העתיד המקצועי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ran

Re: העתיד המקצועי

שליחה על ידי ran »

nitsande כתב:
15 יוני 2022, 22:01
אחלה.
רק שני דברים, אפשר להיות שאפתן, גם אני רוצה כל עונה לרוץ לתארים ואפשר להעביר ביקורת.
אגב לא חושב שהערתי אף פעם על ביקורת על אלונה באופן ישיר אלא על התנהלות של המועדון.
רק שלהעביר ביקורת על ההתנהלות בחלון ואנחנו אפילו לא באמצע יוני זה קצת מוקדם וקצת מגוחך.
יכול להיות שבסוף הביקורת תהיה נכונה.

דבר שני, אוהו כמה ביקורת יש לי על אלונה וההתנהלות שלה מסביב.
אבל את ההישגים המקצועיים שהיא הביאה לנו אי אפשר לקחת.
כמו שאמרתי לשי, הדברים שאני אומר לא בהכרח מכוונים למועד הנוכחי ולחודש יוני, אנחנו בהתחלה ומקווה מאוד שיש שחקנים מסויימים שסימנו ואם רוצים להרים הילוך אז הם ינחתו פה.
הבעיה שאני יודע שזה לא המצב נכון לעכשיו והכל די תקוע בבינוניות שאנחנו לא רוצים. חותם עכשיו שאתבדה ונראה החתמות טובות ואיכותיות, גם של חופשיים, אבל לא במגמה של לחפש רק חופשיים ואשכרה לאבד שחקנים שרצינו בגלל זה כאילו אנחנו הפועל עכו.
קבוצה עם שאיפות שסיימה מקום 2 וגביע ומן הסתם המטרה והצעד אחד קדימה שנרצה לעשות זה אליפות.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

ran כתב:
15 יוני 2022, 22:20
נעשה את זה הכי פשוט שיש ונתת דוגמה מעולה שאתה בעצם גם מחזק את מה שאני אומר.
מכבי חיפה במשך שנים הביאה עלק חיזוק, שחקנים בינוניים, מאמנים חלשים וראינו איפה היא הייתה.
בפעם הראשונה שבאמת הביאה מאמן עם קבלות, חיזוק נכון ואיכותי, את הישראלים הטובים בליגה וזרים מעולים היא לקחה אליפות כפול 2.
אומר שוב, חופשיים זה לא מילה גסה אבל אם צריך לשלם על שחקן שרוצים אז לשלם ולא לחסוך בו ולוותר ובעצם ללכת על משהו ברירת מחדל של הרגע האחרון.
ובפעם המליון, לא צריך לשלם הון, צריך פשוט לשלם כשצריך וכשרוצים שחקן מסויים. לא מוותרים על שחקן שממש רוצים רק בגלל שצריך להכניס את היד לכיס בסכומים סבירים בהחלט לזר.
בסוף אני מאמין שיותר קל ליפול כשרוב השחקנים שאתה מביא חופשיים מאשר שחלק מהם יהיו גם חופשיים וגם ששילמו עליהם כי הם כנראה שווים משהו ולא מסיימים חוזה ולא חידשו להם או שהם מבוגרים.
בסופו של דבר אני חותר ליציבות, זה גם יחסוך לה כסף בהמשך כי אם נקלע בזרים זה יתן המשכיות לקבוצה לייצר כמה שנים טובות ולהביא אליפות וגם היא לא תצטרך להחליף כל שנה 200 זרים או שיחזרו לה מהשאלות והקפאות ויהיו תקועים כמו קוץ בתחת
וכמה מאמנים עברו בנהר עד שהגיע בכר? ובכלל כמה בכרים כבר יש?
כמה שחקנים ישראליים ״איכותיים״ כמו אצילי יש לך בסכום העברה זעום בשוק? כמה זרים עברו אצלהם עד שהגיעו שרי ופלאניץ׳?
גם הם עברו איזשהו תהליך עד שהכל התחבר (וגם כשזה היה בפיק זה לא לגמרי היה נוצץ).וחיפה זו קבוצה עם תקציב גדול יותר ובאיזשהו מקום גם אולי שם גדול יותר לכן גם הטווח טעות שלהם יותר רחב.

