העתיד המקצועי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Totti

Re: העתיד המקצועי

שליחה על ידי Totti »

מיארה זה הבן של אשר?
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

nitsande כתב:
18 יוני 2022, 07:18
מה עשה שי הס לפני שהגיע אלינו?
איך הוא הפך לכזה מנוסה ומקצועי בעיניך?
הוא היה שוער הרבה שנים בליגה ראשונה, זה כן.
גם במבחן התוצאה הוא בהחלט עמד, אבל מלכתחילה הוא לא הגיע בצורות מאמן שוערים מהשורה הראשונה.

לא חושב שבנקודת הפתיחה שלו יש לו יותר מדי ערך מוסף ממי שהביאו עכשיו מלבד הניסיון שלו בתור שוער.
אתה מפספס את המטבע מתחת לפנס…האם הוא עלצהיייר טוב ממיארה? האם על הנייר מדובר בהליכה לאחור? באיבוד איש צוות רציני (על פי מה שאני שומע) ופגיעה במעטפת המקצועית סביב אליניב?
אם לא כדאי שיש תדאג לכאלה שזו העבודה הראשית שלהם? רחמנא ליצלן זר שיביא סטנדרטים שונים, חלילה מתקדמים?
מה זה מה משנה אם קוראים לו הס אומאנצ׳לוטי

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

ומי אמר שלא העדיפו את מיארה מלכתחילה?

פשוט החלטתם שאלונה התקמצנה להעלות לו את השכר בכמה גרושים וזה הכל. הפכתם את זה לסוג של עובדה.

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

CrazyRed7 כתב:
18 יוני 2022, 16:11

פשוט החלטתם שאלונה התקמצנה להעלות לו את השכר בכמה גרושים וזה הכל. הפכתם את זה לסוג של עובדה.
קח בלי שום מילה על אלונה
כל הצוות בוודאות רצה שימשיך.
עצם זה שהוא המשיך אחרי העזיבה של רוני לוי ואריק בנאדו זה אומר הכל הרי רוני הביא אותו, הצוות ביקש שימשיך במועדון.
אין חיה כזאת שמאמן שוערים מסיים עונה בהצלחה עם שוער שספג כמעט הכי פחות בליגה (מקום 2) ועוד עם ההצלחה האבסולוטית בגמר הגביע.
גם בהמשך לתגובות שיש פה של איך בנאדם עובד בעוד עבודה, תגידו אתם מודעים לשכר של האנשים האלה? הם מרוויחים גרושים, אני רוצה לראות אתכם כאבא מפרנס עם סכומים כאלה הזויים, זה בלתי אפשרי, זה לא המשכורות של השחקנים והצוות הבכיר.

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

CrazyRed7 כתב:
18 יוני 2022, 16:11

נו באמת...העדפנו את אנצ׳לוטי, קיבלנו מיארה.

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

ran כתב:
18 יוני 2022, 20:49
קח בלי שום מילה על אלונה
כל הצוות בוודאות רצה שימשיך.
עצם זה שהוא המשיך אחרי העזיבה של רוני לוי ואריק בנאדו זה אומר הכל הרי רוני הביא אותו, הצוות ביקש שימשיך במועדון.
אין חיה כזאת שמאמן שוערים מסיים עונה בהצלחה עם שוער שספג כמעט הכי פחות בליגה (מקום 2) ועוד עם ההצלחה האבסולוטית בגמר הגביע.
גם בהמשך לתגובות שיש פה של איך בנאדם עובד בעוד עבודה, תגידו אתם מודעים לשכר של האנשים האלה? הם מרוויחים גרושים, אני רוצה לראות אתכם כאבא מפרנס עם סכומים כאלה הזויים, זה בלתי אפשרי, זה לא המשכורות של השחקנים והצוות הבכיר.
חד וחלק, איש מקצועי מוערך מאוד והפתעה מאוד נעימה לצוות שעבד איתו/מולו ברמת ההשקעה והידענות.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

נו ולפני שנה אני זוכר שבטוויטר צקצקו שמביאים סוכן נדל"ן כמאמן שוערים ואיזו בושה ואיזו כלימה.
וכשוייזינגר הגיע אני זוכר שדיברו על זה שגורש יכול להיות אבא שלו ואיך זה בכלל יעבוד.

לא מכיר את מיארה אבל הוא לא הגיע מהחלל. הוא כבר עבד במועדון ולאחר מכן גם בקטמון. במועדון מכירים את הסחורה ומאמינים בו.
בתכל'ס יש לו יותר ניסיון מעשי משי הס אז נימת הזלזול לא ברורה לי כמו שלא ברור לי למה כבר שנתיים אתה מתלבש על מיכאל ברוש המוערך.

