מחנה אימון, קיץ 2022, פולין

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Re: מחנה אימון, קיץ 2022, פולין

שליחה על ידי ForeverRed »

gooner כתב:
09 יולי 2022, 10:42
מזל שז'וסוואה לא כופה את עצמו על המשחק, ועושה המון הגנה.
זוס כופה נגיעות בכדור. משהו שמאמן ושחקנים עם אופי אמורים לדעת להתמודד איתו. לפחות למזער.
הוא לא תוקע את המשחק. לא מנסה מהלכים מסובכים שלא לצורך. התרומה שלו להתקפה השוטפת היא אחרת לגמרי והוא גם עושה יותר הגנה. על הבדל האיכויות בביצוע אין מה לדבר בכלל.

ויודע מה, לא רוצה את זוס? תביא זר אחר.
אני לא רואה את ספורי משתנה. זה האיש וזה מה שהוא מסוגל. בראייה קדימה, חושב שקבוצת פוזשן צריכה לכוון לסגנון אחר.

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

מציע לכל מי שמתחבר בצורה כזו או אחרת פשוט לבחון אותו ואת ההשפעה שלו על המשחק.
בעיני, הוא שווה מעל עשרה בישולים בעונה ומספר לא מבוטל של שערים (שבסיכום הדברים יהיו השערים היחידים שהקבוצה תכבוש במהלך העונה - ראו ערך עונת 2021/22 עם רוני לוי), אבל מבחינה קבוצתית אנחנו מאוד חלשים איתו, לא רצים ולוחצים כי הוא לא יודע (אפשר היה לשמוע את ברדה צועק לו בכעס משחק האימון נגד ויסלה - ״לא ככה אמרנו שאנחנו לוחצים״), הוא לא מריץ כדור מהר כי הוא מחפש תמיד את המסירה שתהפוך אותו לכוכב עולמי, והוא בועט מכל מצב - כאשר בדר״כ כשהוא משחק הבעיטות שלו הן היחידות שנבעטות.

אגב לעומתו אני חייב להגיד שחאתם נראה מעולה במחנה.

סמל אישי של משתמש
gooner
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי gooner »

red guy כתב:
09 יולי 2022, 10:54
אתה צודק בכללי למה צריכים זרים.
ספורי זה גו'סואה.
חטואל זה וואקמה.
יוספי זה הובאן.
טיבי זה ויטור.
סולמון זה לופז.
גורדנה זה אוגו.

זרים זה אוברטייד הכל יש לנו בארץ.
גם חלוץ שיביאו אפילו אם זה יהיה לבנדובסקי שרוצה לעזוב את באיירן הוא גג יהיה ברמה שכטר.
בכנפיים לא רואה מישהו שיגיע ויהיה טוב מיחזקאל.
מזל שאתה פה כדי להראות לכולם שגם גו'סואה לא עושה הגנה
זה מה שהבנת ממה שכתבתי? שאני נגד זרים?

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

ForeverRed כתב:
09 יולי 2022, 11:16
זוס כופה נגיעות בכדור. משהו שמאמן ושחקנים עם אופי אמורים לדעת להתמודד איתו. לפחות למזער.
הוא לא תוקע את המשחק. לא מנסה מהלכים מסובכים שלא לצורך. התרומה שלו להתקפה השוטפת היא אחרת לגמרי והוא גם עושה יותר הגנה. על הבדל האיכויות בביצוע אין מה לדבר בכלל.

ויודע מה, לא רוצה את זוס? תביא זר אחר.
אני לא רואה את ספורי משתנה. זה האיש וזה מה שהוא מסוגל. בראייה קדימה, חושב שקבוצת פוזשן צריכה לכוון לסגנון אחר.
אולי הזכרון שלך יותר טוב, אבל אני זוכר את ז'וס גם מעכב את המשחק, וגם מנסה מסירות מסובכות, הרמות עם הפאלש שבמקרים רבים לא הגיעו לשום מקום, והכי חשוב, השחקנים לידו נראו חוששים ממנו.
ועדיין הוא שחקן טכני מצויין שהאופי המחורבן שלו הוא מה שהכי מפריע לי.
כל מה שאמרת על מאמן שיכול להשתלט על שחקן כמו ז'וס, למה אי אפשר לבקש שאותו מאמן יהיה מסוגל גם לכוון טוב יותר את ספורי - לפשט את המסירות, פחות בעיטות מחצי מגרש, מסירות כפולות עם מיכה וכו' ?
לדעתי רן בן שמעון הצליח לשפר את ספורי יפה מאוד בחצי עונה, כלומר אפשר לגרום לו להקשיב

