ניקיטה רוקאביצה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: ניקיטה רוקאביצה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

Red Tiger כתב:
20 יוני 2022, 13:50
אני לא יודע אם זאת התעלמות או הכחשה.
אבל.. בוא נדבר תקציב,אין ספק שהעניין של הקורונה והעובדה שהייתה צריכה לקצץ 50% משכר השחקנים עדיין יושב לאלונה בתת מודע.
בסוף שמסתכלים על שתי הגדולות ההכנסות שלהם כפולות,ההצלחה באירופה הכניסה להם הרבה כסף ולכן יש להם גם את האפשרות להוציא ויותר.
אנשים שכחו את הצקופה שהדון הזקן 10 שנים לא הגיע לאירופה והיד שלו הייתה קמוצה חזק כמו עץ אלון.
אותו דבר עם גולדאהר והפייר פליי שהכניס אותו לטראומה.
ההצלחה של שניהם בסוף הייתה בבחירת המאמן שהצליח במגבלות להביא אותם להישגים.
להזכירכם עונה ראשונה של איביץ הייתה עונה פיננסית.
עונה ראשונה של בכר רק בינואר אחרי שראו שיש סיכוי גדול לאליפות הביאו את אצילי ובלי לשלם שקל.
לכן,כן גם ברדה ימדד אם נוצר מהחומר הזה ויביא הישגים ועלייה לבתים הכיס ייפתח עוד יותר.
אליניב יצטרך למקסם את תקציב וסגל השחקנים, זה ברור.
ועדין הוא לא קוסם, בטח אם יגבילו אותו יותר מידי.
גם עם פפ על הקווים סולומון לא יהפוך למגן טוב וגם עם קלופ על הקווים לא נצליח להגיע להישגים עם החלק ההתקפי הנוכחי שלנו (אנסה, יחזקאל ושכטר).
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

ns75 כתב:
20 יוני 2022, 13:31
שורה תחתונה , ברק לקח את כל האליפויות כשיש לו את הסגל הכי טוב בליגה

רוצה לראות אותו לוקח אליפות גם כשאין לו עליונות בסגל
מי הפך אותו להכי טוב בליגה?
מי שידרג כמעט כל שחקן שחתם אצלנו (כולל טוני?).
להזכיר לך איך סיים את העונה הסגל של שנה ושנתיים קודם עם שמות כמו בוזגלו, ברדה, מליקסון, הובאן, אוגו, פלט, ארבייטמן, בן ביטון, דוידזאדה, לואי טאהה וסוארס? כשאותו בכר לוקח עם קריית שמונה בעונה אחת גביע על חשבונך ובעונה אחרת מסיים על חשבונך במקום השני כשאתה רואה את מכבי רק עם משקפת ועובר פירוק והרכבה בגמר הגביע?

סמל אישי של משתמש
Red Tiger
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Red Tiger »

ForeverRed כתב:
20 יוני 2022, 14:47
אני זוכר מאזנים תקציביים של חיפה מהעונות הקשות שלה.
דון קסקט הפסיד שם עשרות מיליונים מדי עונה, גם כשנדמה היה שהברז סגור. אני זוכר ביקורות על ההתנהלות, על העקיצות ועל מה לא. גם אז כתבתי מה שאני כותב היום, מי שמשקיע בסוף קוטף את הפירות. זה היה עניין של זמן עד שחיפה תחזור, ואם נתנהל נכון זה יהיה עניין של זמן גם בשבילנו.
לא השקיע ולא נעליים,חבל שאין לי את הכרזות שהעלו אוהדי מכבי חיפה בכבישי איילון שקוראים לו ללכת הביתה.
שאתה מביא הכנסות מקבל וספונסרים בלבד של 70 מליון שקל אז לתת לאלירן עטר משכורת של 400,000 זה לא בשמיים.
הם חיו המון זמן על ההצלחות בליגת האלופות והכסף הגדול שזה נגמר גם ההוצאות הצטמצמו משמעותית.
יעקב שחר ואלונה ברקת מביאים לדעתי סדרג גודל של 15-20 מליון שקל כל אחד מהבית.
שזה מצטרף ל70 זה משמעותי הרבה יותר מ40.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

ForeverRed כתב:
20 יוני 2022, 12:26
אשכרה.
שמעתי את אותם קשקושים בקיץ שעבר.
מי שמותח ביקורת על בכר היה מת להתחלף עם הקהל הנוכחי שלו. איפה הם ואיפה אנחנו.
כאחד שמסתכל על דרך ולא תוצאות הקשקוש של "רחוק משחק אחד מלקחת את כל התארים" לא אמור לעשות עליו רושם.

