דינמו מינסק- הפועל באר שבע, חמישי, 21:00, טרנר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

Re: דינמו מינסק- הפועל באר שבע, חמישי, 21:00, טרנר

שליחה על ידי Itay »

שיש כתב:
28 יולי 2022, 22:31
נו ינחתו הלילה שני זרים ויעשו בדיקות בבוקר?
יש קשר מרכזי איטלקי שכבר נחת ועוד קשר אגף הולנדי שכבש פעם ללברקוזן (אומרים שער אחד מאוד יפה).
ובנימה יותר רצינית, הסגל חייב להתחיל לזוז, עוד קצת יחזקאל ואנסה ואבדנו.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

Red Tiger כתב:
28 יולי 2022, 22:35
תן לי קצת קרדיט גבר אתם לא היחידים שמבינים כאן כדורגל.
הוא מאמן אותנו מספיק זמן בשביל להבין ולראות מה האג׳נדה והפילוסופיה שלו כמאמן.
אני עדיין לא רואה שיטה מוגדרת ועדיין ברמת הגישה גם בסמי וגם היום רואים שאליניב לא דוגל במשחק לחץ בניגוד למה שאמרו כאן.
אחד כזה שדוגל במשחק כזה רואים על הקבוצה שלו מהיום הראשון והוא כנראה פחות מאמין.
הוא בוא נגיד ככה יותר זהיר כמו לוי ואבוקסיס אבל גם גמיש יותר ומשנה תוך כדי שזה אחלה אבל לא שובה עין מה שנקרא.
היום הקבוצה עלתה לשחק לפי ההנחיות שלו ולא משנה אם תפילו עכשיו תיקים על שחקנים.
הגישה שלו למשחק הייתה ״תהיו זהירים שלא נקבל גול בהפתעה״,זה היה נראה ככה מהדקה ראשונה.
ראינו אותו מאמן כשהמשרה נפלה עליו משום מקום ובלי הכנה מוקדמת… ועדיין בכל פעם שהוא החליף את המתחזה שהיה לפניו ראינו כבר משחק אחד לאחר מכן בהבדל, היינו הרבה יותר משוחררים והתקפיים עם ברדה מאשר עם לוי ואבוקסיס, לא אמרתי לרגע שאינך מבין בכדורגל (להיפך, מסכים עם הרבה מדעותיך), אך לא ברור איך אתה לא רואה את זה. אני אשמח שתביא לי עוד משחק אחד תחת ברדה שלא יזמנו,היינו פסיביים,השחקנים זחלו על הדשא,לא ייצרנו איומים… כפי שהיה היום, לקחת את המשחק הזה ולהסיק ממנו מהי הפילוספיית משחק של ברדה? לא נכון לטעמי. העונה הזו זו העונה הראשונה שהוא הסמכות המקצועית העליונה, הוא בונה את הסגל והוא קובע את השיטה, מה שהיה בעבר לא רלוונטי.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

Red Tiger כתב:
28 יולי 2022, 22:24
אני מתחיל לקבל לאט לאט את ההרגשה שברדה ספג ואף התחבר יותר לגישה של אבוקסיס ולוי יוצר מאשר לבכר.
הגישה שבה עלתה הקבוצה היום שבה היא נותנת לרוסים להשתלט על המשחק בהתחלה,ההגנה הנסוגה,העובדה שהקבוצה לא לוחצת ובעצם נותנת לרוסים לצאת החוצה ולנסות לעקוץ הייתה הגישה של השניים לפניו.
גם הראיון בסיום המשחק היה סוג של אבוקסיס לעניים.
עכשיו לא שיש לי בעיה עם זה פשוט אנשים צריכים כאן לעשות תיאום ציפיות.
לא נראה מברדה לא משחק לחץ ושחקנים שרצים בלי הפסקה,כן נראה קבוצה נחושה מאוד אבל לעיתים גם נורא משעממת ונטולת רעיונות.
אתה זוכר את הכדורגל של בכר בעונה שפוטר?

מה לעשות מאמן גם תלוי בשחקנים שלו. כרגע יש לנו יותר מדי שחקנים רעים שמגיעים להרכב.
ברדה יצטרך להביא את החיזוק הנכון ולשלב את כולם. יקח זמן מקווה שיצליח.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Red Tiger »

CrazyRed7 כתב:
28 יולי 2022, 23:17
אתה זוכר את הכדורגל של בכר בעונה שפוטר?