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

מי שלא רוצה את ספורי , לא מבין כדורגל ושבוי בסטראוטיפים. השנה עשה התקדמות לא פחות ממדהימה! אני ממש תעבתי אותו בורסיה הקודמת שלו, לפני שהלך לאשדוד. העונה הוא רץ, עושה הגנה, לוחץ, מבקיע, למד גם לשחרר בנגיעה ואפילו בנבחרת הראה את סט היכולות שלו.
ז'וסואה? חתיכת הימור שלא בא לי לעשות.
אני כועס על המועדון שלא הביא עד עכשיו רכש ראוי( היה מספיק זמן) וגורם לנו לדבר עליו כעל מושיע.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

red guy כתב:
09 יולי 2022, 10:54
אתה צודק בכללי למה צריכים זרים.
ספורי זה גו'סואה.
חטואל זה וואקמה.
יוספי זה הובאן.
טיבי זה ויטור.
סולמון זה לופז.
גורדנה זה אוגו.

זרים זה אוברטייד הכל יש לנו בארץ.
גם חלוץ שיביאו אפילו אם זה יהיה לבנדובסקי שרוצה לעזוב את באיירן הוא גג יהיה ברמה שכטר.
בכנפיים לא רואה מישהו שיגיע ויהיה טוב מיחזקאל.
מזל שאתה פה כדי להראות לכולם שגם גו'סואה לא עושה הגנה
ז'וסוואה שחקן גדול אבל עם אופי חרא, הרס חדר ההלבשה לא שווה הגעה שלו.

הסיבה שהצחלנו עונה שעברה הייתה גם כי היה לנו חדר הלבשה בריא.
אז מספיק עם ההשוואות מה גם שספורי נתן עונה שעברה מספרים טובים משל ז'וסוואה.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

varum99 כתב:
09 יולי 2022, 10:58
יש סיבה שהקהל רוצה אותו וזה כי הוא 4 רמות מעל ספורי ומעל הליגה, ובגלל זה הבאה שלו תהיה טובה מקצועית.
אם נביא אותו זה לא אמור להשפיע בכלל על חיזוק בעמדות אחרות, צריך גם אותו וגם כנפיים זה הכל.
לא צריך אותו.
תביא שני תותחים לכנפיים ומגן ימני הרבה יותר דחוף
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

הפועלעולה כתב:
09 יולי 2022, 10:22
שוב, מה התקרה? 10 שערים ו-7 בישולים? מה לא מספיק טוב בזה, ומה בדיוק האלטרנטיבה? דוידה במיליארד דולר?
אפשר לא להתחבר לספורי אבל אני לא מבין איך אתם מעלים אותו על הגריל כשכרגע הוא לבדו בעונה טובה שווה את המספרים של כל שחקני ההתקפה (מינוס חמד) ביחד.

"להחליף אותו במיכה" זאת פנטזיה נחמדה, בפועל אתה מאבד ככה 15-20 גולים פוטנציאלים בקבוצה שאמורה לגרד את ה-50 שערים בעונה בקושי.
כשיהיו פה עוד 2-3 שחקנים של מספרים בסגל אז יהיה אפשר לדבר על ספורי. עד אז, באנקר*.

*בהנחה שהוא ממשיך בגישה החיובית ולא מאבד את הראש כמו בחצי גמר.
בגלל המספרים יש תחושה שהוא הכוכב שלנו ויוביל אותנו אבל הוא מתאים למה שהיינו בעונה שעברה
בעט ורוץ

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

דר אדום בנשמה כתב:
09 יולי 2022, 12:22
ז'וסוואה שחקן גדול אבל עם אופי חרא, הרס חדר ההלבשה לא שווה הגעה שלו.

