מושאלים 23/24

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yarinbenizri94
Title: קרייזי-רד

Re: מושאלים 23/24

שליחה על ידי yarinbenizri94 »

אני אוהד הקבוצה, אין אחד שיותר ישמח לנרטיב של שחקן בית שחוזר מהשאלה אחרי עונה עם מספרים ותופס מקום בסגל אולי אפילו בהרכב.

אבללללל כל מי שמסתנוור מהמספרים של תומר אני מזמין אתכם להסתכל על השער המנצח השבת במשחק בין הפועל חיפה למ.ס אשדוד של תומר!

מה ההחלטה הנכונה במהלך? תומר פעל נכון? מה הסבירות להצלחה בפעולה שלקח? אם היה עושה אחרת למשל נותן פס לשחקן שבא מאחורי שהוא פנוי לגמרי מול שוער זה היה פעולה יותר טובה?
האם באמת יש פה התקדמות בדברים שהרגשנו שהוא עומד במקום בהם או פשוט יותר דקות משחק בקבוצה יותר קטנה?

המהלך הזה שבעייני מתמצת את כל הסיפור שלו..
בהצלחה שיהיה לו אני בטוח שיוכל לעשות אחלה קריירה בליגת העל, מקווה שנדע למקסם רווחים הלוואי בעסקה עם מלמד.
נערך לאחרונה על ידי yarinbenizri94 ב 13 ינואר 2024, 23:56, נערך פעם 1 בסך הכל.
:צעיף:

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

יוספי נמצא במקום הראוי לו.
אסור לגעת בטיפש הזה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

yarinbenizri94 כתב:
13 ינואר 2024, 23:53
אני אוהד הקבוצה, אין אחד שיותר ישמח לנרטיב של שחקן בית שחוזר מהשאלה אחרי עונה עם מספרים ותופס מקום בסגל אולי אפילו בהרכב.

אבללללל כל מי שמסתנוור מהמספרים של תומר אני מזמין אתכם להסתכל על השער המנצח השבת במשחק בין הפועל חיפה למ.ס אשדוד של תומר!

מה ההחלטה הנכונה במהלך? תומר פעל נכון? מה הסבירות להצלחה בפעולה שלקח? אם היה עושה אחרת למשל נותן פס לשחקן שבא מאחורי שהוא פנוי לגמרי מול שוער זה היה פעולה יותר טובה?
האם באמת יש פה התקדמות בדברים שהרגשנו שהוא עומד במקום בהם או פשוט יותר דקות משחק בקבוצה יותר קטנה?

המהלך הזה שבעייני מתמצת את כל הסיפור שלו..
בהצלחה שיהיה לו אני בטוח שיוכל לעשות אחלה קריירה בליגת העל, מקווה שנדע למקסם רווחים הלוואי בעסקה עם מלמד.
שוב אני כותב, הדיון האם יוספי צריך לחזור/האם הוא מספיק טוב להפועל באר שבע הוא דיון אחר.
בדיוק כמו שהדיון האם בלוריאן צריך לחזור/האם הוא מספיק טוב להפועל באר שבע הוא דיון אחר.
השאלה מה היכולת של יוספי (ובלוריאן) בקבוצות שהם משחקים בהן.
אוהדי הפועל תל אביב מחזיקים מאוד מבלוריאן וטוענים שהוא שחקן ההגנה הכי טוב אצלם ביחד עם זובאס.
אוהדי הפועל חיפה מחזיקים מיוספי וטוענים שהוא השחקן הכי טוב בקבוצה ביחד עם מלמד.
אלה העובדות. ושוב מדובר על אוהדים שרואים אותם על בסיס שבועי דקה דקה.

אני לא רואה את יוספי על בסיס שבועי. מתי שכן ראיתי אותו, ראיתי שהוא גם עושה הגנה ומצד שני גם מגיע ומייצר מצבים לאחרים ובכמויות.
5 שערים ו 4 בישולים לחודש ינואר זאת אחלה עונה ליוספי. לא יודע האם הוא מספיק טוב בשבילנו ואיך יראה כשחקן רוטציה מאשר שחקן הרכב שבונים עליו, אבל ברור לי שאם הוא היה תוצר מחלקת הנוער של מכבי תל אביב שנפלט ונותן מספרים דומים בהפועל חיפה והייתה לנו אופציה לקבל אותו בחינם בקיץ כולם כאן היו עפים עליו.
נערך לאחרונה על ידי Sir Alex Ferguson ב 14 ינואר 2024, 13:19, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
yarinbenizri94

Sir Alex Ferguson כתב:
14 ינואר 2024, 00:10
שוב אני כותב, הדיון האם יוספי צריך לחזור/האם הוא מספיק טוב להפועל באר שבע הוא דיון אחר.
בדיוק כמו שהדיון האם בלוריאן צריך לחזור/האם הוא מספיק טוב להפועל באר שבע הוא דיון אחר.
אוהדי הפועל תל אביב מחזיקים מאוד מבלוריאן וטוענים שהוא שחקן ההגנה הכי טוב אצלם ביחד עם זובאס.