נכון שיש לנו לאן לשאוף אך אנחנו עדיין מועדון בסטנדרטים הישראליים והלוואי שהעשור הבא שלנו יראה כמו העשור האחרון, עברו פה בשנים האחרונות לא מעט זרים מוצלחים, חלקם בכסף רב וחלקם בחינם, רק על קצה המזלג: הובאן,אוגו,ז׳וס,פקהארט,מרטינס,ויטור,וואקמה,קורהוט…
נכון שהיו גם כאלו כמו סטו,אנסטיס וכו׳ אך סך הכל כן יש לנו אחוזי הצלחה לא נמוכים עם הזרים. לכל אחד כמובן יש את הזכות להציע את הדרכים לייעול אך מאוד קל לדבר מבחוץ, אני די בטוח שאלונה הראשונה שהכי הייתה רוצה שכל רכש יהיה בינגו בסוף זה גם משתלם לה והיא יודעת את זה, היא מבינה בעסק הזה יותר מכולנו ואחרי הכל צריך לתת לה גב ולמערכת גב מלא, תמיד טוב ורצוי לעסוק ולדון על הנושאים הקשורים לקבוצתנו בסוף היום הקבוצה הזו היא ה״מחלה״ שלנו, אך אחרי הכל יש אנשים שעוסקים בתחום 24/7 במשך שנים, הם סביר להניח מכירים את העסק הזה במעט יותר טוב מכולנו.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אומר בפעם האלף, אף אחד לא רוצה פה קאדר זרים ששווה 10 מיליון יורו אבל לדוגמא חצי מיליון יורו על ז׳וסואה זה בלי כסף וזה עדיף על שחקן כמו אנסה שגם קנית במיליון שקל וגם תחפש אחר כך איך להיפטר ממנו עם פיצוי או שסתם נתקעת איתו. במקום פטרוצ׳י שמרוויח 200 נניח יכלת להביא אחד שמרוויח 300-350 ולא גם לשלם לפטרוצ׳י פיצוי ואז להביא עוד אחריו פטרוצ׳י כי זה יעני זול וגם עליו תחפש בסוף לשלם פיצוי.
רוצים בכל זאת חופשיים? סבבה לגמרי. תעשו בדיקת רקע רצינית (זה אומר לא להביא חלוץ שיש לו 9 גולים בחמש עונות כי זה מראש נידון לכישלון), תשקיעו טיפה יותר בשכר או דמי העברה זניחים יחסית. הרי מצאנו פרופיל שחקן שמצליח לנו- שחקנים מליגות ביניים (רומניה, פולין, יוון וכו׳). למה במקום להמשיך בקו הזה חייבים פתאום לחזור לנפילות האלה של השחקן עם הסרטון רונאלדיניו אבל בלי דקות בליגה רצינית שנים, השחקן שהיה פעם במילואים של יונייטד או השחקן שמאז ביתר רמלה אין לו דו ספרתי?
אתם חושבים שאנחנו חכמים גדולים שמשחקים מונופול עם הכסף של אלונה ולא מבינים שהגישה הנוכחית יוצאת בסוף בטווח הארוך יותר יקרה וגם בלי תרומה מקצועית.
לגבי הנוער? כישלון בלתי נתפס, בלי לערבב במילים יותר מדי. 15 שנה זה מספיק זמן לבנות פה מחלקה משגשגת ובפועל יוצא מפה כלום ושום דבר. אפילו בתקופה של אולמי קיסר הוצאנו בפחות שנים יותר שחקני ליגה לגיטימיים.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Itay כתב:
16 יוני 2022, 00:21
וכמה מאמנים עברו בנהר עד שהגיע בכר? ובכלל כמה בכרים כבר יש?
כמה שחקנים ישראליים ״איכותיים״ כמו אצילי יש לך בסכום העברה זעום בשוק? כמה זרים עברו אצלהם עד שהגיעו שרי ופלאניץ׳?
גם הם עברו איזשהו תהליך עד שהכל התחבר (וגם כשזה היה בפיק זה לא לגמרי היה נוצץ).וחיפה זו קבוצה עם תקציב גדול יותר ובאיזשהו מקום גם אולי שם גדול יותר לכן גם הטווח טעות שלהם יותר רחב.