הסיבה שהצחלנו עונה שעברה הייתה גם כי היה לנו חדר הלבשה בריא.
אז מספיק עם ההשוואות מה גם שספורי נתן עונה שעברה מספרים טובים משל ז'וסוואה.
די כבר עם השטויות האלה, עם גו'סואה עשינו גביע ובתים באירופאית.
שנה שעברה עשינו בתים ומקום שני.
מה יותר גדול? לא יודע.
אבל שנה שעברה הייתה לנו קבוצה הרבה יותר חזקה והיה חסר איזה הברקה לקחת קדימה, יש מצב עם ג'וס בינואר זה היה נגמר באליפות ועדיין זה רק בגלל סיבוב ראשון כמעט מושלם למרות כדורגל רע מאוד ברובו.
הסתמכנו על נייחים.
זה עדיין לא מוריד מספורי אבל מה לעשות ספורי בחיים לא יגיע לרמות של גוסואה, אף ישראלי בעמדה הזאת לא יגיע לרמות האלה למרות האופי החרא של גו'סואה.
ומה אתה יודע על האופי שלו? אתה מבין כדורגל יותר מברדה שחושב שהאופי שלו לא נורא כל כך כמו שחלק מהפורום הזה חושב? סומך על ברדה ומליקסון יותר מעל דר למה כבר לא מחתימים זר אדום בנשמה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

gooner כתב:
09 יולי 2022, 12:18
אולי הזכרון שלך יותר טוב, אבל אני זוכר את ז'וס גם מעכב את המשחק, וגם מנסה מסירות מסובכות, הרמות עם הפאלש שבמקרים רבים לא הגיעו לשום מקום, והכי חשוב, השחקנים לידו נראו חוששים ממנו.
כל מה שאמרת על מאמן שיכול להשתלט על שחקן כמו ז'וס, למה אי אפשר לבקש שאותו מאמן יהיה מסוגל גם לכוון טוב יותר את ספורי - לפשט את המסירות, פחות בעיטות מחצי מגרש, מסירות כפולות עם מיכה וכו' ?
לדעתי רן בן שמעון הצליח לשפר את ספורי יפה מאוד בחצי עונה, כלומר אפשר לגרום לו להקשיב
אני אגיד לך למה.
כי לזוס יש מוח כדורגל. לספורי פחות.
וכן, גם זוס כופה סגנון לפעמים, אבל אין מה להשוות בין התרומה של השניים. זה לא אותו ענף בכלל.

ושוב, גם לי יש את ההסתייגויות שלי.
מצדי להביא זר אחר.
פשוט זה שם שעומד על הפרק ואנחנו מכירים, מבחינה מקצועית הוא מעל הליגה.

אם הייתה אפשרות זה שינוי שהייתי עושה ללא ספק בכלל.
מכירה של ספורי לא על הפרק לדעתי, אז נמשיך להתווכח גם בעונה הבאה עלינו לטובה.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

gooner כתב:
09 יולי 2022, 12:18
זוכר מי שיחק לידו?
בפולין הוא בישל 13 ממש תקע להם את המשחק

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

סימיוני כתב:
09 יולי 2022, 12:20
מי שלא רוצה את ספורי , לא מבין כדורגל ושבוי בסטראוטיפים. השנה עשה התקדמות לא פחות ממדהימה! אני ממש תעבתי אותו בורסיה הקודמת שלו, לפני שהלך לאשדוד. העונה הוא רץ, עושה הגנה, לוחץ, מבקיע, למד גם לשחרר בנגיעה ואפילו בנבחרת הראה את סט היכולות שלו.
אני כועס על המועדון שלא הביא עד עכשיו רכש ראוי( היה מספיק זמן) וגורם לנו לדבר עליו כעל מושיע.
הפוך, בעיני מי שחושב שהוא עבר טרנספורמציה שבוי במספרים. מציע לצפות בידידות מאתמול שוב. אני אומר את זה כדי שיהיה ברור, ספורי שחקן מפוצץ כישרון, לדעתי מהבולטים בארץ, אבל הוא לא משתלב בדינמיקה קבוצתית, את הדוגמאות נתתי למעלה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

סימיוני כתב:
09 יולי 2022, 12:20
ריצת אמוק לכיוון השוער פעם במשחק - זה לא לחץ.
חילוץ פעם בסיבוב על ה-16 שהפך לגול במתפרצת - לא נחשב להגנה.

הוא לא מבין את המשחק.
הוא תוקע את השטף.
אתמול מרגע שהוא יצא הפכנו לקבוצה ולא לערן לוי + 10.
וכן, יש לו מלא כדורגל ברגליים.

