רמזי ספורי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
red ultras

Re: רמזי ספורי

שליחה על ידי red ultras »

Sir Alex Ferguson כתב:
15 אוגוסט 2023, 15:02
אני מאמין במעשים ולא דיבורים.
אפשר להחליף את ספורי, אפשר גם שבוע הבא אם רוצים, אבל אני לא בטוח שיש את הרצון.
ולא מדבר על רצון כללי להצליח, זה ברור שיש לכל מי שקשור למועדון, אלא רצון מגובה בנכונות להשקעה כספית, מגובה גם ביכולת המקצועית להביא שחקן של מספרים מעכשיו לעכשיו.

יוסי מדינה כתב לפני יומיים שהגישה של אלונה הוחלפה בשנים האחרונות ברצון ״לא להפסיד יותר מידי כסף״ שזה איך שהיא רואה הצלחה. אני קראתי לזה שלאלונה אין את התשוקה שהייתה פעם, וכולם יודעים על מה אני מדבר כי ההרגשה אז הייתה אחרת וידענו שהמועדון יעשה הכל גם כספית כדי למקסם את עצמו מקצועית.

אני אחרי הקיץ הנוכחי איבדתי את הביטחון במועדון מבחינת יכולת השדרוג בעמדת הזרים. הייתי בטוח שבעקבות הדברים של ברדה לצנציפר בראיון נראה באמת ניסיון להביא שחקנים עם מספרים ״חריגים״ כמו שקרה להם אליניב, בפרופיל כספי אחר, וזה לא קרה.
אז למה אתה חושב שדווקא עכשיו זה יקרה?

אני שואל גם את אורן, שנים אנחנו שומעים שאלונה הבינה את הטעות שלה ושהיא הולכת להגדיל את המעטפת המקצועית, לא משנה אם מחלקת הסקאוטינג או מחלקת הכושר הגופני (שלא רק שלא שודרגה, אפילו איבדה מאמן כושר אחד בקיץ שעד היום לפי מה שאני יודע לא הביאו לו מחליף) וגם את מחלקת הנוער (שעדין דורכת במקום), אז מה גורם לך לחשוב שזה ישתנה עכשיו או בקיץ? לא בדיבורים במעשים?

לפני ההרחקה הארוכה של שאפי כתבתי שהייתי משאיר אותו כי אני סקפטי שבמועדון יביאו מישהו טוב יותר בפרופיל שלו, אז גם לגבי ספורי, מעבר לעובדה שאני מחזיק ממנו, וחושב שהוא יתרום לנו בטח כשהוא ישראלי, אני גם לא מאמין שנצליח למלא את מקומו לאור על מה שכתבתי למעלה.
אין קשר, גם אני מאמין במעשים ולא בדיבורים.
יוסי מדינה אחד האנשים שאני הכי מחזיק מהם בכדורגל. אני לא פוסל לא את מה שהוא אמר וגם לא את מה שאתה אומר. יש מצב שזה שילוב של השניים. בשורה התחתונה זה לא מונע מאלונה להעמיד תקציב ראוי למועדון. ההבדל הגדול מבעבר ואת זה אני אומר מידיעה, זה שאם פעם אלונה הייתה קפריזית והיית יכול להתעורר בבוקר ולגלות שרכשו שחקן מהליגה ב2 מליון יורו אז היום זה פחות יקרה. אלונה מעמידה לרשות גיא תקציב, וגיא והצוות המקצועי צריכים להתנהל בתוך התקציב. אז אולי כאן אין את התשוקה שאתה מדבר עליה, מצד שני אני חושב שזה צעד בכיוון הנכון. כמובן שבסוף כל עסקה היא מאשרת כך שהחופש הניהולי הוא לא מוחלט, ועדיין, הכישלון בבחירת השחקנים הוא בוודאי לא עליה. לגבי רמזי, שוב אומר בעיניי הוא הבעיה ולא חלק מהפתרון. שחקן שמכריח סגנון קשה לצפייה. סומך על המערכת או לא, בכל מקרה הבחור סוף העונה לא יהיה פה כך שאין הרבה הבדל.

