הפועל באר שבע- מועדון ספורט אשדוד, שבת, 17:30, טרנר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
dardasmiley

Re: הפועל באר שבע- מועדון ספורט אשדוד, שבת, 17:30, טרנר

שליחה על ידי dardasmiley »

שמעון א כתב:
06 נובמבר 2021, 20:52
אני לא בעד לפטר את רוני לוי.
אבל בהחלט אפשר לחשוב כבר על המאמן הבא.

אני הייתי מתחיל מבן אדם שאין לו חברים בתקשורת, והוא לא גונב דעת.

אח"כ אפשר לבדוק אם יש לו תעודת מאמן.
בול!
+55555

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

מרקו בלבול אחד כזה, אין לו חברים בתקשורת (בגלל זה הוא לא קיבל את התפקיד) ולדעתי גם לא גנב דעת.
הבעיה שהוא עוד מאותו הדבר.
אבל לפחות איתו חיפה נראתה כמו קבוצה, לא אוסף של שחקנים.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

red guy כתב:
06 נובמבר 2021, 20:57
10 שנים אחרונות:
מאמנים ישראלים שזכו באליפות: 1 (4 אליפויות)
מאמנים זרים: 4 (רק אחד מהם המשיך עונה שנייה וזכה ב2 אליפויות עם יחס של 2 הפסדים בשנתיים וגם זה בגארבז טיים).
מה הנקודה?
ואם נזקק את זה עוד קצת
כל המאמנים הזרים בעשור האחרון שזכו באליפויות אימנו את מכבי תל אביב.
את מכבי עם התקציב הגבוה בליגה בפער, וברוב השנים גם עם סגל השחקנים הטוב ביותר בליגה כמעט ללא תחרות. השאלה האם מאמן ישראלי שהיה עומד על הקווים לא היה יכול לזכות בתארים? לא יודע

מה שאני רוצה לומר שבעשור האחרון מאמנים זרים הצליחו לזכות בתארים רק עם מכבי תל אביב וגם אצלם זה עומד על 4 מאמנים זרים מתוך 11,פחות מ50% הצלחה.

הסיכוי לפגוע במאמן זר שיקח אותנו לאליפות הוא
נמוך מאוד בגלל הרבה מאוד סיבות.
מה שכן הייתי שמח לקבל מצוות אימון זר זה סטנדרטים מקצועיים אחרים ממה שאנחנו רואים היום בקבוצה

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

simply-red כתב:
06 נובמבר 2021, 22:00
ואם נזקק את זה עוד קצת
כל המאמנים הזרים בעשור האחרון שזכו באליפויות אימנו את מכבי תל אביב.
את מכבי עם התקציב הגבוה בליגה בפער, וברוב השנים גם עם סגל השחקנים הטוב ביותר בליגה כמעט ללא תחרות. השאלה האם מאמן ישראלי שהיה עומד על הקווים לא היה יכול לזכות בתארים? לא יודע

מה שאני רוצה לומר שבעשור האחרון מאמנים זרים הצליחו לזכות בתארים רק עם מכבי תל אביב וגם אצלם זה עומד על 4 מאמנים זרים מתוך 11,פחות מ50% הצלחה.

הסיכוי לפגוע במאמן זר שיקח אותנו לאליפות הוא
נמוך מאוד בגלל הרבה מאוד סיבות.
מה שכן הייתי שמח לקבל מצוות אימון זר זה סטנדרטים מקצועיים אחרים ממה שאנחנו רואים היום בקבוצה
יאללה בוא נמשיך את המשחק, ואת מי אימנו שאר הזרים? ומי היו המתחרים שלהם לצלחת?
היו גם מאמנים זרים במכבי שלא זכו אז?
וכמה מאמנים ישראלים היו בליגה וכמה זרים?
הגיוני שהמאמן של נתניה לא יזכה באליפות ומאמן זר של מכבי אמור להביא אליפות, אז למה להסתכל עך החוסר הצלחה של מאמן של נתניה או חיפה בשנות השפל וכו'.
מזכיר לך שהיו ישראלים שנפלו אצל גולדהר ואם לא היו באים הזרים הם לא היו מרימים את המועדון הזה למה שהוא נהיה

