ניקיטה רוקאביצה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
dor69

Re: ניקיטה רוקאביצה

שליחה על ידי dor69 »

Sir Alex Ferguson כתב:
20 יוני 2022, 16:16
חברים, השוק הישראלי עלוב.
על כישרונות/שחקנים שנתנו עונה טובה (כנעאן/קארצב) מבקשים סכומים של 4 מיליון יורו! סכום שאפשר להביא בו זר מוכח ברמת השרי/זוסואה ופי 2 מהמחיר שמכבי שילמה על יובנוביץ!

איזה חלוץ ישראלי חופשי יש היום שטוב מרוקאביצה? איזה מגן ימני חופשי יש שעדיף על ינון אליהו? איזה מגן שמאלי ישראלי יש שעדיף על סייף?

אנחנו סגנית האלופה ומימשנו אופציה על אביב סולומון שלא בטוח שבלאומית הוא מצליח להיות המגן הטוב בליגה, כרגע החוד שלנו מורכב מאנסה המוגבל, יחזקאל הפצוע והאגואיסט ושכטר שהוא יכול לתרום כמה דקות בסוף ונשאר בעיקר בגלל החשיבות לחדר הלבשה.

לברק בכר יש חסרונות ויש נפילות (ובשוק הישראלי העלוב שיש לנו זה גם יקרה לכל מאמן שיגיע לכאן), אבל היתרון הכי גדול שלו שהוא לא מפסיק לנסות לשפר, לשדרג, להתקדם, ושהוא מאמין שבכל עמדה צריך תחרות. הלוואי עלינו היום גישה דומה.
יש להם נוער. בשביל מה צריך חלוץ שלישי יקר ומבוגר (עם שאלות על האם יודע לעלות מהספסל בכלל ואיך יסתדר במעמד החדש) אם הם יכולים לתת את הסלוט הזה שממילא לא שווה הרבה דקות לשחקן צעיר ולפתח אותו?

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

dor69 כתב:
20 יוני 2022, 17:08
יש להם נוער. בשביל מה צריך חלוץ שלישי יקר ומבוגר (עם שאלות על האם יודע לעלות מהספסל בכלל ואיך יסתדר במעמד החדש) אם הם יכולים לתת את הסלוט הזה שממילא לא שווה הרבה דקות לשחקן צעיר ולפתח אותו?
על זה אפשר להתווכח.
יש סיבות לפה ולשם, ורק נזכיר שהאלטרנטיבה היא סתיו נחמני שעשה עונה לא טובה.

הביקורת הכללית לא מובנת לי. כאילו מחפשים בכוח.
"זר בן 31 עם רזומה סביר מינוס". למה ציפיתם? דני אלבס?

כשאנחנו מתלוננים על שחקנים כמו פטרוצי הביקורת שלנו לא לגיטימית, וכשחיפה מחתימה שחקן הרכב מפאוק סלוניקי (כמה זה שונה מלופז?) אז הוא סביר מינוס. לפחות תהיו אחידים.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

ForeverRed כתב:
20 יוני 2022, 17:33
על זה אפשר להתווכח.
יש סיבות לפה ולשם, ורק נזכיר שהאלטרנטיבה היא סתיו נחמני שעשה עונה לא טובה.

הביקורת הכללית לא מובנת לי. כאילו מחפשים בכוח.
"זר בן 31 עם רזומה סביר מינוס". למה ציפיתם? דני אלבס?

כשאנחנו מתלוננים על שחקנים כמו פטרוצי הביקורת שלנו לא לגיטימית, וכשחיפה מחתימה שחקן הרכב מפאוק סלוניקי (כמה זה שונה מלופז?) אז הוא סביר מינוס. לפחות תהיו אחידים.
ברור לי שאתה לא מתכוון אליי אבל ציטטת אותי אז בכל זאת אתייחס- המגן הזר שהם החתימו נראה אחלה מגן, כזה שהייתי מבסוט אם יוחתם פה. החתמה בפרופיל הנכון

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

ForeverRed כתב:
20 יוני 2022, 16:39
אתה מדבר מכאב של אוהד שחווה עונות פוסט אליפויות של בנייה לרוחב. ההבדל הוא שנכון לרגע זה מכבי חיפה שומרת על כל השחקנים הבכירים שלה. היא באמת צריכה רכש מאוד נקודתי, בתוספת של כמה חיזוקים לרוחב כדי לרענן את הסגל שזחל לקו הסיום של העונה שעברה.

המגן הימני שהביאו מפאוק.
החלוץ הזר שהם מתכננים להחתים.
אליהם יצטרף גם בלם זר/חאתם.

