דור מיכה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Red Tiger
Title: קרייזי-רד

Re: דור מיכה

שליחה על ידי Red Tiger »

ForeverRed כתב:
28 יולי 2022, 12:39
תגיד לא נמאס לך? יאללה שחרר אותנו.
הוא לא נח

סמל אישי של משתמש
MELI

שליחה על ידי MELI »

ForeverRed כתב:
28 יולי 2022, 12:39
תגיד לא נמאס לך? יאללה שחרר אותנו.
אתה יכול להתעלם.
אבל אתה בוחר קאטלק מוביל דעה.

תתקדם.

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

גם לזרוק בן אדם באמצע החוזה שנייה אחרי שנולדה לו תינוקת זה לא הגיוני. שיסיים את העונה וניפרד
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

אסי, דגים כתב:
28 יולי 2022, 12:55
גם לזרוק בן אדם באמצע החוזה שנייה אחרי שנולדה לו תינוקת זה לא הגיוני. שיסיים את העונה וניפרד
מה הקשר שנולדה לו תינוקת?

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

MELI כתב:
28 יולי 2022, 12:46
אתה יכול להתעלם.
אבל אתה בוחר קאטלק מוביל דעה.

תתקדם.
אתה מביך בחיי

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

גיא חניה כתב:
28 יולי 2022, 13:00
מה הקשר שנולדה לו תינוקת?
אם היית מעסיק, ועובד שלך בדיוק היה עובר אירוע משמעותי בחיים, נראה לי לא נכון לפטר מישהו שנייה אחרי שזה קורה. הולדת תינוק ראשון זה לא זמן טוב להיות מובטל בבית. אתה יכול כמובן לפטר, זכותך, תלוי איך אתה תופס את היחס של העסק שלך לעובדים ומשפחותיהם.
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

״ כבר יותר משנתיים שאני שותק ומנסה להישאר מתחת לראדר בכדי לשמור על השפיות שלי ושל משפחתי ועל כבודן ונפשו של המתלוננות. התנצלתי כבר ולקחתי את האחריות למעשיי אך לצערי האובססיה לנושא לא פסחה גם בשבוע המאושר ביותר שבו הפכתי לאבא לראשונה בחיי הכתבה המדוברת הינה מסולפת וכל כך מגמתית שבאה להכפיש ולרמוס צד אחד בסיפור תוך התעלמות מוחלטת מהמציאות ולעובדות הקיימות עם שימוש בהודעות לא אותנטיות ודברים שלא היו ולא נבראו מעולם . לא אכנס לפרטים מפאת כבוד למעורבים בה. אבל חשוב לי להבהיר כאן שמעולם בכל שנותיי לא נגעתי בשום סם כלשהו כפי שמנסים לתאר בכתבה. אלו שמכירים אותי יודעים זאת היטב. מיטב החוקרים של המשטרה והפרקליטות חקרו בייסודיות כל הניסיון האובססיבי להעביר את ההכרעה אל בית משפט שדה ולאפשר לכל בריוני המקלדת לפזר רוע ולהרוס את תדמיתי הוא נטל כבד שאיתו אני ובני משפחתי נאלצים להתמודד. אני מקווה שכל מי שידם קלה על המקשים ינשמו לרגע ויעצרו לחשוב לפני שהם מגיבים ומפזרים דברי שנאה ורוע. פרט ופרט תחת אווירה ציבורית מאוד טעונה ולחץ תקשורתי כבד ולבסוף ראו לנכון לסגור את התיק מחוסר אשמה. אני רוצה להדגיש זאת שוב, התיק נסגר מחוסר אשמה!!! לסיום אני רוצה להתנצל בפני כל משפחת הפועל באר שבע ולעומדת בראשה אלונה ברקת שהם נאלצים להתמודד עם הרעל התקשורתי סביבי בעקבות דברים שקרו בעבר ושעליהם כבר לקחתי אחריות ושהיום אני במקום אחר. דור מיכה״

