עירוני קרית שמונה- הפועל באר שבע, שבת, 15:00, ק"ש

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
dor69

Re: עירוני קרית שמונה- הפועל באר שבע, שבת, 15:00, ק"ש

שליחה על ידי dor69 »

אדום זקן כתב:
28 נובמבר 2021, 08:46
לו הייתם נטולי פוזיציה והייתם מנתחים את המשחק מקצועית זה היה אמור להראות כך:
מחצית ראשונה בהחלט מספקת לאור העובדה שניסינו מערך חדש שכנראה מתאים יותר לקבוצה.
מחצית שניה שערורייתית שהמאמן יצטרך לתת בראש על הדבר הזה שבטעות לא יחזור בשנית.
אגב מכבי חיפה שאתם אוהבים לרייר עליה עשתה את אותה טעות מול נתניה אבל זה בכר והוא חלילה לא אשם ובטוח שלא אמר לשחקנים שלו "לשמור על התוצאה".
דברים לפעמים קורים גם שלמאמן אין שליטה עליהם לצערנו.
אבל מרוב שאתם תקועים בפוזיציה ובדיכאון של עצמכם נכד לוי אתם שוכחים שמעבר למאמן יש גם שחקנים שמשחקים שגם להם יש אחריות לא להראות כך.
אחי אתה צודק לגמרי שלפעמים יש משחקים שאין למאמן שליטה על מה שקורה על הדשא. הייתי גם מסכים איתך שזה המקרה אם לא היינו שומעים את התירוץ הזה כבר פעם חמישית או שישית העונה.
מצחיקה אותי גם הטענה שהשחקנים שלנו לא מספיק טובים ולא מסוגלים לעשות כל מיני דברים (כמו לדוגמא ללחוץ) אבל כל קבוצה גנרית עם מאמן גנרי וסגל של ריג׳נים כן מסוגלים לעשות לנו את זה פעם אחרי פעם בלי שתהיה לנו תשובה

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

אדום זקן כתב:
28 נובמבר 2021, 08:46
לו הייתם נטולי פוזיציה והייתם מנתחים את המשחק מקצועית זה היה אמור להראות כך:
מחצית ראשונה בהחלט מספקת לאור העובדה שניסינו מערך חדש שכנראה מתאים יותר לקבוצה.
מחצית שניה שערורייתית שהמאמן יצטרך לתת בראש על הדבר הזה שבטעות לא יחזור בשנית.
אגב מכבי חיפה שאתם אוהבים לרייר עליה עשתה את אותה טעות מול נתניה אבל זה בכר והוא חלילה לא אשם ובטוח שלא אמר לשחקנים שלו "לשמור על התוצאה".
דברים לפעמים קורים גם שלמאמן אין שליטה עליהם לצערנו.
אבל מרוב שאתם תקועים בפוזיציה ובדיכאון של עצמכם נכד לוי אתם שוכחים שמעבר למאמן יש גם שחקנים שמשחקים שגם להם יש אחריות לא להראות כך.
הייתי מסכים איתך לו היינו עולים למחצית שנייה לא בצורה טובה פעם באף פעם, אצל בכר אכן זה קורה אפילו נגדנו אך אצל לוי זה שיטתי, לא זכור לי משחק אחד איתו שהיינו נראים כמו קבוצה מתחילת המשחק ועד לסופו. נוסיף לכך שגם כאשר אנחנו נראים טוב זה בעיקר עקב חולשת היריבה.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

