מושאלים 23/24

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

Re: מושאלים 23/24

שליחה על ידי CrazyRed7 »

להשתמש בו בטרייד ולסיים את הסיפור הזה. אין לו עתיד בקבוצה שמכבדת את עצמה.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

הפועלעולה כתב:
17 דצמבר 2023, 22:08
מעניין אם כל מי שדיבר ומדבר על יוספי רואה את ההופעה שלו בדרבי.
מה ההבדלים? שבה.חיפה אחרי משחק כזה הוא יפתח גם במשחק הבא וההוא אחריו, אצלנו היה מוחלף במחצית ויושב ביציע לכמה משחקים.

אני לגמרי בעדו אבל אין לו עתיד כאן בקבוצה גדולה כשחקן התקפה, הוא לא מספיק מוכשר בשביל זה.
רוני לוי הגדיל והפך אותו ל10 שלו וכל המשחק עובר דרכו. מקווה שימשיך להביא מספרים ובסוף העונה נמכור.
1+
הספיקו 10 דקות כדי להיזכר במי מדובר, שחקן סופר אנוכי וחסר מוח שבועט לשער כל כדור שמגיע אליו ולא משנה גם אם זה מ-40 מטר. במקום לנסות לבנות איזושהי התקפה מסודרת הוא פשוט מחריב אותה עם בעיטה טיפשית ליציע.

האמת תפור לקבוצות של רוני לוי, כל משחק ההתקפה לא מצריך יותר מדי מחשבה, פשוט לבעוט או לשלוח כדורים על 40 מטר בתקווה שינחת על הרגל הנכונה.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

אין לי מושג על מה אתם מדברים
השחקן היחיד בהפועל חיפה שהיה נראה קשור למקצוע אתמול (ראיתי עד דקה 70 בערך)

סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי MikiRed »

שמעון א כתב:
18 דצמבר 2023, 07:49
אין לי מושג על מה אתם מדברים
השחקן היחיד בהפועל חיפה שהיה נראה קשור למקצוע אתמול (ראיתי עד דקה 70 בערך)

הכל עובר דרכו, אבל אותם קבלת החלטות, בעיטות מארבעים מטר... יש כשרון, אין סינכרון בין היכולת לאפקטיביות. חבל.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

הפועלעולה כתב:
17 דצמבר 2023, 22:08
מעניין אם כל מי שדיבר ומדבר על יוספי רואה את ההופעה שלו בדרבי.
מה ההבדלים? שבה.חיפה אחרי משחק כזה הוא יפתח גם במשחק הבא וההוא אחריו, אצלנו היה מוחלף במחצית ויושב ביציע לכמה משחקים.

אני לגמרי בעדו אבל אין לו עתיד כאן בקבוצה גדולה כשחקן התקפה, הוא לא מספיק מוכשר בשביל זה.
רוני לוי הגדיל והפך אותו ל10 שלו וכל המשחק עובר דרכו. מקווה שימשיך להביא מספרים ובסוף העונה נמכור.

1+
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אנחנו יודעים מה היתרונות והחסרונות של יוספי. השאלה היחידה האם השחקנים בסגל הקיים טובים יותר.
התשובה בשנה שעברה הייתה כן, ולכן כולנו קיבלנו את ההשאלה שלו בינואר. השנה עם הירידה העצומה ביכולת של כל הקישור למעט פוקו אני כבר לא בטוח שהתשובה היא כן. אותו הדבר לגבי דדיה בתחילת הקיץ כשעוד היה את יחזקאל לעומת המצב היום בלי יחזקאל.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

האמת שאני לא יודע מה היתרונות של יוספי :מיצמוץ:

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

יוספי זה השחקן הכי טיפש כרגע בכדורגל העולמי.
ברגע שהוא חוזר לפה אני חוטף התקף אלרגיה.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

