עירוני קרית שמונה- הפועל באר שבע, ראשון, 20:00, קרית שמונה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

Re: עירוני קרית שמונה- הפועל באר שבע, ראשון, 20:00, קרית שמונה

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

dudu9998 כתב:
13 נובמבר 2022, 10:34
לא ממהרים אבל לעומת אנסה יש עם מה לעבוד הוא לא רק מהיר כמו אנסה יש לו אחלה טכניקה וכבר הראה את זה ולתרום פחות ממה שסלמאני ואנסה תורמים זה לא אפשרי יש רק מה להרוויח ממצב כזה

לא לא לא... התכוונתי לברדה!!
מאיפה התעוזה הזו כבר למתג אותו כאיזה קוסם שכל מי שיגע בו יהפוך לזהב?!
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
dudu9998

שליחה על ידי dudu9998 »

אורי אדום בנשמה כתב:
14 נובמבר 2022, 13:08
לא לא לא... התכוונתי לברדה!!
מאיפה התעוזה הזו כבר למתג אותו כאיזה קוסם שכל מי שיגע בו יהפוך לזהב?!
האמת שלא התכוונתי לברדה אקולטסה באופן כללי זה שחקן כדורגל טוב טכני מהיר דריבליסט שצריך כיוון בקבלת החלטות ויכול להפוך לשחקן מצוין ראה מקרה חטואל (הפוטנציאל של אקולטסה פי שתיים יותר גדול) וכל מאמן עם קצת מושג בהתקפה יכול לעזור לו בזה בטח ובטח ברדה ומליקסון שתי שחקנים שעשו קריירה גדולה
לא בהכרח זה יצליח אתה צודק אבל שיש לך שתי זרים כמו אנסה וסלמאני זה מהלך שאין מה להפסיד בו

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

dudu9998 כתב:
14 נובמבר 2022, 16:35
האמת שלא התכוונתי לברדה אקולטסה באופן כללי זה שחקן כדורגל טוב טכני מהיר דריבליסט שצריך כיוון בקבלת החלטות ויכול להפוך לשחקן מצוין ראה מקרה חטואל (הפוטנציאל של אקולטסה פי שתיים יותר גדול) וכל מאמן עם קצת מושג בהתקפה יכול לעזור לו בזה בטח ובטח ברדה ומליקסון שתי שחקנים שעשו קריירה גדולה
לא בהכרח זה יצליח אתה צודק אבל שיש לך שתי זרים כמו אנסה וסלמאני זה מהלך שאין מה להפסיד בו
שתדע אני בדעה שאקולטסה לא דריבליסט, אלא פשוט מהיר וזריז. ברגע שלמדו שהוא חותך לקו לא ראיתי ממנו יותר דריבל וזה די הגביל את המשחק שלו למעט המשחק נגד לברקוזן ובישול לשבירו במוקד אירופה שנה שעברה. כמובן שהשכל שלו מחפה על הכל עם התחממות מהירה, קבלת החלטות איטית ועצלנות/פציע.

אבל היי הוא לא יוגין אנסה או תומר יוספי אז אשמח לראות אם כל זה השתנה.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
dudu9998

שליחה על ידי dudu9998 »

shovalb9 כתב:
14 נובמבר 2022, 19:07
שתדע אני בדעה שאקולטסה לא דריבליסט, אלא פשוט מהיר וזריז. ברגע שלמדו שהוא חותך לקו לא ראיתי ממנו יותר דריבל וזה די הגביל את המשחק שלו למעט המשחק נגד לברקוזן ובישול לשבירו במוקד אירופה שנה שעברה. כמובן שהשכל שלו מחפה על הכל עם התחממות מהירה, קבלת החלטות איטית ועצלנות/פציע.

אבל היי הוא לא יוגין אנסה או תומר יוספי אז אשמח לראות אם כל זה השתנה.
בגלל זה אמרתי שהוא שווה הזדמנות תחת ברדה כי חלש יותר מאנסה לא יכול להיות כמובן שכולנו מעדיפים זרים חדשים אבל בחיים לא ינחתו פה בינואר 3 זרים חדשים

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

דר אדום בנשמה כתב:
14 נובמבר 2022, 06:11
לא דיברתי על רותם אלא על האקזיט באמצע עונה על ספורי.
יש לנו סגל שלא נופל מזה של חיפה ומכבי תל אביב ואתה רוצה לשחרר באמצע עונה ואולי מאבק אליפות שחקן שבחצי מהמשחקים עשה 5 שערים ובישול?
היום שאפי ופאון לא הגיעו ואף אחד לא אמר בוא נשחרר אותם.
אבל דווקא את ספורי שהגיע למשחק ובישל את שער היתרון לשחרר?
זה מה שמעצבן, לא הביקורת על חטואל.
אלא הויתור על שחקן כמו ספורי.
חוץ מאנסה מרטינש סולומון ואולי יוספי אני לא מוותר על אף שחקן.
אני אישית חושב שרמזי ספורי הוא שחקן שהמועדון הוציא ממנו את כל מה שאפשר. במילים אחרות לדעתי הוא כבר בתקרה שלו.
בתחושתי הוא לא עושה את השחקנים לידו טובים יותר, מספיק לראות כמה דקות של מיכה בהשוואה לדקות שלו. אם בחלון המונדיאל תתקבל הצעה כמו שהתקבלה בקיץ, הגיע הזמן שהמועדון ידע להרוויח קצת..

סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי MikiRed »

לא מבין את הדיבור כאן, כאילו אנחנו במשחק מחשב...
ספורי שחקן מעולה, שחקן נבחרת, שחקן עם מספרים, וכאן מוכנים לוותר עליו... מדהים. כאילו שאם נוותר עליו ננחית כאן במקומו את מסי.
מכבי תל אביב תחתים את שבירו כשחקן 18 בסגל ואנחנו נוותר על השחקן עם המספרים הכי טובים בשנתיים האחרונות? הזיה.

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

MikiRed כתב:
14 נובמבר 2022, 23:13
ספורי שחקן מעולה, שחקן נבחרת, שחקן עם מספרים, וכאן מוכנים לוותר עליו... מדהים. כאילו שאם נוותר עליו ננחית כאן במקומו את מסי.
מכבי תל אביב תחתים את שבירו כשחקן 18 בסגל ואנחנו נוותר על השחקן עם המספרים הכי טובים בשנתיים האחרונות? הזיה.
99% מהתגובות לאחרונה מבוססות על סטיגמה ולא על המציאות.
על אותו המשקל חטואל לא מספיק טוב ויחזקאל אוטוטו חוזר לסורו.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

MikiRed כתב:
14 נובמבר 2022, 23:13
כראייה כללית זו לא בהכרח טעות לחשוב ככה אבל אני מסכים שאם עושים זום אין לסיטואציה אבוי לנו אם הוא יילך באמצע מאבק אליפות.
שורה תחתונה לא לנסות לתקן מה שעובד טוב

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

talb55 כתב:
14 נובמבר 2022, 22:53
אני אישית חושב שרמזי ספורי הוא שחקן שהמועדון הוציא ממנו את כל מה שאפשר. במילים אחרות לדעתי הוא כבר בתקרה שלו.
בתחושתי הוא לא עושה את השחקנים לידו טובים יותר, מספיק לראות כמה דקות של מיכה בהשוואה לדקות שלו. אם בחלון המונדיאל תתקבל הצעה כמו שהתקבלה בקיץ, הגיע הזמן שהמועדון ידע להרוויח קצת..
בעולם אוטופי וורוד שאין הגבלת זרים אני איתך.
יש הגבלת זרים וכל ישראלי מעולה טוב לנו ולוותר עליו באמצע העונה זה בדיוק כמו לוותר על מליקסון בזמנו.
הבחור שנה שנייה מספר מספרים והיום התברר לי שבחצי מהמשחקים בליגה כבש 5 שערים ושני בישולים.

באר שבע מוציאה ממנו הרבה ובלעדיו אתה עם פחות 4 נקודות מול ריינה ומול ק"ש.
הבקיע את שני הגולים מול ריינה, ובישל את הגול לחטואל מול ק"ש וזה שחלק מהמשחקים הוא מושבת בגלל פציעת כתף.
תאהב אותו או שלא הוא את שלו עושה ובלעדיו כבר שנתיים אתה קבוצה בשיפולי הצמרת.
זאת עובדה על בסיס הנתונים.
שוב פעם, 5 שערים ושני בישולים ובשני משחקים קשים פתח את הפקק ובזכותו ניצחנו את ריינה ואת ק"ש.
וזה שהביאו סביבו עוד איכות עוזרת לו ולנו כי אנחנו לא תלוים בו כמו עונה שעברה אבל עדיין שלא כולם טובים הוא ייתן את שלו והייתי מחתים אותו ואת מיכה לעוד 3 עונות.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

דר אדום בנשמה כתב:
15 נובמבר 2022, 00:33
בעולם אוטופי וורוד שאין הגבלת זרים אני איתך.
יש הגבלת זרים וכל ישראלי מעולה טוב לנו ולוותר עליו באמצע העונה זה בדיוק כמו לוותר על מליקסון בזמנו.
הבחור שנה שנייה מספר מספרים והיום התברר לי שבחצי מהמשחקים בליגה כבש 5 שערים ושני בישולים.

