אליניב ברדה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
E26

Re: אליניב ברדה

שליחה על ידי E26 »

Itay כתב:
02 מרץ 2022, 23:22
כמה אנרגיות החזיר לנו וואו
אם רק היה יכול להישאר כמאמן גם מעבר לעונה הזאת… כמה אהבה לאיש הזה!
ניתן לזמן לעשות את שלו. שיסיים את העונה.

סמל אישי של משתמש
Cameo
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Cameo »

מבחינת הגישה הוא בא בילט אין למועדון.
אם יצליח לעבוד על התיאום הגבוה שסגנון כזה דורש זה יכול להתפתח למשהו מאוד מעניין.

אגב אהבתי לראות שם גם את מליקסון. הציפייה משחקנים מבריקים שעוברים לעמוד על הקווים הוכיחה את עצמה לא מעט.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

בסוף הכל מתחיל ונגמר בחיבור, בתחושת שייכות, בתחושת זהות.

אני רואה את התהליך עם שני הבנים שלי, שבתקופת הקורונה כשאסרו על כניסת קהל ונאלצתי לראות את המשחקים בבית במקום באיצטדיון, הם התחילו לראות איתי את המשחקים וישר חיפשו את המשהו שיחבר אותם, את המשהו שיגרום להם להרגיש תחושת שייכות, את האדם להזדהות איתו.

רוני לוי בהתנהלות שלו, בסגנון המשחק שלו, בשפת הגוף שלו, אפילו בראיונות אחרי המשחק שלו, שידר ריחוק, שידר קרירות.
וחשוב להבהיר, זה לא קרה רק בתקופה האחרונה. גם בסיבוב הראשון כשהכל התחבר, הוא סינן "אפסים" לקהל על שריקות בוז במחצית בנתניה, למרות שמדובר באקט הכי לגיטימי של כל אוהדים בעולם, לא משנה אם מדובר באוהדי הפועל באר שבע בנתניה או אוהדי מנצ'סטר יונייטד באולד טראפורד.
גם אחרי ניצחונות, הוא לא השתתף בחגיגות עם הקהל, היה איש הצוות היחידי שלא בא להודות לקהל בסוף המשחק, העדיף לתת את הריאיון שלו וישר להיכנס לחדרי הלבשה. רק אחרי שבמועדון לחצו עליו בנושא, הוא הגיע לאזור החגיגות בסוף המשחק, וגם אז זה נראה והרגיש מאולץ, מרוחק, קריר, כמו שאמרנו אדם שמייצר הרגשה של 0 זהות עם הקהל.

איפה רוני לוי ואיפה ברק בכר שגם אחרי שסיים את תפקידו במועדון, המשיך להגיע לעיר ולהתנדב לפרויקטים חברתיים (כמו חלוקת אוכל לנזקקים בשיתוף פעולה עם "הצינור"). זאת הסיבה שגם כשברק בכר הגיע לטרנר כמאמן מכבי חיפה, הקבוצה שאיתה אנחנו אמורים להיאבק על האליפות, הוא קיבל עידוד מכל האיצטדיון, כי בסוף בכדורגל, הכל מתחיל ונגמר בחיבור, בתחושת שייכות, בתחושת זהות.

עוד לפני תחילת המשחק, לשמוע את אליניב ברדה מתראיין, אומר שהוא אוהב את המועדון, שהמועדון חשוב לו, ושהוא זקוק לתמיכת הקהל, זה להחזיר את החיבור.
גם במשחק אתמול, עוד לפני השערים, עוד לפני הניצחון, לראות את אליניב ברדה על הקווים כשלידו מאור מליקסון, זה להחזיר את תחושת השייכות.

לא יודע איך תסתיים העונה מבחינה מקצועית, אבל לפחות החזרנו את הזהות של המועדון, וזה הבסיס בשביל לייצר בהמשך הצלחה גם במגרש וגם מחוץ למגרש.

תמונה

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

Sir Alex Ferguson כתב:
03 מרץ 2022, 12:50
בסוף הכל מתחיל ונגמר בחיבור, בתחושת שייכות, בתחושת זהות.

אני רואה את התהליך עם שני הבנים שלי, שבתקופת הקורונה כשאסרו על כניסת קהל ונאלצתי לראות את המשחקים בבית במקום באיצטדיון, הם התחילו לראות איתי את המשחקים וישר חיפשו את המשהו שיחבר אותם, את המשהו שיגרום להם להרגיש תחושת שייכות, את האדם להזדהות איתו.