כל אלה חיזוקים נכונים שאמורים להוסיף איכות בעמדות בעייתיות, לפחות על הנייר.

אז כן, יש גם ינון אליהו (סך הכל גיבוי למגן ימני על חשבון רז מאיר שהוא השחקן המושמץ ביותר בחיפה), ויש רוקאביצה (יתרום יותר משהר כנראה, וגם אם לא, לא נורא).

זה לא העיקר ולכן לא ברורה לי ההתעסקות בזה.
הקו הכללי שלהם הוא נכון. עוד יהיו שם שחרורים.
ההבדל בינינו טמון בהתחלה שלך, אני לא רואה בחיפה עליונה משמעותית על הליגה.
היא אלופה חלשה, מתייחסים כאילו חוץ מחודש הסיום הכל היה שם דבש, כשהאמת שחוץ מרצף ה10 משחקים שהיה באמת רמה גבוהה, השאר היה גג טוב בסטנדרט של אלופה.
מצריך חיזוק, לא רענון.

אני לא מזהה שם כרגע עומק של איכות בספסל, נראה בסוף הקיץ.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

yossi כתב:
20 יוני 2022, 17:57
ההבדל בינינו טמון בהתחלה שלך, אני לא רואה בחיפה עליונה משמעותית על הליגה.
היא אלופה חלשה, מתייחסים כאילו חוץ מחודש הסיום הכל היה שם דבש, כשהאמת שחוץ מרצף ה10 משחקים שהיה באמת רמה גבוהה, השאר היה גג טוב בסטנדרט של אלופה.
מצריך חיזוק, לא רענון.

אני לא מזהה שם כרגע עומק של איכות בספסל, נראה בסוף הקיץ.
גם אני לא מחזיק מחיפה יותר מדי.
הם כן עדיפים עלינו כרגע באופן די משמעותי מהקישור ומעלה.

ונניח שברק היה מביא חיזוק לאגפים, מה היו אומרים אז? הרי רק בינואר ציבוטה הונחת תמורת מיליון יורו. חושב שהגיוני מבחינת המערכת לאפשר לו זמן התאקלמות.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

לדעתי לחיפה יש יתרון גדול עלינו, ולא היינו קרובים לשום אליפות.
הם לא הרשימו כי הם לא היו צריכים.
ברגע שהייתה הרגשה שאנחנו מהווים איום כלשהו, הם ייצרו את רצף הנצחונות שלהם ועברו אותנו. אחרי הנצחון בטרנר הם נכנסו מוקדם מדי לאווירת סוף קורס.

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

אני לא מבין את הזלזול ברוקאביצה.
אחלה חיזוק אם הוא חותם שם.
הבנאדם פשוט זרק פה ז*ן במשך שלושת רבעי עונה. בליגה שלנו הוא שווה בשקט 12-15 שערים בעונה גם בגילו.

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

יאללה, נקסט.
שיחזור לשם וישלים שם את מכסת ימי המחלה שלו.
מחכה לחלוץ החדש שלנו שעומד כבר בפתח.....

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

ReDo כתב:
20 יוני 2022, 22:31
אני לא מבין את הזלזול ברוקאביצה.
אחלה חיזוק אם הוא חותם שם.
הבנאדם פשוט זרק פה ז*ן במשך שלושת רבעי עונה. בליגה שלנו הוא שווה בשקט 12-15 שערים בעונה גם בגילו.
במכסת דקות של חלוץ ראשון אולי, נראה אותו עולה מהספסל למעט דקות ליגה או פותח רק במשחקי גביע הטוטו. יש שחקנים שלא בנויים למעמד הזה בסגל, בטח שחקני התקפה ובטח אחד שמ2015 כמעט ברצף (ואולי גם לפני, לא בדקתי לפני ישראל) היה בפוזיציה של הרכב ראשון בחוד
לא מדאיג אותי

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

שילך להזדיין
רק שיהיה כשיר למשחק פה בטרנר , כולנו נחכה לו.
תמונה

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

האמת, אני יכול להבין את החתמת רוקאביצה.
מה שאני פחות מצליח להבין, זה למה מועדון בסדר גודל של מכבי חיפה לא מתווה מדיניות למאמן ומחליט ששחקנים 17-18 בסגל והלאה, הם תוצרים של מחלקת הנוער המפוארת שלהם.
אני אוהד הפועל באר שבע, אצלנו מגדלים פעם בעשור שחקן סביר לבוגרים, אם הייתי אוהד ירוק, הייתי מצפה לראות את נאורהי יפרח וסתיו נחמני בקצה הספסל.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