Sir Alex Ferguson כתב:
18 דצמבר 2023, 15:08
אנחנו יודעים מה היתרונות והחסרונות של יוספי. השאלה היחידה האם השחקנים בסגל הקיים טובים יותר.
התשובה בשנה שעברה הייתה כן, ולכן כולנו קיבלנו את ההשאלה שלו בינואר. השנה עם הירידה העצומה ביכולת של כל הקישור למעט פוקו אני כבר לא בטוח שהתשובה היא כן. אותו הדבר לגבי דדיה בתחילת הקיץ כשעוד היה את יחזקאל לעומת המצב היום בלי יחזקאל.
אפשר להגיד שהוא ברמה של יוני ושמיר, אבל בכמות ההזדמנויות שקיבל ולא לקח ולא הראה יציבות הוא השניא את עצמו אז ההשאלה הכי מוצדקת לעולם להתפתחות שלנו ושלו.

הפועל חיפה ידועה עם פתיחות טובות וסיבוב שני שמקשה עליה להישאר בליגה, אז אם יתעלו על עצמם יוספי יכול בקיץ לחזור לקבל הזדמנות, אני לא סגור אם יש להם אופציה עליו אבל הכח בידיים שלנו ואני ממש חושב שזו הייתה החלטה טובה.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

shovalb9 כתב:
18 דצמבר 2023, 16:14
אפשר להגיד שהוא ברמה של יוני ושמיר, אבל בכמות ההזדמנויות שקיבל ולא לקח ולא הראה יציבות הוא השניא את עצמו אז ההשאלה הכי מוצדקת לעולם להתפתחות שלנו ושלו.

הפועל חיפה ידועה עם פתיחות טובות וסיבוב שני שמקשה עליה להישאר בליגה, אז אם יתעלו על עצמם יוספי יכול בקיץ לחזור לקבל הזדמנות, אני לא סגור אם יש להם אופציה עליו אבל הכח בידיים שלנו ואני ממש חושב שזו הייתה החלטה טובה.
באופן אישי אני מעדיף לתת את הדקות לסטויאנוב על יוספי.
אבל כשאני רואה לפעמים את בדש פותח אצלנו, אני לחלוטין יכול להבין כאלה שטוענים שליוספי יש מקום כי הוא לטעמי טוב ממנו.
לא לדבר על באריירו/שמיר/גורדנה בעונה הנוכחית, אם זה היה יוספי שמציג יכולת כזאת אצלנו השאלה היחידה הייתה מי תקלוט אותו בינואר.
אותו הדבר לגבי דדיה כשאני רואה מה הולך אצלנו השנה בצד ימין מאז המכירה של יחזקאל…
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

CrazyRed7 כתב:
18 דצמבר 2023, 15:11
הנה רשימה:

זהו.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

Sir Alex Ferguson כתב:
18 דצמבר 2023, 21:49
באופן אישי אני מעדיף לתת את הדקות לסטויאנוב על יוספי.
אבל כשאני רואה לפעמים את בדש פותח אצלנו, אני לחלוטין יכול להבין כאלה שטוענים שליוספי יש מקום כי הוא לטעמי טוב ממנו.
לא לדבר על באריירו/שמיר/גורדנה בעונה הנוכחית, אם זה היה יוספי שמציג יכולת כזאת אצלנו השאלה היחידה הייתה מי תקלוט אותו בינואר.
אותו הדבר לגבי דדיה כשאני רואה מה הולך אצלנו השנה בצד ימין מאז המכירה של יחזקאל…
ברור כי את סטויאנוב לא חווית עונה שלמה או יותר כדי לקוות שיראה גרף שיפור, ולכן התקרה שלו גבוהה משל יוספי, כנ"ל של פליטר. אני לא רואה את דדיה או יוספי הופכים לשחקנים מובילים בליגה בעמדות שלהם. במקרה הטוב שחקני הרכב בקבוצת בטן בליגה/סגל עמוק בשאר.
הם נשארו יותר מדי זמן במקום, ופספסו 2 עונות שבהן היו צריכים להיות מושאלים. (אצל דדיה גם המסע לבוגרים החל מאוחר מדי). אז עכשיו יוספי הושאל ובאמת לפרקים מראה שינוי מהיכולת שלו, שהיא עדיין לא יציבה.