אגב אני לא בא להשחיר פה את שי הס שבאמת התחבר למועדון אבל גם הציעו לבנאדו להישאר אחרי רוני לוי. לגבי אם הצוות רצה שהוא ימשיך זה כבר אתה יודע יותר טוב ממני.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

סורי.
מאמן שוערים זה לא שחקן שהעלות שלו היא מאות אלפי יורו בעונה.

נכון, אלונה עקשית, לפעמים עושה פרנציפ, מערבת אגו וכו'.
אבל עדיין קשה לי להאמין שאלונה לא תשאיר מאמן שוערים (שאליניב ברדה ביקש) בגלל פערים של 5,000-10,000 שקלים בחודש.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

שמעון א כתב:
18 יוני 2022, 21:42
סורי.

אבל עדיין קשה לי להאמין שאלונה לא תשאיר מאמן שוערים (שאליניב ברדה ביקש) בגלל פערים של 5,000-10,000 שקלים בחודש.
10k לחודש פער זה לא מעט למשרה כמאמן שוערים...
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

הפועלעולה כתב:
18 יוני 2022, 21:34
נו ולפני שנה אני זוכר שבטוויטר צקצקו שמביאים סוכן נדל"ן כמאמן שוערים ואיזו בושה ואיזו כלימה.
וכשוייזינגר הגיע אני זוכר שדיברו על זה שגורש יכול להיות אבא שלו ואיך זה בכלל יעבוד.

לא מכיר את מיארה אבל הוא לא הגיע מהחלל. הוא כבר עבד במועדון ולאחר מכן גם בקטמון. במועדון מכירים את הסחורה ומאמינים בו.
בתכל'ס יש לו יותר ניסיון מעשי משי הס אז נימת הזלזול לא ברורה לי כמו שלא ברור לי למה כבר שנתיים אתה מתלבש על מיכאל ברוש המוערך.

אגב אני לא בא להשחיר פה את שי הס שבאמת התחבר למועדון אבל גם הציעו לבנאדו להישאר אחרי רוני לוי. לגבי אם הצוות רצה שהוא ימשיך זה כבר אתה יודע יותר טוב ממני.
לא הגיע מהחלל זה נכון, אבל כמו שבזמנו לא הייתה ׳בשורה׳ בהחתמה של שי הס, כך עכשיו אין כאן ׳שדרוג׳ יוצא דופן לעמדה על אף ההצלחה בעונה הקודמת עם שי.

בנוגע לכושר הגופני, מיותר לציין שלולא היינו כל כך ׳פצועים׳ (נכון לא כולם פציעות שריר) ולו ההחלמות/החזרה למגרש היו מתקדמות לפי הלו״ז הרפואי (ברור שהחזירו מוקדם מדי) אז היו/היה לנו יותר סיכויים גם במסגרת הליגה והיינו מגיעים עם מרטינס לגמר הגביע. בפועל, ברגע שעברנו לשחק יותר ׳לוחץ׳ ו-׳גבוה׳ נגמר לנו הסגל בפציעות, אם לדעתך לא מדובר בכושר הגופני-סבבה, בתור ספורטאי מקצועני לשעבר, ואיש רפואה-אתה לא יכול להיות רחוק יותר מהאמת, ולא באמת משנה לי אם זה אורן/אלון/ברוש או כל עץ גנרי אחר בהיבט הזה.

מיותר לציין את הנחיתות שלנו מבחינת הכושר במשחקים כמו נגד מכבי נתניה ומכבי חיפה במשחקים בינינו (על אף הנצחונות) למשל, שבה התפרקנו לגמרי מבחינת האינטנסיביות, ושוב-בתור ספורטאי לשעבר,ומכבי חיפה שיחקו בערך כ-10 משחקים יותר מאיתנו בעונה הקודמת וזה היה ברור כשמש שאנחנו לא בקצב, אותיר את זה לך להחליט אם לא מדובר בעניין של כושר גופני.

לא נעים לומר אבל זה ש׳תהמר׳ כל הזמן על ׳אולי׳ הם יהיו גם ׳הצלחה׳ מקצועית כמו שהבריק לך במקרה, אז אתה תיפול כי הימור כמו הימור...סופו בסוף שהבית מרוויח.
אני עקבי בדעתי שאנחנו צריכים אנשי מקצוע משמעותיים למעטפת לאליניב, למועדון בעלי ידע ונסיון משמעותיים. אנשי מקצוע זרים שמגיעים ממדינות ספורט רציניות יותר יתנו מקדמה על האחרים (ע״ע טוריחו בזמנו שהחימום שלהם היה נראה לנו כמו חייזרים) ונוציא יותר מסך כל חלקי הסגל.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

שמעון א כתב:
18 יוני 2022, 21:42
סורי.

