עירוני קרית שמונה- הפועל באר שבע, ראשון, 20:00, קרית שמונה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Red Tiger
Title: קרייזי-רד

Re: עירוני קרית שמונה- הפועל באר שבע, ראשון, 20:00, קרית שמונה

שליחה על ידי Red Tiger »

הוא זוכה לביקורת רק כי השם שלו רמזי ספורי בדיוק כמו שחטואל פתאום יקלע לתקופה לא טובה אז יגרזנו אותו כאן.
התפקיד שלו זה להביא מספרים ומעניין לי את הביצה אם הוא עושה את זה בשביל האינטרסים האישיים שלו כמו שטוענים.
בשביל שאר העבודות השחורות יש מספיק שחקנים,מה אני אגיד לכם.. אצילי הוא ממש אחד שעושה הגנה בחסד עליון.
ממצאי השחקנים הישראליים הקיים הוא בטופ 3 ולוותר עליו בשביל איזה הצעה הזויה תהיה טעות איומה כי פשוט אין לו מחליף כרגע ברמה המקומית וזאת עובדה.

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום
Title: CrazyRed

שליחה על ידי 4 לב אדום »

עדיין נשארו אוהדים מזוכיסטים ?
אמרתם את אותם דברים בדיוק על מאור בוזגלו .
האיש שהיה לו כלי נשק שלא היה לאף אחד בליגה : נייחים וקרוסים .
רמזי ספורי זה וואחאד שאט גאן , טכני בצורה בלתי רגילה ובעיקר הוא לא דור מיכה . תתחילו להעריך את הכלים שיש לכם . פחות מ-3 מיליון יורו אין מה לדבר בכלל . מדברים איתי פה על עיסקה ולמצוא את הדבר הבא כאילו זה משהו טבעי שאמור לקרות . לא ! ממש לא ! לא בשוק הישראלים העלוב ומגבלת הזרים שכופה עלינו ההתאחדות .
בטח כשאנחנו לא הארנק הכי שמן בג'ינס .
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

ספורי לא מגביל ולא נעליים, שחקו איתו ועם מיכה יחד ויש פה צמד חמד
שמיכה יזיז את הכדור , ספורי יעשה תנועות עומק ויבעט מרחוק
אי אםשר לוותר על המספרים שלו
הדבר העיקרי שספורי חייב לשנות זה האדישות במסירה כאילו שהוא בטוח שהכדור יגיע ליעד , הרבה איבודים בגלל זה . תתעורר זה לא פיפא

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

4 לב אדום כתב:
15 נובמבר 2022, 20:36
עדיין נשארו אוהדים מזוכיסטים ?
אמרתם את אותם דברים בדיוק על מאור בוזגלו .
האיש שהיה לו כלי נשק שלא היה לאף אחד בליגה : נייחים וקרוסים .
רמזי ספורי זה וואחאד שאט גאן , טכני בצורה בלתי רגילה ובעיקר הוא לא דור מיכה . תתחילו להעריך את הכלים שיש לכם . פחות מ-3 מיליון יורו אין מה לדבר בכלל . מדברים איתי פה על עיסקה ולמצוא את הדבר הבא כאילו זה משהו טבעי שאמור לקרות . לא ! ממש לא ! לא בשוק הישראלים העלוב ומגבלת הזרים שכופה עלינו ההתאחדות .
בטח כשאנחנו לא הארנק הכי שמן בג'ינס .
יש כאן אוהדים שחושבים שאפשר למצוא מחליפים באהלן אהלן.
בעולם ורוד בלי הגבלת זרים כן בוודאי שאפשר למצוא טוב יותר.
אבל זה לא עולם ורוד ויש הגבלת זרים ולוותר על ספורי באמצע עונה שככל הנראה אנחנו במאבק אליפות זה לא פחות מהזייה.
כנראה אנשים מתגעגעים לימים שהיינו בתחתית אחרת לא ברור לי מה היהירות הזאת לשחרר שחקן שעונה שנייה נותן לנו מספרים מעולים.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

שאלה כנה: אתם באמת חושבים שספורי נותן משחקים טובים שבהם הוא משפיע על הקבוצה והמשחק בצורה חיובית? אם אקח מדגם של שני המשחקים האחרונים, בעיני לא (וזה לגמרי מדגם מייצג). אשמח אם למישהו יש גישה לאינסטט, שיעלה כמה Heat maps של ספורי מהמשחקים האחרונים.
שלא תטעו. אם אסתכל על ספורי הוא כן שחקן טוב בפרמטרים האישיים, אבל במכלול אני לא רואה קבוצה אחת ששיחק בה, שסימולטנית הוא והיא היו טובים, לדעתי כחלק מהגישה שלו למשחק.