נכון שיש לנו לאן לשאוף אך אנחנו עדיין מועדון בסטנדרטים הישראליים והלוואי שהעשור הבא שלנו יראה כמו העשור האחרון, עברו פה בשנים האחרונות לא מעט זרים מוצלחים, חלקם בכסף רב וחלקם בחינם, רק על קצה המזלג: הובאן,אוגו,ז׳וס,פקהארט,מרטינס,ויטור,וואקמה,קורהוט…
נכון שהיו גם כאלו כמו סטו,אנסטיס וכו׳ אך סך הכל כן יש לנו אחוזי הצלחה לא נמוכים עם הזרים. לכל אחד כמובן יש את הזכות להציע את הדרכים לייעול אך מאוד קל לדבר מבחוץ, אני די בטוח שאלונה הראשונה שהכי הייתה רוצה שכל רכש יהיה בינגו בסוף זה גם משתלם לה והיא יודעת את זה, היא מבינה בעסק הזה יותר מכולנו ואחרי הכל צריך לתת לה גב ולמערכת גב מלא, תמיד טוב ורצוי לעסוק ולדון על הנושאים הקשורים לקבוצתנו בסוף היום הקבוצה הזו היא ה״מחלה״ שלנו, אך אחרי הכל יש אנשים שעוסקים בתחום 24/7 במשך שנים, הם סביר להניח מכירים את העסק הזה במעט יותר טוב מכולנו.
ויחד עם זאת בשנים האחרונות ראינו החתמות הזויות שכל אוהד ממוצע פה בפורום יכל להגיד מראש שיהיו כישלון והמועדון החתים לא פעם ולא פעמיים. הפערים בין האפ לדאון בגישה של המועדון עצומים והקהל מרגיש את זה. שנות האליפויות היו מיוחדות בקטע הזה כי במשך חמש שנים (השנתיים שלפני ושלוש עונות אליפות) הפצצת פה החתמות חלון אחרי חלון עם השקעה הולכת וגדלה (וגם הנפילות היו מינוריות בהתאם ביחס לאחרי). המועדון היה ברעב היסטרי ואפילו היה דיבור על אלמיידה בשלב מסויים עד שדודזאדה הכריח אותנו להביא מגן ולשנות תכנית. מזכיר לך שהקהל אחרי שישייה בגמר גביע מהרכב טלאים צהוב ראה שלא נגמר הרעב וששועטים קדימה עד שמשיגים את המטרה ועשה סולד אאוט מיד, פתאום מפונקים? זה אך ורק המועדון ומה שהוא משדר החוצה. ביום שיחזרו לשדר שרק הצלחת בעיניים הקהל יחזור במלוא העוצמה

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

dor69 כתב:
16 יוני 2022, 00:43
ויחד עם זאת בשנים האחרונות ראינו החתמות הזויות שכל אוהד ממוצע פה בפורום יכל להגיד מראש שיהיו כישלון והמועדון החתים לא פעם ולא פעמיים. הפערים בין האפ לדאון בגישה של המועדון עצומים והקהל מרגיש את זה. שנות האליפויות היו מיוחדות בקטע הזה כי במשך חמש שנים (השנתיים שלפני ושלוש עונות אליפות) הפצצת פה החתמות חלון אחרי חלון עם השקעה הולכת וגדלה (וגם הנפילות היו מינוריות בהתאם ביחס לאחרי). המועדון היה ברעב היסטרי ואפילו היה דיבור על אלמיידה בשלב מסויים עד שדודזאדה הכריח אותנו להביא מגן ולשנות תכנית. מזכיר לך שהקהל אחרי שישייה בגמר גביע מהרכב טלאים צהוב ראה שלא נגמר הרעב וששועטים קדימה עד שמשיגים את המטרה ועשה סולד אאוט מיד, פתאום מפונקים? זה אך ורק המועדון ומה שהוא משדר החוצה. ביום שיחזרו לשדר שרק הצלחת בעיניים הקהל יחזור במלוא העוצמה
ולמכבי שמשמשת כ״מודל לחיקוי״ של חלק נכבד מאוהדינו אין נפילות עם זרים? אותם אלו שמעמידים תקציבים של יובנטוס וממנים אנשי צוות ומקימים מערכים ומחלקות שלמות, ולחיפה אין נפילות עם זרים הזויים? לכולן יש וגם למועדונים בכירים יותר, אין 100% וגם לא קרוב לזה. אני באמת מאמין שיש לנו אחוזים מאוד גבוהים בזרים, אולי אפילו לא נופלים ממכבי.