מה לעשות מאמן גם תלוי בשחקנים שלו. כרגע יש לנו יותר מדי שחקנים רעים שמגיעים להרכב.
ברדה יצטרך להביא את החיזוק הנכון ולשלב את כולם. יקח זמן מקווה שיצליח.
הכדורגל של בכר היה לא רע בכלל,חוסר מזל מנע מאיתנו הרבה פעמים לנצח משחקים וכן במקרה הזה היו שחקנים שהם חסרי אינטלגנציה שלא התאימו לשיטה שלו והשאירו המון חורים בעיקר בהגנה.
ברור שברדה יצטרך להתחזק ואני חושב שעם חיזוק זה יראה הרבה יותר טוב.
יחד עם זאת אין מה לצפות מהפועל בש תחת ברדה לשחק משחק לחץ,אין כאן קשר לשחקנים זה עניין של שיטה.
הוא יביא שחקנים שיתאימו לשיטה שלו וזה לא משחק לחץ.
חשוב שהעניין הזה יהיה ברור למה אנשים בטוחים שזאת השיטה המועדפת עליו והיא לא.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

Itay כתב:
28 יולי 2022, 22:39
ראינו אותו מאמן כשהמשרה נפלה עליו משום מקום ובלי הכנה מוקדמת… ועדיין בכל פעם שהוא החליף את המתחזה שהיה לפניו ראינו כבר משחק אחד לאחר מכן בהבדל, היינו הרבה יותר משוחררים והתקפיים עם ברדה מאשר עם לוי ואבוקסיס, לא אמרתי לרגע שאינך מבין בכדורגל (להיפך, מסכים עם הרבה מדעותיך), אך לא ברור איך אתה לא רואה את זה. אני אשמח שתביא לי עוד משחק אחד תחת ברדה שלא יזמנו,היינו פסיביים,השחקנים זחלו על הדשא,לא ייצרנו איומים… כפי שהיה היום, לקחת את המשחק הזה ולהסיק ממנו מהי הפילוספיית משחק של ברדה? לא נכון לטעמי. העונה הזו זו העונה הראשונה שהוא הסמכות המקצועית העליונה, הוא בונה את הסגל והוא קובע את השיטה, מה שהיה בעבר לא רלוונטי.
צריך גם להיות הוגנים ואמיתיים.
כל דבר שהיית שם במקום לוי שנה שעברה היה נראה טוב יותר.
הוא מאמן שדי מסרס שחקנים,הדבר היחיד שראיתי כשינוי זה שחקנים יותר משוחררים עדיין לא שיטה שהוא סגור עליה.
למשל בני לם כדוגמא או בכר או אפילו אבוקסיס,מהרגע הראשון אתה רואה שיטה שרק הולכת ומשתכללת כשיטה.
עליה מתאימים לאחר מכן את השחקנים ורצים קדימה.
כרגע והדגש הוא על כרגע,אני לא רואה משהו מיוחד וברור שברדה רץ איתו.
כן אתה רואה שחקנים מחוייבים,נחושים וכל הבבלת ועדיין היום למשל שום רעיון התקפי,שום תבנית.
קורה שתופסים משחק פחות טוב,כאן זה היה הרבה מעבר והלוואי שזה היה חד פעמי.
מאוד רוצה שהוא יצליח,זה מגיע לו ולנו.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