אני מדבר על הקיץ הנוכחי של חיפה, הוא עוד צעיר אבל כרגע לטעמי הוא סתמי ולא קידם את הקבוצה מילימטר קדימה.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

כוס אמא שלו
בואו נסגור את הטופיק הזה

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

yossi כתב:
20 יוני 2022, 15:35
כאחד שמסתכל על דרך ולא תוצאות הקשקוש של "רחוק משחק אחד מלקחת את כל התארים" לא אמור לעשות עליו רושם.

אני מדבר על הקיץ הנוכחי של חיפה, הוא עוד צעיר אבל כרגע לטעמי הוא סתמי ולא קידם את הקבוצה מילימטר קדימה.
אי אפשר שלא להעריך את הרעב של בכר.
הוא אדם שלא מאמין במקריות. תמיד יוזם ומחפש איך לשפר.

לגבי הקיץ שלו, מציע להמתין.
אנחנו לא מכירים עדיין את תמונת השחרורים.
עם כל הרעש רק שחקן אחד חתם רשמית.

אליהו + זר אמורים לשדרג את צד ימין של ההגנה.
רוקאביצה מגיע על חשבון שהר.
מעריך שיביאו גם בלם ומגן שמאלי.

איפה הבעיה?

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

ForeverRed כתב:
20 יוני 2022, 15:57

איפה הבעיה?
הבעיה היא הקנאה.
מחפשים סימנים שהיו אצלנו להשוואה.
בפועל הוא עדיין לא אימן את הקבוצה העשירה בארץ ועם 5 אליפויות ב7 שנים.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

ForeverRed כתב:
20 יוני 2022, 15:57

איפה הבעיה?
שגם הם צריכים חיזוק מהותי בעמדות מסוימות, במגינים, בבלם, בחלוץ ובמקרה אופטימלי גם שחקן לרוטציה עם אצילי, חזיזה ושרי שהקבוצה תלויה בהם. צ'יבוטה לא שם.
רוקאביצה לא משפר אותם בכלום, מכיר אותו מספיק זמן כדי לדעת שזה לא שחקן שיעלה ל20 דקות ויעשה משהו. אנשים פה התפלאו על שפת הגוף שלו או על מספר המצבים שהוא צריך כדי לתת גול, זה האיש. הוא לא זרק פה ז ולא כלום, גם בחיפה הוא היה ככה. פשוט שם מייצרים מצבים בסיטונאות, גם חלוץ מוגבל כמו דין דוד מצליח לדחוק מספרים יפים.
אליהו זה עוד שחקן רוחב כמו סייף כמגן שמאלי שיגיע לשם.

לא יודע, אני לא רואה שום שדרוג בשמות עליהם מדברים.
אם זה היה אצלנו, היו פה מתרעמים על איך כל הפעמונים צלצלו בקולי קולות והשאננות ממשיכה.
אבל הדשא של השכן וזה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

yossi כתב:
20 יוני 2022, 16:14
שגם הם צריכים חיזוק מהותי בעמדות מסוימות, במגינים, בבלם, בחלוץ ובמקרה אופטימלי גם שחקן לרוטציה עם אצילי, חזיזה ושרי שהקבוצה תלויה בהם. צ'יבוטה לא שם.
רוקאביצה לא משפר אותם בכלום, מכיר אותו מספיק זמן כדי לדעת שזה לא שחקן שיעלה ל20 דקות ויעשה משהו. אנשים פה התפלאו על שפת הגוף שלו או על מספר המצבים שהוא צריך כדי לתת גול, זה האיש. הוא לא זרק פה ז ולא כלום, גם בחיפה הוא היה ככה. פשוט שם מייצרים מצבים בסיטונאות, גם חלוץ מוגבל כמו דין דוד מצליח לדחוק מספרים יפים.

אם זה היה אצלנו, היו פה מתרעמים על איך כל הפעמונים צלצלו בקולי קולות והשאננות ממשיכה.
אבל הדשא של השכן וזה.
חברים, השוק הישראלי עלוב.
על כישרונות/שחקנים שנתנו עונה טובה (כנעאן/קארצב) מבקשים סכומים של 4 מיליון יורו! סכום שאפשר להביא בו זר מוכח ברמת השרי/זוסואה ופי 2 מהמחיר שמכבי שילמה על יובנוביץ!

איזה חלוץ ישראלי חופשי יש היום שטוב מרוקאביצה? איזה מגן ימני חופשי יש שעדיף על ינון אליהו? איזה מגן שמאלי ישראלי יש שעדיף על סייף?

אנחנו סגנית האלופה ומימשנו אופציה על אביב סולומון שלא בטוח שבלאומית הוא מצליח להיות המגן הטוב בליגה, כרגע החוד שלנו מורכב מאנסה המוגבל, יחזקאל הפצוע והאגואיסט ושכטר שהוא יכול לתרום כמה דקות בסוף ונשאר בעיקר בגלל החשיבות לחדר הלבשה.

