנתקוף נהיה דומיננטים נפרק נייצר הרתעה וכשקורה הפוך והמטרה היא לרדת אחורה ורק לא לספוג אז זאת הדרך של חלק מהאנשים להעביר את חוסר שביעות הרצון שלהם.
לא חושב שזה נכון, אבל צריך להבין מה הסיבה, ולא לדבר על בעיה אישית נגד רוני לוי כי זה ממש לא המקרה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

shacharb כתב:
23 אוקטובר 2021, 21:37
בדיקת סמים דחוף לזיו אריה.
הבן אדם לא אפוי בראש
טוב שלא אמר שנוריץ' עלו אתמול על צ'לסי בכל פרמטר...

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

אדום זקן כתב:
24 אוקטובר 2021, 07:57
מי שמצדיק קריאות בוז לקבוצה שלו שלא יעיז לדבר או לבקר קהלים אחרים כבעייתיים.
לשרוק בוז לקבוצה שלך זה שיא השפל והתחתית ושאתה מקום ראשון ומנצח זה גם שיא הטימטום והעליבות.
הדבר הזה חייב להיפסק והארגון חייב לקחת את זה על עצמו שבכל פעם שיש שריקות בוז הוא יתחיל בשירה אדירה שתסתום את הפה לכל המטומטמים שעושים את זה והמטומטמים שמצדיקים את זה.
אבל זה מה שקורה שמתעסקים כל היום בלהיות ממורמרים ולמרמר את כל העולם גם כאן גם ברשתות והדבר הזה מחלל למטה.
אם חלילה וחס הפועל בש תיקלע לתקופה פחות טובה אל תתפלאו אם יחכו לרוני לוי בחוץ ויבעטו לו באוטו.
זאת האווירה שנוצרה ואנחנו מדברים על קבוצה שבמקום הראשון,בושה!
+1
השריקות בוז מבישות ומביכות. כשאתם שורקים בוז אתם לא רק שורקים לרוני לוי, אתם שורקים לכל הקבוצה - שורקים למיגל, לבריירו, לכולם. זאת יריקה בפרצוף של אלונה שהשקיעה השנה המון. פאקינג 17 מתוך 21 נקודות, 4 ניצחונות רצופים, מובילים 0-2 ושורקים בוז, לא יאמן.

אי אפשר לשלוט בכל השבורים ביציע, תמיד יהיו כאלה שרק מתלוננים. כמו שאדום זקן אמר, האירגון חייב להשתיק אותם בשירה אדירה.
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

אסי, דגים כתב:
24 אוקטובר 2021, 08:10
+1
השריקות בוז מבישות ומביכות. כשאתם שורקים בוז אתם לא רק שורקים לרוני לוי, אתם שורקים לכל הקבוצה - שורקים למיגל, לבריירו, לכולם. זאת יריקה בפרצוף של אלונה שהשקיעה השנה המון. פאקינג 17 מתוך 21 נקודות, 4 ניצחונות רצופים, מובילים 0-2 ושורקים בוז, לא יאמן.

אי אפשר לשלוט בכל השבורים ביציע, תמיד יהיו כאלה שרק מתלוננים. כמו שאדום זקן אמר, האירגון חייב להשתיק אותם בשירה אדירה.
צודקים, מתחבר מאוד לדברים....
לפחות איפה שאני יושב אני מרגיש מאוד חזק את האנטי לרוני לוי מחלקים מסויימים בקהל והבוז מכוון בעיקר אליו (כמובן שיכול להתפרש לכל הקבוצה). האירגון עושה עבודה מצויינת וחייב להתחיל בשירה אדירה ברגעים כאלה ולא פחות חשוב- שירים מוכרים! שירים שעוד לא תפסו בדרומי לא יסחפו את שאר היציעים

סמל אישי של משתמש
oshri26

שליחה על ידי oshri26 »

שריקות בוז זה דבר לגיטימי ומקובל.
ברגע שנשמעות שריקות הבוז זה מזעזע ומעורר את השחקנים.
זה תמיד היה ביציעים עוד מימי וסרמיל, שקבוצה האורחת שולטת במרכז השדה תמיד זכורות לי שריקות גם בתקופת ברק בכר וגם בתקופת ויקו חדד.
אני אישית מעדיף להטריף את השחקנים בעידוד קולני.

