אליניב ברדה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Re: אליניב ברדה

שליחה על ידי ForeverRed »

Red Tiger כתב:
27 מאי 2024, 08:11
בסוף בכסף,היא שמה את אותם סכומים ששמים גולדאהר ושחר ואף יותר.
איך אתה אוהב להגיד? אני לא מאשים את ברדה כי אין לו את הכלים המתאימים?
אז אני לא מאשים את אלונה שהאחרות ההכנסות שלהן הם פי כמה יותר,שזה יהיה שווה אפשר יהיה לבקר.
קודם כל, הטענות שלי תמיד היו לניהול שלה.
זה לא השתנה.

שנית, הגיע הזמן להפסיק עם השקר הזה שהיא שמה סכומים כמו גולדהאר ושחר. בשנים הקשות שלהם, לפני שהיו הכנסות שיא מאירופה, מנויים ומכירות שחקנים, הם היו מוציאים מהכיס 30-40 מיליון שקל בשנה.
לאלונה הייתה עונה אחת כזאת שאחריה היא לקחה 40 צעדים אחורה. לא מאשים, נטו מדבר עובדות.
לבוא עכשיו כשהקבוצות האלה נמצאות על הגל ויש הכנסות שיא ולספר לנו שהם שמים את אותם סכומים - קצת גניבת דעת.

ומילה נוספת על עניין האצטדיונים שכל כך אוהבים לנפנף בו כתירוץ. היריבות הגדילו אמנם הכנסות אבל מבחינת הפועל באר שבע שום דבר לא השתנה. ההכנסות הן אותן הכנסות שעד לא מזמן, כשהיו רעב ורצון, ידעו להשתמש בהם כדי לרכוש ולהנחית שחקנים בסכומים יפים. אז לא מצפה להשתוללות, אבל הנסיגה שלנו בכל הנוגע לרכש ותחרותיות היא עצומה. מי שמתעלם מזה פשוט עוצם עיניים.

סמל אישי של משתמש
oren2792

שליחה על ידי oren2792 »

ForeverRed כתב:
27 מאי 2024, 10:03
זה לא השתנה.

שנית, הגיע הזמן להפסיק עם השקר הזה שהיא שמה סכומים כמו גולדהאר ושחר. בשנים הקשות שלהם, לפני שהיו הכנסות שיא מאירופה, מנויים ומכירות שחקנים, הם היו מוציאים מהכיס 30-40 מיליון שקל בשנה.
לאלונה הייתה עונה אחת כזאת שאחריה היא לקחה 40 צעדים אחורה. לא מאשים, נטו מדבר עובדות.
לבוא עכשיו כשהקבוצות האלה נמצאות על הגל ויש הכנסות שיא ולספר לנו שהם שמים את אותם סכומים - קצת גניבת דעת.

ומילה נוספת על עניין האצטדיונים שכל כך אוהבים לנפנף בו כתירוץ. היריבות הגדילו אמנם הכנסות אבל מבחינת הפועל באר שבע שום דבר לא השתנה. ההכנסות הן אותן הכנסות שעד לא מזמן, כשהיו רעב ורצון, ידעו להשתמש בהם כדי לרכוש ולהנחית שחקנים בסכומים יפים. אז לא מצפה להשתוללות, אבל הנסיגה שלנו בכל הנוגע לרכש ותחרותיות היא עצומה. מי שמתעלם מזה פשוט עוצם עיניים.
רק אוסיף ואומר שאם השקעת הבעלים ירדה בשנים האחרונות (ועל זה אין לי טענות - הברקתים רשאים להגדיל ולהקטין את ההשקעה שלהם לפי ראות עיניהם), אז מן הסתם ירדו "ההכנסות" (כי השקעת הבעלים היא חלק מהתקציב) ולכן לא רוכשים שחקנים במיליון יורו פלוס או נותנים משכורת של חצי מיליון יורו כמו פעם. אני חושב שבשורה התחתונה זה עניין של הבעלים. אני בטוח שההשקעה של שחר בעשור הזה גדולה בכמה וכמה ממה שהוא השקיע בעשור הקודם. ההשקעה הזאת הביאה להצלחות אשר הביאו למקור הכנסות נוסף מאירופה. הרי סמי היה קיים גם בעשור הקודם, וזה לא עזר להם מי יודע כמה. האם אלונה תחזור להיות רעבה כמו לפני עשור? זאת שאלת השאלות.