רוני לוי בהתנהלות שלו, בסגנון המשחק שלו, בשפת הגוף שלו, אפילו בראיונות אחרי המשחק שלו, שידר ריחוק, שידר קרירות.
וחשוב להבהיר, זה לא קרה רק בתקופה האחרונה. גם בסיבוב הראשון כשהכל התחבר, הוא סינן "אפסים" לקהל על שריקות בוז במחצית בנתניה, למרות שמדובר באקט הכי לגיטימי של כל אוהדים בעולם, לא משנה אם מדובר באוהדי הפועל באר שבע בנתניה או אוהדי מנצ'סטר יונייטד באולד טראפורד.
גם אחרי ניצחונות, הוא לא השתתף בחגיגות עם הקהל, היה איש הצוות היחידי שלא בא להודות לקהל בסוף המשחק, העדיף לתת את הריאיון שלו וישר להיכנס לחדרי הלבשה. רק אחרי שבמועדון לחצו עליו בנושא, הוא הגיע לאזור החגיגות בסוף המשחק, וגם אז זה נראה והרגיש מאולץ, מרוחק, קריר, כמו שאמרנו אדם שמייצר הרגשה של 0 זהות עם הקהל.

איפה רוני לוי ואיפה ברק בכר שגם אחרי שסיים את תפקידו במועדון, המשיך להגיע לעיר ולהתנדב לפרויקטים חברתיים (כמו חלוקת אוכל לנזקקים בשיתוף פעולה עם "הצינור"). זאת הסיבה שגם כשברק בכר הגיע לטרנר כמאמן מכבי חיפה, הקבוצה שאיתה אנחנו אמורים להיאבק על האליפות, הוא קיבל עידוד מכל האיצטדיון, כי בסוף בכדורגל, הכל מתחיל ונגמר בחיבור, בתחושת שייכות, בתחושת זהות.

עוד לפני תחילת המשחק, לשמוע את אליניב ברדה מתראיין, אומר שהוא אוהב את המועדון, שהמועדון חשוב לו, ושהוא זקוק לתמיכת הקהל, זה להחזיר את החיבור.
גם במשחק אתמול, עוד לפני השערים, עוד לפני הניצחון, לראות את אליניב ברדה על הקווים כשלידו מאור מליקסון, זה להחזיר את תחושת השייכות.

לא יודע איך תסתיים העונה מבחינה מקצועית, אבל לפחות החזרנו את הזהות של המועדון, וזה הבסיס בשביל לייצר בהמשך הצלחה גם במגרש וגם מחוץ למגרש.

תמונה
תמונה למסגר ולתלות בסלון

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

להחתים לשנתיים

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

הוא כל הזמן מגיב וזה מה שמצופה ממאמן במהלך משחק.
לאלישע לא נשארו שערות בראש כל פעם שהוא שינה לו מערך ושיגע אותו.
לא יודע לאן זה הולך ואכן צריך הרבה שעות אימון בשביל תיאום מקסימלי בשיטות הללו אבל עושה רושם שהוא בהחלט יודע מה הוא עושה.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

לא רוצה להרוס את החגיגה.
אני חושב שאליניב ברדה זה הפועל באר שבע והפועל באר שבע זה אליניב ברדה.
למרות שאני חושב שהוא יכול להיות מאמן מצוין כי יש לו את כל אוסף התכונות הדרוש (מנהיג, כריזמטי, מבין כדורגל, חדשני, רוצה ללמוד ולהשתפר, מקצוען בכל רמח אבריו) אני לא רוצה שיישאר מאמן של הקבוצה.

לכל מאמן ולכל קבוצה יש מחזור חיים ובמדינת ישראל אין תרבות של פרגוסון ביונייטד.
אני רוצה לראות את אליניב חלק מהמועדון לעוד המון שנים ואני חושש שאם יישאר מאמן כשיגיעו תקופות לא טובות (והן יגיעו בסופו של דבר לא משנה מתי) הוא יקבל שריקות ובוז וכל הגועל נפש ייצא החוצה.

שיהיה פלסטר עד סוף עונה וומשיך להיות מנהל מקצועי עם סמכויות נרחבות כשמליקסון עם הנוער והכל יהיה בסדר.

