אליניב ברדה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

Re: אליניב ברדה

שליחה על ידי CrazyRed7 »

מי השאיר את אנסה ומרטינס?אלונה?

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

CrazyRed7 כתב:
18 אוקטובר 2022, 01:12
מי השאיר את אנסה ומרטינס?אלונה?
שוב אתה מתהפך כמו חביתה?
כל הקיץ אמרת שמדובר בהחלטות של מדיניות, שאי אפשר מאה מנודים/מוקפאים, שאי אפשר כל הזמן לשרוף כסף, שהיה גם את אלטון ופטרוצי שנתקענו איתם, שקשה להחליף 6 זרים בקיץ אחד, ופתאום זה אליניב?

לא יודע מי החליט להשאיר אותם, כן יודע שאליניב התחנן חודש במסיבות עיתונאים שיאשרו לו שני שחקנים להתקפה, בסוף קיבל אחד עם סגירת החלון, מאיפה היית מביא עוד שני זרים (כלומר 5 זרים חדשים בקיץ אחד) שבקושי הבאת/אישרו שלושה?
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

מה קשור מחט לתחת?

ברדה רצה להשאיר את אנסה. מבחינה מקצועית לא היה שום שאלה לגבי זה.
ברדה בחר להשאיר את מרטינס. איך שהוא מתייחס אליו עכשיו כך הוא היה מתייחס לאנסה אם לא היה רוצה אותו. רק חבל שהוא בוחר לשרוף אותו בדקה ה90.
גם סלמאני שהגיע בכסף גדול ואחרי מעקב מקצועי בדרך הבטוחה להישרף ע"י ברדה.

את כולם הוא הביא. ואתה בוחר לזרוק את האשמה על זאת שמשלמת.
אני לא יודע על איזה התחננות אתה בונה את האגדות שלך אבל ברדה קיבל חיזוק משמעותי להתקפה(3 זרים לחלק ההתקפי+חלוץ ישראלי בכיר) ועד עכשיו אנחנו לא רואים כלום.
אם הייתי אלונה הייתי סוגר את הברז באופן מוחלט עד אשר הצוות המקצועי שלי יתאפס על עצמו גם בבחירת שחקנים וגם בכדורגל שהוא מציג על המגרש.

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

CrazyRed7 כתב:
18 אוקטובר 2022, 01:33
מה קשור מחט לתחת?

ברדה רצה להשאיר את אנסה. מבחינה מקצועית לא היה שום שאלה לגבי זה.
ברדה בחר להשאיר את מרטינס. איך שהוא מתייחס אליו עכשיו כך הוא היה מתייחס לאנסה אם לא היה רוצה אותו. רק חבל שהוא בוחר לשרוף אותו בדקה ה90.
גם סלמאני שהגיע בכסף גדול ואחרי מעקב מקצועי בדרך הבטוחה להישרף ע"י ברדה.

את כולם הוא הביא. ואתה בוחר לזרוק את האשמה על זאת שמשלמת.
אני לא יודע על איזה התחננות אתה בונה את האגדות שלך אבל ברדה קיבל חיזוק משמעותי להתקפה(3 זרים לחלק ההתקפי+חלוץ ישראלי בכיר) ועד עכשיו אנחנו לא רואים כלום.
אם הייתי אלונה הייתי סוגר את הברז באופן מוחלט עד אשר הצוות המקצועי שלי יתאפס על עצמו גם בבחירת שחקנים וגם בכדורגל שהוא מציג על המגרש.
פחות בקטע של להתווכח.
קח או לא, עניינך:
1. אליניב רצה שדנילו ישאר ואנסה יוחלף.
2. אליניב רצה שמרטינס ישאר, לא בטוח שלא היה רוצה אותו גם עכשיו
3. את סלמאני אליניב רצה, מאוד.

