המצב הביטחוני

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Re: המצב הביטחוני

שליחה על ידי ForeverRed »

סימיוני כתב:
29 אוקטובר 2023, 17:14
אתה מתבלבל. יש הנהלה אחת לכל ארגון לטוב ולרע.
מנהל המדינה מצייץ נגד החיילים שלו באישון לילה- לא רוצה לחשוב מה הייתם אומרים אם גנץ היה עושה את זה.
ביבי הוא האסון של המדינה וההוכחה הכי טובה היא זה שאנחנו מתווכחים על הדברים האלה בזמן מלחמה. בדיוק כמו ראש הממשלה שלנו.
אני עוצר פה. ממשיך לעשות מה שיכול לטובת הצבא ומפונים מאופקים ושדרות. לא בא לי להיכנס ללופים של ויכוחים חסרי תוחלת. כנראה שכלום לא ישתנה פה אחר כך אם יש סנגורים למי שמוביל אותנו כל כך הרבה שנים.
בראייה רחבה ההנהלה אשמה.
נקודתית, כשאתה חוטף 8-0 מול קבוצה נחותה ממך, השחקנים, הצוות, וכל מי שנמצא קרוב לדשא אשם עשרת מונים מבעלים כזה או אחר.

הציוץ? נורא פופולרי לטחון את זה, גם לי יש ביקורת על מהלכים מסוימים שמרמזים על בריחה מאחריות. במקרה הספציפי הזה אני דווקא מבין אותו. גם אני לא הייתי מוכן לקבל השחרה כזאת, כל מיני כתבים מטעם עם מסרים כאילו שהצמרת המדינית קיבלה איתותים ובחרה להתעלם.
ואז כשמגיבים מתחיל מסע הצלב. שום מילה על האחריות של הצד השני, או למי יש אינטרס להוציא דברים כאלה החוצה בעת הזאת. ואתם שותים את זה בשקיקה כמו כבשים.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Red Tiger כתב:
29 אוקטובר 2023, 18:04
נתפסת על משפט אחד.
ראש הממשלה הוא האחראי ואין לי שום כוונה לנקות אותו מהעניין.
יחד עם זאת בולט לעין הקמפיין העלוב בזמן המלחמה שכל מטרתו היא אחת: לסלק את נתניהו.
הלאה,סולק מה אז?
אם נראה לך ששני החבובות האלה גנץ ואייזנקוט הם המנהיגים הבאים זה אומר שלא למדנו כלום.
האנשים הללו ביחד עם נתניהו היו אחראיים לקונספציה הדבילית הזאת של ״חמאס מורתע״.
אני זוכר שלפני כמה שנים עשיתי מילואים באוגדת עזה בדיוק בתקופה של הבלונים שבכל יום מתקרבים לגדר עשרות ומאות חמאסניקים,ההנחיה הייתה לא לירות,לא לייצר פרובוקציה.
הרמטכל היה אז אדון אייזנקוט שבמלחמת לבנון השנייה היה גם ראש אמ״צ.
ואני אומר לך שהרבה אנשים סולקו מהצבא שהיו מפקדים תותחים כי היו ״קרביים מדי״ לצבא הלפטופים.
בשורה התחתונה שינוי אמיתי יהיה כאן אם ישנו הכל מהכל,להיפטר מנתניהו או רק להיפטר מנתניהו לא יפתור אחוז מהבעיות.
מדויק.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Red Tiger »

