איליי מדמון

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
red guy

Re: איליי מדמון

שליחה על ידי red guy »

dor69 כתב:
23 יוני 2022, 09:25
מספרים לא חסרים לו בבני יהודה.
בכל אופן, מי שראה את שני המשחקים ראה נבחרת סופר מוכשרת אבל מאוד פרוצה, דבר שאופייני יותר גם באופן כללי למשחקי נוער. לדעתי החוסר בריצה קדימה בנבחרת נובע מהוראת מאמן + אחריות אישית בתור השחקן היחידי מהחלק האחורי שם שמשחק כדורגל בוגרים ויש לו כתוצאה מכך יותר מודעות לדבר הזה.
שימו לב גם שמדובר בשחקן של יוסי אבוקסיס בכל ניסיון הבוגרים שלו, יש לזה משמעות בכל הנושא של יציאות קדימה כמו שאנחנו זוכרים מיוסי.
מה המספרים שלו בבני יהודה? (בלי ציניות שואל באמת).
אני גם חושב שעדיין חסר לו כמה דברים בבוגרים כדי להיות שלם, חייב להמשיך לקבל המון דקות ולכן רק השאלה היא אופציה מבחינתו.
דווקא מקווה לקבוצת אמצע כזאת סטייל הפועל חיפה ולא קבוצה מתגוננת ששם לא נוכל לקבל עליו מידע.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

red guy כתב:
23 יוני 2022, 09:57
מה המספרים שלו בבני יהודה? (בלי ציניות שואל באמת).
אני גם חושב שעדיין חסר לו כמה דברים בבוגרים כדי להיות שלם, חייב להמשיך לקבל המון דקות ולכן רק השאלה היא אופציה מבחינתו.
דווקא מקווה לקבוצת אמצע כזאת סטייל הפועל חיפה ולא קבוצה מתגוננת ששם לא נוכל לקבל עליו מידע.
3 שערים ובישול ב75% מסך הדקות בעונה. שיחק 6 בקבוצה מתה שאימן אותה עד מרץ מר ״זרוק מבלם לחלוץ״. לדעתי זה יפה מאוד ביחס לעונת בוגרים ראשונה בעמדה שלו ובמה שבני יהודה היו העונה.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

אני מאוד סולד ממודל של השאלה מתמדת, וגם הפיתוח של השחקנים בהתאם. מדמון קיבל אצלנו במה ראשונית, וכן ההשאלה לבני יהודה לדעתי על אף העונה הרעה שלה הייתה חיובית מאוד כי שיחק הרבה. עכשיו צריך לקבל הזדמנות אצלנו, אין סיבה להתמהמה עם חזרתו לסגל.
יוספי צריך להיות מושאל במקומו שכן התקדמותו נעצרה ודווקא שינוי מקום/חשיבות גדולה יותר בקבוצה קטנה יותר יכול להטיב עמו, או שגם הכיוון יהיה לפרידה - בכל מקרה אין טעם להישאר ככה.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

בהתבסס על המשחקים מהנבחרת לדעתי הוא ממש לא איפה שאנחנו מצפים שיהיה. מאוד דפנסיבי, יורד לקו בלמים בכדי לקבל כדורים, במקום לקבל אותם במרכז המגרש, לא עושה תנועות התקפיות, ולא מתקדם לשטחים מתים עם הכדור כלל. חוששני שהעונה בבני יהודה רק שינתה אותו להגנתי יותר.

סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי MikiRed »

talb55 כתב:
26 יוני 2022, 07:42
בהתבסס על המשחקים מהנבחרת לדעתי הוא ממש לא איפה שאנחנו מצפים שיהיה. מאוד דפנסיבי, יורד לקו בלמים בכדי לקבל כדורים, במקום לקבל אותם במרכז המגרש, לא עושה תנועות התקפיות, ולא מתקדם לשטחים מתים עם הכדור כלל. חוששני שהעונה בבני יהודה רק שינתה אותו להגנתי יותר.
חולצה 8 אבל שיחק כ 6, ירד לכיוון הבלמים על מנת לקחת כדורים, מאד אחראי ומדוייק במסירות.
חושב שעדיין מחפש את הזהות שלו, קצת נופל בין העמדות. יהלום לא מלוטש. חושב שכדאי להשאיל לעוד עונה, הפעם בליגת העל.