אני לא רואה את יוספי על בסיס שבועי. מתי שכן ראיתי אותו, ראיתי שהוא גם עושה הגנה ומצד שני גם מגיע ומייצר מצבים לאחרים ובכמויות.
4 שערים ו 4 בישולים לחודש ינואר זאת אחלה עונה ליוספי. לא יודע האם הוא מספיק טוב בשבילנו ואיך יראה כשחקן רוטציה מאשר שחקן הרכב שבונים עליו, אבל ברור לי שאם הוא היה תוצר מחלקת הנוער של מכבי תל אביב שנפלט ונותן מספרים דומים בהפועל חיפה והייתה לנו אופציה לקבל אותו בחינם בקיץ כולם כאן היו עפים עליו.
קודם כל לא יודע איזה דיון התכוונת לא עניתי למישהו ממכם או לשיחה שהתנהלה פה פשוט ראיתי תקציר של המשחק של הפועל חיפה ובער לי לכתוב חח כנראה התפרצתי לדלת פתוחה.

תשמע יש מצב שאתה צודק ושהיו עפים עליו, אבל הוא לא סתם שחקן ממכבי תא שאנחנו לא מכירים.. זה שחקן שהיה פה וראינו אותו דקה דקה ולכן כשאני רואה את המשחקים של הפועל חיפה מדי פעם ואני מזהה את אותם הדברים שראיתי פה זה מספיק לי בשביל להגיד שלדעתי הוא לא יתאים לפה בדיוק מאותם סיבות שלא שיפר.

זה שהם עפים עליו מצויין חח כל קוץ במדבר פרח? העיקר שיהיה לו ביקוש

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Sir Alex Ferguson כתב:
14 ינואר 2024, 00:10

4 שערים ו 4 בישולים לחודש ינואר זאת אחלה עונה ליוספי. לא יודע האם הוא מספיק טוב בשבילנו ואיך יראה כשחקן רוטציה מאשר שחקן הרכב שבונים עליו, אבל ברור לי שאם הוא היה תוצר מחלקת הנוער של מכבי תל אביב שנפלט ונותן מספרים דומים בהפועל חיפה והייתה לנו אופציה לקבל אותו בחינם בקיץ כולם כאן היו עפים עליו.
המטרות שלהם והמטרות שלך שונות בתכלית. בניגוד אליך לא היה להם שום דבר ברמה יותר גבוהה להשוות אליו

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

גם כשהיה פה נכתב שהוא כנראה יתפתח לשחקן ליגה טוב מאוד בלבל של הפועל חיפה, אשדוד, פת וכל השאר.
ההבדל בין זה לבין להיות שחקן ליגה טוב ב3 הגדולות הוא גדול מאוד.
שבירו זה דוגמא מצוינת, ככה זה שמקפיצים רק בהצלחות.

מאחל לשניהם הצלחה רבה, חושב שהקיץ זה זמן מצוין לממש את המניה של יוספי. טוב לשני הצדדים.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

ההשוואה לשבירו לא נכונה.
שבירו אם היה מגיע היה מגיע כחלוץ מחליף. שחקן רוטציה במקרה הטוב. ובגלל האופי הנוח והטוב שלו, ובגלל שהוא שחקן של עבודה קשה ובלי פוזה - שום דבר שלילי לא היה מגיע מכיוונו.

מישהו מדמיין את יוספי כשחקן ספסל שעולה לרבע שעה ומדי פעם מחליף מישהו בהרכב?יש לו פוזה של כוכב על. הוא לא יקבל את זה והמרמור יחגוג וגם כשיעלה לשחק הוא יעלה לשחק בשביל עצמו.
פה בדיוק נעוצה הבעיה עם יוספי.

סמל אישי של משתמש
barkatz8

שליחה על ידי barkatz8 »

ניב פליטר סיכם בריינה ויושאל עד סוף העונה

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

אחלה השאלה בשבילו, ריינה קבוצה לא רעה בכלל העונה.
מקווה עבורו שיקבל שם דקות משמעותיות.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

CrazyRed7 כתב:
14 ינואר 2024, 10:23
ההשוואה לשבירו לא נכונה.
שבירו אם היה מגיע היה מגיע כחלוץ מחליף. שחקן רוטציה במקרה הטוב. ובגלל האופי הנוח והטוב שלו, ובגלל שהוא שחקן של עבודה קשה ובלי פוזה - שום דבר שלילי לא היה מגיע מכיוונו.

מישהו מדמיין את יוספי כשחקן ספסל שעולה לרבע שעה ומדי פעם מחליף מישהו בהרכב?יש לו פוזה של כוכב על. הוא לא יקבל את זה והמרמור יחגוג וגם כשיעלה לשחק הוא יעלה לשחק בשביל עצמו.
פה בדיוק נעוצה הבעיה עם יוספי.

כנראה שאתה צודק
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
yarinbenizri94

זאהי אחמד באחלה בישול נגד מכבי פ"ת דריבל טוב מול 2 שחקנים ברחבה.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

yarinbenizri94 כתב:
22 ינואר 2024, 00:19
זאהי אחמד באחלה בישול נגד מכבי פ"ת דריבל טוב מול 2 שחקנים ברחבה.
אחלה דראפיץ'. נותן לו המון דקות גם כשאחמד התחיל את העונה פרווה. הלוואי כל ההשאלות יהיו ככה.
ככל שעובר הזמן הוא צובר ביטחון ומראה את הפוטנציאל שלו. הוא לא בעונת פריצה מסחררת או משהו אבל כרגע יותר מרשים מפאון ועדיין צעיר.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

מה עם פאון באמת? הוא משחק בכלל?

סמל אישי של משתמש
אוהד הצלחות
Title: אלופת המדינה 16,17,18!

שליחה על ידי אוהד הצלחות »

ForeverRed כתב:
22 ינואר 2024, 01:01