יש ממשלה

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

Re: חוק הגיוס החדש

שליחה על ידי אריאל2 »

ForeverRed כתב:
17 אוגוסט 2023, 16:52
צודק, וואליד טאהא יותר טוב.
וואליד טאהא הוא הומופוב וקיצוני בדעותיו.
מזכיר את אבי מעוז.
בשונה מחבורת הזבל של הליכוד הוא לא נתפס עד כה מחלק ג'ובים, לא הואשם בפלילים, לא מנסה לשנות את הפרדת הרשויות ולא תומך בנתניהו.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אריאל2 כתב:
17 אוגוסט 2023, 23:22
מזכיר את אבי מעוז.
בשונה מחבורת הזבל של הליכוד הוא לא נתפס עד כה מחלק ג'ובים, לא הואשם בפלילים, לא מנסה לשנות את הפרדת הרשויות ולא תומך בנתניהו.
צודק שוב.
האשמה בפלילים זה חמור מתמיכה בטרור ורצון למחוק אותך ואת זרעך מהעולם. הכל לפי האגנדה.
אתה בשוונג. תמשיך.

סמל אישי של משתמש
אריאל2

שליחה על ידי אריאל2 »

שיש כתב:
17 אוגוסט 2023, 20:12
איך אפשר להתייחס אליך ברצינות עם תשובות כאלה ?
א. קשקוש
ב. את נתניהו תפרתם בגלל שנאה ופחד, מי שמחרחב את המדינה זה אתם ורק אתם. אבל יש אלוהים בשמים תתפלא
ג. מי אתה שתקרא להם מחליאים? הערבים שלך טובים יותר? או הפרופסורים המסיטים או הטייסים שכרגע רק משהים התנדבות? אולי מרב מיכאלי או הבת זוג שלה שליין שצילם סרטון שאומר כמה שהוא שונא, יאיר לפיד, רם בן ברק, בני גנץ, סער האנס לכאורה?
כואב לך ממש שאין לך הנהגה בשיט

בוא ספר לי מה מתועב בכהנא? במה הוא שונה מהחמאס והחיזבבאלה שהחברים שלך מעדיפים?
תבין טרור זה ערבי ואל תנסן בשמאל לנחס את זה ליהודים ולמלח הארץ שבזכותם את חי כאן
א. בוא נתערב על 500 ש"ח. תרומה לארגון לפי בחירת המנצח.
ב. שלא יעבור על החוק ולא יתפרו אותו. מה קשור אלוהים בשמיים? לדעתך הוא בעד אוכל שרצים, נואף, בועל נידות ומחלל שבת?
ג. מישהו חייב להם או לך משהו? לך תחליף את הרופאים והטייסים.
הח"כים של הליכוד הם חבורה של כושלים. בורים ועמי ארצות. אוסף של בובות על חוט של יאיר נתניהו. מחליאים זו מחמאה עבורם.
ה"ערבים שלי" מנסים להשתלב בחברה. הערבים שלך מנסים לחיות על חשבוני ולחזור לימי הביניים.
ההשוואה לחמאס אומרת הכל. כהנא הציע לאסור בחוק יחסי מין של יהודים ולא יהודים. רצה לתפוס את השלטון בכח ולהקים מדינת הלכה.
אם אתה לא יודע מיהו זו לא בושה לקרוא קצת עליו.
נערי הגבעות הם לא מלח הארץ. הם אוסף של פאשיסטים אלימים. המתנחלים בחלקם כן בדיוק כמו תושבי חצרים ובאר שבע.
יש טרור יהודי גם אם קשה לך עם זה. עדן נתן זאדה, אשר ויזגן, עמי פופר, יוסף בן דוד, ברוך גולדשטיין ויש עוד בשפע.

סמל אישי של משתמש
אריאל2

שליחה על ידי אריאל2 »

ForeverRed כתב:
17 אוגוסט 2023, 23:34
צודק שוב.
האשמה בפלילים זה חמור מתמיכה בטרור ורצון למחוק אותך ואת זרעך מהעולם. הכל לפי האגנדה.
אתה בשוונג. תמשיך.
אמסור לאבו יאיר את מה שכתבת על טאהא. אולי בעתיד הוא לא ינסה להקים איתו ממשלה.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

Re: יש ממשלה

שליחה על ידי CrazyRed7 »

נתת 5 שמות של יהודים שרצחו ערבים על פני 70 שנה ואתה קורא לזה "טרור".