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

בסך הכל מבקשים להתייעל, לא לטעות שוב ושוב
הרבה מזה על הצוות המקצועי שדימאכזב בקטע של בחירת זרים

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

הלוואי ישים צמד ובישול מחרתיים🙏🏼

בקל עוד 30 עמודים של מלחמה בטופיק חחחח

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

שמעון א כתב:
15 אוגוסט 2023, 20:35
הלוואי ישים צמד ובישול מחרתיים🙏🏼

בקל עוד 30 עמודים של מלחמה בטופיק חחחח
זה יקפיץ לו את המחיר ל600 אלף

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

אופתע אם בכלל יפתח..

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

שיש כתב:
15 אוגוסט 2023, 11:20
אז כלמה שצריך זה 6 ממכבי מידי פעם כדי להתעורר
בפעם האחרונה שזה קרה עונה לאחר מכן אתה יודע מה קרה :)
וכן, המערכת לא מושלמת, זה המצב וכולנו צריכים לשנות גישה מהאוהדים ועד אליניב ואלונה, זה מה יש כרגע ויהיו ימים יפים יותר, חלק מגלגל של קבוצה.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

Sir Alex Ferguson כתב:
15 אוגוסט 2023, 15:02
אני מאמין במעשים ולא דיבורים.
אפשר להחליף את ספורי, אפשר גם שבוע הבא אם רוצים, אבל אני לא בטוח שיש את הרצון.
ולא מדבר על רצון כללי להצליח, זה ברור שיש לכל מי שקשור למועדון, אלא רצון מגובה בנכונות להשקעה כספית, מגובה גם ביכולת המקצועית להביא שחקן של מספרים מעכשיו לעכשיו.

יוסי מדינה כתב לפני יומיים שהגישה של אלונה הוחלפה בשנים האחרונות ברצון ״לא להפסיד יותר מידי כסף״ שזה איך שהיא רואה הצלחה. אני קראתי לזה שלאלונה אין את התשוקה שהייתה פעם, וכולם יודעים על מה אני מדבר כי ההרגשה אז הייתה אחרת וידענו שהמועדון יעשה הכל גם כספית כדי למקסם את עצמו מקצועית.

אני אחרי הקיץ הנוכחי איבדתי את הביטחון במועדון מבחינת יכולת השדרוג בעמדת הזרים. הייתי בטוח שבעקבות הדברים של ברדה לצנציפר בראיון נראה באמת ניסיון להביא שחקנים עם מספרים ״חריגים״ כמו שקרה להם אליניב, בפרופיל כספי אחר, וזה לא קרה.
אז למה אתה חושב שדווקא עכשיו זה יקרה?

אני שואל גם את אורן, שנים אנחנו שומעים שאלונה הבינה את הטעות שלה ושהיא הולכת להגדיל את המעטפת המקצועית, לא משנה אם מחלקת הסקאוטינג או מחלקת הכושר הגופני (שלא רק שלא שודרגה, אפילו איבדה מאמן כושר אחד בקיץ שעד היום לפי מה שאני יודע לא הביאו לו מחליף) וגם את מחלקת הנוער (שעדין דורכת במקום), אז מה גורם לך לחשוב שזה ישתנה עכשיו או בקיץ? לא בדיבורים במעשים?

לפני ההרחקה הארוכה של שאפי כתבתי שהייתי משאיר אותו כי אני סקפטי שבמועדון יביאו מישהו טוב יותר בפרופיל שלו, אז גם לגבי ספורי, מעבר לעובדה שאני מחזיק ממנו, וחושב שהוא יתרום לנו בטח כשהוא ישראלי, אני גם לא מאמין שנצליח למלא את מקומו לאור על מה שכתבתי למעלה.
בימי בכר הייתה פה מעטפת אחושלוקי מעטפת.
אפילו בימי רוני לוי היה מאמן פלוס סרדה מנהל מקצועי ומליקסון בנוער.
יש לאלונה מצבי רוח וזה אחד המינוסים שלה, ביא לא יציבה.

אבל אל תספר לי סיפור שאתה ״מצפה ליותר מבחינה כספית״, היא משקיעה מהכיס יותר מיעקב שחר בשורה התחתונה.