כשהיינו בתקופת השושלת עמדו פה תקציבים פסיכיים ועל כל דור אלו וניב זריהן שהסתובבו בליגה זרקנו ארגזים, התקופה הזו תמה מבחינת אלונה ודי בצדק, מבחינה כלכלית יש התמתנות, ובסוף זה גלגל, לפני שנתיים מכבי היו למעלה לפני זה אנחנו והיום אלו חיפה, תמיד יש את הקבוצה התורנית שיורה מטחי דולרים לכל עבר. רק הזמן יגיד אם באמת המועדון מכוון בעיקר לשחקנים חופשיים כאסטרטגיית רכש (עונה אחת זה לא משקף, למרות שגם בה נקנו מיכה,אנסה,באריירו,מרמנטיני…)
עוד לא נפתח החלון ויש רעב מטורף של הקהל לרכש, אני די בטוח שזה מחלחל למועדון, (לגבי הקהל מפונק- כן אנחנו קהל מפונק נקודה, אי אפשר להביא סולד אאוט רק כשיש כדורגל של 2017, בעיניי המועדון לא צריך לשדר שום דבר כדי לעורר עניין ברכישת כרטיסים, אוהדים צריכים לתמוך עם כדורגל מדהים ועם כדורגל מחריד) אני סומך על ברדה שהוא ידע איך לשדרג את השלד שמתחיל להיבנות כאן.

אגב עלתה כאן סוגיית ז׳וס, בל נשכח שהוא שוחרר בחינם כאשר השתכר בזמנו בערך ב-250-300k, לא קל מבחינת אלונה עכשיו גם להניח עליו 400-500 שלגיה בטח דורשת וכמובן לתת לו שכר יותר גבוה ממה שהיה לו לאחר הקיצוץ, הגענו למיליון יורו פלוס מינוס וזה רק על שחקן רכש אחד… עם כל הרצון העז לראות פה את ז׳וס צריך לראות איך מגיעים 6-7 שחקנים בסכום לגיטימי.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Itay כתב:
16 יוני 2022, 01:24
ולמכבי שמשמשת כ״מודל לחיקוי״ של חלק נכבד מאוהדינו אין נפילות עם זרים? אותם אלו שמעמידים תקציבים של יובנטוס וממנים אנשי צוות ומקימים מערכים ומחלקות שלמות, ולחיפה אין נפילות עם זרים הזויים? לכולן יש וגם למועדונים בכירים יותר, אין 100% וגם לא קרוב לזה. אני באמת מאמין שיש לנו אחוזים מאוד גבוהים בזרים, אולי אפילו לא נופלים ממכבי.