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

אתם יודעים מה שלושת הרכישות הגדולות של מכבי חיפה העונה?
שואו, שוראנוב וקאסה.

של מכבי?
יונתן כהן, רז שלמה ובונדוסו.

אלה הרכישות של "מעל מיליון יורו". ממש עושה את ההבדל.

אנחנו רק להזכיר, הוצאנו את מיטב הכסף בשנתיים האחרונות על אלמוג, אליאס וסלמני.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

yossi כתב:
27 מאי 2024, 08:02
אתה כן רוצה להיות.
אתה רוצה להיות איתם במאבק על אותם שחקנים וזה מצריך את אותם סכומי השקעה כמו מועדונים עם הכנסות טבעיות שגדולות משלך פי כמה.
כל השיח שלך מתמקד בכמה אלונה לא משחררת כסף לשחקנים עם יח"צ ורזומה מרשים שעולים הרבה מאוד כסף.
אני רוצה שנהיה במשחק.
אני רוצה שבתקופת רוני לוי כשאנחנו 4 נקודות ממקום ראשון וזוסואה רוצה לחזור (ויודע ממקור ראשון שרצה לחזור לאור הבלאגן שהיה בפולין כשלגיה במאבקים נגד הירידה והאולטרס שם מוריד את השחקנים מהאוטובוס ומאיים עליהם) שאלונה תראה את הרעב ותחזיר אותו ולא תחתים לי את מרמנטיני כאילו אנחנו איזה הפועל חדרה.
אני רוצה שהשנה כשאנחנו ברצף ו-4 נקודות ממקום ראשון, אלונה תראה רעב אמיתי ותביא חלוץ בפרופיל גבוה ולא את ארתור ביום האחרון של החלון על סמך המלצת סוכן כאילו אנחנו איזה בני ריינה.
וכן, אם שגיב יחזקאל שיצא מאיתנו לטורקיה והיה חלק מרכזי בסגנון המשחק שלנו בינואר על המדף, אני מצפה מאלונה שטענו שמכרה אותו מחוסר ברירה שתהיה במשחק ותחזיר אותו בטח כשהוא יכול לחזור באותה נקודת זמן רק אלינו.

אי אפשר רק כשרוצים למכור מנויים ולגייס ספונסרים כי אנחנו "מותג" לדבר על זכייה בכל התארים, ואז כשמגיע שלב המעשים לא לעמוד מאחורי זה ולא להיות במשחק בכלל.

ושוב, לא הכל זה כסף! גם הניהול כאן לא מספיק טוב!
להחתים את בדש ופטרסון במקום להחתים זר אחד בפרופיל גבוה כי היא החליטה שיש רף משכורות של 315 אלף דולר (מיגל) זה ניהול לא מספיק טוב!
למכור את גלזר בסכום שנמכר למרות שיש לו חוזה ארוך טווח זה ניהול לא מספיק טוב!
למכור את יחזקאל בשלב שנמכר ובמחיר שנמכר זה ניהול לא מספיק טוב!
להגיע בכל פעם עם שחקנים חשובים בסגל לשנת חוזה זה ניהול לא מספיק טוב!
עד שכבר מוציאים כסף לרכוש ברכש פאניקה את איילון אלמוג זה ניהול לא מספיק טוב!
להתעלם במשך חודשים מהדרישה של הצוות המקצועי לחלוץ זר בפרופיל מסוים ולהביא זר בפרופיל אחר לגמרי ביום האחרון של החלון רק כדי לא להישאר בלי זה לא ניהול מספיק טוב!
להגיע פעם אחר פעם עם מחלקת הנוער לעונות הישרדות ולא לייצר שחקנים לבוגרים שנים על גבי שנים (מה שהיה מוריד את התלות ברכש) זה ניהול לא מספיק טוב!
להתעלם במשך שנים מהצורך להגדיל ולהעמיק את המעטפת המקצועית זה ניהול לא מספיק טוב!