Red Tiger כתב:
28 יולי 2022, 23:44
צריך גם להיות הוגנים ואמיתיים.
כל דבר שהיית שם במקום לוי שנה שעברה היה נראה טוב יותר.
הוא מאמן שדי מסרס שחקנים,הדבר היחיד שראיתי כשינוי זה שחקנים יותר משוחררים עדיין לא שיטה שהוא סגור עליה.
למשל בני לם כדוגמא או בכר או אפילו אבוקסיס,מהרגע הראשון אתה רואה שיטה שרק הולכת ומשתכללת כשיטה.
עליה מתאימים לאחר מכן את השחקנים ורצים קדימה.
כרגע והדגש הוא על כרגע,אני לא רואה משהו מיוחד וברור שברדה רץ איתו.
כן אתה רואה שחקנים מחוייבים,נחושים וכל הבבלת ועדיין היום למשל שום רעיון התקפי,שום תבנית.
קורה שתופסים משחק פחות טוב,כאן זה היה הרבה מעבר והלוואי שזה היה חד פעמי.
מאוד רוצה שהוא יצליח,זה מגיע לו ולנו.
אבל בוא נזכור משהו, ברדה מונה לפני סך הכל חודש וחצי למאמן ראשי באופן קבוע… בכל הפעמים בהן הוא נקרא לדגל הוא נפל עם קבוצה עם כלים מוגבלים שאומנו במשך חודשים רבים ע״י מאמנים שאתה בעצמך אמרת את זה- סירסו אותם. איזה תבניות ושיטה אתה מצפה לראות ממאמן שמונה בהפתעה גמורה בסוף מרץ? זה לא משהו שאפשר לעבוד עליו ולראות תוצאות בפרק זמן כל כך קצר. אני באמת לא מצליח להבין מאיפה אתה מסיק שהכדורגל של ברדה יותר דומה לשל לוי ואבוקסיס שחרטו על דגלם בונקרים מסריחים,קבוצה פסיבית ושערים מבחינתם זה בונוס העיקר לא לספוג, תצפה שוב במשחק שלוי פוטר אחריו (הפועל ת״א) ובמשחק שברדה מונה (רבע גמר מול פ״ת) אותם השחקנים קבוצה אחרת לגמרי.
שיטה זה דבר שלוקח זמן להתוות אותה, אני בספק אם ברדה עבד על זה בעונה שעברה כי הוא מבחינתו עד הרגע האחרון לא קיבל החלטה לאן מועדות פניו. מבחינתי אני שופט אותו כמאמן אך ורק מהעונה הזו (למרות שגם עם הכלים המוגבלים שהיו לו עונה שעברה הוא הצליח לעשות תוצאות נהדרות מול חיפה כולל גביע וכולל מכבי שהייתה שטיח שלנו). אל תיקח מהמשחק הזה יותר מדי מסקנות למרות שהמצב לא ממש מעודד, גם מכבי לפי מה שהבנתי נראתה היום מאוד רע נגד קבוצה של חובבנים, יש למישהו ספק שהיא עוד תשדרג עד הליגה? אותו דבר לגבינו

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

Itay כתב:
28 יולי 2022, 23:56
אבל בוא נזכור משהו, ברדה מונה לפני סך הכל חודש וחצי למאמן ראשי באופן קבוע… בכל הפעמים בהן הוא נקרא לדגל הוא נפל עם קבוצה עם כלים מוגבלים וכאלה שאומנו במשך חודשים רבים ע״י מאמנים שאתה בעצמך אמרת את זה- סירסו אותם. איזה תבניות ושיטה אתה מצפה לראות ממאמן שמונה בהפתעה גמורה בסוף מרץ? זה לא משהו שאפשר לעבוד עליו ולראות תוצאות בפרק זמן כל כך קצר. אני באמת לא מצליח להבין מאיפה אתה מסיק שהכדורגל של ברדה יותר דומה לשל לוי ואבוקסיס שחרטו על דגלם בונקרים מסריחים,קבוצה פסיבית ושערים מבחינתם זה בונוס העיקר לא לספוג, תצפה שוב במשחק שלוי פוטר אחריו (הפועל ת״א) ובמשחק שברדה מונה (רבע גמר מול פ״ת) אותם השחקנים קבוצה אחרת לגמרי.
שיטה זה דבר שלוקח זמן להתוות אותה, אני בספק אם ברדה עבד על זה בעונה שעברה כי הוא מבחינתי עד הרגע האחרון לא קיבל החלטה לאן מועדות פניו. מבחינתי אני שופט אותו כמאמן אך ורק מהעונה הזו (למרות שגם עם הכלים המוגבלים שהיו לו עונה שעברה הוא הצליח לעשות תוצאות נהדרות מול חיפה כולל גביע וכולל מכבי שהייתה שטיח שלנו)
די די אתה עכשיו קצת מתחיל לגננוב דעת.
הוא מאמן את הקבוצה כבר חצי שנה והכלים שלו ממש לא מוגבלים.
אם בני לם הפך קבוצה באמת מוגבלת לכזאת שכולם יודעים איך היא הולכת לשחק גם ברדה יכול עם כלים טובים בהרבה.
לברדה יש הנחות מקלות אך ורק כי שמו הוא אליניב ברדה והוא הרוויח את זה ביושר.
לא הייתם מקבלים משום מאמן כזאת תצוגה שהוא מאמן את הקבוצה מעל חצי שנה אז עזוב שטויות.
בגלל שזה אליניב וכולנו מאמינים בו ורוצים מאוד בהצלחתו אנחנו מצפים לראות משהו טוב יותר.
אני אומר לך מראש,עם כדורגל כזה אין לנו סיכוי להתמודד בליגה מול קבוצות קטנות ושם זה הלחם והחמאה,מאירופה אני ממש לא מודאג כי זה הכדורגל שמעביר אותך שלבים.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