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

Itay כתב:
28 יולי 2022, 14:04
״ כבר יותר משנתיים שאני שותק ומנסה להישאר מתחת לראדר בכדי לשמור על השפיות שלי ושל משפחתי ועל כבודן ונפשו של המתלוננות. התנצלתי כבר ולקחתי את האחריות למעשיי אך לצערי האובססיה לנושא לא פסחה גם בשבוע המאושר ביותר שבו הפכתי לאבא לראשונה בחיי הכתבה המדוברת הינה מסולפת וכל כך מגמתית שבאה להכפיש ולרמוס צד אחד בסיפור תוך התעלמות מוחלטת מהמציאות ולעובדות הקיימות עם שימוש בהודעות לא אותנטיות ודברים שלא היו ולא נבראו מעולם . לא אכנס לפרטים מפאת כבוד למעורבים בה. אבל חשוב לי להבהיר כאן שמעולם בכל שנותיי לא נגעתי בשום סם כלשהו כפי שמנסים לתאר בכתבה. אלו שמכירים אותי יודעים זאת היטב. מיטב החוקרים של המשטרה והפרקליטות חקרו בייסודיות כל הניסיון האובססיבי להעביר את ההכרעה אל בית משפט שדה ולאפשר לכל בריוני המקלדת לפזר רוע ולהרוס את תדמיתי הוא נטל כבד שאיתו אני ובני משפחתי נאלצים להתמודד. אני מקווה שכל מי שידם קלה על המקשים ינשמו לרגע ויעצרו לחשוב לפני שהם מגיבים ומפזרים דברי שנאה ורוע. פרט ופרט תחת אווירה ציבורית מאוד טעונה ולחץ תקשורתי כבד ולבסוף ראו לנכון לסגור את התיק מחוסר אשמה. אני רוצה להדגיש זאת שוב, התיק נסגר מחוסר אשמה!!! לסיום אני רוצה להתנצל בפני כל משפחת הפועל באר שבע ולעומדת בראשה אלונה ברקת שהם נאלצים להתמודד עם הרעל התקשורתי סביבי בעקבות דברים שקרו בעבר ושעליהם כבר לקחתי אחריות ושהיום אני במקום אחר. דור מיכה״
הלוואי הוא היה כזה אגרסיבי גם על המגרש.
אולי היינו משתמשים בו בתור 50:50.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

הנערות לא צד בסיפור. אני גם בספק אם העדות של בוקר על המצב הקשה של אחת הנערות באמת נכון, כל הסיפור הזה התפוצץ כי שתיהן הלכו והתרברבו בתיכון ש"עשינו את אצילי ומיכה".

אבל מהן אין לי ציפיות, הן גם סהכ ילדות ולא מודעות ב100% למעשיהם.
משני אנשים בוגרים אני כן מצפה להתנהגות שונה בתכלית. ואם אתם בקטע של להשכיב כל מה שזז, אז שזה יהיה בגילאים נורמליים.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

תמונה

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

אם הכתבה מסולפת תתבע דיבה

סמל אישי של משתמש
AG77

שליחה על ידי AG77 »

שמעון א כתב:
28 יולי 2022, 14:11
הלוואי הוא היה כזה אגרסיבי גם על המגרש.
אולי היינו משתמשים בו בתור 50:50.
דווקא בחלק של לקחת אחריות זה דומה לאיך שהוא מתנהג במגרש

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

אני חושב שמה קשור ידעו בדיוק מה קורה בקבוצות הוואטס אפ האלה לפני 5 שנים…
הללי לי הללי.

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

לא יודע מי ייעץ לו להוציא את הפוסט הזה... אבל אני חושב שזה היה מיותר אם לא טיפשי מצידו להגיב ככה.

עדיף לשתוק.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

שמעון א כתב:
28 יולי 2022, 14:37
לא יודע מי ייעץ לו להוציא את הפוסט הזה... אבל אני חושב שזה היה מיותר אם לא טיפשי מצידו להגיב ככה.

עדיף לשתוק.
זה חייב להיות באישור דוברות המועדון.
ולא חושב שזה טיפשי,יש כאלה שבוחרים להתעלם ויש כאלה שפחות זאת זכותו.

שלח תגובה