ואלה הדברים המקצועיים, לא מדבר בכלל על הדברים הניהוליים ומחלקות אחרות.
קבוצה שרוצה להיות הכי טובה שהיא יכולה, מעבר לתקציב, צריכה גם להתנהל בצורה טובה כי אם לדוגמא אלונה מאשרת להביא חלוץ לפני היום האחרון של החלון אז באותו כסף של ארתור אפשר להביא מישהו טוב יותר, מישהו מהרשימות שעקבו אחריו, וזה כבר ניהול.

ברדה שנה שעברה עשה קסמים וזה הספיק למקום שני, בלי מאבק אמיתי על אליפות, כי זה מה ששווה לא רק התקציב הנוכחי אלא גם הניהול הנוכחי, ועדין שלא יפול לאנשים כאן האסימון אז ימשיכו להתעסק באיזה טעות כזאת או אחרת של ברדה בלי להסתכל על התמונה הגדולה.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

ForeverRed כתב:
27 מאי 2024, 10:03
זה לא השתנה.

א. זה לא נכון,ב10 השנים האחרונות הם משקיעים פחות או יותר את אותם סכומים.
ב. גולדאהר סגר את הברז אחרי עניין הפייר פליי,אצלם זה לא הורגש כי יש להם תשתית מצויינת וכאן בהחלט יש ביקורת על הניהול.
ג. בסוף שמסתכלים על הזרים שהגיעו לכאן בתקציבים הנתונים אל מול האחרות,הבאנו זרים איכותיים שהשפיעו הרבה יותר.
במכבי יש 4 זרים על הספסל כמעט כל משחק.
איפה הבעיה?
הבעיה בישראליים,אם פעם השתוללנו היום כבר לא.
אני לא מקבל זקפה מלהילחם על קאסה כזה כדי להגיד ״אני במשחק״,כי זה בדיוק מה שקורה היום.
גם אם מחר בבוקר אלונה מגדילה את השקעתה,את מי כבר אפשר להביא כאן ששווה באמת?
מעבר לזה אני בהחלט שותף לביקורת בשאר הדברים כגון מחלקות הנוער והילדים,מחלקת שיווק ומדיה,יח״צ וכד׳
תמיד אני טוען שבשנים הטובות שלנו פיספסנו את הרכבת ולא השכלנו להגדיל משמעותית את מעגל האוהדים שלנו.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

yedidel כתב:
27 מאי 2024, 11:03
שואו, שוראנוב וקאסה.

של מכבי?

הרכש של איילון אלמוג הוא רכש פאניקה שמלמד על ניהול לא נכון ושימוש לא נכון בתקציב.
ועדין, היום שם המשחק הוא שכר.
בעונה של רוני לוי, מיגל, מיכה וחאתם היו היחידים אצלנו שנכנסו לטופ 20 משתכרים בליגת העל! (וגם אז מיגל היה עשירי, חאתם ומיכה 17-18).
בעונה שעברה, רק במכבי חיפה היו את אצילי - 500 אלף יורו, צ'ארון שרי - 500 אלף יורו, דיא סבע - 450 אלף יורו, פרנטדזי פיירו - 420 אלף יורו, עבדולאי סק - 350 אלף יורו ודניאל סונדגרן - 320 אלף יורו שהרוויחו יותר מהמשתכר הבכיר שלנו (מיגל כמובן).
העונה, בתחילת הקיץ רק במכבי חיפה היה את דיא סבע - 600 אלף יורו, צ'ארון שרי - 500 אלף יורו, עבדולאי סק - 425 אלף יורו, פרנטדזי פיירו - 420 אלף יורו, דולב חזיזה - 400 אלף יורו, ליאור רפאלוב - 360 אלף יורו, דניאל סונדגרן - 360 אלף יורו, פייר קורנו - 360 אלף יורו, לורנצו שימיץ' - 350 אלף יורו, מנואל "שואו" קאפומנה - 350 אלף יורו, עלי מוחמד - 300 אלף יורו, 10 שחקנים שמרוויחים יותר מהמשתכר הבכיר שלנו וה-11 שווה לויטור!
וזאת הקבוצה עם התקציב השני בליגה, לא מכבי עם זהבי עם שכר מפלצתי, דור פרץ עם שכר גבוה, מילסון, סאבוריט, קארצב וכדומה.