Red Tiger כתב:
29 יולי 2022, 00:01
די די אתה עכשיו קצת מתחיל לגננוב דעת.
הוא מאמן את הקבוצה כבר חצי שנה והכלים שלו ממש לא מוגבלים.
אם בני לם הפך קבוצה באמת מוגבלת לכזאת שכולם יודעים איך היא הולכת לשחק גם ברדה יכול עם כלים טובים בהרבה.
לברדה יש הנחות מקלות אך ורק כי שמו הוא אליניב ברדה והוא הרוויח את זה ביושר.
לא הייתם מקבלים משום מאמן כזאת תצוגה שהוא מאמן את הקבוצה מעל חצי שנה אז עזוב שטויות.
בגלל שזה אליניב וכולנו מאמינים בו ורוצים מאוד בהצלחתו אנחנו מצפים לראות משהו טוב יותר.
אני אומר לך מראש,עם כדורגל כזה אין לנו סיכוי להתמודד בליגה מול קבוצות קטנות ושם זה הלחם והחמאה,מאירופה אני ממש לא מודאג כי זה הכדורגל שמעביר אותך שלבים.
ונראינו כל כך רע בחצי שנה הזו? מקום שני,גביע,אלוף האלופים והעפלה באירופה, עזוב את ההישגים (שהם לא באמת מייצגים משהו), חזר לנו החשק להגיע למשחקים מבלי לסבול בהם, זה כבר היה שווה הכל … אתה מאוד מחמיר איתו, אני עדיין לא חושב שאפשר להסיק יותר מדי לגבי מה השיטה של ברדה ומה התבניות שהוא רוצה לבנות, הוא עדיין עובד עם הכלים שלוי הביא לפה… יש פה עוד 3 זרים שאמורים להיכנס לתמונה (כולל סלמאני) ועוד יש עבודה כדי לשלב את החדשים ולשדרג את הקיים, ממש לא הייתי ממהר לחרוץ לכאן או לכאן, אני מוכן לחתום על כך שברדה הוא ממש לא עוד גרסה של לוי/אבוקסיס.
אין ספק שהיום ההופעה הייתה זוועתית אך צריך לרגע לנשום, אתה באמת מאמין שזה הכדורגל שנציג העונה? במשחק עם קהל אין סיכוי להופעה בזיונית כזו ואני לא בא לתרץ, זו הופעה שלא מתקבלת בשום מצב, עם קהל ובלי קהל. אולי אני טועה אך אתה מסיק המון מהמשחק הזה, אני מאוד רוצה להאמין שברדה בתוך תוכו מאוד מאוכזב ממה שהיה היום. עבודת אימון לוקחת זמן, אני חותם פה שהכדורגל שנציג בליגה יהיה שונה ב-180 מעלות ממה שראינו היום, כמובן גם מבחינת הרכש וגם מבחינת החיבור, הכל עניין של זמן. תקרא לי אופטימי על גבול הפנטזיונר… כך אני רוצה לפחות להאמין.
נערך לאחרונה על ידי Itay ב 29 יולי 2022, 00:20, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

Itay כתב:
29 יולי 2022, 00:15
ונראינו כל כך רע בחצי שנה הזו? מקום שני,גביע,אלוף האלופים והעפלה באירופה ועזוב את ההישגים (שהם לא באמת מייצגים משהו), חזר לנו החשק להגיע למשחקים מבלי לסבול בהם, זה כבר היה שווה הכל … אתה מאוד מחמיר איתו, אני עדיין לא חושב שאפשר להסיק יותר מדי לגבי מה השיטה של ברדה ומה התבניות שהוא רוצה לבנות, הוא עדיין עובד עם הכלים שלוי הביא לפה… יש פה עוד 3 זרים שאמורים להיכנס לתמונה (כולל סלמאני) ועוד יש עבודה כדי לשלב את החדשים, ממש לא הייתי ממהר לחרוץ לכאן או לכאן.
אין ספק שהיום ההופעה הייתה זוועתית אך צריך לרגע לנשום, אתה באמת מאמין שזה הכדורגל שנציג העונה? במשחק עם קהל אין סיכוי להופעה בזיונית כזו ואני לא בא לתרץ, זו הופעה שלא מתקבלת בשום מצב, עם קהל ובלי קהל. אולי אני טועה אך אתה מסיק המון מהמשחק הזה, אני מאוד רוצה להאמין שברדה בתוך תוכו מאוד מאוכזב ממה שהיה היום. עבודת אימון לוקחת זמן, אני חותם פה שהכדורגל שנציג בליגה יהיה שונה ב-180 מעלות ממה שראינו היום, כמובן גם מבחינת הרכש וגם מבחינת החיבור, הכל עניין של זמן.
אני מחמיר עם מי שאני אוהב ומחזיק ממנו.
לא תשמע אותי מדבר על כאלה שאין לי מהם שום תקווה ולא ננקוט בשמות.
הראיון שלו בסוף ביאס אותי מאוד,בחיי חשבתי שזה אבוקסיס.
״כל הכבוד על המחוייבות״ איזה מחוייבות בחייאת דינאק אליה,אלה קבוצה ברמה של ליגה לאומית מה נהיה?