אני באמת לא חושב שיש שנאה מיוחדת ליוספי ודדיה בגלל שהם שחקני בית, כמו שאין התאהבות בגנאח בגלל שהוא שחקן בית. נטו בגלל המשחק שלהם.
יוספי השניא את עצמו עם הבעיטות והחלטות על גבי החלטות רעות בהתקפה, ובשלב מסוים המנייה שלו בכביכול עבודה הגנתית נגמרה כשהתחיל לעשות טובה.
עם דדיה כל פעולה התקפית לא הלכה לו, והגנתית הפך להיות חסר ביטחון, לא יוזם ופשוט קונוס מלווה.
העיקר ביוספי ודדיה שהם היו המון שנים במועדון ועדיין ההזדמנות שלהם לפניהם. נגיד אביב סולומון אפשר להגיד בתקופה מסוימת היה חלש כמו דדיה, והנה שנתיים היה במועדון וזהו לא תשמע ממנו יותר. זה כן הולך לטובתם וגם למוניטין המועדון לכשרונות הצעירים אם תוהים לנדוד מהמחלקה.

אומר את זה אחד שבעונה אחת הספיק לקלל את ספורי מספיק, ואחר כך לאהוב אותו ולהגן עליו בטירוף בפורום כשהיינו מלכת הנייחים.
ולגבי דדיה, אם אין זר על הפרק - מחזיר אותו, אי אפשר להיות עם מגן ימני טבעי בודד פליטר עד סוף העונה ושאר הניסיונות לא עבדו ולא יעבדו.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

יוספי ודדיה לא רק שלא השתפרו, הם הלכו אחורה.
בזה אני חושב שצריך להסתיים הדיון בעניינם. בעיקר לגבי יוספי שאין שום סיכוי שצריך לחזור לפה.

דדיה כנראה יחזור להיות מחליף כי השוק הישראלי הוא ברמת הלא קיים בעמדה הזו, וזה מה שיש.
ביכולת שלו בעונה האחרונה, גם מחליף הוא לא מתאים להיות. ואישית מעבר לפלסתר שהוא יהיה בינואר, הייתי בוחן שחקנים אחרים.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

CrazyRed7 כתב:
18 דצמבר 2023, 15:11

הגזמת...סורוקאי משלנו!! :lol:
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

yossi כתב:
19 דצמבר 2023, 07:21
יוספי ודדיה לא רק שלא השתפרו, הם הלכו אחורה.
בזה אני חושב שצריך להסתיים הדיון בעניינם. בעיקר לגבי יוספי שאין שום סיכוי שצריך לחזור לפה.

דדיה כנראה יחזור להיות מחליף כי השוק הישראלי הוא ברמת הלא קיים בעמדה הזו, וזה מה שיש.
ביכולת שלו בעונה האחרונה, גם מחליף הוא לא מתאים להיות. ואישית מעבר לפלסתר שהוא יהיה בינואר, הייתי בוחן שחקנים אחרים.
לגבי יוספי, חבל, אבל זה כנראה לא יישתפר (יש עוד חצי עונה...). יש לו המון כשרון ויכולת, אבל הפער בין תפישת העולם שלו (מחשיב את עצמו כשחקן על) וקבלת ההחלטות שלו, יגמרו לא את הקריירה.
לא מבין איך אנשי מקצוע שמקורבים אליו לא מצליחים לעבוד אתו על זה. ראיתי אותו בשבת, היה בסדר, עד שבעט מארבעים מטר, ואז הבנתי שכנראה זה כבר לא ישתנה.

שלח תגובה