אז כן, זה עושה את ההבדל, בטח כשאתה גם מוציא לא מעט כסף על רכש (חיפה ומכבי הוציאו מיליונים הקיץ) וגם משלם יותר.
לא מצפה מאלונה להוציא את הסכומים שהם מוציאים, אבל אל תנסו לשנות את המציאות כאילו הכסף כאן לא משחק תפקיד.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

yedidel כתב:
שואו, שוראנוב וקאסה.

של מכבי?

כמה שחקני בית יש להם בסגל וכמה לנו? גם זה משליך על ההוצאות.

https://www.one.co.il/Article/461709.html

סמל אישי של משתמש
Melikson24
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Melikson24 »

אריאל2 כתב:
27 מאי 2024, 11:47
כמה שחקני בית יש להם בסגל וכמה לנו? גם זה משליך על ההוצאות.

https://www.one.co.il/Article/461709.html
אתה מדבר על הוצאות מחלקת הנוער?
זה לא נכנס לחישוב בתקציב.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Red Tiger כתב:
27 מאי 2024, 11:31
א. זה לא נכון,ב10 השנים האחרונות הם משקיעים פחות או יותר את אותם סכומים.
ב. גולדאהר סגר את הברז אחרי עניין הפייר פליי,אצלם זה לא הורגש כי יש להם תשתית מצויינת וכאן בהחלט יש ביקורת על הניהול.
ג. בסוף שמסתכלים על הזרים שהגיעו לכאן בתקציבים הנתונים אל מול האחרות,הבאנו זרים איכותיים שהשפיעו הרבה יותר.
במכבי יש 4 זרים על הספסל כמעט כל משחק.
איפה הבעיה?
הבעיה בישראליים,אם פעם השתוללנו היום כבר לא.
אני לא מקבל זקפה מלהילחם על קאסה כזה כדי להגיד ״אני במשחק״,כי זה בדיוק מה שקורה היום.
גם אם מחר בבוקר אלונה מגדילה את השקעתה,את מי כבר אפשר להביא כאן ששווה באמת?
מעבר לזה אני בהחלט שותף לביקורת בשאר הדברים כגון מחלקות הנוער והילדים,מחלקת שיווק ומדיה,יח״צ וכד׳
תמיד אני טוען שבשנים הטובות שלנו פיספסנו את הרכבת ולא השכלנו להגדיל משמעותית את מעגל האוהדים שלנו.
תבדוק דוחות משנים עברו ותחזור אליי.
נשפך שם ים של כסף, בעיקר בשנים הקשות.
מכבי תל אביב מעמידה תקציבים של 100+ מיליון שקל מדי עונה. אי אפשר לכסות את זה בהכנסות, להוציא עונות חריגות. גם הקומבינה שהם עשו עם הפינגווין בזמנו, זה עשרות מיליוני שקלים שמגיעים ישירות מהכיס של גולדהאר, בדיוק כמו שיענקלה עשה במכבי חיפה עם החברות שלו. אלה מיליונים רבים שלא נספרים בדוחות כהשקעת בעלים.
אני לא מצפה מאלונה להיכנס להשתוללות הזאת, אבל להציג את ההשקעות כשוות - לא נכון בעיניי.

ישראלים זו אכן נקודה כואבת. שם אנחנו בכלל לא בכיוון של להיות תחרותיים. כשיש ישראלי טוב על הפרק, אנחנו לא מוזכרים אפילו כאופציה. זה אומר הכל. ושמות לא חסר. הכיוון שלנו בשנים האחרונות זה השאריות של השאריות ושחקני ליגה לאומית.

בכל מה שקשור לזרים, לא מבין על איזו איכות אתה מדבר.
פחות מעניין אותי מה קורה במכבי. רוצה למקסם את עצמי. אם בכל זאת מתעסקים בהם, אז לשני הזרים שלהם יש השפעה בערך כמו כל הזרים שלך ביחד.
מה שאני יכול להגיד על הזרים שלנו זה שהם נחמדים, לא זרים לכדורגל, לא נפילות. הבדל הם לא עושים, או לפחות עוד לא עשו. בהינתן שישראלים טובים לא מגיעים לכאן, זה פשוט לא מספיק.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

yedidel כתב:
שואו, שוראנוב וקאסה.