לברק בכר יש חסרונות ויש נפילות (ובשוק הישראלי העלוב שיש לנו זה גם יקרה לכל מאמן שיגיע לכאן), אבל היתרון הכי גדול שלו שהוא לא מפסיק לנסות לשפר, לשדרג, להתקדם, ושהוא מאמין שבכל עמדה צריך תחרות. הלוואי עלינו היום גישה דומה.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

Sir Alex Ferguson כתב:
20 יוני 2022, 16:16
חברים, השוק הישראלי עלוב.
על כישרונות/שחקנים שנתנו עונה טובה (כנעאן/קארצב) מבקשים סכומים של 4 מיליון יורו! סכום שאפשר להביא בו זר מוכח ברמת השרי/זוסואה ופי 2 מהמחיר שמכבי שילמה על יובנוביץ!

איזה חלוץ ישראלי חופשי יש היום שטוב מרוקאביצה? איזה מגן ימני חופשי יש שעדיף על ינון אליהו? איזה מגן שמאלי ישראלי יש שעדיף על סייף?

אנחנו סגנית האלופה ומימשנו אופציה על אביב סולומון שלא בטוח שבלאומית הוא מצליח להיות המגן הטוב בליגה, כרגע החוד שלנו מורכב מאנסה המוגבל, יחזקאל הפצוע והאגואיסט ושכטר שהוא יכול לתרום כמה דקות בסוף ונשאר בעיקר בגלל החשיבות לחדר הלבשה.

לברק בכר יש חסרונות ויש נפילות (ובשוק הישראלי העלוב שיש לנו זה גם יקרה לכל מאמן שיגיע לכאן), אבל היתרון הכי גדול שלו שהוא לא מפסיק לנסות לשפר, לשדרג, להתקדם, ושהוא מאמין שבכל עמדה צריך תחרות. הלוואי עלינו היום גישה דומה.
בסדר, את אותם תירוצים בטח הבאת בקיץ הקודם שהם החתימו את הגופה שהר.
רק חלוץ שלישי בטח אמרו, למרות שיש לו שכר גבוה.
מה בן שהר תרם להם?
0 עגול. תצטט אותי בסוף עונה הבאה, רוקאביצה לא יתרום להם הרבה יותר מזה (בהנחה שהוא לא הרכב ראשון. כי אם איכשהו כן, הוא יכול לתת כמות סבירה. כחלוץ שנכנס ל20 דקות ופותח פעם בחודש - ממש לא).

נחמני שאתה מזלזל בו יתרום יותר משניהם כמחליף.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

yossi כתב:
20 יוני 2022, 16:19
בסדר, את אותם תירוצים בטח הבאת בקיץ הקודם שהם החתימו את הגופה שהר.
רק חלוץ שלישי בטח אמרו, למרות שיש לו שכר גבוה.
מה בן שהר תרם להם?
0 עגול. תצטט אותי בסוף עונה הבאה, רוקאביצה לא יתרום להם הרבה יותר מזה (בהנחה שהוא לא הרכב ראשון. כי אם איכשהו כן, הוא יכול לתת כמות סבירה. כחלוץ שנכנס ל20 דקות ופותח פעם בחודש - ממש לא).

נחמני שאתה מזלזל בו יתרום יותר משניהם כמחליף.
לא החזקתי משהר ולא הבנתי תהחתמה.

ינון אליהו הרשים אותי בגביע הטוטו בשנה שעברה אבל אחרי זה איכזב.

ועדין, השוק הישראלי מאוד מאוד חלש, זה לא כאילו יש כאן אופציות אחרות שאתה לא מבין איך הם הלכו על חלוץ שמכיר את המערכת וכבש בכל עונה (כולל הקודמת) דו ספרתי בישראל (וגם נחשב ישראלי).

בשנה שעברה הייתה גם את ההחתמה של גולדברג וההסטה שלו לעמדת הבלם, את הקידום של ג'אבר, את הרכישה של עלי מוחמד ושל דין דוד שהיו בינגו.

אני לא יודע מי יצליח שם ומי לא, אני פשוט חושב שבכר זיהה בצורה נכונה את העמדות החלשות או כאלה שאפשר לשפר (עמדות המגינים, כל החלוצים שהיו שם מלבד דין דוד, עמדת הבלם המחליף/רוטציה) והוא מנסה לפתור אותם ובחלק מהמקרים גם לשדרג אותם, וזה משהו שאני מעריך מבחינה מקצועית גם אם עוד שבועיים רוקאביצה יקרע תרצועה וסייף יקרע את המינסקוס והם לא יתרמו כלום לחיפה (אם יחתמו בסוף) עדין עצם הרצון לתקן, לשפר ולשדרג ולא להסתנוור מאליפות שנייה ברציפות היא משהו שאני מעריך אצל בכר...