כשהיינו בתקופת השושלת עמדו פה תקציבים פסיכיים ועל כל דור אלו וניב זריהן שהסתובבו בליגה זרקנו ארגזים, התקופה הזו תמה מבחינת אלונה ודי בצדק, מבחינה כלכלית יש התמתנות, ובסוף זה גלגל, לפני שנתיים מכבי היו למעלה לפני זה אנחנו והיום אלו חיפה, תמיד יש את הקבוצה התורנית שיורה מטחי דולרים לכל עבר. רק הזמן יגיד אם באמת המועדון מכוון בעיקר לשחקנים חופשיים כאסטרטגיית רכש (עונה אחת זה לא משקף, למרות שגם בה נקנו מיכה,אנסה,באריירו,מרמנטיני…)
עוד לא נפתח החלון ויש רעב מטורף של הקהל לרכש, אני די בטוח שזה מחלחל למועדון, (לגבי הקהל מפונק- כן אנחנו קהל מפונק נקודה, אי אפשר להביא סולד אאוט רק כשיש כדורגל של 2017, בעיניי המועדון לא צריך לשדר שום דבר כדי לעורר עניין ברכישת כרטיסים, אוהדים צריכים לתמוך עם כדורגל מדהים ועם כדורגל מחריד) אני סומך על ברדה שהוא ידע איך לשדרג את השלד שמתחיל להיבנות כאן.

אגב עלתה כאן סוגיית ז׳וס, בל נשכח שהוא שוחרר בחינם כאשר השתכר בזמנו בערך ב-250-300k, לא קל מבחינת אלונה עכשיו גם להניח עליו 400-500 שלגיה בטח דורשת וכמובן לתת לו שכר יותר גבוה ממה שהיה לו לאחר הקיצוץ, הגענו למיליון יורו פלוס מינוס וזה רק על שחקן רכש אחד… עם כל הרצון העז לראות פה את ז׳וס צריך לראות איך מגיעים 6-7 שחקנים בסכום לגיטימי.
1. עזוב מקרים ספציפיים עם ז׳וס או לא ז׳וס, בסוף זה מתנקז לאסטרטגיית רכש. אנחנו חד משמעית מתמקדים בחופשיים, גם הנרכשים- אחד ישראלי, שני זרים מהליגה (שוב אחזור ואגיד שאסור לנו לעשות את זה יותר) ואחד שהופעלה עליו אופציה אחרי השאלה (וזו אגב דרך מעולה למועדון שנזהר לא ליפול ברכישות)
2. לגבי נפילות גם בסכומים גדולים. ברוב מוחץ של המקרים כשהם נפלו הם הביאו שחקנים שתרמו לא בהתאם למעמדם, אצלנו היו פה דברים מביכים כמו סטו וקאריו שלא קשורים למקצוע בכלל ולא יכלו לעצור כדור נורמלי
3. לגבי קהל חד משמעית אתה טועה, גם אני הייתי בלאומית ואהיה שם שוב אם חס וחלילה נגיע לשם אבל אתה בסוף מחפש להתקדם כמועדון. אם היחס לקהל מחוץ לגרעין יהיה כאוהדי הצלחות סוג ב׳ ולא כלקוחות וכשרופים פוטנציאליים אנחנו נשב פה גם עוד 20 שמה ונדבר על גרעין של 7000 שלא מייצר יותר מדי הכנסות ושמה לעשות אנחנו לא בליגה של מכבי. אתה רוצה שיוולדו אוהדים חדשים אז תשדר ווינר, תייצר חוויה סביב המשחק ולא סתם משחק. סתם דוגמא- לפני משחק בסמי נגד חיפה אתה מסתובב ברחבת האיצטדיון ואתה רואה את הפאב המפוצץ שמייצר חוויה אדירה ואתה רואה פעילויות לילדים כמו קיר להצטלם עליו ופנים לצבוע, ממש מיני פאן זון שמייצר חוויה סביב מכבי חיפה. פה אתה מגיע ויש לך תורים ליציע ועמדת מכירה של האולטרס, אם המשחק ממש גדול יש לך גם איזה סוס של משטרה לצפות בו מחרבן בזמן שהתור מתקדם לאיטו. תייצר גירוי וחוויה לאוהד הממוצע ולא השרוף שיגיע גם אם תחרבן לו על הראש, תן לאוהד הצלחות תחושה שאתה פונה אליו ומתייחס אליו וככה תדרדר אותו למעגל הראשון והוא לא יעזוב יותר. בטווח הארוך גם זה בפוטנציאל להכניס לך הרבה יותר ממרצ׳נדייז. אתה לא צריך 20 אלף מנויים כדי לייצר יותר הכנסות, במכבי תל אביב ההכנסות הטבעיות גדלו הרבה הרבה לפני שהם קיבלו איצטדיון של 29 אלף

