דור מיכה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: דור מיכה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

RedRock כתב:
01 אוגוסט 2022, 20:30
והאבקה, מה איתה?

חוץ מזה שיש כאלה מלכתחילה לא רצו אותו פה...................
מי שמראש לא רצה כאן את מיכה זה משהו אחד, להחרים שנתיים אחרי הפרשה כששום עובדה לא השתנתה אלא רק התקשורת מנסה לייצר שיח בנושא זה משהו אחר.
נערך לאחרונה על ידי Sir Alex Ferguson ב 01 אוגוסט 2022, 23:45, נערך פעם 1 בסך הכל.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

Sir Alex Ferguson כתב:
01 אוגוסט 2022, 20:32
כשהכל התפוצץ לפני שנתיים כל הפרטים נחשפו, כולל העובדה שהיו שיחות והודעות באינסטגרם.
מבין את הקושי שזורקים ציטוטים מדויקים עם שפה נמוכה בכתבה לא פשוטה לצפייה, אבל אני לא חושב שאנחנו צריכים לתת לתקשורת להוביל את השיח בנושא ובוודאי לא לדבר על החרמת המועדון.
אתה מתעלם מעניין הסמים. אתה הצבוע פה!
אם היה במכבי, היית מדבר אחרת.

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

Sir Alex Ferguson כתב:
01 אוגוסט 2022, 20:32
וחטואל, מה איתו? הדברים שלכאורה מספרים עליו מפריעים כאן למישהו כשהוא בכושר טוב וכובש?

מי שמראש לא רצה כאן את מיכה זה משהו אחד, להחרים שנתיים אחרי הפרשה כששום עובדה לא השתנתה אלא רק התקשורת מנסה לייצר שיח בנושא זה משהו אחר.
מה חתואל קשור? אתה רוצה שנתייחס לשמועות מפגרות? אני לא יודע עליו כלום ואם מישהו יודע משהו לא חוקי שהוא עושה, שידווח, יפרסם, יציף.

אתה משתמש בטיעונים ילדותיים .

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

סימיוני כתב:
01 אוגוסט 2022, 20:35
אתה מתעלם מעניין הסמים. אתה הצבוע פה!
אם היה במכבי, היית מדבר אחרת.
התייחסתי להכל.
לא יודע אם היו סמים במקרה של מיכה ואצילי כמו שפורסם בכתבה, רק יודע שכאשר השחקן כובש/בכושר טוב נוח להתעלם משמועות/דיווחים.

ושוב, אני המבקר הכי גדול של מיכה מבחינה מקצועית, פשוט אני לא חושב שנכון לשנות דעה או להחרים את המועדון על כתבה עיתונאית עם אינטרס מאוד ברור.

וכן, העובדה שהתיק נסגר מחוסר אשמה היא משהו שאני לא מזלזל בו.
נערך לאחרונה על ידי Sir Alex Ferguson ב 01 אוגוסט 2022, 23:45, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

CrazyRed7 כתב:
01 אוגוסט 2022, 18:08
משה הצבוע היחידי כאן זה אתה. הרי אם הוא משחק היום במכבי תל אביב אתה כותב דברים אחרים לגמרי.
נ.ב
יכול לשלוח לך את הדעה שלי על הפרשה עוד כששניהם יצאו לגלות לפני שחזרו לכאן, בטח אחרי שנחשפתי לאחת הבנות ולסרטונים שלה לאחר המעשה שמלמדים על מישהי שהיא שונה לגמרי מהתיאור שעשו לה בכתבה האחרונה…

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

אני רק שאלה...
איך תתייחסו לברדה ומליקסון אם תדעו שהם ידעו מה-כ-ל עוד לפני שדור מיכה חתם? ועוד דחפו להחתים אותו.

האם גם אותם תרצו להעיף מפה?

סמל אישי של משתמש
gooner
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי gooner »

מה זה התירוץ הזה של כתבה עיתונאית?
איך היית אמור להחשף לחומר הזה, מקוראת בקפה?

סמל אישי של משתמש
dudu9998

שליחה על ידי dudu9998 »

אתם עושים משפט שדה מסכים שזה הכי לא מוסרי שיש וגועל נפש וצריך להוקיא התנהגות כזאת אבל אתם אומרים שהיה סמים על סמך מילה של אלמוג בוקר נגד מילה של הפרקליטות שאמרה שלא היה
אז אם למישהו אין הוכחה חותכת לזה אתם יכולים לדבר עד מחר

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

Sir Alex Ferguson כתב:
01 אוגוסט 2022, 20:56
נ.ב
יכול לשלוח לך את הדעה שלי על הפרשה עוד כששניהם יצאו לגלות לפני שחזרו לכאן, בטח אחרי שנחשפתי לאחת הבנות ולסרטונים שלה לאחר המעשה שמלמדים על מישהי שהיא שונה לגמרי מהתיאור שעשו לה בכתבה האחרונה…
אז אם ילדה בת 15 טיפשה אז אפשר לנצל זאת ואותה?לצוד קטינות?
בסוף, איך שלא תהפוך את זה, מדובר בילדה בת 15 שאין לה מושג בחיים. הם הבוגרים והם אלה שצריכים טיפ טיפה אחריות.