לעניין המשחק-הוכרע בדקה 29, מכאן שכבר לא רלוונטי מה שהתרחש על כר הדשא, היתה אווירת אימון מדקה 29.

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

oshri26 כתב:
24 אוקטובר 2021, 08:42

זה תמיד היה ביציעים עוד מימי וסרמיל
לא רק בווסרמיל.
גם בקריית אליעזר עם מכבי חיפה של רוני ואלישע לוי. גם בבלומפילד עם פאקו(שהביא טרבל!!!!), גם בטדי עם אלי גוטמן... ואפילו בריאל מדריד, אם אני לא טועה זה היה עם מוריניו.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

oshri26 כתב:
24 אוקטובר 2021, 08:42
לעניין המשחק-הוכרע בדקה 29, מכאן שכבר לא רלוונטי מה שהתרחש על כר הדשא, היתה אווירת אימון מדקה 29.
זה גם מעצבן אגב, הרגת את המשיק מוקדם מאוד ובמקום ללכת לשפר הפרש שערים או אפילו לסתום לקהל את הפה עם איזה חמישייה אתם מעדיפים להתמסר ביניכם לנצח מאחור ולשעמם אותנו עד מוות. מדקה 70 בכלל כבר לא היה משחק ולא ניסו לרוץ בכלל
שלא תטעו, רוני לא אשם בזה או משהו. זאת אווירה כללית בארץ שעל הזין הקהל ובוא נסריח את הדשא בשביל הנקודות כשלמעשה כבר גמרת את המשחק ואתה יכול לתת הצגה. שוכחים שכדורגל זה שואו

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

Sir Alex Ferguson כתב:
24 אוקטובר 2021, 08:07
מי הצדיק כאן קריאות בוז?
לא קראתי אפילו תגובה אחת כאן שהצדיקה.
הסברתי מאיפה זה מגיע. רוצים שנתקוף נהיה דומיננטים נפרק נייצר הרתעה וכשקורה הפוך והמטרה היא לרדת אחורה ורק לא לספוג אז זאת הדרך של חלק מהאנשים להעביר את חוסר שביעות הרצון שלהם.
לא חושב שזה נכון, אבל צריך להבין מה הסיבה, ולא לדבר על בעיה אישית נגד רוני לוי כי זה ממש לא המקרה.
אז תגלגל אחורה ותקרא.
ולא אין שום סיבה שמצדיקה כרגע שריקות בוז להגיד את זה זה זלזול באינטלגנציה של כולנו ונסיון להכשיר את השרץ.
אתה רוצה להעיר את הקבוצה? אחלה תעודד חזק יותר,תאמין שהאפקט יהיה פי מליון טוב יותר.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

נולד לנו קהל בטרנר, שהתרגל לראות תצוגות כדורגל אירופיות וטוטל פוטבול נהדר.

נצחון זה לא הדבר היחיד שחשוב לו, הוא אנין טעם יעני.

עכשיו זה בסדר, אני גם יכול להבין אותו...אבל ראבק, סבלנות.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אדום זקן כתב:
24 אוקטובר 2021, 09:36
אז תגלגל אחורה ותקרא.
ולא אין שום סיבה שמצדיקה כרגע שריקות בוז להגיד את זה זה זלזול באינטלגנציה של כולנו ונסיון להכשיר את השרץ.
אתה רוצה להעיר את הקבוצה? אחלה תעודד חזק יותר,תאמין שהאפקט יהיה פי מליון טוב יותר.
אני יכול להעיד על עצמי שעם כל הביקורת אני לא זוכר ששרקתי בוז לקבוצה או לשחקן שלנו מאז אוהד כהן בוסרמיל. אין שום הצדקה לשרוק בוז במקום לעודד במהלך משחק, מה כן? ביקורת אחרי המשחק היא יותר מלגיטימית והיא מגיעה מהרצון להיות הכי טובים
לא רוצה טיקי טאקה אבל אני גם לא רוצה לראות יריבות שמרגישות בנוח עם הכדור. זה בסדר לעשות את זה ולשחק על זה כשמדובר במכבי/חיפה או בקבוצה נאיבית כמו נתניה, זה לא בסדר שהאחרונה בטבלה מרגישה בנוח להניע ולתקוף בבית שלנו במקום לפחד מהצל של עצמם ולקבל 5 באהלן אהלן (זו קבוצה ברמה של לאומית, לא בטוח שהם עולים ליגה אם שמים אותם שם היום)

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

כותב עידן גונם כהן:

חייב את העזרה שלכם

הבן שלי חזר מבית הספר ואמר לי:
אבא, היה לי היום מבחן לא פשוט…
לא הצלחתי לענות תשובות מדויקות ואפילו כמעט איחרתי בהגשה, אבל שוב הצלחתי, קיבלתי 90 ויש לי את התעודה הכי טובה בכיתה.