יש לנו נתוני פתיחה פחות טובים (כמות קהל, איצטדיון, מיקום גאוגרפי, משיכה לשחקנים וכו׳) מהיריבות.
בהינתן הנתונים האלה היא עושה את המקסימום מבחינה כספית, לפעמים זה נתפס ולפעמים לא.
לפעמים יש איש שהיא מאמינה בו ובדרך שלו ומביאה לו כל מה שמבקש (בכר) כולל רכש, כולל מעטפת, כולל מאמן מנטלי, כולל סקאוטים כולל עוזרים כולל פיזולוג ורופא ופיזותרפיסט ומה לא

כשאין מישהו שהיא מאמינה בו כמו בכר היא נותנת לו צאנס (אליניב) וכשהיא נכווית (סלמאני, אקולטסה, מארין שנקנו בכסף גדול יחסית ופטרוצי, מרטינש ויתר המוקפאים שהשכר שלהם הלך על ריק).
עכשיו כדי לרכוש את האמון מחדש צריך לקרות אחד משניים:
1. גיבוש מעטפת מקצועית סביב אליניב שתהיה אחראית על הסקאוטינג, רכש, משא ומתן, איתור כשרונות צעירים (בלאומית כן עושים את זה), סוג של מנהל טכני וצוות מקצועי שיעטוף (סקאוטים, עוזרי מאמנים, מאמני כושר פיזותרפיה מנטלי וכו׳).
2. לפטר את אליניב ולהתקדם לפרסונה הבאה.

אני מניסיוני מאמין שהיא תלך על אופציה מס׳ 1, אני גם מקווה.
משום שמס׳ 2 עבד עם בכר אבל כנראה שאין באמת עוד מישהו שזה יכול לעבוד לו ככה, הכל התחבר שם מכל מקום, כל הכוכבים הסתדרו (חיפה לא רצו את טוני, אוגו רב, הובאן רב, וכו וכו).

בכל מקרה, הטונציה והניסוח וה״ציפיה״ שלך ושל אחרים פה קשים מאוד לקריאה, באמת.
לכו תייצרו 20 מיליון שקל, כל חברי הפורום ביחד יעבדו 5 שנים ולא ייצרו את כל מה שאלונה משקיעה בעונה אחת.
מבחינתי ולאור האפס אלטרטניבות שיש בחוץ - זה הכי טוב שיש, על כל החסרונות, ומדי פעם זה ייתפס ותהיה שושלת, מדי פעם זה יהיה מקום 2-3, מדי פעם גביע, מדי פעם שלב בתים אירופי ומדי פעם גם עונות כישלון של מקומות 4 ומטה.

זה קרה לחיפה הגדולה, למכבי תל אביב הגדולה, אני לא רוצה לדבר בכלל על ביתר ירושלים והפועל תל אביב.
מי שלא מקבל עונות של כישלון באהבה וממשיך ״לצפות״ ו״לדרוש״ יותר מהגברת ששמה פה 20 מיליון שקל בשנה שיסתכל איך אימפריות גדולות מאיתנו נפלו ואיך אוהדי בפועל תל אביב וביתר מקנאים בנו היום.

צריכים לקבל בחיבוק גדול ובאהבה גם עונות של כישלון, לדבר עניינית, לבקר באופן בונה ולא הרסני, לא ״לצפות״ ולא ״לדרוש״, כל דבר מעבר ל 20 מיליון שח שנתי הוא בונוס, נקודה סוף.

מכבי תל אביב 3 שנים בלי תואר ומקום שלישי מתחתינו עם ניהול ישראלי פושע של תמם מנכלית ויצחקי מנהל מקצועי, זה היה בדיחה.
ואחרי כל זאת, גולדהאר התעורר ושינה, והוא הכי טוב שהם יכולים לבקש ואלונה הכי טובה שאנחנו יכולים לבקש והיא תתעורר, במוקדם או במאוחר.

אני חי בשלום עם גלגל חיים של מועדון הפועל באר שבע שירוץ בצמרת כל שנה ועונה של 4 ומטה כישלון, 2-3 סבירה, שלב בתים/גביע ההצלחה, ואליפות הצלחה יפה מאוד.
אחלה של דיל מבחינתי, אתם לא חותמים? לכו תתלו שלטים בבית אדום ״אלונה הבייתה״ ותפסיקו לקשקש את המוח פה עליה, זה כבר בלתי נסבל.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

yossi כתב:
15 אוגוסט 2023, 18:45
מכבי חיפה, מועדון שעשה איזה 100 מיליון מליגת האלופות, שבקיץ מכר שחקנים במיליונים, חסך מיליונים בשכר ממאמן ושחקנים שהתפנו, מועדון עם אצטדיון של 30 אלף מושבים.
המועדון הזה לא הביא שחקן אחד הקיץ באותו "פרופיל כספי אחר".
בשחקן היחיד שהיו צריכים לשים חבילה, הביאו מישהו שהוא זול יותר מאבו פאני לבדו.