יותר מדי אנשים מעורבים, פחות מדי אנשים מבינים מעורבים בתהליך קבלת ההחלטות.
וככה זה נראה.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

מה שהביא אותי למסקנה שכנראה ברדה כרגע לא מתאים לנו כמאמן זה דבר אחד שנאמר בפודראסט, עד היום במשחק אחד היה לנו מצב אחד שהוא מכל ל32% שער.
וזה אומר דרשני, אין תבניות התקפה, בקושי קיימות, אין דברים בסיסיים.
גם עם הסגל הקיים למרות שיש לנו חוסר המגן ימני נוסף אנחנו חייבים לשחק כמו קבוצה, כן הכדורגל יותר התקפי מאצלי רוני לוי ואבוקסיס אבל מרגיש לי שברדה לא עובד איתם.
מקווה לאכול אותה אבל לי מרגיש שעדיף שברדה יחזור להיות מנהל מקצועי ונביא מאמן זר.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

אתם עושים לברדה יותר מדי הנחות.
ולא, לא צריך לחפש מאמו מחליף או לשחרר אותו,
ולא צריך לערוף לו את הראש.
כן חייב לבקר וברדה חייב להבין את הבעיות שלו.

כמו שכבר כתבו פה, מעדיף לשלם עליו שכר לימוד ושיהיה פה 5 שנים מאשר ישראלי גנרי אחר.

עכשיו לעניין.
הסגל רע ולא מאוזן, זאת עובדה, נסיבות או קבלת החלטות, יותר הוא או יותר אלונה זה לא ממש משנה.
כולם אשמים באותה מידה וברדה ממש לא איזה עלה נידף שמתעללים בו.
אבל בשורה התחתונה הסגל טוב, יותר טוב מכל הליגה חוץ מהמכביות.
אבל הכדורגל לא קרוב ללהיות הכי טוב בליגה.

לפחות 4-5 קבוצות משחקות כדורגל יותר טוב.

ברמה המקצועית לדעתי ברדה שוגה בכמה דברים,
א. הוא חייב להאמין יותר בספסל שלו ולהעריך יותר את הנזק של לתת לשחקנים לשחק בלי מנוחה. מקצועית ורפואית.

ב. הוא חייב להפסיק לחשוב שהוא צריך להמציא את הגלגל, כדורגל זה משחק פשוט וכמו שאמר פעם ההוא הכי מסובך לשחק פשוט. שחק פשוט!

ג. הוא חייב לייצר סגנון משחק ושיטת משחק דומיננטיים, שהשחקנים ישחקו על אוטומט, והדברים יזרמו.
חייבת להיות תבנית משחק קבועה וחייבים אבל חייבים לעבוד על תבניות התקפה. פשוט אין כאלה.
נכון, אין באמת זמן לאימונים טקטיים בתוך הלוז הזה, אבל אלה דברים שהיו צריכים להיבנות בפגרה!
ועכשיו אין לו ברירה אלא לייצר אותם תוך כדי תנועה.

שורה תחתונה ברדה צריך להתעורר ודחוף, אנחנו נראים ככה בעיקר באשמתו.

עצוב לי שזה מה שקורה אבל לבקר את ברדה זה לא אומר לשנוא אותו.
ההיפך
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

כל אחד פה מצייר את התמונה מפוזיציה.
יש קצר\נתק בין ברדה להנהלה, זה די ברור כבר איזה חודש.

זה עדיין לא מנקה את ברדה עצמו, הוא היה צריך להיפטר מהשחקנים שהוא רוצה כבר ביולי ולא בספטמבר.
האשמה היא מערכתית. האם 70-30 על אלונה או 60-40 על ברדה זה לא באמת מעניין.
נקווה שיפיקו לקחים. עונה ראשונה.

צוות מקצועי גם רזה מדי. סתם למשל, היה מנהל מקצועי, עכשיו אין. מה למדים מזה? שזה תפקיד לא נצרך וברדה היה קישוט?

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

בגדול לא התכוננו טוב לעונה כזאת לא שגרתית וזו התוצאה
כל המערכת נכשלה בזה מאלונה ועד אליניב , אליניב צעיר והוא ילמד להתמודד עם חלוקת עומסים אבל ספק אם הוא יתמודד עם עונה כמו זאת בעתיד

לגבי הכדורגל אני מניח שזה נראה ככה בעיקר בגלל עייפות ולא סגנון של מאמן , ההתקפה לא מתקתקת כי אין זמן להתחבר( משחק באירופה בסגנון אחד ואז סוויץ למשחק ליגה בסגנון אחר) מתעסקים רק בלאושש

