אימראן אולאד עומאר - חתם ל4 עונות

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
delta7

Re: אימראן אולאד עומאר

שליחה על ידי delta7 »

CrazyRed7 כתב:
21 ספטמבר 2023, 09:33
מה איתו?אין שום מידע. ההגעה של אייכמן לארץ הייתה פחות חשאית.
https://sports.walla.co.il/item/3611127

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

גם כלפי מצטרף לדיבור של המקורבים שעוקבים אחריו כבר תקופה.
אולי הסיבה שהוא לא שיחק מאז אוגוסט זה בגלל הצעה שלנו, בגאורגיה דיברו על פציעה ולא הרחיבו על זה מאז.

בכל מקרה ראיתי תקצירים של טבליסי ממשחקים בהם הוא נתן מספרים (ולא במגרשים שגורמים לי"א להראות כמו האליאנץ ארנה) ואהבתי מה שראיתי.
לדעתי מדובר בשחקן התקפה לכל דבר, כזה שבא לידי ביטוי באזור הרחבה-35 מטר מהשער גג. הוא מסוגל ליצור לחברים שלו והוא עשה את זה לא מעט בתקצירים אבל לרוב הוא חושב דוך על השער. יש לו בעיטה חזקה וחדה, הצטרפות יפה מקו שני וסיומת טובה, מאוד תכליתי. היינו צמאים לסוג כזה של שחקן מול הפועל ת"א.
נראה שאם יצליח להביא את היכולות האלו גם לליגה שלנו אז נרוויח שחקן איכותי ששווה הרבה מספרים. אבל זה חתיכת אם ולא משהו שהוא מובן מאליו.

יש לו קריירה מוזרה עם לא מעט מעברים למדינות שונות. נחכה לכתבות פרופיל שיצליחו להרחיב עליו יותר, אני משער שזה בגלל שהוא התחיל מרקע חובבני למדי למעט גיחה קצרה להירנביין בגיל צעיר.
עושה רושם שהוא מצא את עצמו כשהגיע לגיאורגיה והיה אחד מהזרים הטובים בליגה גם כששיחק בלוקומטיב טבליסי ומשם השתדרג לדינמו טבליסי שהיא הקבוצה הטובה במדינה.
עשה חיל בליגה הגיאורגית עם 31 שערים ו-18 בישולים ב81 משחקים, מהרגע שהגיע לדינמו טבליסי הוא על 21 שערים ו-9 בישולים ב37 משחקים.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

הוא בעלייה מתמדת כל שנה.
נקווה שימשיך את זה אצלנו. זר התקפה אחד מוצלח מה כבר ביקשנו :cry:

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

הפועלעולה כתב:
21 ספטמבר 2023, 10:38
גם כלפי מצטרף לדיבור של המקורבים שעוקבים אחריו כבר תקופה.
אולי הסיבה שהוא לא שיחק מאז אוגוסט זה בגלל הצעה שלנו, בגאורגיה דיברו על פציעה ולא הרחיבו על זה מאז.

בכל מקרה ראיתי תקצירים של טבליסי ממשחקים בהם הוא נתן מספרים (ולא במגרשים שגורמים לי"א להראות כמו האליאנץ ארנה) ואהבתי מה שראיתי.
לדעתי מדובר בשחקן התקפה לכל דבר, כזה שבא לידי ביטוי באזור הרחבה-35 מטר מהשער גג. הוא מסוגל ליצור לחברים שלו והוא עשה את זה לא מעט בתקצירים אבל לרוב הוא חושב דוך על השער. יש לו בעיטה חזקה וחדה, הצטרפות יפה מקו שני וסיומת טובה, מאוד תכליתי. היינו צמאים לסוג כזה של שחקן מול הפועל ת"א.
נראה שאם יצליח להביא את היכולות האלו גם לליגה שלנו אז נרוויח שחקן איכותי ששווה הרבה מספרים. אבל זה חתיכת אם ולא משהו שהוא מובן מאליו.

יש לו קריירה מוזרה עם לא מעט מעברים למדינות שונות. נחכה לכתבות פרופיל שיצליחו להרחיב עליו יותר, אני משער שזה בגלל שהוא התחיל מרקע חובבני למדי למעט גיחה קצרה להירנביין בגיל צעיר.
עושה רושם שהוא מצא את עצמו כשהגיע לגיאורגיה והיה אחד מהזרים הטובים בליגה גם כששיחק בלוקומטיב טבליסי ומשם השתדרג לדינמו טבליסי שהיא הקבוצה הטובה במדינה.
עשה חיל בליגה הגיאורגית עם 31 שערים ו-18 בישולים ב81 משחקים, מהרגע שהגיע לדינמו טבליסי הוא על 21 שערים ו-9 בישולים ב37 משחקים.
תיכף יוכין יוציא לנו כתבה שהוא אירח במימונה את כל הקבוצה חוץ מאת השוער ושאחרי זה הוא ברח למאמן כי ביקש ממנו להכין ספינג'ות.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

נצפה בסורוקה.
בהצלחה!