מכבי ת"א, מועדון עם אצטדיון של 30 אלף מושבים, מועדון שרק בינואר מכר את גלוך ב7 מיליון יורו, מועדון עם שייח קנדי עשיר.
המועדון הזה לא הביא שחקן אחד הקיץ באותו "פרופיל כספי אחר".

הפועל ב"ש, מועדון עם 16 אלף מושבים, מועדון שלא מוכר שחקנים במיליןנים כמו המועדונים מעלה, מועדון שההכנסות שלו קטנות בלמעלה מ50% מהמועדונים מעלה.
הוא מועדון שכן צריך להביא שחקן ב"פרופיל כספי אחר". ואם לא, אז כבר אין לבעלת הבית תשוקה.
נגדיל ונאמר, 0 מילים של ביקורת כלפי מי שבפועל מביא לפה זרים לא טובים ומחליף שחקני התקפה כמו גרביים כששום דבר לא נדבק.
הכל זה האישה למעלה אשמה.
אני מזמן הפסקתי להבין מאיפה עזות המצח וחוסר הבושה.
תודה רבה לך סיכמת נהדר.
תביאו 20 מיליון בשנה מהבית או שתביאו מישהו שיביא 20 מיליון בשנה מהבית או שפסיקו כבר לחפור את אותם טיעונים הלוך ושןב הלוך ושוב ו״לצפות״ ו״לדרוש״ יותר, חיים בסרט.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

ForeverRed כתב:
15 אוגוסט 2023, 19:42
אלונה היא האחראית על המערכת.
היא זאת שבוחרת לא למנות מנהל מקצועי.
היא זאת שלא משקיעה במעטפת.
היא זאת שלא מוכנה לשנות מדיניות שכר ודמי העברה.
שמעדיפה לאורך שנים להשקיע בשחקנים עם תקרה מוגבלת מתוך הליגה במקום להביא מבחוץ.
היא זאת שממשיכה באותה דרך, שנה אחר שנה, למרות שברור לכולם שאותה דרך מיצתה את עצמה והגיע הזמן לרעיונות חדשים.

אז כן, כמו בכל מערכת שמכבדת את עצמה, היא האחראית המרכזית. זאת שיושבת בראש ועל פיה ישק דבר, לטוב ולרע. כל היתר שחקני משנה.
יאללה שלטים בבית האדום, כולנו ביחד.
נביא לפה את איילון מאסק יעשה אותנו אל הילאל מערב הסעודית, אתם לא מבינים את החיים סלחו לי על הביטוי.
על פיה יישק דבר והיא הכי טוב שיש, אז כל ביקורת שתרשמו (ונגעת באחלה נקודות חשובות) לא רלוונטית כל עוד היא לא באה ממקום של הכרת הטוב, הוקרת תודה ורק אז להציע הצעות, כל ההצעות שדיברת עליהן חשובות אבל הן באמת רק בונוס.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

oranu כתב:
15 אוגוסט 2023, 22:13
בימי בכר הייתה פה מעטפת אחושלוקי מעטפת.
אפילו בימי רוני לוי היה מאמן פלוס סרדה מנהל מקצועי ומליקסון בנוער.
יש לאלונה מצבי רוח וזה אחד המינוסים שלה, ביא לא יציבה.

אבל אל תספר לי סיפור שאתה ״מצפה ליותר מבחינה כספית״, היא משקיעה מהכיס יותר מיעקב שחר בשורה התחתונה.