אחלה עולם אתה בונה. מקווה בשבילך שאין לך בנות.
נערך לאחרונה על ידי CrazyRed7 ב 01 אוגוסט 2022, 21:05, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

חייב פה מילה גם על אלמוג בוקר.
עשה כתבה מגמתית, אינטרסנטית, צהובה ומכוערת ללא שום ערך עיתונאי תחת עאלק תירוץ של לספר את הצד של הילדות. אותן ילדות שהוא עצמו הרס להן את החיים ביום שהחליט לפוצץ את הפרשה בתקשורת.
אירוני משהו.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

שמעון א כתב:
01 אוגוסט 2022, 20:59
אני רק שאלה...
איך תתייחסו לברדה ומליקסון אם תדעו שהם ידעו מה-כ-ל עוד לפני שדור מיכה חתם? ועוד דחפו להחתים אותו.

האם גם אותם תרצו להעיף מפה?
אם הם ידעו, זה לא מוסיף להם כבוד, אבל יש מרחק גדול מאוד מאוד בין מי שעשה את המעשה, לבין מישהו שהסכים להבליג

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

gooner כתב:
01 אוגוסט 2022, 21:02
מה זה התירוץ הזה של כתבה עיתונאית?
איך היית אמור להחשף לחומר הזה, מקוראת בקפה?
הציטוטים (לא יודע אם מדויקים או לא) נחשפו רק עכשיו, אבל ההתנהלות, ההודעות באינסטגרם, הערב ומה שהיה שם, העובדה שאחת הבנות שיתפה והתגאתה בזה בכל בית הספר ואחרי שהפרשה התפוצצה המשיכה להעלות סרטונים בנושא כולל סרטון שלה חוגגת אליפות של חיפה וחברה שלידה אומרת לה שזה בזכות זה שמכבי איבדו שני שחקני מפתח בגללה, הכל היה חשוף.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

Sir Alex Ferguson כתב:
01 אוגוסט 2022, 21:08
הציטוטים (לא יודע אם מדויקים או לא) נחשפו רק עכשיו, אבל ההתנהלות, ההודעות באינסטגרם, הערב ומה שהיה שם, העובדה שאחת הבנות שיתפה והתגאתה בזה בכל בית הספר ואחרי שהפרשה התפוצצה המשיכה להעלות סרטונים בנושא כולל סרטון שלה חוגגת אליפות של חיפה וחברה שלידה אומרת לה שזה בזכות זה שמכבי איבדו שני שחקני מפתח בגללה, הכל היה חשוף.
לפי התגובות המתחכמות של השחקנים, הציטוטים מדוייקים.
ההתנהגות של הבנות לא רלוונטית להתנהגות של השחקנים.
אם אתה רוצה התייחסות אליהן, הייתי אומר שלא הייתי ממנה את ההורים שלהן להיות מחנכים בבית ספר, אבל זה לא קשור לפרשה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

CrazyRed7 כתב:
01 אוגוסט 2022, 21:04
אז אם ילדה בת 15 טיפשה אז אפשר לנצל זאת ואותה?לצוד קטינות?
בסוף, איך שלא תהפוך את זה, מדובר בילדה בת 15 שאין לה מושג בחיים. הם הבוגרים והם אלה שצריכים טיפ טיפה אחריות.

אחלה עולם אתה בונה. מקווה בשבילך שאין לך בנות.
מי אתה בכלל? אני אדם יותר ערכי ומוסר ממך.
אני לא מתכוון להיתמם ולהתנהג בצביעות כאילו כשמיכה חתם כאן לא היה ידוע לנו כלום וזה היה בסדר לקבל אותו, ופתאום נחתה כאן איזה ידיעה שמשנה את כל התמונה.
אתה רוצה להציג את התמונה ככה כדי להשקיט את המצפון שלך? כדי להכשיר את העובדה שכאשר הוא חתם וחשבתם שנקבל שובר שיווין הסכמתם לקבל אותו ועכשיו כשהוא בקושי המחליף של ספורי פתאום צריך לחתוך אותו או להחרים תמועדון?
היה ידוע שמיכה אדם קטן עוד כשחתם, בלי קשר להאם המעשה היה חוקי או לא הוא היה דוחה. אבל בניגוד לאחרים אני מעדיף להאמין למערכת החוק שסגרה נגדו את התיק מחוסר אשמה לכתב שהציג את הדברים באופן מגמתי וחד צדדי למרות שנחשפנו ללפחות אחת מהבנות שעד היום גאה במה שעשתה.
שום דבר לא השתנה מהיום שמיכה חתם כאן, מי שרוצה להתנהג אחרת כדי להשקיט את המצפון שלו או כי הוא מושפע מהתקשורת זה משהו אחר, רק שלא יעשה את זה על הגב של המועדון ויקרא לחרם צרכנים.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

gooner כתב:
01 אוגוסט 2022, 21:13
לפי התגובות המתחכמות של השחקנים, הציטוטים מדוייקים.
ההתנהגות של הבנות לא רלוונטית להתנהגות של השחקנים.
אם אתה רוצה התייחסות אליהן, הייתי אומר שלא הייתי ממנה את ההורים שלהן להיות מחנכים בבית ספר, אבל זה לא קשור לפרשה
שניהם ברמה מאוד נמוכה, שניהם לא ראוים מבחינתי, פשוט אני לא מקבל את זה שהפכו ללא ראוים רק עכשיו שנתיים אחרי הפרשה בגלל הכתבה האחרונה.
וזהו, כאן הדיון מוצה מבחינתי לפחות.

שלח תגובה