בניגוד לאנשים שמלכתחילה קיוו/התפללו שהקבוצה תיכשל על מנת להגיד "אמרנו לכם " אני חושב שעד כה לפחות כל מה שאני ואלה שחושבים כמוני אמרו בתחילת עונה קורה.
הקבוצה עדיין לא מנפקת כדורגל גדול אבל לוקחת נקודות בכוח ועל זה דיברנו בייחוד שמדובר בסגל חדש לגמרי.
לבקש ממני להודות בטעות זה להיות חסר מודעות במקרה הטוב.
הקבוצה בסגל חדש,מקום ראשון,ללא הפסד ומצליחה להוציא נק בכוח.
הבעיה העיקרית היום לטעמי נוגעת בחלק ההתקפי,שם למעט ספורי וקצת רוקאביצה כולם גופות.
כרגיל יגיעו המתלוננים הרגילים אלה שאימנו ברמות הגבוהות באירופה ויגידו לנו מאמן,אבל זה שאספריה בקושי מצליח לעבור עמוד זה לא מאמן.
זה שאנסה נראה כמו גופה כבר תקופב זאת עובדה וזה שמיכה לא מצליח להתרומם אפילו בקצת זאת בעיה.
כי הגנה יש לנו ומגנים אפילו טובים,קישור סביר בהחלט והבעיה היום היא בכושר האישי של שחקנים בחלק ההתקפי.
אם רוני לוי יצליח להעיר את ההתקפה זה יהיה קטלני.

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

אדום זקן כתב:
28 נובמבר 2021, 21:08
בניגוד לאנשים שמלכתחילה קיוו/התפללו שהקבוצה תיכשל על מנת להגיד "אמרנו לכם " אני חושב שעד כה לפחות כל מה שאני ואלה שחושבים כמוני אמרו בתחילת עונה קורה.
הקבוצה עדיין לא מנפקת כדורגל גדול אבל לוקחת נקודות בכוח ועל זה דיברנו בייחוד שמדובר בסגל חדש לגמרי.
הבעיה העיקרית היום לטעמי נוגעת בחלק ההתקפי,שם למעט ספורי וקצת רוקאביצה כולם גופות.
כרגיל יגיעו המתלוננים הרגילים אלה שאימנו ברמות הגבוהות באירופה ויגידו לנו מאמן,אבל זה שאספריה בקושי מצליח לעבור עמוד זה לא מאמן.
זה שאנסה נראה כמו גופה כבר תקופב זאת עובדה וזה שמיכה לא מצליח להתרומם אפילו בקצת זאת בעיה.
כי הגנה יש לנו ומגנים אפילו טובים,קישור סביר בהחלט והבעיה היום היא בכושר האישי של שחקנים בחלק ההתקפי.
כמה שחקנים אתה רוצה להאשים לפני שאתה מאשים את המאמן?
אספרייה היה אחלה וגם לחץ טוב שלו הוביל לשער השני. קשה לי להאמין שהעובדה שהוא ולופס בקושי עברו את החצי במחצית השנייה זה בגלל שלא היה בא להם.
רוני לוי בעצמו אמר בראיון שאחרי המחצית הראשונה היה צריך להרגיע ו"להרוג את המשחק".

עכשיו השיטה הזאת יכולה לעבוד ולהשיג נקודות, אבל זה לא ישרוד לאורך זמן בקבוצה עם קהל. הרי עוד שבועיים בטרנר אנחנו נוביל ונמשוך זמן נגד נוף הגליל

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

yedidel כתב:
28 נובמבר 2021, 21:20
כמה שחקנים אתה רוצה להאשים לפני שאתה מאשים את המאמן?
אספרייה היה אחלה וגם לחץ טוב שלו הוביל לשער השני. קשה לי להאמין שהעובדה שהוא ולופס בקושי עברו את החצי במחצית השנייה זה בגלל שלא היה בא להם.
רוני לוי בעצמו אמר בראיון שאחרי המחצית הראשונה היה צריך להרגיע ו"להרוג את המשחק".