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

חרא של משחק.
יופי של עידוד לקראת הסוף כשעידן לקח את המושכות ביציע .
סבל גדול היה הכדורגל היום. חוויית צפייה קשה, אין מה להגיד. מבין את מי ששרק בוז בחילוף ( רוב האיצטדיון)וגם את צעקות התתפטר.
אני באמת לא יודע מה נכון לעשות. לפטר? נצא טמבלים ברגע שנפסיד בפעם הראשונה .
את מי נביא בדיוק עכשיו? אולי דראפיץ וברדה, אנא עארף....
בכל אופן, אלונה צריכה לקחת את לוי לשיחה צפופה ולקרוא אותו לסדר. מצדי, שיקחו שקי חול על הגב בפגרה ויתחילו לתזז על הפיסטינים. מהסגל הזה אפשר להוציא הרבה יותר!

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

ועוד שני דברים!
1. הצלחתי לתפוס כדור בזינוק של שוער לטובת הבת הצוהלת ( רק בת 24....). תודה לקלטינס שבעט לכיוון.
2. גלזר חיקה אותי ונתן הצלה של משחק!!! אחלה שוער!

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

אי אפשר להחביא את זה כבר, אנחנו לא משחקים טוב ממחזור ראשון, אנחנו לא טובים, וכל הגולים מיכולת אישית בלבד.

רואים כמה אנחנו קבוצה לא מאומנת ולא עבדו עם השחקנים על משחק לחץ.
במגרש ראו איך השחקנים מסמנים לאחרים לבוא וללחות גבוה והכל מקרי.
רוקאביצה וספורי יוצאים ללחץ ואז אחד הקיצוני לא מצטרף ללחוץ ופס אחד של אשדוד ביטל את ארבעה השחקנים הקדמים שלנו שלחצו בכאילו והם יצאו להתקפה וזה קרה יותר מפעם אחת.
תמונה

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

עניין הלחץ הוא נכון, לשחקנים אין מושג באמת איך לבצע לחץ קבוצתי, הם מבצעים לחץ אישי והוא מתפרק נורא בקלות אפילו מול קבוצות תחתית.
יש לנו קישור של צבים, אז ברגע שזה גם מתפרק היריב בקלות חורך לנו את האמצע ומגיע עם הפנים לשער. ככה חדרה כבשה בקלות שניים.
אז צריך לבחור בין ללחוץ ולהסתכן לבין לתת ליריב להניע כאילו הוא באיירן מינכן.
הפתיל של הקהל מתקצר, אז האופציה השנייה שזה מה שבחרו מול מכבי פ"ת והפועל ירושלים למשל, נהיית פחות ופחות לגיטימית.

אין מה לעשות, אי אפשר לדבר צמרת ולשחק כמו בני יהודה של אבוקסיס.
ומילא היינו יודעים לצאת למעברים, זה היה נסבל. לשחקנים אין מושג איך לעמוד ומה לעשות עם הכדור, וזה בא לידי ביטוי בהנעת כדור איטית ושבלונית להחריד.
אין לנו אפילו שער אחד לדעתי שנבע ממשחק מעבר.

סמל אישי של משתמש
shacharb
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי shacharb »

גם מי שלא סובל את רוני לוי מבין שבמצב הנוכחי הוא לא יוחלף, אז לייצר רעש ומרמור אולי עושה להם יותר טוב, אבל לא לקבוצה.
אין טעם להילחם במציאות (שלוי לא יפוטר), היא תמיד תנצח.
ולא, אני לא אוהב איך שהקבוצה משחקת.