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

MikiRed כתב:
26 יוני 2022, 08:14
חולצה 8 אבל שיחק כ 6, ירד לכיוון הבלמים על מנת לקחת כדורים, מאד אחראי ומדוייק במסירות.
חושב שעדיין מחפש את הזהות שלו, קצת נופל בין העמדות. יהלום לא מלוטש. חושב שכדאי להשאיל לעוד עונה, הפעם בליגת העל.
חושב שכדאי לנסות למכור לחו״ל. לדעתי אפשר להוציא עליו איזה מיליון יורו עם אחוזים ממכירה עתידית. בשביל איליי ובשביל עתיד הכדורגל, עדיף לו לעבור לחו״ל בגיל מוקדם
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

אלו הדרישות של אופיר חיים ממנו. יש לו מקדימה 2-3 שחקני התקפה מאוד מוכשרים, הוא צריך ששחקני הקישור יעשו את העבודה בשבילהם בהגנה.
מדמון שיחק אצל אבוקסיס כקשר 8 ולעיתים אפילו יותר קדמי מזה.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

באופן כללי אם יש אפשרות לקדם שחקנים לחו"ל במחיר אטרקטיבי וצעירים בפרט עם אחוזי מכירה עתידית - וודאי.

הוא צריך לקבל הזדמנות בסגל, ואם לא ירשים - השאלה נוספת.
האיזון הוא בין מקום שייתן לו דקות משחק קבועות, לבין להתחרות בליגה הבכירה במאבקי צמרת עם מתקנים ואימונים בהתאם.

לגבי המקצועי, לדעתי מבורך שיוצא לו לשחק בכמה תפקידים שונים, יהפוך אותו לשחקן מגוון יותר ודווקא ייתן לו ביטחון יותר גם לבוא לנהל מאחור, וגם להיות אגרסיבי יותר.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אני מעדיף לא לתת הזדמנות בסגל לשחקנים לא מספיק טובים/בשלים. על אחת כמה כשמדובר בשחקני בית עם הייפ, שבאופן אוטומטי מקבלים דחיפה מוגזמת מקהל שצמא לתוצרת מקומית.

יוספי הספיק לי.

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

שברדה ומאור ילטשו. מקומו אצלנו!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ForeverRed כתב:
22 יוני 2022, 22:27
לא צפיתי.
מתגובות נייטרליות ברשת דווקא הבנתי שהיה די פושר.
מצטייני שלב הבתים באליפות אירופה לפי ממוצע ציונים -

תמונה

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Sir Alex Ferguson כתב:
26 יוני 2022, 12:10
מצטייני שלב הבתים באליפות אירופה לפי ממוצע ציונים -

תמונה
מעל כל גלוך ועבד שיש לנבחרת הזו, ההערכה כלפיהם והזלזול כלפיו הם מראה ללמה באירופה יש כדורגל אמיתי ופה אין. מדינה של דריבל

סמל אישי של משתמש
yosisa
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yosisa »

ForeverRed כתב:
26 יוני 2022, 10:22
אני מעדיף לא לתת הזדמנות בסגל לשחקנים לא מספיק טובים/בשלים. על אחת כמה כשמדובר בשחקני בית עם הייפ, שבאופן אוטומטי מקבלים דחיפה מוגזמת מקהל שצמא לתוצרת מקומית.

יוספי הספיק לי.
איך אפשר להשוות שחקן שמשחק עם הראש באדמה ( יוספי), למדמון.
מצטער אבל כנראה לא ראית אותו משחק.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

yosisa כתב:
26 יוני 2022, 12:25
איך אפשר להשוות שחקן שמשחק עם הראש באדמה ( יוספי), למדמון.
מצטער אבל כנראה לא ראית אותו משחק.
שחקנים שונים בעמדות שונות.
כל אחד והחוסרים שלו.

לסטטיסטיקה למעלה יש את הסיבות שלה.
אין לי כוח להיכנס לזה. דעתי לא השתנתה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ForeverRed כתב:
26 יוני 2022, 12:41
שחקנים שונים בעמדות שונות.
כל אחד והחוסרים שלו.

לסטטיסטיקה למעלה יש את הסיבות שלה.
אין לי כוח להיכנס לזה. דעתי לא השתנתה.
השאלה אם היו קוראים לו איילי סטוינקוביץ' והוא היה מגיע אלינו מהנוער של אולמפיאקוס אחרי עונת השאלה בפאניוניוס כשהוא הקפטן של נבחרת יוון באליפות אירופה עם הציונים למעלה, האם היית מחזיק באותה דעה שלא כדאי לתת לו הזדמנות אמיתית בשנה הקרובה...
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

שלח תגובה