לא מבין איך יהודי יכול להיות גם סמרטוט וגם נעל בו זמנית. ותסלח לי מראש, לא יכול לסבול אנשים כמוך שמתבטאים כך. תתבייש.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אריאל2 כתב:
17 אוגוסט 2023, 23:38
אמסור לאבו יאיר את מה שכתבת על טאהא. אולי בעתיד הוא לא ינסה להקים איתו ממשלה.
שמענו על הסיפורים האלה, כמו גם על הדיקטטורה, החוקים והפיכת ישראל לאיראן. פסטיבל מספרי סיפורים.

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

כל אזרח במדינת ישראל צריך לתרום את שלו, לא משנה אם הוא דתי, חילוני, ערבי או דרוזי.
מה שמתכננים לנו המפלגות החרדיות בהמשך בליץ החקיקה שלהם זו אינה יהדות, זו פריזיטיות. טפילות בזויה מהסוג של לעשות את זה מהמקפצה. ההוכחה המובהקת לצורך הכל כך ברור של הפרדת הדת מהמדינה.
גדולי ישראל לאורך הדורות עמדו על כך שיהודי צריך לעבוד לפרנסתו בנוסף ללימוד תורה. "אהב את המלאכה ושנא את הרבנות" דרש שמעיה במסכת אבות. "גדולה מלאכה שמכבדת את בעליה" נכתב במסכת נדרים. "פשוט נבלה בשוק ואל תזדקק לבריות" תנו במסכת פסחים.
הרמב"ם למד באוניברסיטה (העתיקה בעולם אגב) והיה גם רופא ואסטרונום. רש"י עסק בגידול ענבים ובמסחר ביין לפרנסתו, רבי יהודה הנשיא, ראש הסנהדרין, היה נצר למשפחה שעסקה במסחר בזיתים וביין, אבן עזרא עסק גם באסטרולוגיה ובמתמטיקה (על שמו נקרא מכתש בירח), ויש עוד המון דוגמאות.
מה שמובילים במשך שנים עסקני הדת בפוליטיקה הישראלית זו אינה יהדות. אלו מעשי נבלה ברשות התורה. נזם זהב באף חזיר. עיסוקם הוא פשע היסטורי מתועב וניבזי של ניצול כספי המדינה ותום ליבם של אוכלוסיות מעוטות יכולת, השארתם כאלו ללא יכולת לפרנס את עצמם, והפיכתם לנטל על צווארם של אזרחי המדינה המשרתים, תורמים, עושים מילואים ומשלמים מיסים. וכל ממשלות ישראל סייעו בכך, לא רק ביבי.
אין לי שום בעיה עם האוכלוסיה החרדית. אני רואה בהם "תינוק שנשבה". יש לי בעיה קשה מאד עם העסקנים הפוליטיים שמנהלים את הביזנס המושחת הזה. הם הדבר הכי רחוק מהיהדות והם עוד בטוחים שהצדק האלוהי בהתגלמותו זורח להם מאיזשהו מקום.
והקואליציה הנוכחית? היא נמצאת בפיק של שיכרון כח. גולדנקופף, דרעי וגפני מבינים שכעת זו שעת כושר נהדרת לסחוט עוד ועוד מנתניהו ואחריהם המבול
ולתגובה התפלה של "הצבא לא צריך אותם" אענה: זה לא חייב להיות שרות צבאי. גם שירות לאומי יהיה מבורך. בתי חולים, משטרה, הגנה אזרחית, בתי ספר, גני ילדים - לא חסר.
כל אזרח תורם את שלו ולא מנצל את האחר ורוכב על גבו. זו יהדות!!