ns75 כתב:
29 אוקטובר 2023, 18:20
מסכים,

כתבתי גם שלהיפטר מנתניהו בעת הזאת זו טעות, אין כרגע אפשרות ריאלית להלחליף אותו

מאמין שגם אתה רגוע יותר שגנץ ואיזנקוט לידו ולא בן דביר וסמוטריץ

מה יהיה אחרי המלחמה? אנחנו בבעיה גדולה, צריך להתחיל לבנות הכל מהתחלה
כרגע המטרה היא לנצח,קודם כל.
לאחר מכן להתחיל ולעשות יישור קו בכלל הנושאים.
וכן גם אני מכה על חטא בדברים שחשבתי שהם נכונים ומסתבר שהם ממש לא.
האירוע הזה גמר אותי נפשית באמת,איזה מראות אלוהים זה לא נתפס.
אבל כן, יכול שהיינו צריכים לקבל סטירה בשביל שתזכיר לכולנו מי האוייב האמיתי ושאנחנו לא כאלה גדולים,אלה חבורה של אדיוטים שרבו אחד עם השני בזמן שהאוייבים שלנו חיכו לשעת כושר לבצע את זממם.
דבר אחד ברור לי מאוד,אסור בתכלית האיסור שאף אחד מה120 עלובים היום צריכים להיות בכנסת.
צריכה להיות הנהגה אחרת,נחושה שדואגת לאזרחיה ומחזירה להם את האמון בצבא ובמערכת הבטחון.
ואז לבנות כאן חברה טובה,חזקה שכל מי שלא תורם לה שיילך לעזאזל,להעיף את המושחתים והאינטרסנטים וכן גם באה חשבון עם האנשים שנתנו כאן 10 חודשים מוטיבציה לאוייב שחשב שאנחנו מתפרקים וזה הזמן.
אם הדבר הזה יקרה יהיה לנו עתיד טוב ובטוח ואם לאו אז לא למדנו כלום והטרגדיה הבאה בדרך.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

gooner כתב:
29 אוקטובר 2023, 18:21
לא אובססיה מפגרת.
חייל אמור להכנס למנהרה ולסכן את חייו עם מחשבה שהוא אולי הולך למות כי אולי יועץ תקשורתי או הבן שלו אמרו לנתניהו שזה יחזק את הבייס?

לגבי הפוליטיקה עוד יהיה זמן להתווכח, יש הרבה קוספציות להפריך.
ציוץ שכולו ניתוק ואין לי שום כוונה להצדיק אותו.
יחד עם זאת תזכור שכשחייל נכנס למנהרה הדבר האחרון שבא לו לשמוע זה תקשורת שכל מה שהיא עושה זה קמפיין.
ואני אומר לך את זה כאחד שהיה בשטח,כולם תמימי דעים שזה לא הזמן.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

ForeverRed כתב:
בראייה רחבה ההנהלה אשמה.
נקודתית, כשאתה חוטף 8-0 מול קבוצה נחותה ממך, השחקנים, הצוות, וכל מי שנמצא קרוב לדשא אשם עשרת מונים מבעלים כזה או אחר.

הציוץ? נורא פופולרי לטחון את זה, גם לי יש ביקורת על מהלכים מסוימים שמרמזים על בריחה מאחריות. במקרה הספציפי הזה אני דווקא מבין אותו. גם אני לא הייתי מוכן לקבל השחרה כזאת, כל מיני כתבים מטעם עם מסרים כאילו שהצמרת המדינית קיבלה איתותים ובחרה להתעלם.
ואז כשמגיבים מתחיל מסע הצלב. שום מילה על האחריות של הצד השני, או למי יש אינטרס להוציא דברים כאלה החוצה בעת הזאת. ואתם שותים את זה בשקיקה כמו כבשים.
אנלוגיה מופרכת, הוא לא רק בעלים של קבוצה.
הוא גם המאמן הראשי, גם המנהל המקצועי, גם בחר את היריבה, ועכשיו מסתבר שגם כל השאר לא מתפקד - הדשא מיובש, הכדורים מפונצ'רים, השחקנים עם חורים בגרביים, והיו רק 8 שחקנים שעברו בבקרה.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