ברוך השם אנחנו לא בתקופה שבה מכירה (בדגש על מכירה עם רווחיות!!) של ספורי תחרב את הקבוצה, להבדיל משנה שעברה. יחד עם זאת, אני בטוח במאת האחוזים שאפשר יהיה בחלון המונדיאל להביא שחקן מקביל (דן ביטון/דיע סבע/חמודי כנען זר שלדעתי אנחנו ככה או ככה צריכים במשבצת הזאת, מעט יותר שלם בתרומה לשטף הקבוצה). אגב, לא יקרה כלום גם אם לא יגיע אף אחד ודור מיכה/חטואל (בשילוב משולש עם שאפי ופאון) יקבלו את הקרדיט המלא.
נערך לאחרונה על ידי talb55 ב 16 נובמבר 2022, 10:41, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

יש פה מישהו שחושב שאנחנו נראים טוב יותר עם ספורי מאשר בלעדיו?שאנחנו אינטנסיביים יותר?לוחצים יותר?קבוצתיים יותר?

ספורי זה ספורי לטוב ולרע. הבעיה העיקרית שלי איתו מלבד מה שציינתי למעלה זאת העובדה שהוא משום מה שחקן הרכב די קבוע.
אם הוא היה שחקן רוטציה כזה, עוד כלי התקפי מהספסל כמו חטואל ברוב הזמן - מילא. אני פשוט לא רואה את זה קורה.

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

CrazyRed7 כתב:
16 נובמבר 2022, 10:41
יש פה מישהו שחושב שאנחנו נראים טוב יותר עם ספורי מאשר בלעדיו?שאנחנו אינטנסיביים יותר?לוחצים יותר?קבוצתיים יותר?

ספורי זה ספורי לטוב ולרע. הבעיה העיקרית שלי איתו מלבד מה שציינתי למעלה זאת העובדה שהוא משום מה שחקן הרכב די קבוע.
אם הוא היה שחקן רוטציה כזה, עוד כלי התקפי מהספסל כמו חטואל ברוב הזמן - מילא. אני פשוט לא רואה את זה קורה.
צ׳ בסדום

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

חברים זה לא משנה, זה שינוי שאם יוזמים (בדגש על יוזמים) באמצע העונה משנה המון באווירה. איפה נשמע דבר כזה שקבוצה תחפש למכור ספק מספרים משמעותי באמצע מאבק אליפות? גם אני אישית חושב שהוא לא כזה אקוטי ולא משפיע מספיק על הקבוצה אבל זה פשוט לא שינוי שעושים באמצע עונה כל עוד הוא חלק לא מבוטל מהדבר הזה שהתחיל לעבוד.
עדיף שימקדו אנרגיות בלהיפטר מחוזים מיותרים, למצוא זרים חדשים ולהצעיר עוד טיפה את הסגל עם עוד כישרון שניים.

אם תגיע הצעה מדהימה מקצועית/כלכלית מבחינתו וכלכלית מבחינתנו זה משהו אחר (כי זה מה שיקבע נראטיב של עונה, ההבדל בין לזרוק אותו ללתת לו להתקדם) וגם אז אנחנו צריכים להילחם על זה שהמעבר יקרה בסוף העונה.

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

talb55 כתב:
16 נובמבר 2022, 10:37
שאלה כנה: אתם באמת חושבים שספורי נותן משחקים טובים שבהם הוא משפיע על הקבוצה והמשחק בצורה חיובית? אם אקח מדגם של שני המשחקים האחרונים, בעיני לא (וזה לגמרי מדגם מייצג).
שלא תטעו. אם אסתכל על ספורי הוא כן שחקן טוב בפרמטרים האישיים, אבל במכלול אני לא רואה קבוצה אחת ששיחק בה, שסימולטנית הוא והיא היו טובים, לדעתי כחלק מהגישה שלו למשחק.