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

yossi כתב:

אבל הדשא של השכן וזה.
אתה מדבר מכאב של אוהד שחווה עונות פוסט אליפויות של בנייה לרוחב. ההבדל הוא שנכון לרגע זה מכבי חיפה שומרת על כל השחקנים הבכירים שלה. היא באמת צריכה רכש מאוד נקודתי, בתוספת של כמה חיזוקים לרוחב כדי לרענן את הסגל שזחל לקו הסיום של העונה שעברה.

המגן הימני שהביאו מפאוק.
החלוץ הזר שהם מתכננים להחתים.
אליהם יצטרף גם בלם זר/חאתם.

כל אלה חיזוקים נכונים שאמורים להוסיף איכות בעמדות בעייתיות, לפחות על הנייר.

אז כן, יש גם ינון אליהו (סך הכל גיבוי למגן ימני על חשבון רז מאיר שהוא השחקן המושמץ ביותר בחיפה), ויש רוקאביצה (יתרום יותר משהר כנראה, וגם אם לא, לא נורא).

זה לא העיקר ולכן לא ברורה לי ההתעסקות בזה.
הקו הכללי שלהם הוא נכון. עוד יהיו שם שחרורים.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

yossi כתב:
אבל הדשא של השכן וזה.
+1
אם היו מגיעים לפה שמות סטייל אליהו שירד ליגה,חלוץ בן 35 שכבר מתכנן את הפנסיה וזר בן 31 עם רזומה סביר מינוס מילים כמו ״עונה פיננסית״,״לא לומדים״…לא היו מאחרות לבוא.

מאיר ואליהו זה same same
עוד נראה את המגן לעומת אלפונס וסטריין
ורוקאביצה לא ממש נכון להגיד שהוא בא ע״ח שהר, הוא עדיין מחזיק שם בחוזה ועם הפציעה שיש לו הוא ממש לא ימהר לוותר עליו. (שהר משתכר בכ-255k, אין שום מועדון בארץ שיתן לו את זה)

סמל אישי של משתמש
shacharb

שליחה על ידי shacharb »

Sir Alex Ferguson כתב:
20 יוני 2022, 16:33

אני לא יודע מי יצליח שם ומי לא, אני פשוט חושב שבכר זיהה בצורה נכונה את העמדות החלשות או כאלה שאפשר לשפר (עמדות המגינים, כל החלוצים שהיו שם מלבד דין דוד, עמדת הבלם המחליף/רוטציה) והוא מנסה לפתור אותם ובחלק מהמקרים גם לשדרג אותם, וזה משהו שאני מעריך מבחינה מקצועית גם אם עוד שבועיים רוקאביצה יקרע תרצועה וסייף יקרע את המינסקוס והם לא יתרמו כלום לחיפה (אם יחתמו בסוף) עדין עצם הרצון לתקן, לשפר ולשדרג ולא להסתנוור מאליפות שנייה ברציפות היא משהו שאני מעריך אצל בכר...
לזהות את העמדות החלשות שלהם זה גם חצי פורום פה יודע.
עצם הרצון לתקן ולשדרג ישנו אצל כל מאמן ולא רק זה שלוקח אליפות שנייה. גם זה שלקח גביע.
אנחנו מבינים שאתה חסיד של בכר, אבל בא נראה מה יקרה כששחקנים יקבלו 10-15 דקות ויתחיל מירמור (וגם כושר המשחק שלהם יירד).
זה בדיוק הסיפור שקרה אצלינו, וזה מה שכמה אנשים פה מנסים להגיד. בכר לא לומד מטעויות שעשה (כי הוא גם לא מוציא את הכסף מהכיס).
מה יקרה לדעתך כשייסיימו את הדרך באירופה בשלב כלשהו לקראת ינואר?
יהיה להם סגל של 22 שחקני הרכב. גוד לאק כמו שאומרים.
אם אתה מוצא את עצמך בבור, אז תפסיק לחפור

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

הכל טוב, בכר זיהה את העמדות החלשות שלו (בלם, מגנים וחלוץ).
אבל מה הוא עשה עם זה? איך הוא פתר את הבעיה?
בלהביא עוד שחקן רוחב ועוד שחקן רוחב?
איזה שחקן שובר שיוויון הוא הביא?
יש אחד כזה כרגע? לא.

אם הוא יביא את אלחמיד הוא יהוה הראשון וגם הוא לא בוננזה.

אלה אותן טעויות שהוא עשה אצלנו,

בכל מקרה היתרון שלו שם זה שהם די בוודאות יהיו בשלב בתים כלשהו ועם המונדיאל באמצע הסגל העמוק מדי ישחק לטובתו.
רק אהבה תנצח...

שלח תגובה