יש לנו נתוני פתיחה פחות טובים (כמות קהל, איצטדיון, מיקום גאוגרפי, משיכה לשחקנים וכו׳) מהיריבות.
בהינתן הנתונים האלה היא עושה את המקסימום מבחינה כספית, לפעמים זה נתפס ולפעמים לא.
לפעמים יש איש שהיא מאמינה בו ובדרך שלו ומביאה לו כל מה שמבקש (בכר) כולל רכש, כולל מעטפת, כולל מאמן מנטלי, כולל סקאוטים כולל עוזרים כולל פיזולוג ורופא ופיזותרפיסט ומה לא

כשאין מישהו שהיא מאמינה בו כמו בכר היא נותנת לו צאנס (אליניב) וכשהיא נכווית (סלמאני, אקולטסה, מארין שנקנו בכסף גדול יחסית ופטרוצי, מרטינש ויתר המוקפאים שהשכר שלהם הלך על ריק).
עכשיו כדי לרכוש את האמון מחדש צריך לקרות אחד משניים:
1. גיבוש מעטפת מקצועית סביב אליניב שתהיה אחראית על הסקאוטינג, רכש, משא ומתן, איתור כשרונות צעירים (בלאומית כן עושים את זה), סוג של מנהל טכני וצוות מקצועי שיעטוף (סקאוטים, עוזרי מאמנים, מאמני כושר פיזותרפיה מנטלי וכו׳).
2. לפטר את אליניב ולהתקדם לפרסונה הבאה.

אני מניסיוני מאמין שהיא תלך על אופציה מס׳ 1, אני גם מקווה.
משום שמס׳ 2 עבד עם בכר אבל כנראה שאין באמת עוד מישהו שזה יכול לעבוד לו ככה, הכל התחבר שם מכל מקום, כל הכוכבים הסתדרו (חיפה לא רצו את טוני, אוגו רב, הובאן רב, וכו וכו).

בכל מקרה, הטונציה והניסוח וה״ציפיה״ שלך ושל אחרים פה קשים מאוד לקריאה, באמת.
לכו תייצרו 20 מיליון שקל, כל חברי הפורום ביחד יעבדו 5 שנים ולא ייצרו את כל מה שאלונה משקיעה בעונה אחת.
מבחינתי ולאור האפס אלטרטניבות שיש בחוץ - זה הכי טוב שיש, על כל החסרונות, ומדי פעם זה ייתפס ותהיה שושלת, מדי פעם זה יהיה מקום 2-3, מדי פעם גביע, מדי פעם שלב בתים אירופי ומדי פעם גם עונות כישלון של מקומות 4 ומטה.

זה קרה לחיפה הגדולה, למכבי תל אביב הגדולה, אני לא רוצה לדבר בכלל על ביתר ירושלים והפועל תל אביב.
מי שלא מקבל עונות של כישלון באהבה וממשיך ״לצפות״ ו״לדרוש״ יותר מהגברת ששמה פה 20 מיליון שקל בשנה שיסתכל איך אימפריות גדולות מאיתנו נפלו ואיך אוהדי בפועל תל אביב וביתר מקנאים בנו היום.

צריכים לקבל בחיבוק גדול ובאהבה גם עונות של כישלון, לדבר עניינית, לבקר באופן בונה ולא הרסני, לא ״לצפות״ ולא ״לדרוש״, כל דבר מעבר ל 20 מיליון שח שנתי הוא בונוס, נקודה סוף.

מכבי תל אביב 3 שנים בלי תואר ומקום שלישי מתחתינו עם ניהול ישראלי פושע של תמם מנכלית ויצחקי מנהל מקצועי, זה היה בדיחה.
ואחרי כל זאת, גולדהאר התעורר ושינה, והוא הכי טוב שהם יכולים לבקש ואלונה הכי טובה שאנחנו יכולים לבקש והיא תתעורר, במוקדם או במאוחר.

אני חי בשלום עם גלגל חיים של מועדון הפועל באר שבע שירוץ בצמרת כל שנה ועונה של 4 ומטה כישלון, 2-3 סבירה, שלב בתים/גביע ההצלחה, ואליפות הצלחה יפה מאוד.
אחלה של דיל מבחינתי, אתם לא חותמים? לכו תתלו שלטים בבית אדום ״אלונה הבייתה״ ותפסיקו לקשקש את המוח פה עליה, זה כבר בלתי נסבל.
לא מבין את הנאום שלך.
מישהו רוצה שאלונה תלך?
כתבתי שאני מתנגד לשחרור של ספורי כי הוא קודם כל ישראלי איכותי בשוק ישראלי חלש, ודבר שני אם יגיע במקומו זר באותו פרופיל שהחתמנו עד היום כלומר עוד הימור רוב הסיכוי שרק נפגע מקצועית.
אנחנו מדברים כאן על החלטות ומדיניות המועדון ורצון לשפר אותו, לא על עזיבה ומחאה נגד אלונה, בטח כשאתה מכיר אותי ויודע מי אני, ובניגוד לאחרים שמדברים אני תומך ואתמוך בקבוצה בכל מצב.
ושוב אני שואל אותך, מה גורם לך לחשוב ששנה הבאה יהיה שינוי במעטפת, במחלקת הנוער, בצורה שהיא מקבלת החלטות?
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