של מכבי?

אז שים את הכסף לזרים בשכר, זה דבר שבתקציבים של 40, 50 ו60 מיליון שקל ידענו לעשות פעם גם לפני 12 אלף מנויים מהיקרים בליגה בטרנר.
מועדון כדורגל אמיתי שנמצא בפער תקציבי ורוצה לצמצם אותו אמור להישען על שדרה מקצועית גדולה וחזקה, על סקאוטינג איכותי ומדויק, על מרצ׳נדייס איכותי שיגדיל הכנסות ועל מחלקת נוער מייצרת. כל אלו אמורים בטווח הארוך להביא אותו לצמיחה דרך מכירות שחקנים ומפעלים אירופיים. איפה אנחנו בכל אלו? היא רוצה self sustaining club? שתבנה מועדון. בפועל אנחנו מתנהלים רע מאוד

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

Sir Alex Ferguson כתב:
27 מאי 2024, 11:20
אני רוצה שנהיה במשחק.
אני רוצה שבתקופת רוני לוי כשאנחנו 4 נקודות ממקום ראשון וזוסואה רוצה לחזור (ויודע ממקור ראשון שרצה לחזור לאור הבלאגן שהיה בפולין כשלגיה במאבקים נגד הירידה והאולטרס שם מוריד את השחקנים מהאוטובוס ומאיים עליהם) שאלונה תראה את הרעב ותחזיר אותו ולא תחתים לי את מרמנטיני כאילו אנחנו איזה הפועל חדרה.
אני רוצה שהשנה כשאנחנו ברצף ו-4 נקודות ממקום ראשון, אלונה תראה רעב אמיתי ותביא חלוץ בפרופיל גבוה ולא את ארתור ביום האחרון של החלון על סמך המלצת סוכן כאילו אנחנו איזה בני ריינה.
וכן, אם שגיב יחזקאל שיצא מאיתנו לטורקיה והיה חלק מרכזי בסגנון המשחק שלנו בינואר על המדף, אני מצפה מאלונה שטענו שמכרה אותו מחוסר ברירה שתהיה במשחק ותחזיר אותו בטח כשהוא יכול לחזור באותה נקודת זמן רק אלינו.

אי אפשר רק כשרוצים למכור מנויים ולגייס ספונסרים כי אנחנו "מותג" לדבר על זכייה בכל התארים, ואז כשמגיע שלב המעשים לא לעמוד מאחורי זה ולא להיות במשחק בכלל.

ושוב, לא הכל זה כסף! גם הניהול כאן לא מספיק טוב!
להחתים את בדש ופטרסון במקום להחתים זר אחד בפרופיל גבוה כי היא החליטה שיש רף משכורות של 315 אלף דולר (מיגל) זה ניהול לא מספיק טוב!
למכור את גלזר בסכום שנמכר למרות שיש לו חוזה ארוך טווח זה ניהול לא מספיק טוב!
למכור את יחזקאל בשלב שנמכר ובמחיר שנמכר זה ניהול לא מספיק טוב!
להגיע בכל פעם עם שחקנים חשובים בסגל לשנת חוזה זה ניהול לא מספיק טוב!
עד שכבר מוציאים כסף לרכוש ברכש פאניקה את איילון אלמוג זה ניהול לא מספיק טוב!
להתעלם במשך חודשים מהדרישה של הצוות המקצועי לחלוץ זר בפרופיל מסוים ולהביא זר בפרופיל אחר לגמרי ביום האחרון של החלון רק כדי לא להישאר בלי זה לא ניהול מספיק טוב!
להגיע פעם אחר פעם עם מחלקת הנוער לעונות הישרדות ולא לייצר שחקנים לבוגרים שנים על גבי שנים (מה שהיה מוריד את התלות ברכש) זה ניהול לא מספיק טוב!
להתעלם במשך שנים מהצורך להגדיל ולהעמיק את המעטפת המקצועית זה ניהול לא מספיק טוב!