בוודאות כן.
sumsum כתב:
19 יוני 2022, 05:59
לא הגיע מהחלל זה נכון, אבל כמו שבזמנו לא הייתה ׳בשורה׳ בהחתמה של שי הס, כך עכשיו אין כאן ׳שדרוג׳ יוצא דופן לעמדה על אף ההצלחה בעונה הקודמת עם שי.

בנוגע לכושר הגופני, מיותר לציין שלולא היינו כל כך ׳פצועים׳ (נכון לא כולם פציעות שריר) ולו ההחלמות/החזרה למגרש היו מתקדמות לפי הלו״ז הרפואי (ברור שהחזירו מוקדם מדי) אז היו/היה לנו יותר סיכויים גם במסגרת הליגה והיינו מגיעים עם מרטינס לגמר הגביע. בפועל, ברגע שעברנו לשחק יותר ׳לוחץ׳ ו-׳גבוה׳ נגמר לנו הסגל בפציעות, אם לדעתך לא מדובר בכושר הגופני-סבבה, בתור ספורטאי מקצועני לשעבר, ואיש רפואה-אתה לא יכול להיות רחוק יותר מהאמת, ולא באמת משנה לי אם זה אורן/אלון/ברוש או כל עץ גנרי אחר בהיבט הזה.

מיותר לציין את הנחיתות שלנו מבחינת הכושר במשחקים כמו נגד מכבי נתניה ומכבי חיפה במשחקים בינינו (על אף הנצחונות) למשל, שבה התפרקנו לגמרי מבחינת האינטנסיביות, ושוב-בתור ספורטאי לשעבר,ומכבי חיפה שיחקו בערך כ-10 משחקים יותר מאיתנו בעונה הקודמת וזה היה ברור כשמש שאנחנו לא בקצב, אותיר את זה לך להחליט אם לא מדובר בעניין של כושר גופני.

לא נעים לומר אבל זה ש׳תהמר׳ כל הזמן על ׳אולי׳ הם יהיו גם ׳הצלחה׳ מקצועית כמו שהבריק לך במקרה, אז אתה תיפול כי הימור כמו הימור...סופו בסוף שהבית מרוויח.
אני עקבי בדעתי שאנחנו צריכים אנשי מקצוע משמעותיים למעטפת לאליניב, למועדון בעלי ידע ונסיון משמעותיים. אנשי מקצוע זרים שמגיעים ממדינות ספורט רציניות יותר יתנו מקדמה על האחרים (ע״ע טוריחו בזמנו שהחימום שלהם היה נראה לנו כמו חייזרים) ונוציא יותר מסך כל חלקי הסגל.
גם אליניב התלונן על זה כשנכנס לתפקיד, שאנחנו לא בכושר מספיק טוב ללחוץ ולרוץ כמו שהוא רוצה ומצפה.
נערך לאחרונה על ידי Sir Alex Ferguson ב 19 יוני 2022, 23:18, נערך פעם 1 בסך הכל.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

Sir Alex Ferguson כתב:
19 יוני 2022, 16:25
בוודאות כן.
גם עם ברדה היו פערים במשא ומתן הכספי (גם הוא מרוויח סכומים נמוכים יחסית למעמד שלו לתפקיד שלו ולשאיפות שלנו כמועדון) ולכן החתימה התעכבה כל כך.

גם אליניב התלונן על זה כשנכנס לתפקיד, שאנחנו לא בכושר מספיק טוב ללחוץ ולרוץ כמו שהוא רוצה ומצפה.
מאמן כושר למועדון מקצועני לא מלמדים במכללת קיי, הסליחה עם בוגרי המכללה לדורותיהם.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

התלונן על מה בדיוק?הוא היה המנהל המקצועי והוא השאיר את מערך הכושר איך שהוא.

סמל אישי של משתמש
dudu9998

שליחה על ידי dudu9998 »

CrazyRed7 כתב:
19 יוני 2022, 21:19
התלונן על מה בדיוק?הוא היה המנהל המקצועי והוא השאיר את מערך הכושר איך שהוא.
מנהל מקצועי הוא הסמכות המקצועית בכל מקום זה ככה אבל הוא לא יכול להחליט למאמן על הכוורת המקצועית שלו להגדיל את הצוות הוא יכול להוסיך אנשים מטעמו זה כן אבל לא להחליט לו על מאמן כושר או מאמן שוערים

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

בוודאי שהוא יכול. אחרת בשביל מה קיים התפקיד הזה.

חוץ מזה מערך הכושר שלנו לא הובא ע"י רוני לוי.

שלח תגובה