הבעיה שלנו מתחילה ונגמרת בקישור, ויותר מדוייק בעמדה שמשחק גורדנה, שמשום מה מקבל קרדיט מופרך.
אם רוני לוי לא היה כל כך מקובע, ונותן לפטרוצ'י את המפתחות, אז דברים היו משתפרים.
גורדנה אחראי לחמש הדקות הנוראיות בהתחלה!
הוא לא יודע לסגור, והאמת שהוא כל כך רך שאפשר להשתגע.
ובכלל הוא שחקן מאוד יציב השנה... משחק זוועה בכל משחק.
כשמצרפים לזה יום חלש של בראיירו (יחסית ליכולת העונה) אז מקבלים *** כמו שראינו.
ונקודה נוספת, אולי לופס צריך קצת מנוחה. רוב מכריע של ההרמות שלו היו על הפנים, ובהגנה עשה קצת שטויות.

וכמובן השארתי את הטוב לסוף. חטואל שחקן לא אפוי בראש. אגואיסט ומשחק כמו בשכונה.
עוד טעות של לוי. קבלת ההחלטות של חטואל זה כמו ילד בן שש עם הפרעות קשב.
אם אתה מוצא את עצמך בבור, אז תפסיק לחפור

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

shacharb כתב:
07 נובמבר 2021, 09:19
גם מי שלא סובל את רוני לוי מבין שבמצב הנוכחי הוא לא יוחלף, אז לייצר רעש ומרמור אולי עושה להם יותר טוב, אבל לא לקבוצה.

הבעיה שלנו מתחילה ונגמרת בקישור, ויותר מדוייק בעמדה שמשחק גורדנה, שמשום מה מקבל קרדיט מופרך.
אם רוני לוי לא היה כל כך מקובע, ונותן לפטרוצ'י את המפתחות, אז דברים היו משתפרים.
גורדנה אחראי לחמש הדקות הנוראיות בהתחלה!
הוא לא יודע לסגור, והאמת שהוא כל כך רך שאפשר להשתגע.
ובכלל הוא שחקן מאוד יציב השנה... משחק זוועה בכל משחק.
כשמצרפים לזה יום חלש של בראיירו (יחסית ליכולת העונה) אז מקבלים *** כמו שראינו.
ונקודה נוספת, אולי לופס צריך קצת מנוחה. רוב מכריע של ההרמות שלו היו על הפנים, ובהגנה עשה קצת שטויות.

וכמובן השארתי את הטוב לסוף. חטואל שחקן לא אפוי בראש. אגואיסט ומשחק כמו בשכונה.
עוד טעות של לוי. קבלת ההחלטות של חטואל זה כמו ילד בן שש עם הפרעות קשב.
הבעיה הפעם היא ממש לא פרסונלית, היא קבוצתית נטו. הייתי מקבל את הטענה שלך אם היינו משחקים נגד אבו פאני ומוחמד, לא נגד נאור סבג

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

shacharb כתב:
07 נובמבר 2021, 09:19

וכמובן השארתי את הטוב לסוף. חטואל שחקן לא אפוי בראש.
בסדר גם האוהדים של מכבי קראו לפחות פעמיים שלוש לפטר את ואן לוון, ברגע שהקהל החליט שהמאמן לא יהיה אז ימיו ספורים, רק נקווה שזה יקרה עוד לפני הסיבוב השני.

לגבי חטואל, יש למישהו פה ספק שאם לא הביקורת באתרי הספורט על איך כריסטיאנו חטואל לא היה בסגל לנתניה הוא גם אתמול לא היה משחק?
מחזור אחד השחקן לא בסגל מחזור אחרי זה מקבל חצי שעה...

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

*דעה לא פופולרית*
**קשה לי לתכלס בנקודות, ויצא לי קצת מסורבל אז ניסיתי לשים צבעים כדי שתוכלו לעקוב על כל האזכורים שעשיתי על כל שחקן.