באר שבע מוציאה ממנו הרבה ובלעדיו אתה עם פחות 4 נקודות מול ריינה ומול ק"ש.
הבקיע את שני הגולים מול ריינה, ובישל את הגול לחטואל מול ק"ש וזה שחלק מהמשחקים הוא מושבת בגלל פציעת כתף.
תאהב אותו או שלא הוא את שלו עושה ובלעדיו כבר שנתיים אתה קבוצה בשיפולי הצמרת.
זאת עובדה על בסיס הנתונים.
שוב פעם, 5 שערים ושני בישולים ובשני משחקים קשים פתח את הפקק ובזכותו ניצחנו את ריינה ואת ק"ש.
וזה שהביאו סביבו עוד איכות עוזרת לו ולנו כי אנחנו לא תלוים בו כמו עונה שעברה אבל עדיין שלא כולם טובים הוא ייתן את שלו והייתי מחתים אותו ואת מיכה לעוד 3 עונות.
קבוצה בשיפולי הצמרת.
תהיו בריאים, מי שישמע אנחנו מגרדים מקום 5 והולכים לישון בפלייאוף.
להזכירך שנה שעברה סיימת בשיפולי המקום השני כשעד 3-4 משחקים לסוף עוד הייתה תקווה קטנה.
השנה אחרי סיבוב אתה במקום 3 עם אותן נקודות כמו שני.
שיפולי הצמרת.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

סניור כתב:
15 נובמבר 2022, 09:04
קבוצה בשיפולי הצמרת.
תהיו בריאים, מי שישמע אנחנו מגרדים מקום 5 והולכים לישון בפלייאוף.
להזכירך שנה שעברה סיימת בשיפולי המקום השני כשעד 3-4 משחקים לסוף עוד הייתה תקווה קטנה.
השנה אחרי סיבוב אתה במקום 3 עם אותן נקודות כמו שני.
שיפולי הצמרת.
בלי ספורי אנחנו עם פחות 4 נקודות קרי מקום רביעי.
ובלי ספורי עונה שעברה אתה בכלל במקום רביעי-חמישי.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

בלי ספורי אנחנו יורדים ליגה

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

ספורי שחקן מצוין ברגע שמושיבים אותו במשבצת הנכונה.
אם טועים ועושים אותו השחקן שהכל סובב סביבו - אז מקבלים קבוצה מוגבלת שלא משחקת כדורגל.
אם הוא תוספת כוח אש לצד קבוצה מתפקדת ויציבה - ספק מספרים טוב מאוד שמכלום יכול לעשות לך גול.

זה הרבה עניין של מינון והגדרת תפקיד.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

כשדובר פה הרבה על אופי הביקורת, זו דוגמא טובה.
סיבוב מצוין שלו, למרות פציעה קשה וממשיכים לבוא אליו בטענות. כמו בהמון תחומים אחרים.
לא יודע אם זה יצר הרס עצמי או שהתרגלנו לחפש בכוח מה לא טוב.
זה לא אומר כמובן שאם מקבלים הצעה טובה בסוף עונה אז צריך להשאיר בכוח. חלק מהעסק זה להרוויח על שחקן טוב ולנסות להשיג את הפריצה הבאה.

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

yossi כתב:
15 נובמבר 2022, 10:30
ספורי שחקן מצוין ברגע שמושיבים אותו במשבצת הנכונה.
אם טועים ועושים אותו השחקן שהכל סובב סביבו - אז מקבלים קבוצה מוגבלת שלא משחקת כדורגל.
אם הוא תוספת כוח אש לצד קבוצה מתפקדת ויציבה - ספק מספרים טוב מאוד שמכלום יכול לעשות לך גול.

זה הרבה עניין של מינון והגדרת תפקיד.
בדיוק, וזו הסיבה בעיני שאם יתאפשר למכור, לקפוץ על זה.
ספורי מאוד מגביל את הגמישות של הקבוצה, לא עובד הגנתית ולא עוזר בהחזקת הכדור בקישור.
נכון יש לו הברקות ברמת זוס (כן כן), אבל זה מאוד לא יציב, ועל כל הברקה כזו, הוא מוסר 20 כדורי קסמים לקרנות המגרש וליריבות (בעיני בקלות דעת, גם אם אנחנו לא נמצאים בלחץ נקודתי במשחק).

בלי קשר אלייך יוסי - אני אישית לא מתחבר לאנשים שרואים רק מספרים, בעיני זה מקביל לכאלה שרואים רק את התקציר. בעבור כל אלה חטואל הוא בוזגלו , שבירו הוא ערן זהבי ואוראל דגני/עדי גוטליב הם בלמי נבחרת.
נכון, לשערים יש המון השפעה בטווח הקצר על הקבוצה מבחינה מנטלית, ואני לא ממעיט אפילו במעט מערכו של חטואל לקבוצה, אבל זה לא מחזיק מים, בטח שאם אקח את סה״כ המרחק מהשער שחטואל כבש ממנו, אני לא יגיע לקו הפנדל.

שלח תגובה