לגבי ההמצאות זה נובע מהסגל הקצר , חלטרו את יחזקאל מגן והוא נפצע ואבו עביד שלא מגן בכלל עולה פצוע וגם הוא כנראה יחסר מעכשיו( קראתי בוואן)
מי שחושב שמגן מהנוער יכול לשחק בטרנר לחוץ משחק בוגרים ראשון קצת חי בסרט( אולי בסוף לא תיהיה ברירה אבל כל עוד אפשר אז ברדה נמנע)

מקווה שיוותרו על אירופה כי נשארו רק שני משחקים ואחרי הפגרה יש ליגה אבל לא ישארו שחקנים....

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

חלאס להיות נודניקים.
זו עונה קשה, הכי קשה שהייתה בשנים האחרונות.
עומס פסיכי, ברמה של שני משחקים כל 4-5 ימים, בין לבין יש טיסות ואימוני שחרור, אין בכלל זמן לאימונים טקטיים.

הסגל לא נבנה נכון, אבל אין אף ישראלית שנערכה לחודש הזה נכון, זה שהגינגים והגרמנים מנצחים בשיניים זה כי להם יש גרם מזל יותר מאיתנו ואיזה שופט או שניים (או כולם) שעושים להם הרבה יותר כבוד והולכים איתם בכל שריקה.

רק לחשוב שהגול שנגנב לנו נגד הפועל חיפה מאושר ואחד הפנדלים שנגנבו אתמול היה ניתן והופ אנחנו בעולם אחר.

לא אומר שלא, יש בעיות, וחשוב לדבר עליהן אבל אווירת הנגיעה מלרדת ליגה שיש פה בשבועות האחרונים היא היסטריה ולא יותר מזה.

ידענו שתהיה עונת חפירות קשה מאוד ובנוסף להכל יש לנו צוות צעיר שלומד. מעדיף אחד ברדה על אלף מימרים וקורצקים ולמים.

עכשיו זה הזמן שלנו להרים אותם, לא לחכות שהם ירימו אותנו.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

הסגל הקיים לא יכול להצליח בשתי מסגרות.
אתמול אחרי הפציעה של טיבי היינו בלי ארבעה שחקני הרכב (באריירו, ספורי, טיבי ודדיה) כשגם היתר סחוטים.
לדבר על זיאד מהנוער שסופגת שערים כמו מסננת מתחילת העונה או כל מיני כאלה ששוחררו כי לא היו מספיק טובים ככאלה שהיו צריכים לפתוח אתמול זה להתעלם מהמציאות כי עשינו את זה מול אשדוד בטרנר וקיבלנו בראש (היחידי שהיה מתאים מקצועית זה חאתם והוא לא שוחרר כי ברדה רצה אלא כי הוא דרש את זה מהמועדון).

אליה טעה ויטעה, וגם הוא לא חף מביקורת, ועדין הגענו למספיק מצבים אתמול כדי לנצח (ואני לא מדבר על הטעות שיפוט הקבועה נגדנו), אבל בסגל הקיים אין מספיק איכות כדי להפוך את המצבים אתמול לניצחון בניגוד לחיפה ומכבי שכן הצליחו להשיג ניצחונות בשיניים במשחקים דומים.

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

Sir Alex Ferguson כתב:
18 אוקטובר 2022, 07:49
הסגל הקיים לא יכול להצליח בשתי מסגרות.
אתמול אחרי הפציעה של טיבי היינו בלי ארבעה שחקני הרכב (באריירו, ספורי, טיבי ודדיה) כשגם היתר סחוטים.
לדבר על זיאד מהנוער שסופגת שערים כמו מסננת מתחילת העונה או כל מיני כאלה ששוחררו כי לא היו מספיק טובים ככאלה שהיו צריכים לפתוח אתמול זה להתעלם מהמציאות כי עשינו את זה מול אשדוד בטרנר וקיבלנו בראש (היחידי שהיה מתאים מקצועית זה חאתם והוא לא שוחרר כי ברדה רצה אלא כי הוא דרש את זה מהמועדון).