Totti כתב:
21 יוני 2022, 07:19
האמת, אני יכול להבין את החתמת רוקאביצה.
מה שאני פחות מצליח להבין, זה למה מועדון בסדר גודל של מכבי חיפה לא מתווה מדיניות למאמן ומחליט ששחקנים 17-18 בסגל והלאה, הם תוצרים של מחלקת הנוער המפוארת שלהם.
אני אוהד הפועל באר שבע, אצלנו מגדלים פעם בעשור שחקן סביר לבוגרים, אם הייתי אוהד ירוק, הייתי מצפה לראות את נאורהי יפרח וסתיו נחמני בקצה הספסל.
ברק היה הראשון שנתן הזדמנות אמיתית לאבו פאני ולאחר מכן גם לג׳אבר. אפילו מאור לוי סיים שנה שעברה עם 28 הופעות בכל המסגרות.
ברק הוא מאמן שהגיל לא משחק אצלו תפקיד, ושאם יש שחקן ששווה הזדמנות הוא יתן לו גם על חשבון ״שמות״.
אבל, בקבוצה תחרותית אי אפשר לקדם שחקן רק כי הוא גדל אצלך, הוא גם צריך להראות באימונים או בהשאלה שהוא כבר שם, ברמה הנדרשת, אחרת לא רק הקבוצה תפגע אלא אפשר לפגוע גם השחקן.

גם אצלנו, אליגון כבש שנה שעברה איזה 20 שערים בליגת העל לנוער (סיים סגן מלך השערים), מי כאן מעדיף אותו בעונה הבאה בסגל/רוטציה על שחקן מהסוג של רוקאביצה?
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

כמה גולים אליגון נתן זה לא מדד משמעותי במיוחד, יש עוד הרבה פרמטרים.
שחקן שמאמינים בו שיכול להיות כדורגלן בוגרים טוב בעתיד, לוקח אותו לפני אחד כמו רוקאביצה.

אבל בסדר, שהכדורגל הישראלי ימשיך להעדיף שחקנים בני 35 בקצה הספסל על פני לתת במה לנערים בגילאים 18-20 ששווים הזדמנות.

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

yossi כתב:
21 יוני 2022, 08:40
כמה גולים אליגון נתן זה לא מדד משמעותי במיוחד, יש עוד הרבה פרמטרים.
שחקן שמאמינים בו שיכול להיות כדורגלן בוגרים טוב בעתיד, לוקח אותו לפני אחד כמו רוקאביצה.

אבל בסדר, שהכדורגל הישראלי ימשיך להעדיף שחקנים בני 35 בקצה הספסל על פני לתת במה לנערים בגילאים 18-20 ששווים הזדמנות.
זה ביצה ותרנוגלת.
אנחנו כל הזמן מבחינת רכש אומרים שאין ישראלי ששווה משהו מעניין. על שחקן שהוא 60% טוב יש תג מחיר של מיליונים. אז השחקנים בני ה18 שלא מקבלים דקות זה כי הם כנראה לא מספיק טובים.
סולמון, עבדה ואפילו גלוך הראו שהם שווים משהו בגיליאים האלה וכולם לטשו עיניים.
הנחמני הזה לא הוכיח את עצמו בנוף הגליל או איפה ששיחק אז שימשיך עוד עונה בליגת העל ויתזור מהדלת הראשית.
כמו מדמון וטרוסט אצלנו, כרגע לייבש אותם על הספסל לא יעזור, שימשיכו עוד עונת התחשלות רק שהפעם בליגת העל ואם נראה שמצליחים לבלוט שיחזירו אותם.
אליגון חייב השאלה ולצאת מהנוער.

אגב נחמני הזה פחות טוב משבירו וגם אנחנו העדפנו רוקביצה כחלוץ ראשון, שכטר כשני ויחזקאל כשלישי ולא את שבירו בקצה הספסל אז די כבר לבקר את בכר בכח, הלוואי עלינו היו מביאים שחקן כמו רוקביצה לקצה הספסל ושלא יתרום כלום, ראינו איך פתאום 2 חלוצים יכולים להיפצע לתקופה הארוכה ואז מה עדיף רוקביצה כפותח או נחמני?
אנחנו הגענו למצב שגאנם פתח בהרכב זוכרים נכון?

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

כבר אמרתי שצריך לקדם רק שחקנים שהם פוטנציאל לקבוצה. לא בתם לעלות שחקנים שאין להם קשר לרמה.
שבירו לא מספיק טוב להפועל ב"ש, וגם אם הוא ישים 20 גולים בק"ש העובדה הזו לא תשתנה.
אז מה זה רלוונטי לדחוף את השם שלו.

הדיון הזה לעוס, את שלי אמרתי.
נראה מה רוקאביצה יתן מהספסל.

שלח תגובה