מושאלים 23/24

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: מושאלים 23/24

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

shovalb9 כתב:
19 דצמבר 2023, 01:55
ברור כי את סטויאנוב לא חווית עונה שלמה או יותר כדי לקוות שיראה גרף שיפור, ולכן התקרה שלו גבוהה משל יוספי, כנ"ל של פליטר. אני לא רואה את דדיה או יוספי הופכים לשחקנים מובילים בליגה בעמדות שלהם. במקרה הטוב שחקני הרכב בקבוצת בטן בליגה/סגל עמוק בשאר.
הם נשארו יותר מדי זמן במקום, ופספסו 2 עונות שבהן היו צריכים להיות מושאלים. (אצל דדיה גם המסע לבוגרים החל מאוחר מדי). אז עכשיו יוספי הושאל ובאמת לפרקים מראה שינוי מהיכולת שלו, שהיא עדיין לא יציבה.

אני באמת לא חושב שיש שנאה מיוחדת ליוספי ודדיה בגלל שהם שחקני בית, כמו שאין התאהבות בגנאח בגלל שהוא שחקן בית. נטו בגלל המשחק שלהם.
יוספי השניא את עצמו עם הבעיטות והחלטות על גבי החלטות רעות בהתקפה, ובשלב מסוים המנייה שלו בכביכול עבודה הגנתית נגמרה כשהתחיל לעשות טובה.
עם דדיה כל פעולה התקפית לא הלכה לו, והגנתית הפך להיות חסר ביטחון, לא יוזם ופשוט קונוס מלווה.
העיקר ביוספי ודדיה שהם היו המון שנים במועדון ועדיין ההזדמנות שלהם לפניהם. נגיד אביב סולומון אפשר להגיד בתקופה מסוימת היה חלש כמו דדיה, והנה שנתיים היה במועדון וזהו לא תשמע ממנו יותר. זה כן הולך לטובתם וגם למוניטין המועדון לכשרונות הצעירים אם תוהים לנדוד מהמחלקה.

אומר את זה אחד שבעונה אחת הספיק לקלל את ספורי מספיק, ואחר כך לאהוב אותו ולהגן עליו בטירוף בפורום כשהיינו מלכת הנייחים.
ולגבי דדיה, אם אין זר על הפרק - מחזיר אותו, אי אפשר להיות עם מגן ימני טבעי בודד פליטר עד סוף העונה ושאר הניסיונות לא עבדו ולא יעבדו.
עובדתית, דדיה לפרקים היה המגן הראשון שלנו (מקצועית) והציג יכולת טובה, ואפילו הוזמן ושיחק בנבחרת, אבל בעונה האחרונה עם הפריצה של יחזקאל והפערים במשחק ההתקפה ממנו הוא פשוט התפרק מנטלית. אני חושב שהשוק הישראלי הוא סופר בעייתי בעמדת המגן הימני, כשבהקשר אלינו מדברים על רז מאיר כשם שאולי יגיע בינואר, אז כן בשוק שרז מאיר נחשב שחקן "רכש" דדיה הוא מגן ליגה ראוי בטח כשיחזקאל נמכר.

אותו הדבר יוספי, שנכון לעכשיו הוא מהשחקנים שהכי מדברים עליו בליגה בגלל המעורבות ההתקפית שלו. מה זה שונה מבדש שבזכות העונה הטובה בירושלים שנה שעברה (שכתבתי עוד לפני שחתם כאן שצריך לשים לב שנופחה מספרית בגלל הפנדלים שלקח) זכה לחוזה אצלנו ולדיבור על אחד מהשחקנים ההתקפיים הטובים בליגה?
מישהו יכול להגיד לי שיוספי נופל מבדש שהוא כלום ושום דבר אצלנו? נופל מגורדנה, באריירו ושמיר שמפסידים במאבקים ומאבדים כדור לקבוצות ברמה של סכנין, הפועל פתח תקווה, נתניה ומכבי פתח תקווה?
היחידי בקישור היום מלבד פוקו ואליאס (שגם פתח חלש אבל במשחק האחרון כן הוסיף המון) שאפשר להגיד שמעניין יותר מיוספי הוא סטויאנוב וזה בעיקר בגלל מה שהראה בנס ציונה והעובדה שהעונה שיחק הרבה כמגן כי גם הוא מאכזב העונה.