אליה טעה ויטעה, וגם הוא לא חף מביקורת, ועדין הגענו למספיק מצבים אתמול כדי לנצח (ואני לא מדבר על הטעות שיפוט הקבועה נגדנו), אבל בסגל הקיים אין מספיק איכות כדי להפוך את המצבים אתמול לניצחון בניגוד לחיפה ומכבי שכן הצליחו להשיג ניצחונות בשיניים במשחקים דומים.
עם מצבים הולכים למכולת?
אני מוכן לקבל את הטיעון אם מדובר במשחק מול מכבי או חיפה, אבל בשורה התחתונה, עשית תיקו מול נסצ בבית. לכמה מצבים הגעת זה לא מעניין. משחק שצריך לנצח לא משנה איך.

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

עם כל האהבה לאליה האמת צריכה להאמר.
הסגל הנוכחי טוב ממה שקיבל רוני לוי. ה11 שעלו אתמול צריכים לנצח את נצס בלי שום קשר לעייפות או תשישות.
נכון לעכשיו אנחנו במרחק הפסד אחד להפועל ירושלים בטדי מלהתרחק 6 נק' ממקום שלישי.
זה לגמרי עליו.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

ReDo כתב:
18 אוקטובר 2022, 08:14
עם כל האהבה לאליה האמת צריכה להאמר.
הסגל הנוכחי טוב ממה שקיבל רוני לוי. ה11 שעלו אתמול צריכים לנצח את נצס בלי שום קשר לעייפות או תשישות.
נכון לעכשיו אנחנו במרחק הפסד אחד להפועל ירושלים בטדי מלהתרחק 6 נק' ממקום שלישי.
זה לגמרי עליו.
היית צריך לנצח אתמול, וגם את הפועל חיפה וגם את אשדוד, השאלה למה בכל המשחקים האלה אתה מבקיע חצי מכמות השערים שהיית אמור להבקיע?
אתה חושב שזה אשמה של ברדה (להכניס את רוני לוי לכל דיון זה מנותק מהמציאות, אתה מגיע לכמות מצבים במשחק אחד שעם לוי הגעת בשלושה וארבעה משחקים כשאתה בעומס שלא היה ללוי), אני טוען שיש סיבה למה אנסה עם שער אחד ב-18 משחקי הליגה האחרונים שלו ולמה שמיר סיים אתמול עם 0 שערים ב-3 פעמים שהוא לבד בתוך הרחבה.
תן את המצבים לזהבי/יובאנוביץ/גלוך/אצילי/חזיזה/שרי והקבוצה שלהם כובשת.
יש כאן בעיה גדולה שיש מצב שגם אחרי פגרת המונדיאל כשהעומס ירד לא תעלם…

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

מי שחושב שאנחנו מגיעים לאיזה כמות מדהימה של מצבים לדעתי טועה.
גם הרוש לקח שם אחד על אחד, גם היינו צריכים לקבל עוד גול לפי שיטה זו.

כבר אמרנו פה מספיק פעמים ששמיר, אליאס, אנסה - אלה שחקני ספסל לקבוצה ששואפת למעלה.
מי שמתפלא שהם לא מרשיתים באחוז גבוה, הבעיה היא בציפיות שלו בלבד.
המציאות תמשיך להכות בפניו בזמן שהוא יתלונן על מזל ושיפוט. כאילו שזו הבעיה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

yossi כתב:
18 אוקטובר 2022, 07:08
כל אחד פה מצייר את התמונה מפוזיציה.
יש קצר\נתק בין ברדה להנהלה, זה די ברור כבר איזה חודש.

זה עדיין לא מנקה את ברדה עצמו, הוא היה צריך להיפטר מהשחקנים שהוא רוצה כבר ביולי ולא בספטמבר.
האשמה היא מערכתית. האם 70-30 על אלונה או 60-40 על ברדה זה לא באמת מעניין.
נקווה שיפיקו לקחים. עונה ראשונה.

צוות מקצועי גם רזה מדי. סתם למשל, היה מנהל מקצועי, עכשיו אין. מה למדים מזה? שזה תפקיד לא נצרך וברדה היה קישוט?
שאלו את אליניב במסיבת עיתונאים בזמנו, הוא אמר שצריך אבל הוא לא זה שקובע (אבל אסור לדבר על זה, שלא בטעות נעביר ביקורת על הניהול של המועדון).

שלח תגובה