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

סימיוני כתב:
17 אוגוסט 2023, 22:44
אזור השרון מוגן בזכות סדירים ומילאומניקים כמו הבן שלי ולא בזכות נערי גבעות שלא עושים צבא, תוקפים חיילים, מפנצ'רים ג'יפים, שורפים בתי ערבים בשבת ומתנהגים כמו הקנאים במרד הגדול שהביאו לחורבן הבית .
לא עושים צבא? באמת ? כמה כאלה יש וכמה מתיישבים ביחידות הכי מובחרות?
חוצפה לבוא אליהם בטענות
והעניין הוא פשוט ידידי כמו בעזה, אם הםמלא יחיו שם אז הצבא יצא משם ואז תקבל טרור לפנים

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

אריאל2 כתב:
17 אוגוסט 2023, 23:16
בדרך כלל אבנים ומכות. נשק חם לעיתים רחוקות.
נרצחים ערבים בודדים על ידי מתנחלים ומתים מאות על ידי כוחות הבטחון. רובם מחבלים, מיעוטם חפים מפשע.
זה שהמתנחלים אוהבים להרים לעצמם שהם שומרים על הבטחון של שאר המדינה לא עושה את זה נכון.
הם לא תורמים בכלום לבטחון בעצם המגורים שם. להיפך. מעסיקים את הצבא יותר.
אם הם כל כך אוהבים לגור ליד ערבים שיבואו לנגב.
כמה ערבים נרצחו? וכמה יהודים? כמה אבנים הם סופגים?

יופי שמתים הרבה מחבלים לא מספיק לדעתי, רוצה שנתנצל על זה
איפה אתה גר מעניין? אם הם לא שם אתה מקבל טרור עד הבית
אני מרים להם ובז לאנשים כמוך
אם הם לא שם הצבא לא שם גם כן ואז תקבל עזה באיו"ש
אולי לך לא אכפת כי את גר במקום בטוח ונח וזה הגועל נפש האמיתי והצביעות
רוב המתנחלים עושים צבא ביחידות הכי מובחרות אז של נעלייך כשאתה מדבר עליהם

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

אריאל2 כתב:
17 אוגוסט 2023, 23:17
רק ערוץ 14 זה מרגש
לפחות ערוץ עיתונאי אמיתי ולא הפייק של 12 ו 13

הסקר האחרון שפירסמו שםהיה על כך ש30% רוצים לרדת מהארץ בגלל המהפכה ושכחו להזכיר שאותו מספר היה גם בסקר מ2014 ומאחרי הבחירות ולםני הרפורמה
שטיפת מוח לאנשים תמימים

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

אריאל2 כתב:
17 אוגוסט 2023, 23:22
מזכיר את אבי מעוז.
חבורת הזבל חחח כמה שנאה ותסכול יש בך
אני מרחם עלייך קצת
אני בטוח שבבוא היום ואם זה יהיה רלוונטי למישהו ימצאו עליו משהו כמו כל החברה הערבית המושחתת שכל רצונה זה לזרףוקאותנו לים ביום מן הימים

לתמוך בנתניהו זה ניהיה פשע אה
גן נסראללה והנייה לא תומכים בנתניהו זה ב
טח נותן להם נקודות זכות

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

אריאל2 כתב:
17 אוגוסט 2023, 23:35
א. בוא נתערב על 500 ש"ח. תרומה לארגון לפי בחירת המנצח.
ב. שלא יעבור על החוק ולא יתפרו אותו. מה קשור אלוהים בשמיים? לדעתך הוא בעד אוכל שרצים, נואף, בועל נידות ומחלל שבת?
ג. מישהו חייב להם או לך משהו? לך תחליף את הרופאים והטייסים.
הח"כים של הליכוד הם חבורה של כושלים. בורים ועמי ארצות. אוסף של בובות על חוט של יאיר נתניהו. מחליאים זו מחמאה עבורם.
ה"ערבים שלי" מנסים להשתלב בחברה. הערבים שלך מנסים לחיות על חשבוני ולחזור לימי הביניים.
ההשוואה לחמאס אומרת הכל. כהנא הציע לאסור בחוק יחסי מין של יהודים ולא יהודים. רצה לתפוס את השלטון בכח ולהקים מדינת הלכה.
אם אתה לא יודע מיהו זו לא בושה לקרוא קצת עליו.
נערי הגבעות הם לא מלח הארץ. הם אוסף של פאשיסטים אלימים. המתנחלים בחלקם כן בדיוק כמו תושבי חצרים ובאר שבע.
יש טרור יהודי גם אם קשה לך עם זה. עדן נתן זאדה, אשר ויזגן, עמי פופר, יוסף בן דוד, ברוך גולדשטיין ויש עוד בשפע.
ב. לא עבר על החוק יותר מיאיר, אתה סתם שונא אותו כי הוא לא מאפשר לך את החלום של שתי מדינות לשני עמים , חלוקה של ירושלים, חיסול ההתיישבות