Red Tiger כתב:
29 אוקטובר 2023, 18:50
ציוץ שכולו ניתוק ואין לי שום כוונה להצדיק אותו.
יחד עם זאת תזכור שכשחייל נכנס למנהרה הדבר האחרון שבא לו לשמוע זה תקשורת שכל מה שהיא עושה זה קמפיין.
ואני אומר לך את זה כאחד שהיה בשטח,כולם תמימי דעים שזה לא הזמן.
לא דיברתי על הציוץ, ולא דיברתי על התקשורת.
כל עוד הוא לא לוקח אחריות הוא בקמפיין פוליטי, וחייל צריך לצאת לקרב כשהוא יודע שהוא מסכן את חייו להגנת המולדת, ולא כי הוא שותף סמוי בקמפיין.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

gooner כתב:
29 אוקטובר 2023, 19:00
לא דיברתי על הציוץ, ולא דיברתי על התקשורת.
כל עוד הוא לא לוקח אחריות הוא בקמפיין פוליטי, וחייל צריך לצאת לקרב כשהוא יודע שהוא מסכן את חייו להגנת המולדת, ולא כי הוא שותף סמוי בקמפיין.
אז עכשיו אנחנו שותפים סמויים לקמפיין..
שמע.. טעות בכלל להתדיין איתך אתה מהכת שגם חייבים נהיה להכחיד כאן אחרי המלחמה,חוצפן

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

gooner כתב:
29 אוקטובר 2023, 18:52
אנלוגיה מופרכת, הוא לא רק בעלים של קבוצה.
הוא גם המאמן הראשי, גם המנהל המקצועי, גם בחר את היריבה, ועכשיו מסתבר שגם כל השאר לא מתפקד - הדשא מיובש, הכדורים מפונצ'רים, השחקנים עם חורים בגרביים, והיו רק 8 שחקנים שעברו בבקרה.
ברור גבר.
ביבי הוא הכל. הכל הוא ביבי.
כשמניחים תפילין בבוקר מתפללים אליו.
אין עוד מלבדו.
מדהים מה ששנאה עושה לאנשים.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

gooner כתב:
29 אוקטובר 2023, 17:39
כשיש אשמים מובהקים כמו במקרה הזה, גם בין כוחות הבטחון וגם במערכת הפוליטית, חייב כל חייל לדעת שהוא מסכן את חייו למען המדינה, ולא כדי לחלץ אדם כלשהו מהפשלה שלו.
כל ראשי מערכת הביטחון לקחו אחריות ולא ימשיכו בתפקידם אחרי המלחמה, רק ראש הממשלה ב 15 שנים האחרונות מסרב, גם כשרבים ממצביעי הליכוד רוצים שיילך.
בערוצי החדשות וגם בציבור בכלל לא ראיתי שום דבר שפוגע באחדות, רק דרישה מהאדם בראש המערכת לקחת אחריות.
ערוץ 14 הוא היחיד שעסוק בלהפיל את האשמה על כולם, כמובן כולם חוץ מאחד.
ביבי סיים , יהיו בחירות והוא יתרסק , שוב נגיד -לא עכשיו . עכשיו מנצחים את חמאס

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

נתניהו מחק את הציוץ וגם התנצל, גם הוא מבין שטעה ואין מקום לציוץ כזה בזמן מלחמה.
ובזמן שהפוליטיקאים ממשיך לעשות פולטיקה על חשבון הגב של כולנו, ממשיך לירות טילים על הצפון.
לא יודע למה לא מכריזים שחיזבאללה פתח במלחמה כנגד ישראל ופועלים בהתאם. חייבים טבח ברמת החמאס כדי להתעורר? אין הבדל בין חיזבאלה לחמאס מבחינת הרצון שלהם למחוק את הקיום שלנו. יש לנו כרגע את התמיכה של ארצות הברית לא רק תקציבית אלא גם פיזית באזור, יש לנו תמיכה עולמית, צריך להחזיר את ההרתעה גם בצפון, אחרת יבוא יום ונתעורר להתקפת פתע דומה גם בצפון רק של כוח גדול יותר, מיומן יותר ועם התמיכה של איראן.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

ForeverRed כתב:
בראייה רחבה ההנהלה אשמה.