עכשיו השיטה הזאת יכולה לעבוד ולהשיג נקודות, אבל זה לא ישרוד לאורך זמן בקבוצה עם קהל. הרי עוד שבועיים בטרנר אנחנו נוביל ונמשוך זמן נגד נוף הגליל
אני לא רוצה כלום,אני רוצה שתתחילו להתאפס ולהבין שיש מצב טוב העונה לעשות תואר ובמקום כל היום להתעסק כאן באנרגיות שליליות והתססה של הקהל תהיו מאוחדים מאחורי המטרה גם אם הדרך לא כזאת יפה ומרשימה.
אני כאוהד רוצה תואר גם אם יושג בדרך פחות יפה,להתעסק מבוקר עד ערב במאמן כאילו יש כאן מאמנים לשעבר בבונדסליגה זה מביך.
לקרוא את כל האנרגיות הרעות האלה עוד בטרם מתחיל משחק לא יוביל לשום מקום.
צריך להתאחד סביב המטרה גם אם זה אומר לנשוך שפתיים.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אדום זקן כתב:
28 נובמבר 2021, 21:08
כשאדם אחד לא עובד אתה יכול להאשים אותו ולטעון שהוא בטלן, אם יהיו 40% מובטלים במשק אתה כבר תפנה מבט לממשלה ותדרוש פתרונות. אותו דבר בכדורגל - כששום דבר מתוכנן לא עובד מעבר למחצית המגרש שלנו זה חד משמעית בעיה באימון הקבוצה

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

אדום זקן כתב:
28 נובמבר 2021, 21:33
אני לא רוצה כלום,אני רוצה שתתחילו להתאפס ולהבין שיש מצב טוב העונה לעשות תואר ובמקום כל היום להתעסק כאן באנרגיות שליליות והתססה של הקהל תהיו מאוחדים מאחורי המטרה גם אם הדרך לא כזאת יפה ומרשימה.
אני כאוהד רוצה תואר גם אם יושג בדרך פחות יפה,להתעסק מבוקר עד ערב במאמן כאילו יש כאן מאמנים לשעבר בבונדסליגה זה מביך.
לא הבנתי איך אנחנו מפריעים לתואר
אם אתמול היינו חוטפים שוויון (וזה ממש לא היה רחוק) זה בגלל הפורום או בגלל השיטה?

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

yedidel כתב:
28 נובמבר 2021, 21:36
אם אתמול היינו חוטפים שוויון (וזה ממש לא היה רחוק) זה בגלל הפורום או בגלל השיטה?
אתם לא מפריעים,הכל טוב.
אפילו מועילים.

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

yedidel כתב:
28 נובמבר 2021, 21:36
+1

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

dor69 כתב:
כשאדם אחד לא עובד אתה יכול להאשים אותו ולטעון שהוא בטלן, אם יהיו 40% מובטלים במשק אתה כבר תפנה מבט לממשלה ותדרוש פתרונות. אותו דבר בכדורגל - כששום דבר מתוכנן לא עובד מעבר למחצית המגרש שלנו זה חד משמעית בעיה באימון הקבוצה
חחח מה זה הדוגמאות האלה?
שהמנהל שלך מעמיד את הסניף שלך מקום ראשון במכירות מה תגיד לו? לא מתאים לי הגישה שלך לעובדים? או לא מתאים לי שאתה לא מחייך?
כרגע יש תוצאות תפסיקו להיות קוטרים.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אדום זקן כתב:
אני אישית כאחד המבקרים הגדולים של הקבוצה והמאמן פה השנה יצאתי אתמול ב10 בבוקר מהבית עם האוטו וחציתי את כל המדינה בשביל הקבוצה. חזרתי צרוד מעידוד בחימום ובמהלך המשחק למרות שלא ציפיתי לכלום וקיבלתי מחצית שנייה של חרא על הראש.
אני לא מחפש מחיאות כפיים (שלא יובן לא נכון חלילה), הנקודה שלי היא ששום דבר מהביקורת החריפה שאתה רואה ממני פה לא דולף למגרש ואני מאמין שיש עוד מאות אם לא אלפים כמוני.