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

dor69 כתב:
16 יוני 2022, 02:41
1. עזוב מקרים ספציפיים עם ז׳וס או לא ז׳וס, בסוף זה מתנקז לאסטרטגיית רכש. אנחנו חד משמעית מתמקדים בחופשיים, גם הנרכשים- אחד ישראלי, שני זרים מהליגה (שוב אחזור ואגיד שאסור לנו לעשות את זה יותר) ואחד שהופעלה עליו אופציה אחרי השאלה (וזו אגב דרך מעולה למועדון שנזהר לא ליפול ברכישות)
2. לגבי נפילות גם בסכומים גדולים. ברוב מוחץ של המקרים כשהם נפלו הם הביאו שחקנים שתרמו לא בהתאם למעמדם, אצלנו היו פה דברים מביכים כמו סטו וקאריו שלא קשורים למקצוע בכלל ולא יכלו לעצור כדור נורמלי
3. לגבי קהל חד משמעית אתה טועה, גם אני הייתי בלאומית ואהיה שם שוב אם חס וחלילה נגיע לשם אבל אתה בסוף מחפש להתקדם כמועדון. אם היחס לקהל מחוץ לגרעין יהיה כאוהדי הצלחות סוג ב׳ ולא כלקוחות וכשרופים פוטנציאליים אנחנו נשב פה גם עוד 20 שמה ונדבר על גרעין של 7000 שלא מייצר יותר מדי הכנסות ושמה לעשות אנחנו לא בליגה של מכבי. אתה רוצה שיוולדו אוהדים חדשים אז תשדר ווינר, תייצר חוויה סביב המשחק ולא סתם משחק. סתם דוגמא- לפני משחק בסמי נגד חיפה אתה מסתובב ברחבת האיצטדיון ואתה רואה את הפאב המפוצץ שמייצר חוויה אדירה ואתה רואה פעילויות לילדים כמו קיר להצטלם עליו ופנים לצבוע, ממש מיני פאן זון שמייצר חוויה סביב מכבי חיפה. פה אתה מגיע ויש לך תורים ליציע ועמדת מכירה של האולטרס, אם המשחק ממש גדול יש לך גם איזה סוס של משטרה לצפות בו מחרבן בזמן שהתור מתקדם לאיטו. תייצר גירוי וחוויה לאוהד הממוצע ולא השרוף שיגיע גם אם תחרבן לו על הראש, תן לאוהד הצלחות תחושה שאתה פונה אליו ומתייחס אליו וככה תדרדר אותו למעגל הראשון והוא לא יעזוב יותר. בטווח הארוך גם זה בפוטנציאל להכניס לך הרבה יותר ממרצ׳נדייז. אתה לא צריך 20 אלף מנויים כדי לייצר יותר הכנסות, במכבי תל אביב ההכנסות הטבעיות גדלו הרבה הרבה לפני שהם קיבלו איצטדיון של 29 אלף
1. אני עוד לא הייתי קובע חד משמעית שאנחנו הולכים על קו של חופשיים, בוא נראה את החלון הזה, עונה שעברה נכון שהיו הרבה העברות חופשיות אך גם היה את אנסה במיליון שח, מיכה ב-100k, באריירו 200k…
2.שוב בכל מועדון יש נפילות הזויות, רק בשנה האחרונה תסתכל כמה פלופים נחתו אצל חיפה ואצל מכבי, קח לדוגמה את סטריין ואת אלפונס, לשניהם אין רזומה מי יודע מה ועדיין חיפה הביאה אותם ולראיה גם נכשלה, יכול להיות שיש פה מעורבות יתר של סוכנים או כל סיבה אחרת אך בסוף היום יש נפילות ולא רק למערכת שלנו.
3.אני לא חושב שלשדר ווינריות זה אומר להביא רכש נוצץ כדי לרצות את אלו שמסביב לגרעין, בסוף אתה לא תצא מזה, כשרוצים להלהיט את אלו שמסביב יוצרים כדורגל יותר אטרקטיבי וכן גם אולי מביאים שחקנים יותר טובים, אז המועדון החליף את האלמוש בברדה כדי להחזיר אותנו ליציעים וראינו כדורגל הרבה יותר טוב והשגנו תוצאות מרשימות אך עדיין לא היינו מצליחים למלא את טרנר, גם נגד חיפה שפתחה אצלנו במערבי טריבונה.
לגבי המסביב אתה צודק יש למועדון לאן להתקדם מבחינת מרצ׳נדייז וכו אך אם להיות כנה זה בערך הדבר האחרון שהייתי רוצה שיטפלו בו, עדיף קודם כל להתמקד בעניינים המקצועיים, מבחינה כלכלית מרצ׳נדייז זה כסף קטן ומבחינת בידור לקהל, האוהד שיגיע למשחק רק אם תהיה איזו הפעלה כנראה שהוא גם ישתוק במהלך המשחק, תכלס עדיף לי איכות על כמות ביציעים. צריך לדעת איך להביא את האוהדים וכן למלא את היציעים אך אי אפשר לספק רמה גבוהה באופן תמידי, לא ייתכן שבכל פעם שנראה פחות טוב 2,000-3,000 ישבו בבית (ואני לא מדבר על משחקי חוץ).