אין לי שום דבר נגדו. באמת.
אני פשוט לא מתחבר לזה.
תראו את שרי בחיפה, כמה קלאס וחכמה.
ככה צריך לשחק בעמדה הזאת.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

שיש כתב:
09 יולי 2022, 13:01
בגלל המספרים יש תחושה שהוא הכוכב שלנו ויוביל אותנו אבל הוא מתאים למה שהיינו בעונה שעברה
בעט ורוץ
יש לו מספיק איכויות כדי להיות שחקן מוביל. הליקויים שאתם מדברים עליהם בצדק (יותר מדי נגיעות בכדור, לא משחק מהר, לעיתים אנוכי) לא באמת רלוונטים לליגת העלאק. הוא כלי נהדר מול בונקרים שזה בעצם 85% מהמשחקים בליגה.
הוא כן צריך לחדד לא מעט תכונות אצלו בשביל להפוך לשחקן גדול על אמת ולכאן נכנס התפקיד של המאמן שאני מצפה שיעבוד איתו בצורה אישית. הוא הפרויקט הכי חשוב שלנו בהתקפה והוא רחוק מלהיות המוצר המוגמר. האם הוא יכול לעשות קפיצת מדרגה נוספת? נחכה ונראה.

לאבד אותו (בדמות עזיבה, או מקצועית כמו בפלייאוף בעונה שעברה) לא צריך להיות על הפרק.
בטח לא במצב הנוכחי של שאר ההתקפה ושל השוק הישראלי באופן כללי.
ForeverRed כתב:
09 יולי 2022, 13:15
ריצת אמוק לכיוון השוער פעם במשחק - זה לא לחץ.
חילוץ פעם בסיבוב על ה-16 שהפך לגול במתפרצת - לא נחשב להגנה.

הוא לא מבין את המשחק.
הוא תוקע את השטף.
אתמול מרגע שהוא יצא הפכנו לקבוצה ולא לערן לוי + 10.
וכן, יש לו מלא כדורגל ברגליים.

אין לי שום דבר נגדו. באמת.
אני פשוט לא מתחבר לזה.
תראו את שרי בחיפה, כמה קלאס וחכמה.
ככה צריך לשחק בעמדה הזאת.
אין טעם להשוות אותו לשרי וז'וסוואה כי הוא בחיים לא יהיה ברמה הזאת, לא בראש ולא ברגליים. והוא לא צריך להיות בפוזיציה הזאת גם. אם כן זה כישלון של הצוות המקצועי.
תשווה אותו למקבילים הישראלים שלו. חזיזה, אצילי, יונתן כהן, עטר לפני כמה שנים. האם הוא באמת רחוק מהרמה הזאת? ממש לא.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

הפועלעולה כתב:
09 יולי 2022, 13:16
יש לו מספיק איכויות כדי להיות שחקן מוביל. הליקויים שאתם מדברים עליהם בצדק (יותר מדי נגיעות בכדור, לא משחק מהר, לעיתים אנוכי) לא באמת רלוונטים לליגת העלאק. הוא כלי נהדר מול בונקרים שזה בעצם 85% מהמשחקים בליגה.
הוא כן צריך לחדד לא מעט תכונות אצלו בשביל להפוך לשחקן גדול על אמת ולכאן נכנס התפקיד של המאמן שאני מצפה שיעבוד איתו בצורה אישית. הוא הפרויקט הכי חשוב שלנו בהתקפה והוא רחוק מלהיות המוצר המוגמר. האם הוא יכול לעשות קפיצת מדרגה נוספת? נחכה ונראה.

לאבד אותו (בדמות עזיבה, או מקצועית כמו בפלייאוף בעונה שעברה) לא צריך להיות על הפרק.
בטח לא במצב הנוכחי של שאר ההתקפה ושל השוק הישראלי באופן כללי.

אין טעם להשוות אותו לשרי וז'וסוואה כי הוא בחיים לא יהיה ברמה הזאת, לא בראש ולא ברגליים. והוא לא צריך להיות בפוזיציה הזאת גם. אם כן זה כישלון של הצוות המקצועי.
תשווה אותו למקבילים הישראלים שלו. חזיזה, אצילי, יונתן כהן, עטר לפני כמה שנים. האם הוא באמת רחוק מהרמה הזאת? ממש לא.
אני משווה אותו למקבילים בעמדה בקבוצות היריבות שלנו, או לאלה שרלוונטיים להגיע על המשבצת שלו. והוא נופל מהם משמעותית. התפקיד שלו הוא קריטי לקבוצת כדורגל. יש אחד כזה על הדשא.

שלח תגובה