1. רועי גורדנה במשחק פשוט גרוע, והוא בפורמה נוראית כבר חודשיים.
2. העוגנים ויטור ובאריירו במשחק חלש.
3. השיטה שבה דדיה מבודד באגף גורמת לו להחזיר אחורה כדי למחזר הנעת כדור או למסור מסירה לשטח שכנראה תאובד, או לעשות דריבל באחד על אחד שהוא בעייתי בו שהוביל למתפרצת מסוכנת, הקהל באופן כללי חסר סבלנות לפעולות לא מקדמות, לכן התוצאה הייתה שדדיה איבד לגמרי ביטחון בפן ההתקפי כי הוא גם בכמה מקרים בחר בפעולות שהובילו לאיבודים מסוכנים. אגב באופן מעצבן ויטור איבד את הקור רוח והחליט במודע לא למסור לו ומסר כמה וכמה מסירות ארוכות מיותרות במקום להניע. לופז גם היה מבודד באגף השני אבל לטעמי נתן משחק טוב סה"כ.
4. אלחמיד מלך, כל כך מוכשר שעשו עליו דאבלים והוא עדיין היה פורץ, אי אפשר לקחת לו את הכדור, הגנתית אין עוררין ומנע מאיתנו כל כך הרבה מבוכה ביחס למה שהחלוץ הסילון של אשדוד יכל לעשות. הוא חייב, אבל חייב עכשיו שהוא כשיר *להיות המגן ימין שלנו במקום דדיה , ושטיבי יפתח לצד ויטור *
5. בקישור ובאריירו לוחץ גבוה, ומאחר שכל כך הלך לו הוא הולך עד הסוף בלחץ, במשחק הזה על עיוור וגרם להמון חורים, לחץ לא אפקטיבי בכלל, עם זאת ובאריירו מבחינת הנעת כדור מהירה, ולאחר מכן כשנכנס יוספי התאזן. יוספי נכנס מעולה, בא לקבל כדור קרוב, מסתובב ומוסר קדימה ומחלק לצדדים, פורץ קדימה כשיש מזדרון ועם זאת הרבה פחות אגואיסט ונתן כמה כדורים מקדמים - בקיצור כל מה שרציתי ולא ראיתי שקל מגורדנה, חייב לפתוח במשחק הבא.
6. ספורי הוא דילמה, מצד אחד הוא השחקן הכי מסוכן שלנו בפער, נייחים, בעיטות והרמות שמבטיחות מצבים. מצד שני הנוכחות וההצבה שלו כחלוץ 2 משפיעה על העמידה שלנו הן הגנתית והן התקפית, כשהוא לא מעורב מספיק בהנעת כדור, והתנועה שלו גורמת לחוסר סדר במשחק שלנו. הגנתית לא פעם הוא איבד את סבג ונתן לאשדוד את היתרון במרכז שלהם.
7. אספרייה מאבד כדורים מיותרים, ומצד שני השחקן היחיד שלנו (שגיב פצוע, אלחמיד בלם) שיודע לעשות 1 על 1 נורמלי.
8. רוקאביציה - אין תלונות, שחקן טכני, לוחץ ועוזר הרבה יותר ממה שנתן בחיפה, ויציב מבחינת תפוקה התקפית.
9. מיכה, משחק מלא באנרגיות וברצון להשתלב, בפועל מפוזר ונסגר בקלות בקו, כשהוא ברח להיות קשר אחורי על מנת לקבל כדור - ישנה בעיה ממשית בתנועת הקבוצה, כלומר הקבוצה מאוד סטטית ומצופפת למשחק (רוקאביציה +ספורי+אספרייה+גורדנה על 15 מטר, בעוד דדיה ולופז מבודדים באגפים). אני חושב שלא צריך להגיד נואש על מיכהבאגף, כי זה קשור בעמידת הקבוצה יותר מאשר יכולת אישית רעה שלו. מה גם שהוא חזר מפציעה וצריך שוב להיכנס חזרה לכושר.
10. אנסה - הוא לא שחקן אגף, הוא חלוץ. נגד מכבי תא הפעיל כל כך הרבה לחץ על ההגנה, היה כתובת עם משחק גב כי הרוויח המון מאבקים על בלמים, מצד שני מחמיצן שיא, מקווה לשים יד על נתון הXG שלו.
11. חטואל - נכנס לטעמי טוב, השחקן פחות ברמה, חסר ביטחון ולא בכושר לא גופני ולא משחק נכנס לתוך פקעת הלחץ, בגלל שהקבוצה הייתה כל כך צמאה למשחק אגפים - הוא היווה שינוי אמיתי.
12. גלזר חמוד והכל, אני נותן לו חלק משמעותי בערבוביה ברחבה בגול בקרן, ההצלה למשקוף בעיניי הייתה חייבת להיות, יש שיפור מסוים בשחרור האיטי שלו להנעת הכדור, כשהרוש יחזור זה יראה טוב יוֳתר והוא לא חלק מהפתרון.
13. מילה ענקית לאולטראס שלנו, היה חילופי דורות שם, וכן גם לי היה ביקורת כלפיהם ולמה שהפכנו, הבחור הצעיר שם עם המגפון דירבק והשתיק כל צווחה קטנה של בוז דוחה. רק להרים, רק לעודד וזה נטו הביא את השוויון. זה מבחינתי תיקו של אופי, כי זה לימד את הקהל שלנו שגם אם אנחנו לא מסכימים עם המאמן ועם איך שהקבוצה נראית, נדחוף את הקבוצה ונרוויח את הנקודות, והמון המון המון אוהדים שראיתי במחזורים האחרונים שורקים בוז ומקללים, מחאו כפיים ועודדו דווקא כשהיה בוז. זה שינוי מבורך בעיניי ושווה קדימה הרבה יותר מ2 נקודות בטבלה.