אז כן, בהפועל באר שבע הנוכחית של עונת 2023 - 2024 יש מקום גם לדדיה וגם ליוספי.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Sir Alex Ferguson כתב:
19 דצמבר 2023, 13:13
עובדתית, דדיה לפרקים היה המגן הראשון שלנו (מקצועית) והציג יכולת טובה, ואפילו הוזמן ושיחק בנבחרת, אבל בעונה האחרונה עם הפריצה של יחזקאל והפערים במשחק ההתקפה ממנו הוא פשוט התפרק מנטלית. אני חושב שהשוק הישראלי הוא סופר בעייתי בעמדת המגן הימני, כשבהקשר אלינו מדברים על רז מאיר כשם שאולי יגיע בינואר, אז כן בשוק שרז מאיר נחשב שחקן "רכש" דדיה הוא מגן ליגה ראוי בטח כשיחזקאל נמכר.

אותו הדבר יוספי, שנכון לעכשיו הוא מהשחקנים שהכי מדברים עליו בליגה בגלל המעורבות ההתקפית שלו. מה זה שונה מבדש שבזכות העונה הטובה בירושלים שנה שעברה (שכתבתי עוד לפני שחתם כאן שצריך לשים לב שנופחה מספרית בגלל הפנדלים שלקח) זכה לחוזה אצלנו ולדיבור על אחד מהשחקנים ההתקפיים הטובים בליגה?
מישהו יכול להגיד לי שיוספי נופל מבדש שהוא כלום ושום דבר אצלנו? נופל מגורדנה, באריירו ושמיר שמפסידים במאבקים ומאבדים כדור לקבוצות ברמה של סכנין, הפועל פתח תקווה, נתניה ומכבי פתח תקווה?
היחידי בקישור היום מלבד פוקו ואליאס (שגם פתח חלש אבל במשחק האחרון כן הוסיף המון) שאפשר להגיד שמעניין יותר מיוספי הוא סטויאנוב וזה בעיקר בגלל מה שהראה בנס ציונה והעובדה שהעונה שיחק הרבה כמגן כי גם הוא מאכזב העונה.

אז כן, בהפועל באר שבע הנוכחית של עונת 2023 - 2024 יש מקום גם לדדיה וגם ליוספי.
עצם זה שהאופציות האלה נשקלות מעיד על הכישלון של הפועל באר שבע הרבה יותר מעל דדיה ויוספי. בכלל משה, אי אפשר בדיון אחד לדרוש איכות (עם זה אני כאמור מסכים) ובדיון השני להרים לדדיה ויוספי שהם ראויים להיות שחקני הפועל באר שבע

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

יוספי לא ראוי גם אם נשחק עם הנוער.
יש שחקנים שאתה יודע שלא רק שהם לא ישתפרו - הם גם ילכו אחורה. יוספי הוא אחד מהם.
ולא מספיק זה, הוא גם מגיע עם פוזה של כוכב כדורגל, אגואיסט, טיפש וחסר מודעות. לכן הוא כל כך מאוס בקרב אוהדי קבוצת הבית שלו.