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

Red Tiger כתב:
29 יולי 2022, 00:20
אני מחמיר עם מי שאני אוהב ומחזיק ממנו.
לא תשמע אותי מדבר על כאלה שאין לי מהם שום תקווה ולא ננקוט בשמות.
הראיון שלו בסוף ביאס אותי מאוד,בחיי חשבתי שזה אבוקסיס.
״כל הכבוד על המחוייבות״ איזה מחוייבות בחייאת דינאק אליה,אלה קבוצה ברמה של ליגה לאומית מה נהיה?
יש לו את האמירות הנכונות יותר והנכונות פחות אבל בסוף הוא הולך עם האמת והלב שלו, גם אם זה נראה פחות מובן בעינינו. ברדה לא טיפש הוא יודע טוב מאוד שכדורגל כזה לא יכול להיות פה ואני גם די בטוח שהוא לא שואף אליו, הוא בוחר לקחת מכל משחק משהו וללמוד ממנו לטוב ולרע.
אנחנו עוד לא באוגוסט ומים עוד יעברו בנהר, שוב אומר שלא הייתי מסיק יותר מדי מהמשחק הזה, בטח לא הייתי מסיק שברדה זה גרסה נוספת של צמד המתחזים שהיו פה. השגנו את הכרטיס לשוויץ שזו הייתה המטרה, השאר כבר היסטוריה. מעכשיו הראש 100% בלוגאנו.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

לא חושב שיש מה לבנות הרים וגבעות סביב המשחק אתמול.
משחק אירופי קלאסי לשלבים האלה.
גם בכר בא כמה פעמים בשביל לעבור על הזין איך נרטים.
יש המון דברים מדאיגים ויש גם המון "הנחות" שאפשר לעשות.

בשורה התחתונה המשחקים בשבועיים הקרובים נגד לוגאנו אמורים לשקף הרבה יותר טוב.

הדבר היחיד שצריך לקחת זה שבלי קשר לאירופה חייבים ךהגיע עוד שני זרים. ועדיף מהר.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

זה לא רק אתמול, גם שבוע שעבר נראינו רע.
זה שנכנסו כמה שערים לא הופך משחק לטוב.

ושוב, יש פה לא מעט שחקנים חלשים.
סולומון, דדיה, מדמון, קלטינס, יוספי, יחזקאל, מיכה, אנסה, שכטר, חטואל. תרכיבו מהחבורה הזו קבוצה והם יורדים ליגה בסבירות גבוהה.
חלקם היה צריך ללכת וזה לא קרה.

מה יעשו 2 חלוצים כשהם לא מקבלים כדור אחד נורמלי משחק שלם?
להתחזק דווקא שם תחילה מראה שלא קוראים את המפה נכון.

סמל אישי של משתמש
shacharb

שליחה על ידי shacharb »

MikiRed כתב:
28 יולי 2022, 22:02
אתה רציני? לא קיבל כדור אחד טוב. סבלנות
תחזור אחרי.
לא מאכילים טרולים בפורום!
אם אתה מוצא את עצמך בבור, אז תפסיק לחפור

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

שמעון א כתב:
28 יולי 2022, 22:27
ארבל חייב לפרוש
לא כיף לראות משחק כשהוא משדר
אגב, גם מוטי חביב בלתי נסבל
השדר הכי טוב עדיין בפער, עם כל הטעויות המקסימות שלו.

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

סימיוני כתב:
29 יולי 2022, 08:41
השדר הכי טוב עדיין בפער, עם כל הטעויות המקסימות שלו.
לא יודע מה אתה עדיין מוצא בו

אני מעדיף את רן מלובני משדר כדוריד

שלח תגובה