אין שום סיבה שביקורת לא תישמע כשהיא צריכה להישמע ואני אשמיע אותה ולא אחריש אותה רק בגלל שמראש הייתי נגד ההחתמה של רוני לוי. מי שעוקב אחריי פה במשך השנים יודע שאני מאוד אובייקטיבי (ולא מתבייש לומר את זה) ואני גם שמע לאכול כובעים כשצריך. אני לא מחכה לאף אחד בפינה ובטח שלא אתמיד בתזה שתתברר כשגויה בגלל אגו.
די עם הקיטלוג של מבקרים כאילו הם אוהדים פחות מכם, זה מעייף ובעיקר מתנשא

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

אדום זקן כתב:
28 נובמבר 2021, 21:43
חחח מה זה הדוגמאות האלה?
שהמנהל שלך מעמיד את הסניף שלך מקום ראשון במכירות מה תגיד לו? לא מתאים לי הגישה שלך לעובדים? או לא מתאים לי שאתה לא מחייך?
מסכים כמובן לניתוח שלך... למה אני אופטימי.
סטטיסטית זו הפתיחה הטובה ביותר של באר שבע בכל הזמנים וכולנו יודעים שהקבוצה רק בהילוך שלישי ( מתוך ארבע הילוכים...) ומסוגלת ליותר, רחוקים מאד מתיקרת הזכוכית.
בניגוד להערכה שלך אני חושב שנקודת התורפה שלנו היא כרגע בקישור. חסר קשר 50/50 נוסף שיודע לעשות גם את 50 האחוז בהגנה... המודל הוא כמובן הובאן ( לא יהיה, אבל הדגמה לצורך).
חושב שעם שיפור זל רוקביצה, אנסה שיחזור לעצמו ויחזקאל (המוכשר אבל השחקן הכי מרגיז בקבוצה), הבעייה לא בהתקפה.

כיאל, כנעאן (של השנה שעברה) או זר, ייצבו את הקבוצה.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

dor69 כתב:
28 נובמבר 2021, 21:48
אני אישית כאחד המבקרים הגדולים של הקבוצה והמאמן פה השנה יצאתי אתמול ב10 בבוקר מהבית עם האוטו וחציתי את כל המדינה בשביל הקבוצה. חזרתי צרוד מעידוד בחימום ובמהלך המשחק למרות שלא ציפיתי לכלום וקיבלתי מחצית שנייה של חרא על הראש.
אני לא מחפש מחיאות כפיים (שלא יובן לא נכון חלילה), הנקודה שלי היא ששום דבר מהביקורת החריפה שאתה רואה ממני פה לא דולף למגרש ואני מאמין שיש עוד מאות אם לא אלפים כמוני.

אין שום סיבה שביקורת לא תישמע כשהיא צריכה להישמע ואני אשמיע אותה ולא אחריש אותה רק בגלל שמראש הייתי נגד ההחתמה של רוני לוי. מי שעוקב אחריי פה במשך השנים יודע שאני מאוד אובייקטיבי (ולא מתבייש לומר את זה) ואני גם שמע לאכול כובעים כשצריך. אני לא מחכה לאף אחד בפינה ובטח שלא אתמיד בתזה שתתברר כשגויה בגלל אגו.
די עם הקיטלוג של מבקרים כאילו הם אוהדים פחות מכם, זה מעייף ובעיקר מתנשא
זה לא מעייף זאת המציאות,אתם עסוקים ברוני לוי מהיום שהגיע לכאן ובינתיים בתוצאות הוא סותם את הפה לכולם אם תאהב את זה או לא.
יחזיק מעמד? לא יודע.
הדבר היחיד שמעייף כאן זה הרטינות האין סופיות,המרמור,התסכול,הביקורת שמגיעה על אוטומט עוד לפני שהמשחק בכלל מתחיל.
אם זה עושה לכם טוב מי אני בכלל שימנע את זה ממכם רק עשו לי טובה ואל תדברו איתי על טובת הקבוצה כי זה הכל חוץ מטובת הקבוצה.
כי שאתה רוצה בטובתו של מישהו אתה נושך שפתיים גם אם הדרך פחות נראית לך.
אם הייתי אומר לכל אחד ממכם לפני תחיל העונה שאלה הנתונים שיהיו לקבוצה במחזור ה8 הייתם מאשפזים אותי.
ובגדול הדברים שלי לא נאמרו ספציפית אליך אלה יותר לכאלה כאן שבטוחים שהם הג'נרל מנג'ר של יונייטד ואפילו למשחקים לא הולכים.
אבל בגדול זה ויכוח בין אחד שמעניינת אותו יותר העמידה במטרה לאחד שהדרך יותר חשובה לו וכנראה שלא נסכים.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