ג. ההתנשאות שלך מחליאה ואתה אדם עלוב ובאמת אני שמח שדעות כמו שלך הם לא רוב פה, יש מספיק רופאים וטייסים במקום האלה שלוקחים פרוטקשן שמוכנים להחליף אותם מיד ללא תנאי, נראה אותם עוזבים את הארץ באמת חחח. אני בז להם .

לא הבנתי מה תושבי באר שבע? מתנחלים?
נערי גבעות הם עבריינים ואני מסכים, קיצונים כמו אחים לנשק ואנשי שלום עכשיו וכל הפרו פלשתינים

שוב נתת כמה שמות וקשקשת שיש עוד הרבה כדי להדגיש שיש טרור יהודי כדי לעשות למתיישבים דה לגיטמציה- אין טרור יהודי, אולי יש פורעים ואנרכיסטים אבל חלק קטן

תבין זו הארץ שלנו ולא של הערבים ואנחנו הרוב פה לשמחתי ולא שכמותך

אקרא עליו , אולי הוא קיצוני כמו שאתה אומר ולא אתחבר לדעות שלו אבל מכאן ועד להשחיר ציבור שלם הדרך ארוכה מאוד
בדיוק כמו שהערבים לפי האיסלם מאוד קיצומיחם ואיתם אין לך בעיה . פה הבעיה

הערבים שלך מנסים להשתלב בחברה , מצחיק
גם החרדים שלי מנסים ויש עליה במספר העובדים ומספר המתגייסים אבל זה מפריע קצת לאג'נדה , את מי תשנא?

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

סימיוני כתב:
18 אוגוסט 2023, 05:58
כל אזרח במדינת ישראל צריך לתרום את שלו, לא משנה אם הוא דתי, חילוני, ערבי או דרוזי.
מה שמתכננים לנו המפלגות החרדיות בהמשך בליץ החקיקה שלהם זו אינה יהדות, זו פריזיטיות. טפילות בזויה מהסוג של לעשות את זה מהמקפצה. ההוכחה המובהקת לצורך הכל כך ברור של הפרדת הדת מהמדינה.
גדולי ישראל לאורך הדורות עמדו על כך שיהודי צריך לעבוד לפרנסתו בנוסף ללימוד תורה. "אהב את המלאכה ושנא את הרבנות" דרש שמעיה במסכת אבות. "גדולה מלאכה שמכבדת את בעליה" נכתב במסכת נדרים. "פשוט נבלה בשוק ואל תזדקק לבריות" תנו במסכת פסחים.
הרמב"ם למד באוניברסיטה (העתיקה בעולם אגב) והיה גם רופא ואסטרונום. רש"י עסק בגידול ענבים ובמסחר ביין לפרנסתו, רבי יהודה הנשיא, ראש הסנהדרין, היה נצר למשפחה שעסקה במסחר בזיתים וביין, אבן עזרא עסק גם באסטרולוגיה ובמתמטיקה (על שמו נקרא מכתש בירח), ויש עוד המון דוגמאות.
מה שמובילים במשך שנים עסקני הדת בפוליטיקה הישראלית זו אינה יהדות. אלו מעשי נבלה ברשות התורה. נזם זהב באף חזיר. עיסוקם הוא פשע היסטורי מתועב וניבזי של ניצול כספי המדינה ותום ליבם של אוכלוסיות מעוטות יכולת, השארתם כאלו ללא יכולת לפרנס את עצמם, והפיכתם לנטל על צווארם של אזרחי המדינה המשרתים, תורמים, עושים מילואים ומשלמים מיסים. וכל ממשלות ישראל סייעו בכך, לא רק ביבי.
אין לי שום בעיה עם האוכלוסיה החרדית. אני רואה בהם "תינוק שנשבה". יש לי בעיה קשה מאד עם העסקנים הפוליטיים שמנהלים את הביזנס המושחת הזה. הם הדבר הכי רחוק מהיהדות והם עוד בטוחים שהצדק האלוהי בהתגלמותו זורח להם מאיזשהו מקום.
והקואליציה הנוכחית? היא נמצאת בפיק של שיכרון כח. גולדנקופף, דרעי וגפני מבינים שכעת זו שעת כושר נהדרת לסחוט עוד ועוד מנתניהו ואחריהם המבול
ולתגובה התפלה של "הצבא לא צריך אותם" אענה: זה לא חייב להיות שרות צבאי. גם שירות לאומי יהיה מבורך. בתי חולים, משטרה, הגנה אזרחית, בתי ספר, גני ילדים - לא חסר.
כל אזרח תורם את שלו ולא מנצל את האחר ורוכב על גבו. זו יהדות!!
הקטע הוא שזה תהליך והם כן מנסים להשתלב אבל זה לא מעניין אף אחד כרגע בגלל השנאה לציבור שלם
ולא לדבר על כל החסדים שהם עושים והעזרה , יד שרה, חסדי נעמי, זק"א, חב"ד בחו"ל ( כיף לשבת לארוחת שבת בהודו איתם אבל לחזור לארץ ולשנוא אותם)