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

לפי וסרמיליה הוחלט ששי הס יעזוב, חבל מאוד
עשה יופי של עבודה עם גלזר.
מי שמונה למאמן השוערים הוא שילה מיארה שהיה עוזר מאמן שוערים של גיא ויזנגר בתקופתו במועדון. שילה היה גם מאמן השוערים של קבוצת הנוער בעבר ובשנה האחרון שימש כמאמן השוערים של הפועל ירושלים.
שיהיה בהצלחה!

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

מפתיע
דווקא חשבתי שהיה לו פה חיבור טוב עם הצוות

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

נקווה שמיררה למד גם תרגילי בעיטות חופשיים/קרנות
תמונה

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

מה קורה איתך בעונה הבאה? רוצה להמשיך בבאר־שבע?

"בוודאי שאני רוצה להמשיך בהפועל באר־שבע. מצאתי כאן בית חם עם אנשים מאוד טובים: מבעלי הקבוצה ועד אחרון העובדים במועדון. כולם אנשים טובים, והיה בינינו חיבור טוב מאוד שהוביל לרצות לעבוד קשה לטובת הצלחת המועדון. באופן אישי, מבחינה כלכלית היה לי קשה עם הנסיעות לבאר־שבע ועם ההפסדים של ימי עבודה בתחום הנדל"ן. אני מצפה להבנה בנושא הזה, וחושב שזה גם מגיע לי. אם אתה עושה עבודה טובה, מרוצים ממך ויש תוצאות - אין סיבה שהקשר הזה לא יימשך".

לא סתם שאלתי אם הוא ממשיך.
מהיכורותי עם הנפשות הפועלות, די צפיתי את הפיצוץ.

חבל.

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

ForeverRed כתב:
17 יוני 2022, 16:58
מהיכורותי עם הנפשות הפועלות, די צפיתי את הפיצוץ.
אתה יכול לפרט אחי?

סמל אישי של משתמש
david21

שליחה על ידי david21 »

הביאו לנו מאמן שוערים של הפועל ירושלים, ממש שדרוג לעומת מאמן שוערים שהביא לנו גביע.
:דופק את הראש בקיר:

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

שמעון א כתב:
17 יוני 2022, 17:01
אתה יכול לפרט אחי?
כסף. מה כבר יכול להיות.
תמיד חוסכים במקומות הלא נכונים.

(בהמשך לדיון על מחלקת הסקאוטינג שהעלה אצלי גיחוך).

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

חבל. היה נראה שהתחבר מאוד למועדון ולחדר ההלבשה.
מחליפו יהיה שילה מיארה. בחור צעיר מאוד שעבד פה בתור העוזר של וייזינגר ובשנתיים האחרונות היה בקטמון.

שלח תגובה