אני מעדיף את יוני גם עם החוסר ביטחון שלו והרכות שלו כרגע. לפחות יש תקווה קטנה שישתפר.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

dor69 כתב:
19 דצמבר 2023, 13:40
עצם זה שהאופציות האלה נשקלות מעיד על הכישלון של הפועל באר שבע הרבה יותר מעל דדיה ויוספי. בכלל משה, אי אפשר בדיון אחד לדרוש איכות (עם זה אני כאמור מסכים) ובדיון השני להרים לדדיה ויוספי שהם ראויים להיות שחקני הפועל באר שבע
דור, לדעתי גם שבירו הוא טוב יותר מתומר חמד, אבל בגלל שאתה צריך לרכוש אותו אני לא מציע אותו.
אני מדבר על שחקנים שהם כבר בבעלות שלך.
מבחינת ההגיון שלי, אם יש מגן שהוא כבר שלך, ואתה לא צריך לרכוש אותו, והוא לא נספר בסקוטלנד, ויש לך בעיות בעמדת המגן הימני, למה לא להחזיר אותו? אתה רוצה להגיד לי שעדיף עכשיו להחתים איזה רז מאיר כזה בינואר?
אני מדבר על המצב היום, וכרגע יש לנו נפילות כל כך גדולות בכל כך הרבה מקומות, שלפעמים עדיף את הבינוני (דדיה, יוספי) על החלש (אבו עביד כמגן, סטויאנוב כמגן, בדש).

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

yedidel כתב:
28 ספטמבר 2023, 19:05
ומוחלף דקה 30
ומאז המלחמה קוליבאלי גם לא חזר לישראל…

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

Sir Alex Ferguson כתב:
31 דצמבר 2023, 23:19
ומאז המלחמה קוליבאלי גם לא חזר לישראל…
הקוליבאלי הזה פוטנציאל ענק!
שישלחו מישהו להחזיר אותו!

סמל אישי של משתמש
barkatz8
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי barkatz8 »

קוליבאלי בארץ היה בשבת במשחק של הנוער

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

barkatz8 כתב:
01 ינואר 2024, 14:19
קוליבאלי בארץ היה בשבת במשחק של הנוער
נרגעתי, תודה.

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

שיתאמן עם הבוגרים וישחק בנוער עד סוף עונה
אולי יעזור להם
חלשים מאוד

סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי MikiRed »

חושב שזה שורף זר, אבל שווה להמר

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אם אני לא טועה החל מהעונה אם אתה רושם זר בנוער
אז בבוגרים תוכל לרשום רק 5 זרים למשחק

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

CrazyRed7 כתב:
02 ינואר 2024, 10:02
אם אני לא טועה החל מהעונה אם אתה רושם זר בנוער
אז בבוגרים תוכל לרשום רק 5 זרים למשחק
לדעתי זכור לי שזה פוגע במענק. יכול להיות. בטוח שהיה שינוי בתקנות החדשות ברפורמה שעשו בשנה האחרונה.
קוליבאלי אותי הרשים ממה שראיתי ממנו, מצד שני הרף היה נמוך.

אגב דקות בטוטו וגם בגביע המדינה אפשר לתת לזרים לא רשומים בליגה חופשי. תקנו אותי על זה.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

shovalb9 כתב:
02 ינואר 2024, 23:56
לדעתי זכור לי שזה פוגע במענק. יכול להיות. בטוח שהיה שינוי בתקנות החדשות ברפורמה שעשו בשנה האחרונה.
קוליבאלי אותי הרשים ממה שראיתי ממנו, מצד שני הרף היה נמוך.

אגב דקות בטוטו וגם בגביע המדינה אפשר לתת לזרים לא רשומים בליגה חופשי. תקנו אותי על זה.
אולי בגביע הטוטו, בגביע המדינה לדעתי אי אפשר לשחק עם זרים לא רשומים.

טוב לדעת שקוליבאלי חזר לישראל, אבל אם הוא לא במכבי הרצליה אז אולי הפסיקו את ההשאלה שלו...

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

Sir Alex Ferguson כתב:
03 ינואר 2024, 12:12

טוב לדעת שקוליבאלי חזר לישראל, אבל אם הוא לא במכבי הרצליה אז אולי הפסיקו את ההשאלה שלו...
בגביע הטוטו בכלל מותר נבחנים
תתקנו אותי על הזרים לא רשומים בגביע
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב:
03 ינואר 2024, 12:12

אנשים פה בונים עליו בניינים והוא כנראה לא היה טוב מספיק למכבי הרצליה.

שלח תגובה