החרדים לא יוציאו חוק שיסדיר אי גיוס אז בוא ננסה יותר חרבל ופחות לשנוא פה ( לא בהכרח אתה בגדול התקשורת)

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

שיש כתב:
18 אוגוסט 2023, 10:04
לא עושים צבא? באמת ? כמה כאלה יש וכמה מתיישבים ביחידות הכי מובחרות?
חוצפה לבוא אליהם בטענות
והעניין הוא פשוט ידידי כמו בעזה, אם הםמלא יחיו שם אז הצבא יצא משם ואז תקבל טרור לפנים
אני מדבר על נוער הגבעות, לא על כלל תושבי יהודה ושומרון. הם נוער שוליים קיצוני שאתה אמרת ששומרים עלינו. זהו, שלא! הם הקצה של השוליים והם מתנכלים לחיילים ואנשי צבא!!!!! אל תתכחש לעובדות הבקשה.

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

שיש כתב:
18 אוגוסט 2023, 10:33
הקטע הוא שזה תהליך והם כן מנסים להשתלב אבל זה לא מעניין אף אחד כרגע בגלל השנאה לציבור שלם
ולא לדבר על כל החסדים שהם עושים והעזרה , יד שרה, חסדי נעמי, זק"א, חב"ד בחו"ל ( כיף לשבת לארוחת שבת בהודו איתם אבל לחזור לארץ ולשנוא אותם)

החרדים לא יוציאו חוק שיסדיר אי גיוס אז בוא ננסה יותר חרבל ופחות לשנוא פה ( לא בהכרח אתה בגדול התקשורת)
יקירי, חסד גם אני עושה והרבה אנשים כמוני שעשו צבא ומילואים כולל ילדיי כיום . זה פוטר אותם משרות? אתה יודע איפה אני, משפחתי וחברי מתנדבים כל השנה? מה אני עשיתי ועושה עם נערים בסיכון ומשפחות נזקקות? לא אפרט פה, אבל מעולם לא חשבתי שלהיות חבר בעמותה ולעזור לאנשים פוטר אותי מחובותי. מה זה השטויות האלה?
ואתה צודק בקשר לתהליך, רק שהפוליטיקאים החרדים לא רוצים שהוא יתקדם ולכן לא מוכנים למקצועות ליבה, רוצים פטור מוחלט מגיוס בגיל צעיר, להשוות תנאים של לומדי תורה לחיילים שמוסרים את נפשם וזמנם למען המדינה.
תתעורר אחי, תתעורר! מנהיגי החרדים רוצים את האוכלוסיה שלהם חלשה ותלותית!!!

שלח תגובה