**סיכום בקצרה אבל לא באמת בקצרה**
1. אלחמיד לדעתי צריך לעבור להיות מגן ימני, ויטור וטיבי בהגנה, לופז בשמאל.
2. חסר לנו שחקן אגף באיזון, אספרייה,יחזקאל(פצוע),חטואל (לא ברמה) הם השחקנים היחידים שלנו שיודעים לרווח ולעשות 1 על 1 טוב, הפתרון לכך יכול להיות שאלחמיד כן יודע, ואז אפשר לשים את ספורי/יוספי/מיכהשם.
3. המשולש הרגיל שבו ובאריירו יוספי באותו קו כשספורי/מיכהבאמצע פוגע בהנעת הכדור - עדיף משולש הפוך כשובאריירו 6. הגנתית עדיף שנעמוד כך ב4-4-2, גם בכר ב433 האגדי היה אומר לראדי או אייבינדר ללחוץ כחלוץ 2. מתוך החוסר ביטחון בלהניע כדור, שחקנים קרובים מדי ותמיד כשיש הנעת כדור מסויימת באגף, חסר לי שחקן בצד השני שיהיה מוכן לקבל לאחר המסירה שתרווח.
4. יש הרבה חוסר התאמה בין תפקיד להרכבת המאמן - אנסה בא על תקן כנף, בפועל חלוץ. אם ספוריומיכה יכלו להיות באגף ימין זה היה פותר הרבה, בפועל שניהם על אותה בלטה. אלחמיד בלם במקום מגן. יש עניין בחוסר ריווח קשור גם רוקאביציה שנשאר הרבה במרכז לעומת אנסה שהיה בורח לאגפים, ואז היה לספורי ולמיכה יותר מקום להתבטא. כשהיה את יחזקאל שגם בורח זה הוביל למשחק התקפי משובח. מצד שני רוקאביציה מחזיק את הבלמים אחורה ונותן מקום שכרגע לא מנוצל על ידי הקשרים.