אני מתלבט מה לענות לו.. מה דעתכם?

1. בוז ילד, בוז. אני רוצה ילד מושלם, ועד שלא תיהיה כזה אז אני אמשיך להראות לך שאני לא מרוצה ואדאג שהאווירה כאן תיהיה שלילית עד שתצליח.

2. אני גאה בך ילד יקר. הדרך לא תמיד קלה ולפעמים יש מבחנים שלא תשיג בהם 100 וזה בסדר. תמיד תזכור שהיו לך שנים שבקושי השגת 60 ואיזה יופי עכשיו. הדרך היא הדבר החשוב ביותר ובלי שום קשר, תמיד אהיה לצידך ואתמוך בך כדי שיהיה לך את הסביבה הטובה ביותר להצלחה. אתה זה אני ואני זה אתה.

תודה לעוזרים.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
El_Medico

שליחה על ידי El_Medico »

כשהיציע לא מעודד כמו שצריך או כשיש שריקות בוז אז, זה זמן טוב לחלק את הדרומי ל2 ואז גוש אחד שר לגוש השני.
יכול להרים את העידוד כאשר אנחנו קצת חלשים.
סך הכול עידן ואפיק עושים עבודה יוצאת דופן וזו הזדמנות נהדרת להגיד שאפו גדול! שאפו במבו גדול!
ביקורת בונה.
אחלה ארגון, נחכה לגג ולמנואלה כדי באמת לגרום לשחקני היריבה להרטיב עוד בקסטינה.

שבוע טוב, באר שבע לא תרד!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

הבוז הוא ממש לא עניין של "כמה שבורים ביציע".
רוני לוי הגיע לכאן עם תדמית מסוימת ובינתיים הוא לגמרי מצדיק אותה עם כדורגל פסיבי, חסר מעוף ומשעמם.
הקהל שלנו שרק את אותו בוז גם בתקופות קשות יותר, למאמנים עם סגלים אפורים יותר ועם ציפיות נמוכות יותר.
זו לא היכולת כמו חוסר הניסיון והתשוקה לשחק כדורגל.
זה הדי אן איי, אלה הציפיות. זה לא ישתנה ולכן אני רואה רק שתי אפשרויות שציינתי כבר קודם.
או שיתכבד רוני לוי ויתחיל להתאים את עצמו, או שזמנו קצוב.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

אם מי שחושב שזה רק בוז, מזמין אותו לשבת ליד הספסל שלנו. סדום ועמורה. אתמול רוני לוי יצא פעמיים על אוהדים "מבינים".
הוא מוביל 2-0, הקבוצה רדומה, רוצה לתרגל מערך אחר (שמאוד מתאים לנו אגב) וכולם צורחים עליו כמו ברברים. מה יהיה כשנפסיד?
הוא במלכוד 22. רוצים לראות פה כדורגל מאוד מאוד ספציפי שכל קבוצה בעולם חולמת לשחק ואם זה לא זה, אז המאמן ***.
העונה ארוכה וצודק רוני שאומר שלוקח זמן לחבר 14 שחקנים חדשים והוא מצפה לראות משחק יותר שוטף בהמשך. להזכיר לכם איך נראינו עד מחזור 7 בעונה הראשונה של בכר עם סגל הרבה הרבה הרבה יותר טוב?
כשנהיה, אם נהיה בשלבים מכריעים, כל הנרגנות והבוז הזה רק יפגע בקבוצה במקום לדחוף אותה קדימה.
לגבי הרתעה, לא בונים ביום אחד.
הפועל ירושלים באו עאלק ללחוץ אתמול עם רביעיית הגנה בדיחה, בעיה שלהם. שיחקו ככה גם נגד חיפה ומכבי, אז זה אומר שהיא לא מורתעת? הם פשוט לא מודעים לעצמם.

שלח תגובה