אדום זקן כתב:
28 נובמבר 2021, 21:58
זה לא מעייף זאת המציאות,אתם עסוקים ברוני לוי מהיום שהגיע לכאן ובינתיים בתוצאות הוא סותם את הפה לכולם אם תאהב את זה או לא.
יחזיק מעמד? לא יודע.
הדבר היחיד שמעייף כאן זה הרטינות האין סופיות,המרמור,התסכול,הביקורת שמגיעה על אוטומט עוד לפני שהמשחק בכלל מתחיל.
אם זה עושה לכם טוב מי אני בכלל שימנע את זה ממכם רק עשו לי טובה ואל תדברו איתי על טובת הקבוצה כי זה הכל חוץ מטובת הקבוצה.
כי שאתה רוצה בטובתו של מישהו אתה נושך שפתיים גם אם הדרך פחות נראית לך.
אם הייתי אומר לכל אחד ממכם לפני תחיל העונה שאלה הנתונים שיהיו לקבוצה במחזור ה8 הייתם מאשפזים אותי.
ובגדול הדברים שלי לא נאמרו ספציפית אליך אלה יותר לכאלה כאן שבטוחים שהם הג'נרל מנג'ר של יונייטד ואפילו למשחקים לא הולכים.
אבל בגדול זה ויכוח בין אחד שמעניינת אותו יותר העמידה במטרה לאחד שהדרך יותר חשובה לו וכנראה שלא נסכים.
כולם פירגנו פה לרוני לוי אחרי המחצית הראשונה אתמול

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אדום זקן כתב:
28 נובמבר 2021, 21:43
חחח מה זה הדוגמאות האלה?
אני מתמיד בויכוח הזה איתך דווקא כי אני מחזיק ממך כאחד שמבין עניין ויודע כדורגל, בגלל זה אני מתפלא עליך שאתה מאמין שהמגדל קלפים הזה יחזיק מעמד עד סוף מאי.
אני שוב אגיד למקרה שפספסת- אני לא מחפש שנשבור את הדשא, לא רוצה 70% שליטה בכדור כל משחק, לא שנלחץ 90 דקות עד השוער ולא רוצה חמישיות. אין לי גם בעיה עם קבוצת שמשחקת על מעברים. הבעיה שלי היא עם זה שהקבוצה לא יודעת לצאת קדימה בשום סגנון משחק שמוכר למדע,לא יודעת לשבור לחץ, לא באמת מכתיבה קצב מול אף יריבה ובקיצור לא שולטת במה שקורה על הדשא (הבהרה- לא לבלבל הכתבת קצב עם שליטה בכדור, שני דברים שונים). יודע מה? קבוצה חדשה? איפה גרף השיפור? איפה לראות כל משחק עוד משהו קטן שעבדו עליו ועם הזמן זה יתעצם?
מההיכרות שלי את עולם הכדורגל אין דבר כזה שמועדון מוביל בליגה שלו מעמיד קאדר שאמור לכל הפחות להיות מקום שלישי מובהק כשהמאמן נקי וכל שחקן התקפה בסגל שלו במקרה לא בכושר בצורה שהקבוצה לא מצליחה לייצר דומיננטיות גם מול החלשות שביריבות. פשוט אין דבר כזה

שלח תגובה