יוג'ין אנסה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: יוג'ין אנסה חתם ל3 שנים

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

dor69 כתב:
05 ינואר 2023, 18:45
ברגע שאתה נותן לשחקן איתות חד משמעי שהוא בחוץ זה נגמר, לא תקבל ממנו יותר רבע ממה שהוא נתן לפני.
להקפאה הוא כנראה לא ייכנס (בוא נהיה ריאליים) ככה שאתה איתו עד הקיץ. אף אחד לא הבטיח לך שלא תצטרך אותו בצירוף נסיבות מסויים במשחק חשוב וייאמר לזכות המועדון שזוכרים ונזהרים מזה והפיקו את הלקחים מהקטע שהיה אז עם אג׳ידה ופאיוביץ׳.
מתי כן אשנה את דעתי לגבי אנסה בינואר הקרוב? אם איכשהו מצליחים להיפטר לכל הפחות מאקולטסה, פטרוצ׳י ומרטינש, להביא זר על חשבון מרטינש ולמצוא עוד אחד שאנחנו רוצים כשאנסה הוא זה שמפריע לנו להביא אותו וכל זה בחודש הקרוב.
**כל זה בהנחה שנחשב שסלמאני שיחק כבר בשתי קבוצות העונה ולא יכול לעבור. אם הוא יכול אז יותר סביר שהוא ייצא בהשאלה לפני שאנסה ייחתך.

עוד דבר שחשוב לזכור- פייר פליי. היינו על הסף הקיץ ומאז שילמנו ביי אאוט על אליאס, דמי השאלה ואופציה על פאון, ביי אאוט על סלמאני (שרוצים להחליף), שלושה זרים מיותרים על הפיירול, דמי השאלה וסביר מאוד גם אופציה על שאפי ורוצים להביא עוד שחקנים. לפה תוסיף את הביי אאוטים הפחות גבוהים שעוד היו העונה (סטויאנוב, בלוריאן וכו׳) ואתה עדיין באיזור הסכנה למרות הקונפרנס.
וואלה אני מקבל את העובדה שהמועדון לא שש להשתולל עכשיו עם עוד הקפאות, שיפתרו את הבעיות קודם איפה שיותר קל לפתור ובתקווה שיפיקו לקחים בסקאוטינג שימנע מאיתנו בזבוזים מיותרים נוספים להבא.
הכסף מאירופה השנה סידר אותך, אתה יכול לשחרר את כל הזרים הלא רצויים, לממש את האופציה על שאפי ולהביא חלוץ זר איכותי ועדין תהיה ברווח יפה...
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Sir Alex Ferguson כתב:
05 ינואר 2023, 18:47
הכסף מאירופה השנה סידר אותך, אתה יכול לשחרר את כל הזרים הלא רצויים, לממש את האופציה על שאפי ולהביא חלוץ זר איכותי ועדין תהיה ברווח יפה...
לא אומר שנקבל עונש ישר אבל מהסדר גודל של הסכומים שאני מכיר הפעולות שאתה מציע פה לכל הפחות יאכלו את הרוב המוחלט של הכסף וישאירו אותך במצב ריסקי מאוד לקראת שנה הבאה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

dor69 כתב:
05 ינואר 2023, 18:45
ברגע שאתה נותן לשחקן איתות חד משמעי שהוא בחוץ זה נגמר, לא תקבל ממנו יותר רבע ממה שהוא נתן לפני
בוא נהיה כנים, אנסה לא תורם שום דבר גם ככה.
בתוך או מחוץ לסגל, זה לא יורגש.

שים לב שאני לא מכוון להקפאה בשום צורה.
מבין לחלוטין את אלונה שנמנעת ולא נכנס לה לכיס.
כן מצפה שיבהירו לשחקן שאין שום בט שהוא נשאר. מבטיח לך שהוא יחפש לעצמו קבוצה אחרת ויתפשר גם על ישראל. כל עוד נותנים לו תחושה שהוא רצוי וההחלטה בידיו, ברור שהוא יבחר להתעלק.
אם וכאשר הוא ישאר פה, תמיד יהיה אפשר להשתמש בו שוב. זה לא מסוג האנשים שעושים פרצופים והוא גם יצטרך לשחק על החוזה הבא שלו.

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום
Title: CrazyRed

שליחה על ידי 4 לב אדום »

ForeverRed כתב:
05 ינואר 2023, 19:27
בוא נהיה כנים, אנסה לא תורם שום דבר גם ככה.
בתוך או מחוץ לסגל, זה לא יורגש.

שים לב שאני לא מכוון להקפאה בשום צורה.
מבין לחלוטין את אלונה שנמנעת ולא נכנס לה לכיס.
כן מצפה שיבהירו לשחקן שאין שום בט שהוא נשאר. מבטיח לך שהוא יחפש לעצמו קבוצה אחרת ויתפשר גם על ישראל. כל עוד נותנים לו תחושה שהוא רצוי וההחלטה בידיו, ברור שהוא יבחר להתעלק.
אם וכאשר הוא ישאר פה, תמיד יהיה אפשר להשתמש בו שוב. זה לא מסוג האנשים שעושים פרצופים והוא גם יצטרך לשחק על החוזה הבא שלו.