גלזר
color=#008080]לופז [/color]ויטור טיבי אלחמיד
ובאריירו
יוספי ספורי(פטרוצי)
אספרייה מיכה
רוקאביציה

ככה הייתי פותח במשחק הבא בפועל, כשבצד שמאל השאיפה היא שאספרייה יקבל את הכדור ל1 על 1 כשיכול לחתוך פנימה או למסור לcolor=#008080]לופז [/color], בצד ימין אלחמיד יכול לעשות 1 על 1 ומיכה מנהל ומתקתק עם ספורישבאותה מידה יכול להיות פטרוצי, יוספי על תקן הסולידי שנותן עבודה שחורה. אנסה בגלל ההחמצות הרבות שלו, ובעיקר הוא פוגע בשטף הנעת הכדור.

התקפית נקודה אחרונה - אם הקבוצה שלנו כל כך טובה בהגבהות, באיום אווירי ובנייחים, למה אני לא רואה יותר בידודים בכדי לסחוט עבירות/להוציא קרוס, למה כל המשחק שלנו מנוכז במקרה הקלאסי למרכז ובמקרה המתאמץ לאגף אחד כשהאגף השני עקר? אין בעיה רוני, אתה רוצה משחק אגפים? 2 שחקני אגף בכל רגע נתון קרובים לקו. אתה רוצה 3 בלמים? באריירו לא מנהל משחק, שים שם את פטרוצ'י או אפילו את גורדנה כ6 במקרה המיוחד הזה ושיהיה מעוין שממנו יהיה ניתן להניע כדור, ואז לא 3 שחקנים במרחק 5 מטר. תנועה, מוגדרת.

לי זה מרגיש שברגע שהרכש נכנס לעניינים, לרוני יש יותר מדי אופציות ולא מצא את ההרכב שרץ. לגיטימי בעיניי, אבל חייב לייצב את זה כי הוא בדרך לא טובה בכלל.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

אני פחות מעודד, לא מהשחקנים, אלא מהשיטה אבל קשה להתעלם מדברים שיטתיים שחוזרים משחק אחר משחק. כמה נקודות שלי אישית מפריעות
1. דדיה - עוד שער באחריות מלאה שלו אתמול. אני יודע ממקור שמודעים לזה שבמשחק הוא עושה לפחות חור אחד. חייב לשים על זה את הדעת.
2. לופס - ניכר שגם הוא ברגרסיית "רוני לוי". אף קרוס שלו לא עולה כמו שצריך וגם הגנתית חלש ואיטי.
3. בריירו עם כל האהבה אני מחכה שמישהו יגיד כבר שברירו הוא בלם קדמי. הוא משתלב במשחק ההתקפי רק כשמגיע בין הבלמים לקבל את הכדור, ובאמת שאין לי שום טענה אחת רעה אליו, רק לצוות המקצועי, שחייב להבין שאם זה המצב אז ספורי שנוטה לחלוץ לא יכול לשחק את ה-AM.
4. ספורי בכושרו ההתקפי הנוכחי לא יכול לצאת מההרכב, לדעתי הוא צריך לבוא למשבצת של ה-50:50. כשדור מיכה מעליו ומעל בריירו.

והנקודה האחרונה שכבר כתבתי בכמה הזדמנויות - אם שחקן רכש אחד מאלה שהגיעו לא היה משתלב, והחלק השני כן, הייתי בא בטענות לשחקן, אבל כל עוד אף אחד משחקני הרכש לא השתלב קשה לי לבוא בטענות אל גורדנה, פטרוצ'י, אספרייה והיתר - מדובר פה על היעדר שיטה ואימון שרק הם סובלים ממנו.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

תומר לוי מספר שנעמוד לדין בעקבות התפרעות אוהדים , איזה התפרעות בדיוק הייתה ?
תמונה

סמל אישי של משתמש
galaaa

שליחה על ידי galaaa »

הראל כתב:
08 נובמבר 2021, 15:07
תומר לוי מספר שנעמוד לדין בעקבות התפרעות אוהדים , איזה התפרעות בדיוק הייתה ?
אולי הבקבוק מים במערבי שהשפריצו/זרקו אותו על הדשא

שלח תגובה