סמל אישי של משתמש
david21
Title: CrazyRed

שליחה על ידי david21 »

: גול :
oranu כתב:
06 מרץ 2022, 23:02
לא רוצה להרוס את החגיגה.
למרות שאני חושב שהוא יכול להיות מאמן מצוין כי יש לו את כל אוסף התכונות הדרוש (מנהיג, כריזמטי, מבין כדורגל, חדשני, רוצה ללמוד ולהשתפר, מקצוען בכל רמח אבריו) אני לא רוצה שיישאר מאמן של הקבוצה.

אני רוצה לראות את אליניב חלק מהמועדון לעוד המון שנים ואני חושש שאם יישאר מאמן כשיגיעו תקופות לא טובות (והן יגיעו בסופו של דבר לא משנה מתי) הוא יקבל שריקות ובוז וכל הגועל נפש ייצא החוצה.

שיהיה פלסטר עד סוף עונה וומשיך להיות מנהל מקצועי עם סמכויות נרחבות כשמליקסון עם הנוער והכל יהיה בסדר.

צודק … כמו שהקהל עשה לבכר אחרי 3 תארים והצגות בליגת האלופות והאירופית
ומליקסון צריך להיות יותר במרכז העניינים מאשר שיהיה בנוער שגם ככה רקוב

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

ברדה לא פראייר.
הוא איש חושב שלעולם לא קופא על שמריו.
לפעמים רוצה לחלוב יותר ממה שהפרה מסוגלת לספק, אבל גם זה יסתדר עם הזמן.

מסכים שלא נכון יהיה לשים אותו בפוזיציה של מאמן לאורך זמן.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

מה כבר הקהל עשה לבכר?
היו ביקורות היו תלונות אבל לא היו קריאות תתפטר ולא יותר מדי שריקות בוז.
זה נגמר די יפה יחסית גם בהנהלה כי בטוח ירצו אותו בעתיד.

ברדה מבחינה רפואית לדעתי לא יקבל אישור להיות מאמן כל כך הרבה זמן
תמונה

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

oranu כתב:
לא רוצה להרוס את החגיגה.

חד משמעי.

סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

שליחה על ידי red and white »

oranu כתב:
לא רוצה להרוס את החגיגה.

מסכים לגמרי

אבל כרגע הוא פשוט האיש הנכון במקום הנכון, בזמן הנכון, אין בן אדם שיכול היה לחבר את הקהל לקבוצה בצורה טובה יותר בעת הזו. והקבוצה כל כך צריכה את זה.

וואי איזה כיף לשיר לו בכל משחק.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

david21 כתב:
06 מרץ 2022, 23:06
: גול :

צודק … כמו שהקהל עשה לבכר אחרי 3 תארים והצגות בליגת האלופות והאירופית
ומליקסון צריך להיות יותר במרכז העניינים מאשר שיהיה בנוער שגם ככה רקוב
מה הקהל עשה לבכר יא צרפתי עילג
כיבד אותו גם שהקבוצה נראתה פסרא

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

הראל כתב:
06 מרץ 2022, 23:11
מה כבר הקהל עשה לבכר?
היו ביקורות היו תלונות אבל לא היו קריאות תתפטר ולא יותר מדי שריקות בוז.
זה נגמר די יפה יחסית גם בהנהלה כי בטוח ירצו אותו בעתיד.

ברדה מבחינה רפואית לדעתי לא יקבל אישור להיות מאמן כל כך הרבה זמן
לא אומר שעשו רצח עם לבכר.
אני אומר שאליניב חייב להישאר במועדון לעוד המון שנים ולא מתאים שתהיה פרידה בגלל אי הצלחה בעמדת המאמן.
עובדה שבכר כבר לא איתנו וחבל

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

הדבר הכי טוב שברדה עשה היום זה שהתחלנו לרוץ, כאילו שכדורגל זה ממש משחק שמצריך אתלטיות, ממש ענף ספורטיבי.
אני מניח שהשחקנים סיימו סחוטים. מקווה שיש להם את הכושר הגופני המתאים.
עכשיו יש לו שבוע לעבוד על איך להמשיך את הדינמיות אבל למנוע מהיריבה להניע כדור בכזאת קלות, בעיקר האגפים.

שלח תגובה