ברוך השם אנחנו לא בתקופה שבה מכירה (בדגש על מכירה עם רווחיות!!) של ספורי תחרב את הקבוצה, להבדיל משנה שעברה. יחד עם זאת, אני בטוח במאת האחוזים שאפשר יהיה בחלון המונדיאל להביא שחקן מקביל (דן ביטון/דיע סבע/חמודי כנען זר שלדעתי אנחנו ככה או ככה צריכים במשבצת הזאת, מעט יותר שלם בתרומה לשטף הקבוצה). אגב, לא יקרה כלום גם אם לא יגיע אף אחד ודור מיכה/חטואל (בשילוב משולש עם שאפי ופאון) יקבלו את הקרדיט המלא.
איזו מן שאלה הזויה זו?
רמזי ספורי במשחקים האחרונים:
* ק"ש - בישול של השער הראשון
* חדרה - חצי בישול לגול של יחזקאל
* בני ריינה - צמד (כולל השער הראשון שפתח את המשחק)
* אוסטריה וינה - שער

הלכתי רק 4 משחקים אחורה.
אין ספק שלא השפיע על המשחק בצורה חיובית.

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

סניור כתב:
16 נובמבר 2022, 10:53
איזו מן שאלה הזויה זו?
רמזי ספורי במשחקים האחרונים:
* ק"ש - בישול של השער הראשון
* חדרה - חצי בישול לגול של יחזקאל
* בני ריינה - צמד (כולל השער הראשון שפתח את המשחק)
* אוסטריה וינה - שער

הלכתי רק 4 משחקים אחורה.
אין ספק שלא השפיע על המשחק בצורה חיובית.
אחלה, ראה תגובה קודמת שלי. בזמנים טובים סופרים שערים ובישולים, אבל שיהיה קצת יותר קשה, ויהיה בהנחה וספורי לא ישנה את השפעתו על שטף המשחק, כנראה שנרגיש יחד…
נערך לאחרונה על ידי talb55 ב 16 נובמבר 2022, 10:59, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

dor69 כתב:
16 נובמבר 2022, 10:51
חברים זה לא משנה, זה שינוי שאם יוזמים (בדגש על יוזמים) באמצע העונה משנה המון באווירה. איפה נשמע דבר כזה שקבוצה תחפש למכור ספק מספרים משמעותי באמצע מאבק אליפות? גם אני אישית חושב שהוא לא כזה אקוטי ולא משפיע מספיק על הקבוצה אבל זה פשוט לא שינוי שעושים באמצע עונה כל עוד הוא חלק לא מבוטל מהדבר הזה שהתחיל לעבוד.
עדיף שימקדו אנרגיות בלהיפטר מחוזים מיותרים, למצוא זרים חדשים ולהצעיר עוד טיפה את הסגל עם עוד כישרון שניים.

אם תגיע הצעה מדהימה מקצועית/כלכלית מבחינתו וכלכלית מבחינתנו זה משהו אחר (כי זה מה שיקבע נראטיב של עונה, ההבדל בין לזרוק אותו ללתת לו להתקדם) וגם אז אנחנו צריכים להילחם על זה שהמעבר יקרה בסוף העונה.
אז אחדד כי אני התחלתי עם הרעיון.
לא התכוונתי ליזום למכור, אלא במידה ומגיעה הצעה כמו שהגיע בשנה קודם, לא להסס. win win

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

talb55 כתב:
16 נובמבר 2022, 10:59
לא התכוונתי ליזום למכור, אלא במידה ומגיעה הצעה כמו שהגיע בשנה קודם, לא להסס. win win
פחות משני מיליון יורו לא יתקבל בהבנה, במידה והולך באמצע עונה אז אפילו 3

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

talb55 כתב:
שום למכור אלא אם מקבלים הצעה ברמה של 4-5 מיליון אירו.
פחות מזה וזה כן יהיה טעות והזוי לוותר באמצע עונה.
שחקן שנתן לך 4 נקודות העונה, וכל זה שבוא משחק חצי מהמשחקים או אפילו שליש.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

אני מוכן לקבל עזיבה שלו בהבנה רק אם הפסיכופט הפורטוגלי חוזר על אותה בלטה. זה לא יקרה אז חבל על הפנטזיות שלי.

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

talb55 כתב:
אתה חי באשליות אוטופיות שמכירת ספורי בסכום הוגן בהכרח תביא לניצול טוב יותר של ההכנסה ונביא בוודאות שחקן טוב מספורי, כפי שאתה מציין win win.
אני טוען שזו אשליה מסוכנת. הנכד שלי משחק בפיפא ושם זה בהחלט עובד.
בחיים האמיתיים אתה לא משחרר או מעודד שחרור של שחקן ברמה של ספורי.
בסוף כמו בחיים, אנחנו בוחנים את השחקנים לפי ההשיגים שלהם, ועל פי המספרים בשנתיים האחרונות לא הייתי שוקל בשום אופן מכירה שלו, להיפך, הייתי מנסה להאריך את החוזה אתו.

שלח תגובה