Sir Alex Ferguson כתב:
15 אוגוסט 2023, 22:29
לא מבין את הנאום שלך.
מישהו רוצה שאלונה תלך?
כתבתי שאני מתנגד לשחרור של ספורי כי הוא קודם כל ישראלי איכותי בשוק ישראלי חלש, ודבר שני אם יגיע במקומו זר באותו פרופיל שהחתמנו עד היום כלומר עוד הימור רוב הסיכוי שרק נפגע מקצועית.
אנחנו מדברים כאן על החלטות ומדיניות המועדון ורצון לשפר אותו, לא על עזיבה ומחאה נגד אלונה, בטח כשאתה מכיר אותי ויודע מי אני, ובניגוד לאחרים שמדברים אני תומך ואתמוך בקבוצה בכל מצב.
ושוב אני שואל אותך, מה גורם לך לחשוב ששנה הבאה יהיה שינוי במעטפת, במחלקת הנוער, בצורה שהיא מקבלת החלטות?
שום דבר, את האמת שאכלתי את הראש, מתנצל על זה.
הדיון ממצה את עצמו, כל אחד יחשוב מה שנראה לו נכון.
אני אמשיך לחשוב שמה שיש כרגע זה הכי טוב שיש על כל המגרעות שקיימות ונגעתם בנקודות חשובות, וכל מה שיהיה מעבר זה בונוס.

מה שגורם לי להאמין שזה ישתנה היא שככה העולם עובד, פעם למטה, פעם למעלה, כשאתה למטה משנה כדי לעלות, כשאתה למעלה מנסה לשמר, עכשיו אנחנו בלמטה, אני מכיל את זה באהבה גדולה.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

oranu כתב:
15 אוגוסט 2023, 22:53
שום דבר, את האמת שאכלתי את הראש, מתנצל על זה.
הדיון ממצה את עצמו, כל אחד יחשוב מה שנראה לו נכון.
אני אמשיך לחשוב שמה שיש כרגע זה הכי טוב שיש על כל המגרעות שקיימות ונגעתם בנקודות חשובות, וכל מה שיהיה מעבר זה בונוס.

מה שגורם לי להאמין שזה ישתנה היא שככה העולם עובד, פעם למטה, פעם למעלה, כשאתה למטה משנה כדי לעלות, כשאתה למעלה מנסה לשמר, עכשיו אנחנו בלמטה, אני מכיל את זה באהבה גדולה.
דרשת יפה,אשרייך.
רק נקודה קטנה,לא חושב שאלונה האמינה יותר בבכר מאליניב.
ואני חושב שהסבלנות לברדה תהיה אפילו גדולה יותר.
אממה גם אליניב צריך ללמוד מהעניין ולהפנים מהר,במקביל לעשות את השינויים הנדרשים כי כרגע הוא לוקה בהפעלת הצוות מסביבו,התוצאות מוכיחות את זה.

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

על איזו תוצאות מדברים? על שנתיים מקום שני? על הגביע מדינה? על אלוף האלופים או על שלב הבתים בקונפרנס?
חבר שואל

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

sumsum כתב:
16 אוגוסט 2023, 08:26
על איזו תוצאות מדברים? על שנתיים מקום שני? על הגביע מדינה? על אלוף האלופים או על שלב הבתים בקונפרנס?
חבר שואל
כי יש לנו בדיוק את אותה קבוצה מלפניי שנה
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

sumsum כתב:
16 אוגוסט 2023, 08:26
חבר שואל
לאן אתה מכוון?
ותשאל את החבר אם מבחינתו הכל על השפיץ של הכפפה של גלזר בדו קרב פנדלים

שלח תגובה