בדיוק .
ברור שהוא ירצה להילחם על מקומו . מידי פעם משתפים אותו אז זה גם המסר שהוא מבין . ספסל או יציע חצי עונה והוא יבקש לעזוב לבד . נמשיך לזגזג ולהתחנחן איתו והוא יישאר .
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

אנסה דרך אגב תרם מלא במשחק מול מכבי חיפה, לא חושב שהיה שחקן בסגל שהיה יכול לתרום יותר ממנו בעמדה שהוא שיחק במשחק הזה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

yakar כתב:
05 ינואר 2023, 19:56
אנסה דרך אגב תרם מלא במשחק מול מכבי חיפה, לא חושב שהיה שחקן בסגל שהיה יכול לתרום יותר ממנו בעמדה שהוא שיחק במשחק הזה.
אתה באופן מגמתי בעד הפח הזה אז קח קצת נתונים:

8 איבודי כדור.
3 מ-12 במאבקים.
1 מ-5 בכדרורים.

וזה במשחק "טוב" שלו.

הביתה.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

הוא עלה נטו כדי לנסות להציק לבלמים של חיפה. עד כדי כך האפסיות של החלוצים שלנו, זה הטוב ביותר שיש להם להציע במשחק העונה.

סמל אישי של משתמש
oren2792

שליחה על ידי oren2792 »

יאללה איזה בכיינים. נכון הוא לא הכי מתאים לשיטה שלנו ונכון הוא לא הכי אינטליגנטי, אבל אם מיכה המסכן הזה לא בועט כמו ילדה בדקה ה7 כולם מפארים אותו על איזה לחץ הוא עושה ואיך הוא נותן משהו שהחלוצים אחרים שלנו לא.

גם אני תופס את הראש איתו לפעמים ונכון שאפשר יותר טוב, אבל לפחות הוא נותן את התחת כל פעם שהוא מקבל דקות ובמצבת החלוצים שלנו עם החבורה של המתים המהלכים שכטר חמד וסלמאני, שהם שכפול של כלום ושום דבר לפחות, איתו אפשר לתת גיוון. אז כן מבחינת חלוצים הייתי מעיף את שכטר וסלמאני ואולי גם חמד לפניו.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

oren2792 כתב:
06 ינואר 2023, 00:10
יאללה איזה בכיינים. נכון הוא לא הכי מתאים לשיטה שלנו ונכון הוא לא הכי אינטליגנטי, אבל אם מיכה המסכן הזה לא בועט כמו ילדה בדקה ה7 כולם מפארים אותו על איזה לחץ הוא עושה ואיך הוא נותן משהו שהחלוצים אחרים שלנו לא.

גם אני תופס את הראש איתו לפעמים ונכון שאפשר יותר טוב, אבל לפחות הוא נותן את התחת כל פעם שהוא מקבל דקות ובמצבת החלוצים שלנו עם החבורה של המתים המהלכים שכטר חמד וסלמאני, שהם שכפול של כלום ושום דבר לפחות, איתו אפשר לתת גיוון. אז כן מבחינת חלוצים הייתי מעיף את שכטר וסלמאני ואולי גם חמד לפניו.
כל השמות שציינת מבחינת רצון ומלחמה ״נותנים את הכל״. סלמאני נגיד פחות מהיר אבל לוחץ יותר מאנסה.
שכטר וחמד ישראלים, סלמאני כאן רק כמה חודשים, אנסה כאן כבר שנה שנייה והוא זר, ככה שהבעיה איתו היא גדולה מהשאר (שגם כניראה לא יהיו כאן בקיץ, בטח שני המבוגרים).

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

oren2792 כתב:
06 ינואר 2023, 00:10

גם סלמאני נותן את התחת

סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

שליחה על ידי red and white »

כרגע מבחינתי הם כל הארבעה אותו הדבר.
הקטע אצל אנסה הוא שיש לו את המהירות וברדה אוהב להשתמש בו במשחקים גדולים, כרגע זה הפלוס אצלו שמבדיל אותו מהאחרים.
לדעתי ברור לכולם שהוא לא ימשיך כאן בעונה הבאה, אבל יהיה יותר חכם עכשיו לשחרר את מרטינס וסלמאני. בכל מקרה לדעתי אנחנו צריכים כרגע רק 2 זרים חדשים (קשר וחלוץ). אז השחרור שלו לא ייתן כלום.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

סירב גם להפועל חיפה שהציעה לשלם לו את אותם הסכומים שמרוויח אצלנו.
טוען שיעזוב רק לליגה טובה יותר מישראל…

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

ליצן.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

נראה לי אני היחיד שאוהב אותו

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

צריך מעכשיו להתכונן לחפירה איתו בקיץ.
חתיכת חמור על המגרש ומסתבר שגם מחוצה לו.

שלח תגובה