ואלה הדברים המקצועיים, לא מדבר בכלל על הדברים הניהוליים ומחלקות אחרות.
קבוצה שרוצה להיות הכי טובה שהיא יכולה, מעבר לתקציב, צריכה גם להתנהל בצורה טובה כי אם לדוגמא אלונה מאשרת להביא חלוץ לפני היום האחרון של החלון אז באותו כסף של ארתור אפשר להביא מישהו טוב יותר, מישהו מהרשימות שעקבו אחריו, וזה כבר ניהול.

ברדה שנה שעברה עשה קסמים וזה הספיק למקום שני, בלי מאבק אמיתי על אליפות, כי זה מה ששווה לא רק התקציב הנוכחי אלא גם הניהול הנוכחי, ועדין שלא יפול לאנשים כאן האסימון אז ימשיכו להתעסק באיזה טעות כזאת או אחרת של ברדה בלי להסתכל על התמונה הגדולה.
כשאתה רוצה אתה גם מעלה נקודות נכונות מאוד.

אישית אם אני הייתי המאמן לא הייתי מביא שחקנים שלא בפרופיל שאני מחפש.
אנחנו מבזבזים על זה משאבים פעם אחר פעם וזה מעולם לא הוכיח את עצמו.
נניח שארתור הוא ממש לא מה שברדה רצה, מה כבר התרומה שלו שלא יכולנו להסתדר בלעדיה?
היינו בלעדיו בדיוק באותו מקום.

מבחינת הפרופילים שבאים, עבודה לא טובה של כל המועדון.
ופרופיל אני לא מתכוון ברזומה, אלא ביכולות השחקן וההתאמה לקבוצה.
זה הדבר הכי דחוף שצריך לשפר.

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

Melikson24 כתב:
27 מאי 2024, 12:06
אתה מדבר על הוצאות מחלקת הנוער?
זה לא נכנס לחישוב בתקציב.
לא, על שחקנים בוגרים שצמחו בנוער.
במקום לקנות דור פרץ או דור תורג'מן לגדל בבית שחקן כזה.
יש שישה זרים סגל. כל היתר ישראלים.
כמה מתוכם צמחו אצלנו?
כל מי שלא הגיע מהנוער, שזה כמעט כולם, עולה כסף.
תוסיף לזה תקציב נמוך ותקבל ישראלים בינונים ומטה וסגל כמעט בלי כוכבים מקומיים.
אין לנו כסף לקנות ואין לנו כאלו בנוער.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

yossi כתב:
27 מאי 2024, 19:11
כשאתה רוצה אתה גם מעלה נקודות נכונות מאוד.

אישית אם אני הייתי המאמן לא הייתי מביא שחקנים שלא בפרופיל שאני מחפש.
אנחנו מבזבזים על זה משאבים פעם אחר פעם וזה מעולם לא הוכיח את עצמו.
נניח שארתור הוא ממש לא מה שברדה רצה, מה כבר התרומה שלו שלא יכולנו להסתדר בלעדיה?
היינו בלעדיו בדיוק באותו מקום.

מבחינת הפרופילים שבאים, עבודה לא טובה של כל המועדון.
ופרופיל אני לא מתכוון ברזומה, אלא ביכולות השחקן וההתאמה לקבוצה.
זה הדבר הכי דחוף שצריך לשפר.
בלי הפציעה שלו בברך לדעתי הוא לא יוצא מההרכב.
הגענו אפילו למצב שסטויאנוב משחק כחלוץ בגלל פציעות של חטואל ותורג'מן (כשהאחרון לאחרונה מקבל המון הזדמנויות ועושה איתם 0 גדול).
קשה לי עם ארתור כי הוא לא קילר, לא רוצח ברחבה, אבל כשיש לך רק את תורג'מן בסגל ואת חטואל שהוא לא באמת חלוץ 9, הוא כן מוסיף ואני כן חושב שהוא זה שגם יפתח בגמר.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

?????

סמל אישי של משתמש
Melikson24

שליחה על ידי Melikson24 »

זה לא יקרה לפני סיום העונה.

אם הוא לא ימשיך תהיה רעידת אדמה.
אני משתדל להיות אופטימי ומאוד מקווה שבסוף כולם יהיו מרוצים כולל אליניב שיקבל חוזה ארוך טווח וכלים מקצועיים.

שלח תגובה