הלך ישר למלכודת......מיותר ומעצבן

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

ns75 כתב:
29 אוקטובר 2023, 16:31
תקשיב בנאדם אתה אפילו לא מסוגל להבין את ההבדל בין ראש ממשלה, שאחראי על הביטחון של כל אזרחי המדינה שלו

לאנשים שיצאו עם דגל להפגין

אני סתם מבזבז אנרגיה באצבעות פה, באמת, מיותר
מי שיצא עם דגל רצה להפיל ממשלה וזהו .
ראש ממשלה אחראי על הבטחון לבד? אז ןמה יש ממשלה , שרים, משרדים, יועצים, צמרת בטחון, ראשי צבא?
כולם היו בסדר בארוע?
כולם ילכו יחד איתו

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

Red Tiger כתב:
29 אוקטובר 2023, 18:04
נתפסת על משפט אחד.
ראש הממשלה הוא האחראי ואין לי שום כוונה לנקות אותו מהעניין.
יחד עם זאת בולט לעין הקמפיין העלוב בזמן המלחמה שכל מטרתו היא אחת: לסלק את נתניהו.
הלאה,סולק מה אז?
אם נראה לך ששני החבובות האלה גנץ ואייזנקוט הם המנהיגים הבאים זה אומר שלא למדנו כלום.
האנשים הללו ביחד עם נתניהו היו אחראיים לקונספציה הדבילית הזאת של ״חמאס מורתע״.
אני זוכר שלפני כמה שנים עשיתי מילואים באוגדת עזה בדיוק בתקופה של הבלונים שבכל יום מתקרבים לגדר עשרות ומאות חמאסניקים,ההנחיה הייתה לא לירות,לא לייצר פרובוקציה.
הרמטכל היה אז אדון אייזנקוט שבמלחמת לבנון השנייה היה גם ראש אמ״צ.
ואני אומר לך שהרבה אנשים סולקו מהצבא שהיו מפקדים תותחים כי היו ״קרביים מדי״ לצבא הלפטופים.
בשורה התחתונה שינוי אמיתי יהיה כאן אם ישנו הכל מהכל,להיפטר מנתניהו או רק להיפטר מנתניהו לא יפתור אחוז מהבעיות.
תודה

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

Sir Alex Ferguson כתב:
29 אוקטובר 2023, 20:15
נתניהו מחק את הציוץ וגם התנצל, גם הוא מבין שטעה ואין מקום לציוץ כזה בזמן מלחמה.
ובזמן שהפוליטיקאים ממשיך לעשות פולטיקה על חשבון הגב של כולנו, ממשיך לירות טילים על הצפון.
לא יודע למה לא מכריזים שחיזבאללה פתח במלחמה כנגד ישראל ופועלים בהתאם. חייבים טבח ברמת החמאס כדי להתעורר? אין הבדל בין חיזבאלה לחמאס מבחינת הרצון שלהם למחוק את הקיום שלנו. יש לנו כרגע את התמיכה של ארצות הברית לא רק תקציבית אלא גם פיזית באזור, יש לנו תמיכה עולמית, צריך להחזיר את ההרתעה גם בצפון, אחרת יבוא יום ונתעורר להתקפת פתע דומה גם בצפון רק של כוח גדול יותר, מיומן יותר ועם התמיכה של איראן.
מסתבר שזה הרבה יותר מחמאס חיזבאללה נגד ישראל
כמובן שהם שמחים לטבוח בנו אבל הכל משחק של מעצמות

ארה"ב ביקשה ( לפי פרסומים בהתחלה) שלא ניזום כלום מול חיזבאללה ( אגב היו ששיכו את זה לביבי ) ובגלל זה בצפון משחקים בקקה

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

שיש כתב:
29 אוקטובר 2023, 20:26
מסתבר שזה הרבה יותר מחמאס חיזבאללה נגד ישראל
כמובן שהם שמחים לטבוח בנו אבל הכל משחק של מעצמות

ארה"ב ביקשה ( לפי פרסומים בהתחלה) שלא ניזום כלום מול חיזבאללה ( אגב היו ששיכו את זה לביבי ) ובגלל זה בצפון משחקים בקקה
יבוא הזמן גם של הצפון. זה יכול להיות בסבב הזה או בהמשך מאוחר יותר. עדיף לקחת את הזמן ולנקות בדרום קודם...
בזמן הזה צריך סבלנות ועצבי ברזל...

שלח תגובה