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

yarinbenizri94 כתב:
20 ספטמבר 2023, 21:08
מספרים, לא כישרון,לא איזה שחקן חכם, לא וואו הוא משחרר בנגיעה רק מספרים!!
כל האמירות האלו לא יענינו אותי דחוף צריך כמו חמצן להרכב הזה שחקן של מספרים ואני מקווה שהוא יודע לדחוף את הכדור לשער אחרת זה לא הפיתרון.
אגב שיחק בליגה הרוסית ה-2 ולא נצץ יותר מדי.

מישהו מכיר את הרמה בגיאורגיה יודע להגיד אם אפשר להסיק משם משהו?
ליגה שנעה בין ליגה א׳ (רוב הליגה) לירכתי ליגת העל (אולי שתי קבוצות).
שמקדשים ׳מספרים׳ מביאים מליגות כאלה.

לא יודע מה זה אומר עליו, הלוואי ויצליח בענק. לי זה יותר נשמע כמו קידוש ערך ה׳מספרים׳ יותר מהכל.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

sumsum כתב:
21 ספטמבר 2023, 14:13

לא יודע מה זה אומר עליו, הלוואי ויצליח בענק. לי זה יותר נשמע כמו קידוש ערך ה׳מספרים׳ יותר מהכל.
צריך להחליט. אם מספרים הם חזות הכל אז הנה מספרים. אם איכות הליגה היא חזות הכל אז כבר הבאנו מבלגיה, פורטוגל ורומניה ושאר מקומות.

אני חושב שצריך גם קצת ריאליזם, אין אף קבוצה ישראלית שתצליח להביא שחקן עם מספרים מוכחים (לא עונת הבלחה ולא מלפני 7 שנים שחקן בירידה) מליגה טובה. הם פשוט לא באים אלינו, זה לא יקומנו בשרשרת המזון כליגה.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

sumsum כתב:

עדיף שחקנים עם אפס מספרים מהליגה הספרדית השניה? היינו שם...

סמל אישי של משתמש
oren2792

שליחה על ידי oren2792 »

delta7 כתב:
21 ספטמבר 2023, 14:37
עדיף שחקנים עם אפס מספרים מהליגה הספרדית השניה? היינו שם...
+100

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

בדומה לספר גם כאן מנסים לקלוט את השחקן לפני הפריצה הגדולה ולא אחרי כשצריך לשלם עליו הון תעופות או כשהוא בירידה בקריירה כמו קלימלה ופטרסון.
כולנו פנטזנו על קאדי שנתן עונת פריצה בקרבאח ומאז הספיק להתקדם לקרסונדר, אבל עונה לפני שהתעניינו בו היה לו רזומה של כלום בפיתה, שחקן עם קריירה שלא מתקדמת לשום מקום ואם היה מגיע לכאן באותה תקופה אז היו שולחים את אלונה וברדה להסתכלות.
קרבאח הצליחו לזהות את הפוטנציאל ובסוף יצא שנהנו משחקן תותח ועשו עליו אחלה אקזיט.

ברור שאין הוקוס פוקוס ולא כל אחד ששוחט ליגות חלשות באירופה הוא כוכב בפוטנציה, החתמות כאלו מצריכות מעקב ארוך ואיכותי כדי שבאמת יהיו סגורים על השחקן ועל הפוטנציאל האמיתי שלו.
המספרים הם תוספת נחמדה אבל בגלל הרמה של הליגה הגיאורגית יותר חשוב לראות פעולות של שחקן איכותי שמסוגל לתרום לנו וזאת ההתרשמות שיצאתי איתה מהמעט שראיתי ממנו.
בעיניי זאת החתמה הרבה יותר מסקרנת מאשר שחקן "בכיר" כמו חוסה פוזו שהיה עליו דיבור כמועמד עד לפני שבוע

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

sumsum כתב:

בטח זה גם מה שכתבו אוהדי סלטה כשחיים רביבו הגיע אליהם

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

ניסינו ליגות יותר בכירות מישראל בלי מספרים לא הלך
ננסה ליגה פחות בכירה עם מספרים ונראה מה ייצא

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

גולר זה מקצוע...

סמל אישי של משתמש
yarinbenizri94

שליחה על ידי yarinbenizri94 »

sumsum כתב:

חחח נשמע מבטיח, תודה!
:צעיף:

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

תראו, קשר אחר שהתחיל בקבוצה הזאת את הקריירה זה קווארצחליה
נסתפק בחצי

שלח תגובה